1 | Erp (1C (zuid1)) | Vesta '19 (4E (zuid1)) | Erp (1C (zuid1)) - Vesta '19 (4E (zuid1)) | 6 | 0 | |
2 | Sparta '25 (2F (zuid1)) | Deurne (1D) | Sparta '25 (2F (zuid1)) - Deurne (1D) | 0 | 1 | |
3 | Venray (1D) | HVV Helmond (4F) | Venray (1D) - HVV Helmond (4F) | 8 | 1 | |
4 | Someren (2F (zuid1)) | Vianen Vooruit (2H) | Someren (2F (zuid1)) - Vianen Vooruit (2H) | 0 | 0 | (5-3) |
5 | Bruheze (4E) | Avanti '31 (3D) | Bruheze (4E) - Avanti '31 (3D) | 2 | 1 | |
6 | Olympia '18 (2H) | Boekel Sport (3D) | Olympia '18 (2H) - Boekel Sport (3D) | 2 | 3 | |
7 | Melderslo (3C) | Blerick (3C) | Melderslo (3C) - Blerick (3C) | |||
8 | ZSV 2 (RES HK) | UDI '19 2 (RES HK) | ZSV 2 (RES HK) - UDI '19 2 (RES HK) | |||
9 | Margriet (3D) | Mifano (4F) | Margriet (3D) - Mifano (4F) | 4 | 1 | |
10 | Stormvogels '28 (4G) | UDI '19 (HK) | Stormvogels '28 (4G) - UDI '19 (HK) | |||
11 | CITO (4E (zuid1)) | RKPVV (3D) | CITO (4E (zuid1)) - RKPVV (3D) | 3 | 0 | |
12 | NWC (2F (zuid1)) | FC Schadewijk (3D) | NWC (2F (zuid1)) - FC Schadewijk (3D) | 3 | 2 | |
13 | WEC (4F (zuid1)) | Herpinia (4E (zuid1)) | WEC (4F (zuid1)) - Herpinia (4E (zuid1)) | 1 | 4 | |
14 | Volharding (2H) | ZSV (1D) | Volharding (2H) - ZSV (1D) | 1 | 0 | |
15 | ONDO (4E) | HVCH (1C (zuid1)) | ONDO (4E) - HVCH (1C (zuid1)) | 3 | 3 | (4-2) |
16 | TOP (1C (zuid1)) | Nooit Gedacht (3D) | TOP (1C (zuid1)) - Nooit Gedacht (3D) | 0 | 2 | |
17 | EHC (HK) | Argo (3B) | EHC (HK) - Argo (3B) | 2 | 0 | |
18 | Keer (4A) | Voerendaal (4B) | Keer (4A) - Voerendaal (4B) | 3 | 5 | |
19 | Minor (HK) | BMR (3A) | Minor (HK) - BMR (3A) | 1 | 3 | |
20 | Schaesberg (2G) | FC Maasgouw (4D) | Schaesberg (2G) - FC Maasgouw (4D) | 2 | 0 | |
21 | DVO (3B) | Hellas (3A) | DVO (3B) - Hellas (3A) | 3 | 0 | |
22 | Eikenderveld (4B) | Sporting Heerlen (2G) | Eikenderveld (4B) - Sporting Heerlen (2G) | 1 | 4 | |
23 | Wijnandia (3A) | De Ster (1D) | Wijnandia (3A) - De Ster (1D) | 3 | 1 | |
24 | KVC Oranje (3A) | Roosteren (4C) | KVC Oranje (3A) - Roosteren (4C) | 0 | 2 | |
25 | Brevendia (3B) | Alfa Sport (3B) | Brevendia (3B) - Alfa Sport (3B) | 2 | 2 | (4-3) |
26 | MVC '19 (3C) | RKMSV (4E) | MVC '19 (3C) - RKMSV (4E) | 3 | 2 | |
27 | RKSVO (3C) | SVME (3A) | RKSVO (3C) - SVME (3A) | 4 | 0 | |
28 | Brunssum (4C) | Susteren (1D) | Brunssum (4C) - Susteren (1D) | 1 | 6 | |
29 | RKHSV (4A) | RKVB (3B) | RKHSV (4A) - RKVB (3B) | 3 | 0 | |
30 | Heksenberg (3A) | Sittard (3B) | Heksenberg (3A) - Sittard (3B) | 2 | 0 | |
31 | Sportclub Irene (3C) | Meerssen (HK) | Sportclub Irene (3C) - Meerssen (HK) | 1 | 4 | |
32 | BSV Limburgia (1D) | SHH (3B) | BSV Limburgia (1D) - SHH (3B) | 4 | 0 |
CITO (4E (zuid1)) - Boekel Sport (3D) |
NWC (2F (zuid1)) - Bruheze (4E) |
Deurne (1D) - ONDO (4E) |
Nooit Gedacht (3D) - Venray (1D) |
Margriet (3D) - Someren (2F (zuid1)) |
Erp (1C (zuid1)) - Herpinia (4E (zuid1)) |
Volharding (2H) - ZSV 2 (RES HK) of UDI '19 2 (RES HK) |
Stormvogels '28 (4G) of UDI '19 (HK) - Melderslo (3C) of Blerick (3C) |
RKHSV (4A) - MVC '19 (3C) |
Schaesberg (2G) - BSV Limburgia (1D) |
Brevendia (3B) - BMR (3A) |
RKSVO (3C) - Sporting Heerlen (2G) |
Meerssen (HK) - Wijnandia (3A) |
DVO (3B) - Heksenberg (3A) |
Susteren (1D) - Voerendaal (4B) |
EHC (HK) - Roosteren (4C) |
Ik zou het aantal wedstrijden nog even natellen.In Zuid I zien de achtste finales er als volgt uit:
De Meeuwen - Victoria '03
Sliedrecht - Halsteren (zo)
ASWH 2 - SC Gastel
Halsteren (za) - ZSC '62
Oosterhout - Unitas
Moerse Boys - Rijsoord
Baronie (zo) - Kloetinge
Prinsenland - Cluzona
Real Lunet - Bavel
Alem / VOAB - Achilles Veen
SC Everstein - Brabantia
PSV - Tricht
Altena - RPC
Niewkuijk / Best Vooruit - Zwaluw VFC
Rijen - Unitas '59
Nuenen - Bladella
UVS heb ik oprecht nog nooit van gehoord.
Dat is nota bene een voormalig profclub.