Districtsbeker 2020-2021

Andre

Active member
SVZ is door in de beker na een 9-2 overwinning op KSC
Op doelsaldo eerste
svz twedo en KSC alle drie op 6 punten
 

Joost

Well-known member
Na het inhalen van vorige week gaan ook deze ploegen door in Zuid2;
Wilhelmina’081D
Juliana Mill4F
Margriet3D
Sparta'183C
Born3B

Blijft over Poule 59 waar RKSVB zich wegens gebrek aan spelers terugtrok voor het duel tegen Hulsberg. De KNVB besloot daarop de gespeelde duels van RKSVB ook te schrappen. Daardoor ontstaat de situatie dat Hulsberg en Voerendaal beide met 3-1 van Wijnandia wonnen en onderling het op 1-1 hielden. Een beslissingsduel is nog niet ingepland. Detail is dat Wijnandia de 3e klasser is en Voerendaal en Hulsberg in de 4e klasse acteren.
 

Joost

Well-known member
De loting in Zuid2;

Avanti'313C (Z1)-Handel3D
Bruheze4F-SV de Braak3D (Z1)
Caesar2G-Centrum Boys3B
DBSV4A-BMR3A
DVG3C (Z1)-UDI'19HK
EVVC1C-TOP1C
FC Hoensbroek3A-EHCHK
Haslou3B-Heksenberg-NEC3A
Melderslo3C-Wittenhorst1D
Merselo4G-Ysselsteyn3D
Nijnsel3C (Z1)-Rhode1C
Olympia'182F-Venray1D
RKMSV4E-Veritas1D
Vesta '194H-Berghem Sport1C
SV Brunssum4C-SVME3A
Budel3D (Z1)-HVV Helmond4F
Simpelveld3A-MeerssenHK
SVH'394C-SHH3B
Sittard3B-MinorHK
Sparta'183C-Hegelsom4E
SC Irene3C-Venlosche Boys1D
UOW '024B-Alfa Sport3B
VOW4F-Boekel Sport3D
Laar4D-HEBES3B

De andere 41 zijn vrijgeloot, aangezien mijn vorige lijstje niet compleet was (de KNVB heeft nooit de volledige indeling van de landelijke poules gepubliceerd dus dat was een chaos om uit te zoeken) hier de complete lijst;

Baarlo3C
Bekkerveld2G
Blerick3C
Born3B
DVO3B
Excellent3D
FC Kerkrade-West4B
Festilent4H
GSV'282G
HBV5E
Heer2G
Helden3C
Horn4D
Hulsberg of Voerendaal4A/4B
HVCH1C
Juliana Mill4F
KVC Oranje3A
Langeberg3B
Margriet3D
Meterik4E
Mierlo Hout2H
Milheezer Boys4F
Milsbeek4G
MMC Weert3C
MVC '193C
Neerbeek4A
Neerkandia4E
Nemelaer1C
Nooit Gedacht3D
NWC2H
RKUVC4A
SC Jekerdal3A
Schijndel3C (Z1)
Sportclub'252G
SPV4F
Susteren1D
Vianen Vooruit2F
Volharding2F
WDZ3A
Wilhelmina’081D
ZSV1D
 

Sensini

Active member
De loting in Zuid I:

