Die heb ik maar overgeslagen. Zo klaar met tevreden en trotse coaches na een klotewedstrijd.die analyse dan
1934 en 1938 waren slechterDeze kan in de top 3 van slechtste WK's van Oranje.
1990, 2006, 2026
Weliswaar is dit een groter WK, maar niet eens een plek in de achtste finales.
Dat laatste inderdaad. Hoe kan Koeman achteraf aangeven dat het strijdplan goed was en dat ze zichzelf niks konden verwijten? Als je een hele wedstrijd zo belabberd hebt gespeeld. En dan de opmerking: "heel Nederland wilde 5 verdedigers en nu doen we dat, is het weer niet goed." Sinds wanneer doe je als bondscoach iets wat het volk zou willen, al heb ik niemand na de poulewedstrijden gehoord die met 5 zou willen verdedigen.Ik ben zo klaar met Koeman, ik ben zo klaar met dat laffe voetbal met zon spelers. Ik ben zo klaar met spelers zoals Timber die zo klaar staan voor een penalty. Ik ben zo klaar met spelers als van Dijk die heel stoer kijken maar niet de verantwoordelijkheid nemen waardoor een menneke in zijn 6e interland de laatste penalty moet nemen. Ik ben er zo klaar mee dat Koeman met zon lichting dit presteert. Ik ben er zo en zo klaar mee.
Lichtpuntje, NAC gaat hopelijk weer cashen met Verbruggen.
Dat ik hier toch mn nest voor ben uitgekomen, en die analyse dan. Het strijdplan was goed. 120 minuten geen schijn van kans gehad.
Ik ben het er niet mee eens.1934 en 1938 waren slechter
Maar even serieus, verder mee eens. Het enige waar je je als Oranje over kan beklagen is dat je gekruist bent met een groep met 2 top10-landen. Argentinië krijgt als nummer 2 Kaapverdië, dat had NL ook kunnen gebeuren. Al sluit ik dan niet uit dat Koeman dan ook met 5 achterop was begonnen omdat de spits van Kaapverdië ooit ergens bij FC BAl op 't Dak een keer een wereldgoal gemaakt heeft