Abubakari
Well-known member
Dus gaan ze vrijwel zeker Farioli aantrekken als nieuwe trainer.Porto speelde gelijk, maar kwam maar liefst 4 keer op achterstand tegen Al-Ahly.
Dus gaan ze vrijwel zeker Farioli aantrekken als nieuwe trainer.Porto speelde gelijk, maar kwam maar liefst 4 keer op achterstand tegen Al-Ahly.
Vast ook geen rugnummers 1 tm 11.Zo heeft Herbert Chapman dat destijds niet voor ogen gehad.
Werd 4-2 voor Bayern, dat nu tegen PSG moet, zaterdag a.s.Bayern op 3-1 voorsprong vlak voor rust. Het werd wat onvriendelijk na een behoorlijke overtreding op Kane.
Dat zal dus wel Qatar worden, money talks...Voor het WK in 2029 hebben volgens The Guardian Spanje&Marokko, Brazilië en Qatar zich kandidaat gesteld. Als de keus op Qatar valt dan wordt het toernooi waarschijnlijk in de winter gespeeld.
Misschien kan het in Andorra gehouden worden? De vertegenwoordiger van het gastland zal het prima doen.Dit toernooi moet je toch ook niet in Europa willen?
Zou iig een logischere plek zijn dan Qatar.Dit toernooi moet je toch ook niet in Europa willen?
Als ze tegen Auckland City spelen geef ik zelfs de kampioen van Andorra een kans.Misschien kan het in Andorra gehouden worden? De vertegenwoordiger van het gastland zal het prima doen.
Auckland is dan al bij voorbaat kansloos.Misschien kan het in Andorra gehouden worden? De vertegenwoordiger van het gastland zal het prima doen.
Als het in Europa is, dan zullen er waarschijnlijk wel meer fans van de Europese teams op de wedstrijden afkomen.Mooi man, 3500 toeschouwers in Bernabeu.