Loting 1e voorronde:
FC Alashkert(Arm)-Ħamrun Spartans FC(Mal)
Lechia Gdańsk(Pol)-Akademija Pandev(Mac)
FC International Turku(Fin)-FC Drita(Kos)
FC Dinamo Tbilisi(Geo)-Paide Linnameeskond(Est)
FK Panevėžys(Lit)-FC Milsami Orhei(Mol)
KF Laçi(Alb)-FK Iskra(Mon)
FK Liepāja(Let)-SC Gjilani(Kos)
FC Sfîntul Gheorghe(Mol)-NŠ Mura(Slv)
KuPS Kuopio(Fin)-FC Dila Gori(Geo)
MFK Ružomberok(Slw)-FK Kauno Žalgiris(Lit)
FK Budućnost Podgorica(Mon)-KF Llapi(Kos)
Gżira United FC(Mal)-Atlètic Club d'Escaldes(And)
FK Borac Banja Luka(Bos)-B36 Tórshavn(Fær)
NK Olimpija Ljubljana(Slv)-FC Differdange 03(Lux)
Larne FC(NIe)-St Joseph's FC(Gib)
Breiðablik(IJsl)-UE Santa Coloma(And)
FC DAC 1904 Dunajská Streda(Slw)-Cliftonville FC(NIe)
Víkingur(Fær)-Europa FC(Gib)
Bala Town FC(Wal)-Sligo Rovers FC(Ier)
SP Tre Fiori(SMa)-CS Fola Esch(Lux)
FC Dinamo Minsk(WRu)-FK Dečić(Mon)
SP Tre Penne(SMa)-FK Tuzla City(Bos)
FC Saburtalo Tbilisi(Geo)-FK Partizani(Alb)
KF Shkëndija(Mac)-FC Ararat Yerevan(Arm)
Floriana FC(Mal)-FC Petrocub Hînceşti(Mol)
Pogoń Szczecin(Pol)-KR Reykjavík(IJsl)
HB Tórshavn(Fær)-Newtown AFC(Wal)
FC Bruno's Magpies(Gib)-Crusaders FC(NIe)
FC Flora(Est)-SJK Seinäjoki(Fin)
Derry City FC(Ier)-Riga FC(Let)
FC Alashkert(Arm)-Ħamrun Spartans FC(Mal)
Lechia Gdańsk(Pol)-Akademija Pandev(Mac)
FC International Turku(Fin)-FC Drita(Kos)
FC Dinamo Tbilisi(Geo)-Paide Linnameeskond(Est)
FK Panevėžys(Lit)-FC Milsami Orhei(Mol)
KF Laçi(Alb)-FK Iskra(Mon)
FK Liepāja(Let)-SC Gjilani(Kos)
FC Sfîntul Gheorghe(Mol)-NŠ Mura(Slv)
KuPS Kuopio(Fin)-FC Dila Gori(Geo)
MFK Ružomberok(Slw)-FK Kauno Žalgiris(Lit)
FK Budućnost Podgorica(Mon)-KF Llapi(Kos)
Gżira United FC(Mal)-Atlètic Club d'Escaldes(And)
FK Borac Banja Luka(Bos)-B36 Tórshavn(Fær)
NK Olimpija Ljubljana(Slv)-FC Differdange 03(Lux)
Larne FC(NIe)-St Joseph's FC(Gib)
Breiðablik(IJsl)-UE Santa Coloma(And)
FC DAC 1904 Dunajská Streda(Slw)-Cliftonville FC(NIe)
Víkingur(Fær)-Europa FC(Gib)
Bala Town FC(Wal)-Sligo Rovers FC(Ier)
SP Tre Fiori(SMa)-CS Fola Esch(Lux)
FC Dinamo Minsk(WRu)-FK Dečić(Mon)
SP Tre Penne(SMa)-FK Tuzla City(Bos)
FC Saburtalo Tbilisi(Geo)-FK Partizani(Alb)
KF Shkëndija(Mac)-FC Ararat Yerevan(Arm)
Floriana FC(Mal)-FC Petrocub Hînceşti(Mol)
Pogoń Szczecin(Pol)-KR Reykjavík(IJsl)
HB Tórshavn(Fær)-Newtown AFC(Wal)
FC Bruno's Magpies(Gib)-Crusaders FC(NIe)
FC Flora(Est)-SJK Seinäjoki(Fin)
Derry City FC(Ier)-Riga FC(Let)