Champions League 2020-2021

Abubakari

Well-known member
Dat zijn geen misselijke tegenstanders. Moeten we ze hoger inschatten dan Getafe?
Subtop Spanje versus sub top Oostenrijk/Tsjechie/Turkije, dus denk het niet. Valt me toch van je tegen dat je dat zelf niet in kunt schatten Lenstra.

Iets minder dan Lille denk ik.
 

Abubakari

Well-known member
Het oefenen in excuusjes voor nederlagen is ook dit jaar weer tegelijk met de oefenwedstrijden begonnen zie ik.
 

Abubakari

Well-known member
Kijk de wedstrijd dan maar zelf als je het niet geloofd:
En hou tot die tijd je grote bek dicht.
Ha, ik ga toch niet naar een oefenpotje van die slechte verliezers kijken? :D

En het volgende plaatje is speciaal voor mijn forumvriend Forza AZ:
Never gonna shut my Mouth by the Oblivians
 

Forza AZ

Active member
Programma 1e kwalificatieronde:

8 augustus
1500 SP Tre Fiori(SMa)-Linfield FC(NIe)
1800 KF Drita(Kos)-Inter Club d'Escaldes(And)
 

Forza AZ

Active member
Loting 1e voorronde (18/19 augustus):

1.Ferencvárosi TC(Hon)-Djurgårdens IF(Zwe)
2.Celtic FC(Sch)-KR Reykjavík(IJsl)
3.Legia Warszawa(Pol)-winnaar KF Drita(Kos)/Linfield FC(NIe)
4.FC Sheriff Tiraspol(Mol)-CS Fola Esch(Lux)
5.Connah's Quay Nomads FC(Wal)-FK Sarajevo(Bos)
6.FK Crvena zvezda(Ser)-Europa FC(Gib)
7.FK Budućnost Podgorica(Mon)-PFC Ludogorets 1945(Bul)
8.Ararat-Armenia FC(Arm)-AC Omonia(Cyp)
9.Floriana FC(Mal)-CFR 1907 Cluj(Roe)
10.Maccabi Tel-Aviv FC(Isr)-Riga FC(Let)
11.Qarabağ FK(Aze)-FK Sileks(Mac)
12.FC Dinamo Tbilisi(Geo)-KF Tirana(Alb)
13.FC Dinamo Brest(WRu)-FC Astana(Kaz)
14.Molde FK(Noo)-KuPS Kuopio(Fin)
15.FC Flora Tallinn(Est)-FK Sūduva(Lit)
16.NK Celje(Slv)-Dundalk FC(Ier)
17.KÍ Klaksvík(Fær)-ŠK Slovan Bratislava(Slw)
 
Laatst bewerkt:

Forza AZ

Active member
Loting 2e voorronde (25/26 augustus):

winnaar 9-GNK Dinamo Zagreb(Kro)
BSC Young Boys(Zwi)-winnaar 17
winnaar 2-winnaar 1
winnaar 15-winnaar 10
winnaar 3-winnaar 8
winnaar 16-winnaar 14
winnaar 7-FC Midtjylland(Den)
winnaar 13-winnaar 5
winnaar 11-winnaar 4
winnaar 12-winnaar 6
AZ Alkmaar(Ned)-FC Viktoria Plzeň(Tsj)
PAOK FC(Gri)-Beşiktaş JK(Tur)
NK Lokomotiva Zagreb(Kro)-SK Rapid Wien(Oos)
 

Forza AZ

Active member
Welke categorie zouden jullie tegen kunnen komen in de verdere voorrondes?
In de 3e voorronde heeft AZ een ongeplaatste status en zijn dit de mogelijke tegenstanders:

Benfica
Dinamo Kiev
AA Gent
Besiktas/Krasnodar (Besiktas als ze winnen van PAOK, anders Krasnodar)

En mocht de EL-winnaar 2019/20 zich geplaatst hebben voor de CL-groepsfase dan:

Benfica
Dinamo Kiev
Besiktas/AA Gent (Besiktas als ze winnen van PAOK, anders AA Gent)
 
Bovenaan