Toto Keukenkampioen Divisie Ronde 17

Andre

Active member
Vrijdag 18 december:
18.45 uur: NAC Breda - FC Volendam
18.45 uur: FC Den Bosch - FC Eindhoven
21.00 uur: MVV - FC Dordrecht
21.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport

Zaterdag 19 december:
14.00 uur: De Graafschap - Jong FC Utrecht
16.30 uur: N.E.C. - TOP Oss

Zondag 20 december:
12.15 uur: Excelsior - SC Cambuur
20.00 uur: Roda JC - Go Ahead Eagles

Maandag 21 december:
18.45 uur: Jong PSV - Almere City FC
21.00 uur: Jong Ajax - Telstar
 

Andre

Active member
Vrijdag 18 december:
18.45 uur: NAC Breda - FC Volendam 1-3
18.45 uur: FC Den Bosch - FC Eindhoven 1-3
21.00 uur: MVV - FC Dordrecht 0-25
21.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport 2-1

Zaterdag 19 december:
14.00 uur: De Graafschap - Jong FC Utrecht 2-0
16.30 uur: N.E.C. - TOP Oss 3-1

Zondag 20 december:
12.15 uur: Excelsior - SC Cambuur 0-2
20.00 uur: Roda JC - Go Ahead Eagles 2-0

Maandag 21 december:
18.45 uur: Jong PSV - Almere City FC 1-2
21.00 uur: Jong Ajax - Telstar 3-1
 

Miramar

Well-known member
Vrijdag 18 december:
18.45 uur: NAC Breda - FC Volendam 2-1
18.45 uur: FC Den Bosch - FC Eindhoven2-1
21.00 uur: MVV - FC Dordrecht 2-1
21.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport2-1

Zaterdag 19 december:
14.00 uur: De Graafschap - Jong FC Utrecht 3-1
16.30 uur: N.E.C. - TOP Oss 3-1

Zondag 20 december:
12.15 uur: Excelsior - SC Cambuur 1-2
20.00 uur: Roda JC - Go Ahead Eagles 1-1

Maandag 21 december:
18.45 uur: Jong PSV - Almere City FC 1-1
21.00 uur: Jong Ajax - Telstar 2-0
 

SanMark.

Well-known member
Vrijdag 18 december:
18.45 uur: NAC Breda - FC Volendam 1-3
18.45 uur: FC Den Bosch - FC Eindhoven 1-2
21.00 uur: MVV - FC Dordrecht 4-1
21.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport 3-1

Zaterdag 19 december:
14.00 uur: De Graafschap - Jong FC Utrecht 2-1
16.30 uur: N.E.C. - TOP Oss 3-1

Zondag 20 december:
12.15 uur: Excelsior - SC Cambuur 1-4
20.00 uur: Roda JC - Go Ahead Eagles 1-2

Maandag 21 december:
18.45 uur: Jong PSV - Almere City FC 2-3
21.00 uur: Jong Ajax - Telstar 2-2
 

Johan

Member
Vrijdag 18 december:
18.45 uur: NAC Breda - FC Volendam 1-3
18.45 uur: FC Den Bosch - FC Eindhoven 1-2
21.00 uur: MVV - FC Dordrecht 2-2
21.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport 3-2

Zaterdag 19 december:
14.00 uur: De Graafschap - Jong FC Utrecht 2-1
16.30 uur: N.E.C. - TOP Oss 3-2

Zondag 20 december:
12.15 uur: Excelsior - SC Cambuur 1-4
20.00 uur: Roda JC - Go Ahead Eagles 2-1

Maandag 21 december:
18.45 uur: Jong PSV - Almere City FC 2-3
21.00 uur: Jong Ajax - Telstar 3-2
 

Schaakliefhebber

Active member
Vrijdag 18 december:
18.45 uur: NAC Breda - FC Volendam 0-2
18.45 uur: FC Den Bosch - FC Eindhoven 1-3
21.00 uur: MVV - FC Dordrecht 1-1
21.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport 1-0

