District Noord

bqandy

Well-known member
Valt me niks tegen van GRC in 1F. De ploeg staat er dus op tijd. Hetzelfde geldt voor WVV. Knalt met 6-0 over SVBO heen.
Mijn favoriete ploeg in deze klasse is uiteraard Alcides en de Meppelers begonnen ook goed. 5-0 winst bij Asser Boys. WVV - Alcides staat al met potlood in mijn agenda over twee weken.
 

Arjen

Member
Valt me niks tegen van GRC in 1F. De ploeg staat er dus op tijd. Hetzelfde geldt voor WVV. Knalt met 6-0 over SVBO heen.
Mijn favoriete ploeg in deze klasse is uiteraard Alcides en de Meppelers begonnen ook goed. 5-0 winst bij Asser Boys. WVV - Alcides staat al met potlood in mijn agenda over twee weken.

5-0 winst zegt natuurlijk nog niet zo veel maar Alcides heeft blijkbaar wel scorend vermogen. Wat me opvalt is dat er blijkbaar veel spelers een goal kunnen maken.
 

Abubakari

Well-known member
Vanmiddag de Dokkumer aartsvijand gezien, Buh Kwiek uit tegen ON. 1-1 en dat vond ik niet geheel onverdiend. ON maakte de verwachtingen nog niet echt waar, al had BQ wel geluk dat ON met tien man de 0-1 niet omboog in 2-1 omdat Derguti kort voor tijd een strafschop over schoot.


VVG met 3-1 onderuit in Balk, jammer maar kan gebeuren. Pittige seizoenstart, volgende week Drachtster Boys thuis, dan ON uit. Al is ON in deze vorm wel te pakken.

Mamio weer gewonnen en BQ1887 zat. thuis verloren van de club die vorige week met 1-6 van Mamio verloor. Mamio rules dus voorlopig.

Dokkum... verloren. :hsv:
 

PES5

Administrator
Forumleiding
Wat vond je verder van BQ Abu?

Dit puntje valt mij enorm mee. ON zag ik als een van de kanshebbers.
 

Abubakari

Well-known member
ON had voor rust een aantal goeie kansen, stuk of 3 a 4, daar moet je er een paar van maken. Maar na de eerste twintig minuten zakten ze ver weg. BQ kwam vooral om tegen te houden en met wat geluk lukte dat in het eerste kwart, maar daarna kwamen ze niet echt in de problemen. Na rust ook wat kansen, maar geen hele grote, dan countert BQ naar 0-1 (terechte penalty), krijgt Pomstra weer eens rood (totaal onnodig) en heeft BQ in de gaten in de gaten dat een punt niet het maximale resultaat is, komt er meer ruimte voor ON wat met 10 man eigenlijk de pot nog moet winnen maar in het slot leek de pijp een beetje leeg en was BQ dichter bij de 1-2 dan ON bij de 2-1.
Ik vond BQ het best aardig doen, ON viel me zwaar tegen, 1-1 was op zich wel verdiend maar als er een ploeg verdiend had te winnen dan was het toch ON geweest. Maar die waren aan de andere kant ook weer niet goed genoeg om de 3 punten zwaar te verdienen. Typerend was de penalty. Zei al voordat Derguti hem ging nemen tegen buurman Andor dat ie hem over zou schieten, en dat gebeurde dan ook.

ik denk dat Buitenpost er wel eens boven uit zou kunnen steken dit seizoen. Voor de beker twee keer gezien, vond ik een goeie ploeg en ze laten dat tot nu toe ook duidelijk zien. Maken meer indruk dan ON waar het euvel net als vorig seizoen is dat het allemaal maar vanzelf moet gaan, dat beetje extra zie ik ze te vaak niet geven. Heeft ze vorig jaar de kop gekost en levert nu ook een slechte start op.
 

bqandy

Well-known member
Harde werkers bij BQ Dokkum en daar zal het van moeten komen. Aanvoerder Jordy van der Weg was de beste. Stond zowel verdedigend als later aanvallend, toen ON met tien stond, zijn mannetje. Beide trainers hadden het na afloop over de vele ON kansen voor rust, maar ik vond ON direct na de pauze met vier honderd procent kansen veel gevaarlijker.
Het was verder een zware middag naast die anti BQ Dokkum hooli Abubakari. :)

Verslag wedstrijd: https://www.tweenul.nl/nieuws/geen-winnaar-bij-oranje-nassau-quick-dokkum
 

Abubakari

Well-known member
Dat was ik alweer vergeten, jij zit ook alles op te schrijven, zo kan ik het ook. Maar ik blijf het allemaal niet geweldig vinden wat ON liet zien vanmiddag.
 

