Wielerkenner 2020: Ronde van Spanje / La Vuelta (dinsdag 13:11)

Friesland

Well-known member
Resultaten etappe 4:

Klasseringen gekozen renners:
Renner pos.
Sam Bennett 1
Pascal Ackermann 4
Magnus Cort 10
Primoz Roglic 19
Sepp Kuss 20
Daniel Martin 27
David Gaudu 29
Richard Carapaz 31
Alexandr Vlasov 35
Enric Mas 39
Esteban Chaves 40
Gorka Izagirre 55
Guillaume Martin 57
Alejandro Valverde 71
Tom Dumoulin 76
Chris Froome 123
Daniel Martinez niet gestart

Tussensprint:
1. Harry Tanfield
2. Jesus Ezquerra
3. Luis Mate

Strijdlust:
1. Jesus Ezquerra

Truiendragers:
Rood: Primoz Roglic
Groen: Daniel Martin (gehuurd van Primoz Roglic)
Bolletjes: Richard Carapaz
Wit: Enric Mas

Ploegenklassement

Daguitslag:
Code:
pl. Team                 renner 1     renner 2     renner 3     totaal        top-3 / kluns
1   Team Simon           3u 53' 29"   3u 53' 29"   3u 53' 29"   11u 40' 27"   15
2   Team Andre           3u 53' 29"   3u 53' 29"   3u 53' 29"   11u 40' 27"   24    / 136
3   Team Magikan         3u 53' 29"   3u 53' 29"   3u 53' 29"   11u 40' 27"   24    / 11
4   Team Maasveld        3u 53' 29"   3u 53' 29"   3u 53' 29"   11u 40' 27"   40
5   Team fortuna1987     3u 53' 29"   3u 53' 29"   3u 53' 29"   11u 40' 27"   51    / 137
6   Team Friesland       3u 53' 29"   3u 53' 29"   3u 53' 29"   11u 40' 27"   51    / 105
7   Team FC Zwolle Ole   3u 53' 29"   3u 53' 29"   3u 53' 29"   11u 40' 27"   54
8   Team PES5            3u 53' 29"   3u 53' 29"   3u 53' 29"   11u 40' 27"   85    / 131
9   Team SanMark.        3u 53' 29"   3u 53' 29"   3u 53' 29"   11u 40' 27"   85    / 68
10  Team Satyr           3u 53' 29"   3u 53' 29"   3u 53' 29"   11u 40' 27"   85    / 15
Klassement:
Code:
pl. Team                 na et. 3      etappe 4      na et. 4      verschil   beste dagprestaties
1   Team Andre           34u 55' 20"   11u 40' 27"   46u 35' 47"      
2   Team Simon           34u 55' 27"   11u 40' 27"   46u 35' 54"   +     7"   1x 1e
3   Team PES5            34u 55' 27"   11u 40' 27"   46u 35' 54"   +     7"   1x 2e, 1x 3e, 1x 4e
4   Team SanMark.        34u 55' 27"   11u 40' 27"   46u 35' 54"   +     7"   1x 2e, 1x 3e, 1x 6e
5   Team Maasveld        34u 55' 27"   11u 40' 27"   46u 35' 54"   +     7"   2x 4e
6   Team FC Zwolle Ole   34u 55' 27"   11u 40' 27"   46u 35' 54"   +     7"   1x 5e, 1x 6e
7   Team fortuna1987     34u 55' 27"   11u 40' 27"   46u 35' 54"   +     7"   1x 5e, 1x 7e
8   Team Friesland       34u 56' 15"   11u 40' 27"   46u 36' 42"   +    55"   
9   Team Satyr           34u 56' 17"   11u 40' 27"   46u 36' 44"   +    57"   
10  Team Magikan         34u 56' 26"   11u 40' 27"   46u 36' 53"   + 1' 06"
 