Zaterdag 19 december:
14.00 uur: De Graafschap - Jong FC Utrecht 2-1
16.30 uur: N.E.C. - TOP Oss 3-0

Zondag 20 december:
12.15 uur: Excelsior - SC Cambuur 0-1
20.00 uur: Roda JC - Go Ahead Eagles 1-0

Maandag 21 december:
18.45 uur: Jong PSV - Almere City FC 1-3
21.00 uur: Jong Ajax - Telstar 2-1
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
Vrijdag 18 december:
18.45 uur: NAC Breda - FC Volendam 2-2
18.45 uur: FC Den Bosch - FC Eindhoven 2-1
21.00 uur: MVV - FC Dordrecht 2-1
21.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport 1-2

Zaterdag 19 december:
14.00 uur: De Graafschap - Jong FC Utrecht 3-1
16.30 uur: N.E.C. - TOP Oss 3-0

Zondag 20 december:
12.15 uur: Excelsior - SC Cambuur 2-3
20.00 uur: Roda JC - Go Ahead Eagles 2-1

Maandag 21 december:
18.45 uur: Jong PSV - Almere City FC 1-3
21.00 uur: Jong Ajax - Telstar 3-1
 

Mario

Well-known member
Vrijdag 18 december:
18.45 uur: NAC Breda - FC Volendam 1-2
18.45 uur: FC Den Bosch - FC Eindhoven 1-1
21.00 uur: MVV - FC Dordrecht 2-1
21.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport 2-0

Zaterdag 19 december:
14.00 uur: De Graafschap - Jong FC Utrecht 2-1
16.30 uur: NEC - TOP Oss 2-0

Zondag 20 december:
12.15 uur: Excelsior - SC Cambuur 1-1
20.00 uur: Roda JC - Go Ahead Eagles 1-1

Maandag 21 december:
18.45 uur: Jong PSV - Almere City FC 2-1
21.00 uur: Jong Ajax - Telstar 3-1
 

SC Heerenveen

Well-known member
Vrijdag 18 december:
18.45 uur: NAC Breda - FC Volendam 0-1
18.45 uur: FC Den Bosch - FC Eindhoven 2-2
21.00 uur: MVV - FC Dordrecht 1-0
21.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport 1-0

Zaterdag 19 december:
14.00 uur: De Graafschap - Jong FC Utrecht 3-1
16.30 uur: N.E.C. - TOP Oss 2-0

Zondag 20 december:
12.15 uur: Excelsior - SC Cambuur 1-5
20.00 uur: Roda JC - Go Ahead Eagles 0-1

Maandag 21 december:
18.45 uur: Jong PSV - Almere City FC 1-3
21.00 uur: Jong Ajax - Telstar 1-1
 

Maasveld

Well-known member
Vrijdag 18 december:
18.45 uur: NAC Breda - FC Volendam 1-2
18.45 uur: FC Den Bosch - FC Eindhoven 1-1
21.00 uur: MVV - FC Dordrecht 2-1
21.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport 1-1

Zaterdag 19 december:
14.00 uur: De Graafschap - Jong FC Utrecht 2-0
16.30 uur: N.E.C. - TOP Oss 2-0

Zondag 20 december:
12.15 uur: Excelsior - SC Cambuur 1-2
20.00 uur: Roda JC - Go Ahead Eagles 1-1

Maandag 21 december:
18.45 uur: Jong PSV - Almere City FC 1-2
21.00 uur: Jong Ajax - Telstar 2-1
 
Vrijdag 18 december:
18.45 uur: NAC Breda - FC Volendam 1-2
18.45 uur: FC Den Bosch - FC Eindhoven 2-2
21.00 uur: MVV - FC Dordrecht 2-1
21.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport 2-1

Zaterdag 19 december:
14.00 uur: De Graafschap - Jong FC Utrecht 2-0
16.30 uur: N.E.C. - TOP Oss 2-1