RKDVC [3e klasse] - Den Dungen [3e klasse]
Rood-Wit W [1e klasse] - Moerse Boys [Hoofdklasse]
Baardwijk [3e klasse] - DSC [3e klasse]
De Alblas [3e klasse] - LRC [1e klasse]
Braakhuizen [2e klasse] - PSV [3e klasse]
Reusel Sport/CoTrans [3e klasse] - Bergeijk [4e klasse]
GJS [2e klasse] - Peursum [4e klasse]
Brabantia [1e klasse] - Geldrop [1e klasse]
Clinge [3e klasse] - HVV'24 [3e klasse]
RKDSV [4e klasse] - TSV Gudok [3e klasse]
Zaamslag [3e klasse] - Terneuzense Boys [1e klasse]
DBS [3e klasse] - DVS [4e klasse]
VCK [3e klasse] - Walcheren [2e klasse]
SV Meerkerk [3e klasse] - Oranje Wit [1e klasse]
Nieuwkuijk [3e klasse] - Real Lunet [2e klasse]
DFC [3e klasse] - Rijsoord [Hoofdklasse]
GVV'63 [3e klasse] - Wieldrecht [2e klasse]
Drechtstreek [2e klasse] - Alblasserdam [3e klasse]
Heukelum [2e klasse] - Achilles Veen [Hoofdklasse]
Vogelwaarde [4e klasse] - Terneuzen [3e klasse]
Nieuw Lekkerland [1e klasse] - Groote Lindt [3e klasse]
Nemelaer [1e klasse] - ODC [3e klasse]
Duiveland [3e klasse] - Klundert [3e klasse]
Schijf [3e klasse] - Virtus [3e klasse]
SC Emma [3e klasse] - Be Ready [3e klasse]
Ameide [3e klasse] - Altena [2e klasse]
Steen [3e klasse] - Philippine [3e klasse]
GSC/ODS [3e klasse] - IFC [Hoofdklasse]
Internos [4e klasse] - SCO [4e klasse]
NOAD'32 [3e klasse] - Nivo Sparta [1e klasse]
SVW [2e klasse] - Schelluinen [3e klasse]
Jan van Arckel [4e klasse] - FC Engelen [3e klasse]
De Valk [2e klasse] - SV Unitas'59 [3e klasse]
Gilze [3e klasse] - JEKA [2e klasse]
Sliedrecht [1e klasse] - Heerjansdam [1e klasse]
Viola [4e klasse] - ZIGO [3e klasse]
Hoeven [3e klasse] - Terheijden [4e klasse]
DIA [4e klasse] - DSE [3e klasse]
TGG [3e klasse] - OJC ROSMALEN [Hoofdklasse]
Vuren [3e klasse] - WNC [1e klasse]
DVO'60 [4e klasse] - Zwaluwe [3e klasse]
Halsteren [3e klasse] - Kloetinge [1e klasse]
Halsteren [Hoofdklasse] - Baronie [Hoofdklasse]
Bavel [2e klasse] - SC Gastel [3e klasse]
Rijen [2e klasse] - UVV'40 [3e klasse]
VVC'68 [4e klasse] - Kapelle [3e klasse]
EFC [1e klasse] - Marvilde [2e klasse]
De Meeuwen [2e klasse] - GPC Vlissingen [3e klasse]
GDC [3e klasse] - Almkerk [1e klasse]
RKSV Heeze [1e klasse] - Nuenen [Hoofdklasse]
DSS'14 [5e klasse] - RWB [3e klasse]
VOAB [2e klasse] - Haarsteeg [3e klasse]
Zundert [3e klasse] - SC Kruisland [2e klasse]
Oosterhout [3e klasse] - PCP [4e klasse]
SV BLC [3e klasse] - SV TOP [4e klasse]
Zwaluw VFC [3e klasse] - FC Eindhoven AV [1e klasse]
Wolfaartsdijk [4e klasse] - Zeelandia Middelburg [3e klasse]
De Noormannen [3e klasse] - SSV'65 [2e klasse]
RCS [3e klasse] - Yerseke [2e klasse]
RFC [4e klasse] - Beek Vooruit [2e klasse]
Luctor Heinkenszand [3e klasse] - Steenbergen [4e klasse]
VV Trinitas Oisterwijk [3e klasse] - Best Vooruit [1e klasse]
Victoria'03 [3e klasse] - DOSKO [1e klasse]
Roosendaal [2e klasse] of Tricht [2e klasse] vrij (Roosendaal-Tricht werd 12 sept. na de eerste helft bij 1-0 gestaakt omdat Tricht na twee rode kaarten weigerde verder te spelen dus ik mag aannemen dat het Roosendaal gaat worden)
 

Joost

Well-known member
Kleine correctie bij de loting van Zuid2.

Nulandia is Zuid1 en moet er dus uit. En dan wordt er geen beslissingsduel gespeeld tussen Hulsberg en Voerendaal; ze zijn beide opgenomen in de lijst met vrij gelote clubs.
 

Sensini

Active member
Kleine correctie bij de loting van Zuid2.

