FC Twente Nieuws topic

Forza AZ

Well-known member
en met beroepstermijn betekent dat dus dat het over de play-offs heen getild wordt
Dan ben ik wel benieuwd of de KNVB bij een negatieve beslissing op 9 mei voor de zekerheid al een extra ronde in de play-offs gaat inplannen.

Want anders heb je kans op een probleem als na beroep Twente alsnog geen licentie krijgt, aangezien er dan maar 17 clubs overblijven in de Eredivisie.
 

SuikerBrood

Well-known member
Dan ben ik wel benieuwd of de KNVB bij een negatieve beslissing op 9 mei voor de zekerheid al een extra ronde in de play-offs gaat inplannen.

Want anders heb je kans op een probleem als na beroep Twente alsnog geen licentie krijgt, aangezien er dan maar 17 clubs overblijven in de Eredivisie.

Dan zal de nummer 2 van de JL altijd nog naar de Eredivisie kunnen. En als een Cambuur / De Graafschap / Excelsior dan via playoffs degraderen ben je als KNVB mooi de pineut.
 

Forza AZ

Well-known member
Dan zal de nummer 2 van de JL altijd nog naar de Eredivisie kunnen. En als een Cambuur / De Graafschap / Excelsior dan via playoffs degraderen ben je als KNVB mooi de pineut.
Als je als KNVB achteraf zoiets gaat besluiten, dan krijg je gezeik van clubs die (via de nacompetitie) gedegradeerd zijn.

Daarom zou de KNVB eigenlijk in de reglementen iets hadden moeten zetten over dit soort situaties, of tenminste voor het einde van de competitie moeten meedelen wat de procedure is als Twente (of een andere club) na afloop van de Eredivisie z'n licentie verliest.
 

Kralinger

Administrator
Forumleiding
Stel dat Twente zijn licentie verliest, hoe lang kan het nog duren voordat dat onomkeerbaar is? Als dat bijvoorbeeld pas laat in juni is, is het heel moeilijk voor een club die op het laatst alsnog de eredivisie in mag nog een eredivisiewaardige selectie bij elkaar te krijgen.
 

De Groene Scout

Well-known member
Uit de TCTubantia; Van Halst komt terug:

ENSCHEDE - Jan van Halst moet de nieuwe commercieel en technisch directeur worden bij FC Twente. Daarmee wordt hij het nieuwe boegbeeld van de Enschedese club, die nog altijd in grote problemen zit. De aanstelling van Van Halst krijgt z’n beslag als FC Twente de licentie heeft veiliggesteld.


De 46-jarige Hengelo?r werkt nu nog voor Lagard?re Sports. Het bedrijf is gevestigd in 25 landen en is gespecialiseerd in marketing, sponsoring, hospitality, mediarechten en sportmanagement. In Nederland heeft Lagard?re clubs als NEC, FC Utrecht en Roda JC als klant. Daarnaast is Van Halst analyticus van voetbalwedstrijden voor de betaalzender FOX.

Publiekslieveling

Met de rentree van Van Halst gaat de wens van een groot deel van de achterban in vervulling. Van Halst speelde tussen 1990 en 1999 233 wedstrijden in het eerste elftal van FC Twente. In die periode groeide hij uit tot een publiekslieveling. Na zijn actieve loopbaan werd hij manager algemene en commerci?le zaken van FC Twente. Die functie legde hij in 2011 neer, omdat hij niet meer met toenmalig voorzitter Joop Munsterman door een deur kon.

Advies

Na het vertrek van Munsterman werd de roep om Van Halst in veel geledingen steeds sterker. Van Halst was de laatste tijd al regelmatig op de burelen van de club te vinden. Hij voorzag de club op technisch gebied al van advies. Dat Van Halst ook de leiding krijgt over dat deel van het bedrijf, is opvallend. FC Twente heeft met Ted van Leeuwen al een technisch manager in huis, met een doorlopend contract. Van Leeuwen is echter niet statutair bevoegd en krijgt in de nieuwe constructie Van Halst boven zich.

De huidige interim-directeur Onno Jacobs blijft naar alle waarschijnlijkheid ook na 1 mei nog in functie. Jacobs heeft een verbintenis tot die datum, omdat op die dag FC Twente aan alle licentievoorwaarden van de KNVB moet hebben voldaan. Jacobs zal in elk geval nog een jaar in dienst blijven als financieel directeur.


Noch Van Halst noch FC Twente wil reageren op de nieuwe ontwikkelingen.
 

DeftonesJP

New member
Ik las ergens dat hij niet bereikbaar voor commentaar. Nog waarschijnlijker dus. Het lijkt me geen verkeerde man voor de taak, zeker omdat hij destijds tegen Munsterman is in gegaan. Het is wel even wat anders dat de pierot bedienen.
 

Unregistere

Well-known member
Ik zag dat Vincent Schmidt gisteren debuteerde bij FC Twente. Leuk! De zoon van een van de spelers uit het selecte rijtje bij ASWH begonnen voetballers die het betaalde voetbal haalden. Zijn opa plaatste dan ook al trots enkele foto's op Facebook. Is het ook een echt talent, Twente-volgers?
 

Unregistere

Well-known member
Okee, we zullen het zien. In elk geval kan hij de rest van zijn leven zeggen dat hij toch een keer op het veld heeft gestaan in een eredivisiewedstrijd. Maar moet er nog flink wat spelen om zijn vader te evenaren uiteraard.
 
Bovenaan