Klopt, zij zullen er om gaan strijden met Kozakken Boys. De rangen en standen:
Speelronde 31
Barendrecht - Jong Vitesse 3-1 (1-0)
18. 1-0 Tim Eekman 85. 1-1 Mohammed Osman 87. 2-1 Ramy Salem 90 (+4). 3-1 Joey Jongman
Excelsior Maassluis - Jong FC Twente 1-1 (1-1)
2. 0-1 Akram Salhi 37. 1-1 Stephan Kruithof
HHC Hardenberg - Koninklijke HFC 1-1 (0-0)
55. 1-0 Derian Reinders 83. 1-1 Carlos Opoku
Jong AZ - GVVV 3-1 (2-0)
16. 1-0 Jamie Jacobs 31. 2-0 Muamer Tankovic 74. 3-0 Levi Opdam 82. 3-1 Frank Tervoert
Jong Sparta Rotterdam - VVSB 3-3 (2-1)
14. 1-0 Deroy Duarte 31. 1-1 Tommy Bekooij 39. 2-1 Deroy Duarte 75. 3-1 Deroy Duarte 78. 3-2 Maikey Parami 83. 3-3 Tommy Bekooij
Katwijk - UNA 2-3 (1-1)
16. 0-1 Mart van de Gevel 32. 1-1 Mike van den Ban 59. 1-2 Nick Tielemans 78. 1-3 Rob van Boekel 82. 2-3 Robbert Susan
Kozakken Boys - AFC 4-0 (3-0)
2. 1-0 Abdulsamed Abdullahi 22. 2-0 Ahmed El Azzouti 29. 3-0 Everton Pires Tavares (strafschop) 90. 4-0 Raily Ignacio
Rood: Danny Goedkoop (AFC)
TEC - Spakenburg 2-2 (1-0)
43. 1-0 Migiel Zeller 48. 1-1 Robbie Holder 69. 2-1 Kurtley de Windt 90 (+2). 2-2 Thijs Hendriks
Bijz.: Olivier Pilon (Spakenburg) mist bij 2-2 stand strafschop
De Treffers - FC Lienden 4-0 (0-0)
52. 1-0 Nick de Bondt 55. 2-0 Robert Mutzers 62. 3-0 Robert Mutzers 80. 4-0 Robert Mutzers
STAND
1. Jong AZ 31-72 *
2. Kozakken Boys 31-51
3. De Treffers 31-50
4. GVVV 31-47
5. Katwijk 31-46 (+6)
6. VVSB 31-46 (+1)
7. Jong Sparta Rotterdam 31-44
8. Excelsior Maassluis 31-43 (+7)
9. Barendrecht 31-43 (+2)
10. Koninklijke HFC 31-42
11. TEC 31-41
12. FC Lienden 31-39 (0)
13. AFC 31-39 (-7)
14. UNA 31-38
15. Spakenburg 31-34
16. Jong Vitesse 31-33
17. HHC Hardenberg 31-32
18. Jong FC Twente 31-19 **
Jong Vitesse 3 punten in mindering, AFC 1 punt in mindering
* = kampioen
** = gedegradeerd
Topscorers:
1. Tommy Bekooij (VVSB) 17
=. Danny van den Meiracker (Spakenburg / FC Lienden) 17
3. Niek van Boekel (UNA) 16
4. Abderrahim Loukili (FC Lienden) 15
=. Robert Mutzers (De Treffers) 15
6. Raily Ignacio (Kozakken Boys) 14
=. Wesley Meeuwsen (De Treffers) 14
=. Carlos Opoku (Koninklijke HFC) 14
9. Mart van de Gevel (UNA) 13
=. Olivier Pilon (Spakenburg) 13
11. Deroy Duarte (Jong Sparta Rotterdam) 12
=. Everton Pires Tavares (Kozakken Boys) 12
=. Wimilio Vink (TEC) 12
14. Lovette Felicia (Jong Sparta Rotterdam) 11
=. Robin Mulder (GVVV) 11
=. Robbert Susan (Katwijk) 11
17. Ilias Alhaft (Jong Sparta Rotterdam) 10
=. Mike van den Ban (Katwijk) 10
=. Tim Eekman (Barendrecht) 10
=. Jeremy Helmer (Jong AZ) 10
=. Kai Koreniuk (Jong Vitesse) 10
=. Arshak Koryan (Jong Vitesse) 10
=. Rob van der Leij (HHC Hardenberg) 10
=. Berry Powel (Kozakken Boys) 10
=. Frank Tervoert (GVVV) 10
Robert Mutzers schoot er drie binnen voor De Treffers tegen FC Lienden en steeg met stip op de topscorerslijst