Nulandia is Zuid1 en moet er dus uit. En dan wordt er geen beslissingsduel gespeeld tussen Hulsberg en Voerendaal; ze zijn beide opgenomen in de lijst met vrij gelote clubs.
Nulandia was toch sowieso uitgeschakeld?
Op de KNVB site staat: "De volgende teams hebben een vrijlot voor de 2e ronde: [...] en de winnaar beslissingswedstrijd SV Hulsberg/Voerendaal. "
 

Joost

Well-known member
Nulandia was toch sowieso uitgeschakeld?
Op de KNVB site staat: "De volgende teams hebben een vrijlot voor de 2e ronde: [...] en de winnaar beslissingswedstrijd SV Hulsberg/Voerendaal. "
Je hebt gelijk, er komt toch een beslissingsduel.
Echt heel storend dat de communicatie zo beperkt is in eerste instantie en dat er op verschillende platforms verschillende informatie wordt getoond.
 

Sensini

Active member
Kleine correctie bij de loting van Zuid2.

Nulandia is Zuid1 en moet er dus uit. En dan wordt er geen beslissingsduel gespeeld tussen Hulsberg en Voerendaal; ze zijn beide opgenomen in de lijst met vrij gelote clubs.
Nulandia is wel Zuid II maar was geen poulewinnaar. Dat was Nooit Gedacht uit Geffen en die staat in de lijst van vrijgelootte clubs in Zuid II.
 

Forza AZ

Active member
Programma 1e ronde West I:

13 oktober
2000 DVVA (za 2)-Buitenveldert (za 3)
2000 SCW (za 3)-ASV Arsenal (za 2)
2000 IJmuiden (za 3)-HBOK (za 2)
2000 HYS (za 3)-Ajax 2 (za RH)
2000 DHSC (za H)-Jonathan (za 3)
2000 Scherpenzeel (za H)-DEV Doorn (za 4)
2000 FC Hilversum (za 3)-De Merino's (za 1)
2000 De Zuidvogels (za 1)-Victoria (za 2)
2000 Argon (za 1)-IJFC (za 2)
2000 DVSU (za 3)-Schalkwijk (zo 4)
2000 NiTA (za 2)-Laren 99 (za 3)
2000 Huizen (za 1)-Valleivogels (za 2)
2000 CJVV (za 3)-Geinoord Nieuwgein (za 2)
2000 KVVA (za 4)-Altius (za 3)
2000 Houten (za 3)-De Bilt (za 1)
2000 Loosdrecht (za 2)-Montfoort'19 (za 1)
2000 Lopik (za 3)-Hercules (za 3)
2000 Veenendaal (za 3)-EDO U (za 3)
2000 Maarssen (za 2)-DOSC (za 3)
2000 Vriendenschaar (za 3)-Olympia'25 (za 3)
2000 FC Breukelen (za 1)-Brederodes (za 3)
2030 Hoofddorp (zo 1)-Waterwijk (za 2)
2030 HBC (zo 2)-WVHEDW (za 1)
2030 Buitenboys (za 3)-RKDES (zo 3)
2030 Atletico Club Amsterdam (za 4)-Hillegom (zo 1)
2030 FC Aalsmeer (za 2)-Swift (zo 3)
2030 JSV Nieuwegein (za 2)-Sporting'70 (zo 3)
14 oktober
2000 Flevo (zo 4)-HSV (zo 2)
2000 EVC (za 3)-SVA (zo 3)
2000 Alcmaria Victrix (za 4)-WSV 1930 (zo 3)
2000 BOL (za 1)-Limmen (zo 3)
2000 HCSC (za 3)-De Zouaven (zo H)
2000 Purmersteijn (za 2)-De Blokkers (zo 3)
2000 RKAV Volendam (za H)-VV Bergen (zo 3)
2000 Saenden (zo 3)-Reiger Boys (za 3)
2000 Zwaluwen 30 (za 1)-Purmersteijn (zo H)
2000 KFC (zo 2)-Purmerland (za 4)
2000 ODIN'59 2 (za RH)-Fortuna Wormerveer (zo 1)
2000 Purmerend (zo 3)-Always Forward (za 4)
2000 DEM (za 3)-Hercules Zaandam (zo 3)
2000 DWS (zo 2)-De Dijk (zo H)
2000 De Dijk (za 3)-RCH (zo 3)
2000 VVC (za 3)-ZSGOWMS (zo 3)
2000 Swift (za H)-DSOV (zo 1)
2000 Pancratius (za 3)-RODA'23 (zo 2)
2000 United DAVO (za 3)-DEVO'58 (za 4)
2000 Velsen (zo H)-VEW (za 4)
2000 AMVJ (za 2)-DCG (zo 2)
2000 ZCFC (za 3)-Legmeervogels (zo 1)
2000 FC Aalsmeer (zo 3)-De Meteoor (za 4)
2000 Renswoude (za 2)-'s Graveland (zo 3)
2000 Kampong (zo 1)-VRC (za 2)
2000 BFC (za 2)-SDO (zo H)
2000 APWC (zo 3)-Eemdijk (za H)
2030 Wartburgia (za 3)-Geuzen Middenmeer (zo 4)
15 oktober
2000 Grasshoppers (zo 3)-KGB (zo 3)
2000 Kolping Boys (zo 1)-Victoria O (zo 4)
2000 De Rijp (zo 3)-AFC'34 (zo 1)
2000 Vrone (zo 3)-Westfriezen (zo 3)
2000 VVS'46 (zo 3)-Always Forward (zo 3)
2000 Sporting Krommenie (zo 3)-Schagen United (zo 4)
2000 Sporting Andijk (zo 4)-IVV (zo 2)
2000 AGB (zo 1)-Nieuw West United (zo 3)
2000 Ouderkerk (zo 3)-De Meer (zo 2)
20 oktober
2000 Roda'46 (za 1)-TOV (za 3)
21 oktober
2000 Kon. HFC (za 3)-Sporting Martinus (zo 3)
2000 Olympia Haarlem (za 3)-VSV (zo 3)
 