Abubakari

Well-known member
GRC-Noordster in 1F eindigde in 1-1, elk een helft de betere. De 42 jarige Lulofs (was gestopt, maar heeft de kicksen toch weer aangetrokken) viel in bij GRC, kortstondig want hij kreeg rood voor een elleboog nadat ie door een Noordster aangesproken werd op een harde overtreding.

GVAV en Stadspark winnen in 2K allebei dik, staan allebei op 6 uit 2.
Forward verloor weer (3-0) en is 1 van de zes clubs met 0 uit 2.

In 3A won Groninger Boys ook zijn tweede wedstrijd, 0-6 bij Warga. Volgende week moeten ze thuis tegen VC Trynwalden, die wonnen hun eerste twee wedstrijden met 9-1 en 6-0.
Lewenborg won ook dik, 8-0 tegen Harlingen.
 

gevegt

Well-known member
In 3C wint SV Dalfsen ook hun tweede wedstrijd en staan op doelsaldo fier bovenaan.:duim:
 

Abubakari

Well-known member
Mamio weer gewonnen. Mamio rules dus voorlopig.

Raarrrrr...

Op Voetbalnoord staat dat Mamio met 2-1 gewonnen heeft, in de krant wordt ook een 2-1 zege gemeld (inclusief de 3 doelpuntenmakers en een 2-0 ruststand), maar op de site van Glimmen en op de KNVB site staat 1-5 als uitslag en heeft Mamio 3 uit 2 ipv 6 uit 2...
 
Laatst bewerkt:

Abubakari

Well-known member
VVG verliest (zwaar geflatteerd, dat dan weer wel, hadden sowieso een punt verdiend maar lieten de kansen liggen,DB benutte ze wel) met 0-4 van Drachtster Boys.
Oranje Nassau gaat voor de titel maar staat voorlopig op 1 uit 3, vanmiddag met 3-0 de boot in tegen Zeerobben (die nu met DB de enige zijn met 9 uit 3). In plaats van een topper speelt ON volgende week een degradatieduel tegen VVG.
PKC'83 boekte wel succes, de eerste Stad Groninger zege dit seizoen in 1E, 4-0 tegen Balk.

Buh Kwiek verloor thuis met 1-2 van Olde Veste.

In 2J droomde Groen Geel na een redelijke voorbereiding al van de titel. Die droom zal wel weer over zijn, vanmiddag weer verloren en 0 uit 3.

Dokkum won bij WTOC met 3-2, Be Quick 1887 - Mamio is 0-1 geworden. Mamio op 9 uit 3!
 

Abubakari

Well-known member
Niet zo'n beste middag voor het stad Groninger voetbal. GRC verliest in 1E met liefst 9-1 van Nieuw Buinen, Forward verliest in 2K met 6-0 van Asser Boys (en heeft nog 0 punten en ook nog 0 doelpunten na 3 duels) en de kampioensaspiraties van Groninger Boys kunnen in de koelkast, ze verliezen thuis tegen Trynwalden met 2-6. Die hadden hun eerste twee wedstrijden al met 9-1 en 6-0 gewonnen en lijken de favoriet in 3A. Groninger Boys maar weer eens rood, deze keer al na twintig minuten. De start was trouwens wel prima, Freddy de Grooth scoorde al na 65 seconden 1-0. Maar daarna (ook voor de rode kaart) was Trynwalden de betere en die winnen dus verdiend.

Ook nog een beetje goed nieuws, in 2K bleven Stadspark (5-1 tegen MKV) en GVAV Rap. (4-2 tegen LSC) zonder puntverlies en Amicitia won in 2K verrassend met 1-2 bij Hoogezand.
 
Bovenaan