Waarom niet? Willem II ontsnapte maar net tegen Genemuiden.Katwijk geef ik tegen Twente weinig kans. Noordwijk ook niet echt, maar Rijnsburgse Boys en Quick Boys kan zomaar stunten idd.
En Noordwijk ook nog, goed dat is iets langer lopen, maar ook dat lukt nog wel.Drie dagen achter elkaar bekervoetbal in en rond Katwijk dat je lopend van elkaar kunt bereiken. Dinsdag Rijnsburgse Boys, woensdag Katwijk en donderdag Quick Boys.
En Noordwijk ook nog, goed dat is iets langer lopen, maar ook dat lukt nog wel.
En dan heb je ook nog Lisse, vvsb, rijnvogels in de derde divisie en ter Leede en sjc in de vierde divisie...Blijft bijzonder om zoveel grote amateurclubs zo dicht bij elkaar te hebben. Beetje zoals het ook in Groesbeek was met De Treffers, Achilles en toen ook nog Germania.
Welke term wil je er dan wel op gooien? Want profs zijn het ook niet.Zullen we stoppen met de term amateurvoetbal? Ik stel voor dat we ze pas vanaf niveau 6, de eerste klasse, amateurs gaan noemen
Welke term wil je er dan wel op gooien? Want profs zijn het ook niet.
Semi-profsWelke term wil je er dan wel op gooien? Want profs zijn het ook niet.
Prof ben je als het je werk is. Alle tweededivisiespelers enz hebben er een baan naast. Dus idd wat Maasveld zegt, semiprofs. Zo noemen we he5 ook bv als we helpt over het elftal van san Marino of Gibraltar hebbenZe worden beter betaald dan in de KKD en het zijn geen profs? Wat zijn het dan volgens jou? Betaalde vrijwilligers?
Van 1964 t/m 1978 in de competitie en het wordt voor de 3e keer in de beker tegen elkaar. Dus toch zeker dertig keer.Telstar, daar hebben we niet vaak tegen gespeeld met het eerste. Voor hen wel jammer dat het in de ArenA is. Maar ik mag aannemen dat Ajax scherp is in de beker dit seizoen om een blamage zoals vorig jaar te voorkomen.
Het is echt jammer dat pas vanaf de 1/8 finales de recettes gedeeld worden, anders had Telstar een leuk sommetje overgehouden aan dit duel.De trainer van Telstar hoopte op een thuiswedstrijd tegen een grote club, goed voor de kas zei hij er bij.