Forza AZ

Active member
West I:

13 oktober
2000 De Rijp (zo 3)-AFC'34 (zo 1) 0-3
2000 SCW (za 3)-ASV Arsenal (za 2) 1-3
2000 IJmuiden (za 3)-HBOK (za 2) 2-4
2000 HYS (za 3)-Ajax 2 (za RH) 0-7
2000 VVC (za 3)-ZSGOWMS (zo 3) 0-3
2000 De Dijk (za 3)-RCH (zo 3) 7-3
2000 DHSC (za H)-Jonathan (za 3) 5-5 pen ?-?
2000 Scherpenzeel (za H)-DEV Doorn (za 4) 8-0
2000 FC Hilversum (za 3)-De Merino's (za 1) 0-3
2000 De Zuidvogels (za 1)-Victoria (za 2) 4-3
2000 DVSU (za 3)-Schalkwijk (zo 4) 6-0
2000 NiTA (za 2)-Laren 99 (za 3) 4-4 pen ?-?
2000 Huizen (za 1)-Valleivogels (za 2) 2-0
2000 CJVV (za 3)-Geinoord Nieuwgein (za 2) 3-1
2000 KVVA (za 4)-Altius (za 3) 4-5
2000 Houten (za 3)-De Bilt (za 1) 0-2
2000 Loosdrecht (za 2)-Montfoort'19 (za 1) 0-3
2000 Lopik (za 3)-Hercules (za 3) 1-1 pen ?-?
2000 Veenendaal (za 3)-EDO U (za 3) 3-4
2000 Maarssen (za 2)-DOSC (za 3) 3-1
2000 Vriendenschaar (za 3)-Olympia'25 (za 3) afgelast
2000 FC Breukelen (za 1)-Brederodes (za 3) afgelast
2030 Buitenboys (za 3)-RKDES (zo 3) afgelast
2030 Atletico Club Amsterdam (za 4)-Hillegom (zo 1) 4-7
2030 FC Aalsmeer (za 2)-Swift (zo 3) 2-1
2030 JSV Nieuwegein (za 2)-Sporting'70 (zo 3) 2-3
 

Unregistere

Well-known member
In West II beleefde hoofdklasser Spijkenisse een blamage. Ze verloren op bezoek bij vierdeklasser HWD (Het Witte Dorp) met 3-2. Overigens een tegenstander waar muziek in zit, want de heren van Broederliefde spelen bij HWD.
 

Sensini

Active member
De loting in Oost en Noord:

Oost

Regio 1
Dos'37 - De Gazelle
Hulzense Boys - Sallandia
ASV Dronten - Unicum
Oene - Heino
Diepenveen - ABS
Holten - Berkum
ZAC - EFC'58
Batavia'90 - Be Quick'28
Terschuurse Boys - Zwart Wit'63
SDC Putten - Dos Kampen
Colmschate - De Zweef
Go Ahead Kampen - USV
Zeewolde - Zalk
Helios - Hatto Heim
Dalfsen - Dieze-West
DETO - HTC
SVZW - WHC
Veensche Boys - Horst
Swift'64 - NSC Nijkerk
KCVO - Lelystad'67
Enter - Rohda Raalte

