KNVB-beker 2019/20

Abubakari

Well-known member
Abu is een lul!:hsv::hsv::hsv:

Je bent zelf een lul.

En powers om streepjes te laten verdwijnen heb ik ook niet, heb wel een idee wie dat misschien wel kan. Iemand die meer powers heeft dan de gewone moddereter. Maar misschien ligt het ook wel ergens anders aan. Dat je gewoon zo'n naarling bent dat die streepjes zich uit zichzelf terugtrekken, zou mij niets verbazen.
 

zwammy

Well-known member
Wanneer weet ik nu wanneer NAC moet. Allemaal leuk en aardig die 3 mogelijke datums maar moet ze wel vrij regelen.
 

Pascallovic

Well-known member
Na het laatste debacle heb ik inderdaad gezegd dat ik nooit meer naar de kuip ga als alleen na de finale. Maar goed, kan ik alvast wennen aan de plek voor de finale.

Echt niet. In de finale zit je namelijk aan de andere kant van het stadion. Ajax krijgt altijd de kant van het uitvak toegewezen, dus dit jaar ook.
 
Bovenaan