Jonge Oranjes

erka

Well-known member
Wat wil die Vink nou? Die Manhoef speelt alle wedstrijden in de Championship. Wat voor hogerop wil je dan? Afgezien van de top 5-6 in Nederland is de Eredvisie allemaal lager niveau.
 

Abubakari

Well-known member
Lekker sfeertje wel.
Kindercarnaval met de wave. Ik heb zelden iemand zo blij gezien als de persoon die naast me zat. En dat was geen kind van 11 maar een volwassen jongen van een jaar of 22 a 23. Helemaal blij van de wave. Gottegot.

En schijnbaar dachten ze dat Groningen speelde, gingen ze FC Groningen opeens aanmoedigen. Maar even gezegd dat die in dat witte shirt en groene van Ivoorkust zijn en niet van FC Groningen.

Doe als Fries nou al dik 25 jaar ontwikkelingswerk in Groningen maar het is onbegonnen werk.

Gingen ze Wouter Goes nog uitfluiten toen hij inviel, Kenneth Taylor gingen ze allemaal boeoeoe roepen. Taylor zal wel gedacht hebben, ben wel echt in Groningen dat ze een koe na gaan doen.

Maar lekker sfeertje.😒

Ik vond die nummer 10 van Ivoorkust wel goed, Batigoal weet vast wel waar die speelt. En verder was het voor rust defensief niet best bij Oranje. En die Banzuzi gaat vast geen basisplaats krijgen.
OH Leuven speelt ie, had er nog nooit van gehoord.

Nou, dinsdag weer. Benieuwd of ze dan ook weer FC Groningen aan gaan moedigen.
 

zwammy

Well-known member
16 miljoen opgeleverd, zal er vast geen zak van kennen..prima, als NAC het maar geld oplevert mag hij van mij er steeds geen flikkwr van kennen
 

Abubakari

Well-known member
Tot de nok toe gevuld volgens het dvhn.
68435c6ea08dd-IMG_0346.jpeg
 

Joost

Well-known member
ESPN zond net de samenvatting uit en die hadden het ook over ruim 19.000 toeschouwers om vervolgens een vrijwel leeg uitvak en bovenste ring te tonen.
 
Bovenaan