Toto Keukenkampioen Divisie Ronde 2

Andre

Active member
Zaterdag 5 september:
16.30 uur: FC Eindhoven - Telstar
18.45 uur: MVV - SC Cambuur
21.00 uur: Roda JC - TOP Oss

Zondag 6 september:
12.15 uur: Excelsior - Almere City FC
16.45 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht
20.00 uur: Helmond Sport - NAC Breda

Maandag 14 september:
18.45 uur: Jong Ajax - Jong PSV
21.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong AZ

Dinsdag 15 september:
21.00 uur: FC Volendam - N.E.C.

Dinsdag 13 oktober:
18.00 uur: Go Ahead Eagles - De Graafschap
 

Andre

Active member
Zaterdag 5 september:
16.30 uur: FC Eindhoven - Telstar 2-1
18.45 uur: MVV - SC Cambuur 0-2
21.00 uur: Roda JC - TOP Oss 3-1

Zondag 6 september:
12.15 uur: Excelsior - Almere City FC 2-1
16.45 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 2-0
20.00 uur: Helmond Sport - NAC Breda 0-3

Maandag 14 september:
18.45 uur: Jong Ajax - Jong PSV 3-1
21.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong AZ 2-1

Dinsdag 15 september:
21.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 1-3

Dinsdag 13 oktober:
18.00 uur: Go Ahead Eagles - De Graafschap
1-3
 

FC Zwolle Ole

Active member
Zaterdag 5 september:
16.30 uur: FC Eindhoven - Telstar 2-1
18.45 uur: MVV - SC Cambuur 1-2
21.00 uur: Roda JC - TOP Oss 3-1

Zondag 6 september:
12.15 uur: Excelsior - Almere City FC 3-2
16.45 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 2-1
20.00 uur: Helmond Sport - NAC Breda 1-3

Maandag 14 september:
18.45 uur: Jong Ajax - Jong PSV 3-1
21.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong AZ 2-1

Dinsdag 15 september:
21.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 3-2

Dinsdag 13 oktober:
18.00 uur: Go Ahead Eagles - De Graafschap 1-3
 
Zaterdag 5 september:
16.30 uur: FC Eindhoven - Telstar 2-2
18.45 uur: MVV - SC Cambuur 1-2
21.00 uur: Roda JC - TOP Oss 3-1

Zondag 6 september:
12.15 uur: Excelsior - Almere City FC 3-1
16.45 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 2-2
20.00 uur: Helmond Sport - NAC Breda 1-2

Maandag 14 september:
18.45 uur: Jong Ajax - Jong PSV 3-1
21.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong AZ 2-1

Dinsdag 15 september:
21.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 2-1

Dinsdag 13 oktober:
18.00 uur: Go Ahead Eagles - De Graafschap 1-2
 

Kralinger

Administrator
Forumleiding
Zaterdag 5 september:
16.30 uur: FC Eindhoven - Telstar 2-1
18.45 uur: MVV - SC Cambuur 1-1
21.00 uur: Roda JC - TOP Oss 2-0

Zondag 6 september:
12.15 uur: Excelsior - Almere City FC 2-1
16.45 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 2-1
20.00 uur: Helmond Sport - NAC Breda 0-2

Maandag 14 september:
18.45 uur: Jong Ajax - Jong PSV 2-0
21.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong AZ 1-1

Dinsdag 15 september:
21.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 1-1

Dinsdag 13 oktober:
18.00 uur: Go Ahead Eagles - De Graafschap 2-1
 

Unregistere

Well-known member
Zaterdag 5 september:
16.30 uur: FC Eindhoven - Telstar 1-2
18.45 uur: MVV - SC Cambuur 1-3
21.00 uur: Roda JC - TOP Oss 2-1

Zondag 6 september:
12.15 uur: Excelsior - Almere City FC 2-1
16.45 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 3-1
20.00 uur: Helmond Sport - NAC Breda 1-4

Maandag 14 september:
18.45 uur: Jong Ajax - Jong PSV 3-1
21.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong AZ 2-0

Dinsdag 15 september:
21.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 2-1

Dinsdag 13 oktober:
18.00 uur: Go Ahead Eagles - De Graafschap 1-3
 

Friesland

Well-known member
Zaterdag 5 september:
16.30 uur: FC Eindhoven - Telstar 2-0
18.45 uur: MVV - SC Cambuur 1-3
21.00 uur: Roda JC - TOP Oss 2-0

Zondag 6 september:
12.15 uur: Excelsior - Almere City FC 2-1
16.45 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 2-0
20.00 uur: Helmond Sport - NAC Breda 1-2

Maandag 14 september:
18.45 uur: Jong Ajax - Jong PSV 1-1
21.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong AZ 1-2

Dinsdag 15 september:
21.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 1-2

Dinsdag 13 oktober:
18.00 uur: Go Ahead Eagles - De Graafschap 1-2
 

Schaakliefhebber

Active member
Zaterdag 5 september:
16.30 uur: FC Eindhoven - Telstar 2-1
18.45 uur: MVV - SC Cambuur 1-3
21.00 uur: Roda JC - TOP Oss 3-0

Zondag 6 september:
12.15 uur: Excelsior - Almere City FC 2-1
16.45 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 1-1
20.00 uur: Helmond Sport - NAC Breda 2-4

Maandag 14 september:
18.45 uur: Jong Ajax - Jong PSV 3-1
21.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong AZ 1-1

Dinsdag 15 september:
21.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 3-2

Dinsdag 13 oktober:
18.00 uur: Go Ahead Eagles - De Graafschap 1-1
 

SanMark.

