Cambuur nieuws topic

erka

Well-known member
Meer mogelijkheden dan Telstar, makkelijk zal het niet worden maar Cambuur heeft de scouting uitstekend op orde, zie ook toppers als Baouf, Ferrah en Sjôstrand. Goeie contacten met Manchester City door Galvez die ze huren en waar City zeer goed over te spreken is, verder is er misschien via de Cambuur connecties bij Liverpool nog wel wat mogelijk. Maar vooral de succcesvolle scouting zorgt er voor dat ik me niet heel druk maak om volgend seizoen bij Cambuur. Sowieso is het tweede jaar vaak moeilijker dan het eerste.

Op zich helemaal mee eens, maar het is nu ook niet dat Telstar het makkelijk heeft he. Kunnen er nog zomaar uitvliegen.

edit: maar voordat ik weer als een zeikerd overkom, zo bedoel ik het zeker niet. Geniet er vooral van.
 

Bernardo

Well-known member
Hij gaat door als assistent begreep ik. Als ik hem was, was ik helemaal gestopt. Beter dan dit wordt het denk ik niet. Cambuur krijgt het hartstikke zwaar in de Eredivisie, als je kijkt naar beschikbaar budget en financiële situatie met weinig mogelijkheden.
Waarom helemaal stoppen als je iets doet wat je ook heel leuk vind?

Vond het een prachtige SportCast uitzending, hoe Henk er over verteld en emotioneel word. Ik vind het jammer dat hij stopt als hoofdtrainer in het betaald voetbal, maar ik snap het heel goed zoals hij het vertelde. Mooi dat Cambuur hem deze kans geeft om nog bij de club te blijven werken, want Henk hoort bij Cambuur.
 
Bovenaan