Regio 2
Eerbeekse Boys - Millingen
SV Otterlo - DVOV
Duno D - Achilles'29
Advendo'57 - Fortissimo
Rood Wit - Bemmel
Victoria Boys - Columbia
Julliana'31 Zo - BVC'12
AGOVV - JVC Cuijk
OBW Za - Eldenia
Beuningse Boys - AVW'66
De Bataven - Beekbergen
GVA - ESA
Fc Jeugd - SCE
VVOP - Union
Woezik - OBW Zo
SDV Barneveld - DSZ
Leones - Juliana'31 Za
Trekvogels - CSV Apeldoorn
v.v. Dieren - Albatross
AWC - SV Waalstad
SC Rheden - Bennekom
Rijnland - DVV
SV Twello - Dio'30
DTS Ede - GSV'38
Groessen - MASV
Krayenhoff - NEC
Robur et Velocitas - Stroe
Voorwaarts T - Ewijk
Orion - SML

Regio 3
Doetinchem - ATC'65 Za
AZSV - Wilhelminaschool
Vios B - sv Loil
GWVV - RKZVC
Reunie - Warnsvelde Boys
TVC'28 - AJC'96
BWO - Fc Eibergen
DZC'68 - SDC'12
NEO - Avanti W.
ATC'65 Zo - Longa'30
Grol - Juliana'32
Fc Zutphen - De Tukkers
Silvolde - Saasveldia
De Lutte - LSV
AD'69 - DSVD
Fc Trias - MVV'29
Quick 20 - Rigtersbleek
SDOUC - SP Eefde
Borne - ASV'57
Achilles E - Ulftse Boys
Tubantia - RSC
t Peeske - Drienerlo
Bon Boys - Fc Suryoye Mediterraneo
Sportlust Glanerbrug - Gendringen
Losser - AZC
Victoria'28 - Vrij



Noord

Regio 1
Balk - Minntertsga
RWF - FVC
Veenwouden - VVT
Heerenveen Za - Buitenpost
Drachtster Boys - Rottevalle
Zeerobben - Twijzel
MKV'29 - Mildam
Blauwhuis - Oldeholtpade
Workum - Rijperkerk
Harkema Opeinde - Donkerbroek
Be Quick Dokkum - VIOD
Jubbega - St. Annaparochie
Blauw Wit'34 - ONB
Lions'66 - Wykels Hallum
Sneek Wit Zwart Za - De Blesse
Dronryp - Udiros
Lac Frisia - Broekster Boys
QVC - Heerenveen Zo
Ropta Boys - sc Joure
FC Burgum - VVI
Wolvega - ODV
ONS Sneek - Leovardia
Makkum - Trinitas
CVVO - Heerenveense Boys
VC Trynwalden - Sneek Wit Zwart Zo

Regio 2
De Heracliden - Musselkanaal
WVV - GSAVV Forward
Be Quick 1887 Za - VVK
Zuidhorn - Winsum
Glimmen - Oranje Nassau
Sios - HS'88
Aduard 2000 - Grijpskerk
Sellingen - Groen Geel
Hoogezand - Bellingwolde
Muntendam - Meedhuizen
Ter Apel'96 - Zevenhuizen
GRC Groningen - Velocitas 1897
Helpman - Stadspark
Wedde - Marum
Groningen - WEO
ZNC - Gorecht
Corenos - THOS
Holwierde - Onstwedder Boys
Pellikaan S - VEV'67
Bedum - Be Quick 1887 Zo
PKC'83 - Vrij

Regio 3
Germanicus - NWVV
SVZ - ZZVV
EHS'85 - DVC'59
Gomos 1 - Titan
Valthermond - Gomos 2
Borger - Alcides
Hoogeveen Zo - Oldemarkt
Hoogeveen Za - Emmen
LTC - Ruinen
Tonego - BSVV
CSVC - Noordscheschut
Raptim - Hodo
Flevo Boys - SVN'69
Elim - Kraggenburg
Smilde'94 - Steenwijker Boys
CEC - Genemuiden
Veenhuizen - De Weide
Protos - Gieten
HH Combi - Roden
Drenthina - HZVV
Nagele - SSA Creil Bant
Olde Veste'54 - Steenwijkerwold
sv Urk - Fc Meppel
Achilles/Rolder Boys winnaar - Vrij
 
Bovenaan