Well-known member
aterdag 5 september:
16.30 uur: FC Eindhoven - Telstar 2-2
18.45 uur: MVV - SC Cambuur 1-2
21.00 uur: Roda JC - TOP Oss 2-1

Zondag 6 september:
12.15 uur: Excelsior - Almere City FC 2-2
16.45 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 3-1
20.00 uur: Helmond Sport - NAC Breda 1-3

Maandag 14 september:
18.45 uur: Jong Ajax - Jong PSV 3-1
21.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong AZ 2-2

Dinsdag 15 september:
21.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 2-1

Dinsdag 13 oktober:
18.00 uur: Go Ahead Eagles - De Graafschap 2-2
 

Mario

Well-known member
Zaterdag 5 september:
16.30 uur: FC Eindhoven - Telstar 1-2
18.45 uur: MVV - SC Cambuur 0-2
21.00 uur: Roda JC - TOP Oss 2-0

Zondag 6 september:
12.15 uur: Excelsior - Almere City FC 3-0
16.45 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 3-1
20.00 uur: Helmond Sport - NAC Breda 1-2

Maandag 14 september:
18.45 uur: Jong Ajax - Jong PSV 1-1
21.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong AZ 1-2

Dinsdag 15 september:
21.00 uur: FC Volendam - NEC 2-1

Dinsdag 13 oktober:
18.00 uur: Go Ahead Eagles - De Graafschap 1-1
 

Miramar

Well-known member
Zaterdag 5 september:
16.30 uur: FC Eindhoven - Telstar 3-1
18.45 uur: MVV - SC Cambuur 0-2
21.00 uur: Roda JC - TOP Oss 1-1

Zondag 6 september:
12.15 uur: Excelsior - Almere City FC 3-0
16.45 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 2-1
20.00 uur: Helmond Sport - NAC Breda 0-3

Maandag 14 september:
18.45 uur: Jong Ajax - Jong PSV 1-1
21.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong AZ 0-1

Dinsdag 15 september:
21.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 2-1

Dinsdag 13 oktober:
18.00 uur: Go Ahead Eagles - De Graafschap 3-1
 
Zaterdag 5 september:
16.30 uur: FC Eindhoven - Telstar 2-0
18.45 uur: MVV - SC Cambuur 0-2
21.00 uur: Roda JC - TOP Oss 2-1

Zondag 6 september:
12.15 uur: Excelsior - Almere City FC 2-0
16.45 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 2-1
20.00 uur: Helmond Sport - NAC Breda 0-2

Maandag 14 september:
18.45 uur: Jong Ajax - Jong PSV 3-1
21.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong AZ 1-2

Dinsdag 15 september:
21.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 2-0

Dinsdag 13 oktober:
18.00 uur: Go Ahead Eagles - De Graafschap 1-3
 

Joost

Well-known member
Zaterdag 5 september:
16.30 uur: FC Eindhoven - Telstar 2-1
18.45 uur: MVV - SC Cambuur 0-2
21.00 uur: Roda JC - TOP Oss 3-0

Zondag 6 september:
12.15 uur: Excelsior - Almere City FC 1-1
16.45 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 2-1
20.00 uur: Helmond Sport - NAC Breda 0-2

Maandag 14 september:
18.45 uur: Jong Ajax - Jong PSV 3-1
21.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong AZ 2-1

Dinsdag 15 september:
21.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 1-1

Dinsdag 13 oktober:
18.00 uur: Go Ahead Eagles - De Graafschap 2-3
 

Maasveld

Well-known member
Zaterdag 5 september:
16.30 uur: FC Eindhoven - Telstar
18.45 uur: MVV - SC Cambuur 0-2
21.00 uur: Roda JC - TOP Oss 2-0

Zondag 6 september:
12.15 uur: Excelsior - Almere City FC 2-1
16.45 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 2-0
20.00 uur: Helmond Sport - NAC Breda 1-3

Maandag 14 september:
18.45 uur: Jong Ajax - Jong PSV 2-1
21.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong AZ 1-1

Dinsdag 15 september:
21.00 uur: FC Volendam - N.E.C. 2-1

Dinsdag 13 oktober:
18.00 uur: Go Ahead Eagles - De Graafschap 2-2
 

Andre

Active member
Uitslag van de 9 gespeelde wedstrijden
Eagles Graafschap is 13 oktober

1. fortuna1987 17
2. Joost 16
3. Friesland 15
3. Mario 15
5. FC Zwolle Ole 12
5. Andre 12
5. Kralinger 12
8. Miramar 11
9. Schaakliefhebber 10
10. Unregistere 9
11. SanMark 8
11. Maasveld 8
13. Toptreffer 6

Stand
1. Friesland 39
2. FC Zwolle Ole 32
3. Schaakliefhebber 26
3. Joost 26
3. fortuna1987 26
6. Andre 24
7. Kralinger 23
8. Miramar 21
9. Toptreffer 20
10. Unregistere 16
11. SanMark 15
11. Maasveld 15
11. Mario 15
14. SC Heerenveen 7
 
Bovenaan