gevegt
Forum Legende
Dat is toch al jaren zo?Als je niet ziet hoe belangrijk Locadia is heb je er echt geen kaas van gegeten, sorry.
JMD is een supporter, maar heeft geen verstand van het spelletje. Helemaal niet erg, vooral voor dit forum niet.
Dat is toch al jaren zo?Als je niet ziet hoe belangrijk Locadia is heb je er echt geen kaas van gegeten, sorry.
Oja, en de waan moet naar bed.
Ik heb even terug gekeken, maar zoals verwacht is Janssen de enige die er, op mij na natuurlijk, echt verstand van heeft.
Voor de rest was dit het meest haalbare, vooral als Pr?pper en vGinkel aan de bal niets kunnen brengen.
Ik heb even terug gekeken, maar zoals verwacht is Janssen de enige die er, op mij na natuurlijk, echt verstand van heeft.
Ik ben op mijn werk, ??n van de daklozen hier is PSV'er, ga ik voor de penals naar de recreatieruimte staat de tv niet eens op PSV en zit de (iets te verlegen) PSV'er de wedstrijd op de computer met behulp van livescores te volgen.
Het is nog steeds een sterk Atletico, maar het mist toch wat tov een jaar of twee terug. Evengoed zou ik ze tegen Bayern gewoon een goede kans geven, win er maar eens van. Als zij in de rol kunnen kruipen die PSV vanavond had. Dan zijn ze stugger maar vooral beter (want Spanjaarden die team versterken ipv Engelsen die team verzwakken) als Chelsea in de Mourinho periode.Laat Atletico maar naar Munchen gaan, zijn die ook meteen klaar.
Wat versta jij onder 'voor de winst spelen'?Ik moet dat nog maar eens zien. Wat als er wel een team is die ze onder druk zet en durft te voetballen? Er valt een hoop te zeggen voor de keuze van PSV maar ik had nooit het idee dat ze voor de winst speelden, hetzelfde kon je eigenlijk van Atletico zeggen. Dit ging verder dan een schaakspel, het was een soort koude oorlog. Als fan van PSV was het waarschijnlijk bloedstollend maar ik vond er weinig aan.
Waarom je aanvoerder, die ook nog eens spits is 2 minuten voor een penaltyreeks wisselen? Weet niet wiens idee het was, maar als een Luuk de Jong hier niet pissig over is, dan ben je toch wel aanvoerder onwaardig, tenzij hij echt niet meer in staat was een penalty te nemen.Wat versta jij onder 'voor de winst spelen'?
Ik keek net even naar de bank van PSV. Waarom Narsingh 2 minuten voor tijd brengen als je Schaars ook op de bank hebt zitten?
Waarom je aanvoerder, die ook nog eens spits is 2 minuten voor een penaltyreeks wisselen? Weet niet wiens idee het was, maar als een Luuk de Jong hier niet pissig over is, dan ben je toch wel aanvoerder onwaardig, tenzij hij echt niet meer in staat was een penalty te nemen.
De Jong had kramp. Daarnaast mist hij met enige regelmaat penalties.Waarom je aanvoerder, die ook nog eens spits is 2 minuten voor een penaltyreeks wisselen? Weet niet wiens idee het was, maar als een Luuk de Jong hier niet pissig over is, dan ben je toch wel aanvoerder onwaardig, tenzij hij echt niet meer in staat was een penalty te nemen.
Dan nog hoor je als aanvoerder er naar mijn mening te staan. Met kramp hoor je nog wel een bal te kunnen schieten van 11 meter. Van alle aanvoerders die PSV in het verleden gehad heeft zijn er maar heel weinig die in een dergelijke situatie hun verantwoordelijkheid niet genomen hadden, als het echt alleen maar kramp is en een penaltyverleden. Ik vind dat de verkeerde mentaliteit bij een aanvoerder die ook nog eens aanvalsleider is.De Jong had kramp. Daarnaast mist hij met enige regelmaat penalties.