Friesland
Well-known member
Volgende week zaterdag beginnen de Olympische winterspelen. Ook het langebaanschaatsen staat daar op het programma en dus maken de Olympische spelen onderdeel uit van de schaatskennerkalender. Eerdere winnaars zijn Haspel (2010), SanMark. (2014) en titelverdediger Pascallovic (2018). De schaatskenner bestaat al sinds 2005, maar in het seizoen 2005/06 werd er geen schaatskenner georganiseerd waardoor er ook geen Olympische kampioen kon worden gekroond in 2006.
De Spelen houden nou verband met de WK afstanden, daarom gooi ik de statistieken altijd op een hoop: Friesland won 4x, Pascallovic 3x, Maasveld en SanMark. 2x en A4e, Derek, fortuna1987, Haspel, sportfreak en TiMiKa ieder een keer, In 2005 moesten A4e en Derek de zege delen.
Programma: (deadlines)
Zaterdag 5 februari, 9:30: 3000m vrouwen
Zondag 6 februari, 9:30: 5000m mannen
Maandag 7 februari, 9:30: 1500m vrouwen
Dinsdag 8 februari, 11:30: 1500m mannen
Donderdag 10 februari, 13:00: 5000m vrouwen
Vrijdag 11 februari, 9:00: 10000m mannen
Zaterdag 12 februari, 9:00: 2400m ploegenachtervolging vrouwen
Zaterdag 12 februari, 9:53: 500m mannen
Zondag 13 februari, 14:00: 3200m ploegenachtervolging, mannen
Zondag 13 februari, 14:56: 500m vrouwen
Donderdag 17 februari, 9:30: 1000m vrouwen
Vrijdag 18 februari, 9:30: 1000m mannen
Zaterdag 19 februari, 8:00: massastart mannen
Zaterdag 19 februari, 8:45: massastart vrouwen
Te voorspellen:
* podium (top-3) per onderdeel
* winnende tijd per onderdeel, met uitzondering van de ploegenachtervolging en de massastart
* snelste tijd ploegenachtervolging
Programma: https://olympics.com/beijing-2022/olympic-games/en/results/speed-skating/olympic-daily-schedule.htm
De Spelen houden nou verband met de WK afstanden, daarom gooi ik de statistieken altijd op een hoop: Friesland won 4x, Pascallovic 3x, Maasveld en SanMark. 2x en A4e, Derek, fortuna1987, Haspel, sportfreak en TiMiKa ieder een keer, In 2005 moesten A4e en Derek de zege delen.
Programma: (deadlines)
Zaterdag 5 februari, 9:30: 3000m vrouwen
Zondag 6 februari, 9:30: 5000m mannen
Maandag 7 februari, 9:30: 1500m vrouwen
Dinsdag 8 februari, 11:30: 1500m mannen
Donderdag 10 februari, 13:00: 5000m vrouwen
Vrijdag 11 februari, 9:00: 10000m mannen
Zaterdag 12 februari, 9:00: 2400m ploegenachtervolging vrouwen
Zaterdag 12 februari, 9:53: 500m mannen
Zondag 13 februari, 14:00: 3200m ploegenachtervolging, mannen
Zondag 13 februari, 14:56: 500m vrouwen
Donderdag 17 februari, 9:30: 1000m vrouwen
Vrijdag 18 februari, 9:30: 1000m mannen
Zaterdag 19 februari, 8:00: massastart mannen
Zaterdag 19 februari, 8:45: massastart vrouwen
Te voorspellen:
* podium (top-3) per onderdeel
* winnende tijd per onderdeel, met uitzondering van de ploegenachtervolging en de massastart
* snelste tijd ploegenachtervolging
Programma: https://olympics.com/beijing-2022/olympic-games/en/results/speed-skating/olympic-daily-schedule.htm