Zondag 20 december:
12.15 uur: Excelsior - SC Cambuur 1-2
20.00 uur: Roda JC - Go Ahead Eagles 0-1

Maandag 21 december:
18.45 uur: Jong PSV - Almere City FC 2-3
21.00 uur: Jong Ajax - Telstar 2-1
 

Friesland

Well-known member
Vrijdag 18 december:
18.45 uur: NAC Breda - FC Volendam 2-1
18.45 uur: FC Den Bosch - FC Eindhoven 2-1
21.00 uur: MVV - FC Dordrecht 1-1
21.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport 1-2

Zaterdag 19 december:
14.00 uur: De Graafschap - Jong FC Utrecht 3-0
16.30 uur: N.E.C. - TOP Oss 2-0

Zondag 20 december:
12.15 uur: Excelsior - SC Cambuur 1-3
20.00 uur: Roda JC - Go Ahead Eagles 2-0

Maandag 21 december:
18.45 uur: Jong PSV - Almere City FC 1-1
21.00 uur: Jong Ajax - Telstar 2-0
 

fortuna1987

Active member
Vrijdag 18 december:
18.45 uur: NAC Breda - FC Volendam 1-2
18.45 uur: FC Den Bosch - FC Eindhoven 1-2
21.00 uur: MVV - FC Dordrecht 2-0
21.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport 3-2

Zaterdag 19 december:
14.00 uur: De Graafschap - Jong FC Utrecht 3-1
16.30 uur: N.E.C. - TOP Oss 2-0

Zondag 20 december:
12.15 uur: Excelsior - SC Cambuur 1-2
20.00 uur: Roda JC - Go Ahead Eagles 0-1

Maandag 21 december:
18.45 uur: Jong PSV - Almere City FC 1-1
21.00 uur: Jong Ajax - Telstar 2-0
 

Joost

Well-known member
Vrijdag 18 december:
18.45 uur: NAC Breda - FC Volendam 0-0
18.45 uur: FC Den Bosch - FC Eindhoven 1-1
21.00 uur: MVV - FC Dordrecht 3-1
21.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport 2-2

Zaterdag 19 december:
14.00 uur: De Graafschap - Jong FC Utrecht 2-0
16.30 uur: N.E.C. - TOP Oss 1-0

Zondag 20 december:
12.15 uur: Excelsior - SC Cambuur 1-3
20.00 uur: Roda JC - Go Ahead Eagles 1-1

Maandag 21 december:
18.45 uur: Jong PSV - Almere City FC 1-2
21.00 uur: Jong Ajax - Telstar 2-1
 

Kralinger

Administrator
Forumleiding
16.30 uur: N.E.C. - TOP Oss 2-0

Zondag 20 december:
12.15 uur: Excelsior - SC Cambuur 1-2
20.00 uur: Roda JC - Go Ahead Eagles 2-0

Maandag 21 december:
18.45 uur: Jong PSV - Almere City FC 0-2
21.00 uur: Jong Ajax - Telstar 1-1
 

Andre

Active member
Uitslag

1. Maasveld 21
2. Joost 19
3. Toptreffer 16
4. SC Heerenveen 14
5. fortuna1987 13
6. FC Zwolle Ole 12
7. Miramar 11
8. Andre 10
9. Schaakliefhebber 9
9. SanMark 9
9. Mario 9
12. Unregistere 8
13. Johan 6
14. Kralinger 5
15. Friesland 4

Stand

1. Maasveld 218
2. fortuna1987 214
3. Andre 211
4. FC Zwolle Ole 203
5. Friesland 202
5. Schaakliefhebber 202
7. Joost 201
8. Miramar 195
9. SanMark 193
10. Toptreffer 192
11. Unregistere 185
12. SC Heerenveen 177
13. Johan 163
14. Kralinger 144
15. Mario 32
 
Bovenaan