EK Voetbal....
Het wordt zondagmiddag dus echt las-ogen krijgen...
Djokovic verliest de tweede set met 6-1. Gaat toch niet gebeuren dat 'ie er vandaag opeens uit vliegt?
En officieel. Voor de 4e keer in de historie zal er getennist worden op Middle Sunday.
Als ie maar 1 set pakt. Gebet op 3.5 set of meer in die wedstrijd. Zou toch zuur zijn als hij er dan met 3-0 afgaat.
Wederom nog wel... Geef even voorbeelden svp.
Zoals gezegd, gisteravond hadden ze het nog over regen op zondag, dan was er no way gespeeld. Maar de verwachtingen zijn veranderd en zondag schijnt de zon. Gezien de belabberde dag van vandaag geeft ze dat dan inderdaad een uitgelezen mogelijkheid.
Ook op de BBC gaven ze vanmiddag aan het begin van de middag aan dat ze verwachtten dat er geen spel zondag zou zijn.
Dat zou zeker zuur zijn ja. Maar ik denk dat je redelijk safe zit hoor. Djoko heeft echt geluk dat ze pas morgen weer verder gaan.
Bertens doet ook mee aan de mixeddubbel zie ik, ze speelt met Rojer...
Jep. Als voorbereiding op de Olympische Spelen. Potentieel mooi koppel hoor. Goed dat ze het schijnbaar zo serieus nemen.
Jep. Als voorbereiding op de Olympische Spelen. Potentieel mooi koppel hoor. Goed dat ze het schijnbaar zo serieus nemen.
Mooi potentieel koppel idd. Mooier dan Haase/Rojer. Grote voordeel is ook dat er maar 16 teams in de mixed zijn, dus dan zit je sneller bij de medailles.
Is al zeker dat Rojer mee mag lopen in de Openingsceremonie? (want dat was zijn eis voor deelname)
Dat weet ik niet. Ik hoop van wel, want Rojer moet gewoon spelen natuurlijk. Inderdaad, omdat er met Kiki best kans is op een medaille.
Precies. Moet het wel een beetje meezitten qua loting, maar bij mixed zie je wel vaak verrassingen...
Als je Federer/Hingis tegenkomt is het normaal gesproken over...
Weet ik niet. Hebben die weleens samen gespeeld dan? En is Federer zo'n goede dubbelspeler? Je zou zeggen van wel, met zijn volleys. Maar zoals je zelf al zegt is mixed erg onvoorspelbaar.
Kiki morgen 1e partij op centre-court...![]()