Friesland

Well-known member
Scorekaarten na etappe 4:
Primoz Roglic
24.870​
Sepp Kuss
2.870​
Alejandro Valverde
2.130​
Enric Mas
3.290​
Alexandr Vlasov
1.460​
Thibaut Pinot
0​
Richard Carapaz
10.510​
Sam Bennett
11.000​
Team Maasveld
0​
Maasveld
56.130
.
Primoz Roglic
24.870​
Richard Carapaz
10.510​
Tom Dumoulin
360​
Thibaut Pinot
0​
Chris Froome
0​
Alejandro Valverde
2.130​
Guillaume Martin
720​
Alexandr Vlasov
1.460​
Team Satyr
100​
Satyr
40.150
.
Primoz Roglic
24.870​
Tom Dumoulin
360​
Alexandr Vlasov
1.460​
Richard Carapaz
10.510​
Daniel Martinez
0​
Enric Mas
3.290​
Guillaume Martin
720​
Esteban Chaves
2.400​
Team SanMark.
300​
SanMark.
43.910
.
Tom Dumoulin
360​
Primoz Roglic
24.870​
Esteban Chaves
2.400​
Chris Froome
0​
Richard Carapaz
10.510​
Alejandro Valverde
2.130​
Sam Bennett
11.000​
Daniel Martinez
0​
Team Friesland
200​
Friesland
51.470
.
Primoz Roglic
24.870​
Tom Dumoulin
360​
Enric Mas
3.290​
Daniel Martinez
0​
Alexandr Vlasov
1.460​
Thibaut Pinot
0​
Richard Carapaz
10.510​
Alejandro Valverde
2.130​
Team PES5
300​
PES5
42.920
.
Primoz Roglic
24.870​
Tom Dumoulin
360​
Alexandr Vlasov
1.460​
Enric Mas
3.290​
Richard Carapaz
10.510​
Chris Froome
0​
Thibaut Pinot
0​
Sam Bennett
11.000​
Team fortuna1987
0​
fortuna1987
51.490
.
Sam Bennett
11.000​
Pascal Ackermann
1.500​
Primoz Roglic
24.870​
Richard Carapaz
10.510​
David Gaudu
360​
Enric Mas
3.290​
Daniel Martin
17.090​
Gorka Izagirre
720​
Team Andre
1.400​
Andre
70.740
.
Primoz Roglic
24.870​
Richard Carapaz
10.510​
Enric Mas
3.290​
Alexandr Vlasov
1.460​
Tom Dumoulin
360​
Pascal Ackermann
1.500​
Sam Bennett
11.000​
Magnus Cort
360​
Team Simon
400​
Simon
53.750
.
Daniel Martinez
0​
Primoz Roglic
24.870​
Thibaut Pinot
0​
Tom Dumoulin
360​
Richard Carapaz
10.510​
Enric Mas
3.290​
Alexandr Vlasov
1.460​
Pascal Ackermann
1.500​
Team FC Zwolle Ole
0​
FC Zwolle Ole
41.990
.
Primoz Roglic
24.870​
Chris Froome
0​
Tom Dumoulin
360​
Alejandro Valverde
2.130​
Alexandr Vlasov
1.460​
Enric Mas
3.290​
Sam Bennett
11.000​
Pascal Ackermann
1.500​
Team Magikan
100​
Magikan
44.710
.


Stand na etappe 4:
Pl.SpelerPunten
1Andre70.740
2Maasveld56.130
3Simon53.750
4fortuna198751.490
5Friesland51.470
6Magikan44.710
7SanMark.43.910
8PES542.920
9FC Zwolle Ole41.990
10Satyr40.150
 

Friesland

Well-known member
Resultaten etappe 5:

Klasseringen gekozen renners:
Renner pos.
Guillaume Martin 2
Primoz Roglic 4
Richard Carapaz 9
Sepp Kuss 12
Enric Mas 13
Alejandro Valverde 15
Esteban Chaves 16
Alexandr Vlasov 19
Tom Dumoulin 58
Daniel Martin 64
Gorka Izagirre 68
David Gaudu 74
Magnus Cort 90
Chris Froome 100
Pascal Ackermann 120
Sam Bennett 136

Tussensprint:
1. Guillaume Martin
2. Thymen Arensman
3. Tim Wellens

Bergsprints:

Alto de Vio (2e cat.)
1. Tim Wellens
2. Guillaume Martin

Alto de Fanlo (3e cat.)
1. Tim Wellens
2. Thymen Arensman

Alto de Petralba (2e cat.)
1. Tim Wellens
2. Guillaume Martin

Strijdlust:
1. Guillaume Martin

Truiendragers:
Rood: Primoz Roglic
Groen: Daniel Martin (gehuurd van Primoz Roglic)
Bolletjes: Tim Wellens
Wit: Enric Mas

Ploegenklassement

Daguitslag:
Code:
pl. Team                 renner 1     renner 2     renner 3     totaal        top-3 / kluns
1   Team Satyr           4u 19' 29"   4u 21' 38"   4u 21' 38"   13u 02' 47"         / 141
2   Team SanMark.        4u 19' 29"   4u 21' 38"   4u 21' 38"   13u 02' 47"         / 57
3   Team Maasveld        4u 21' 38"   4u 21' 38"   4u 21' 38"   13u 04' 54"   25
4   Team PES5            4u 21' 38"   4u 21' 38"   4u 21' 38"   13u 04' 54"   26    / 163
5   Team Andre           4u 21' 38"   4u 21' 38"   4u 21' 38"   13u 04' 54"   26    / 156
6   Team FC Zwolle Ole   4u 21' 38"   4u 21' 38"   4u 21' 38"   13u 04' 54"   26    / 100
7   Team fortuna1987     4u 21' 38"   4u 21' 38"   4u 21' 38"   13u 04' 54"   26    / 76
8   Team Simon           4u 21' 38"   4u 21' 38"   4u 21' 38"   13u 04' 54"   26    / 73
9   Team Friesland       4u 21' 38"   4u 21' 38"   4u 21' 38"   13u 04' 54"   28
10  Team Magikan         4u 21' 38"   4u 21' 38"   4u 21' 38"   13u 04' 54"   32
Klassement:
Code:
pl. Team                 na et. 4      etappe 5      na et. 5      verschil   beste dagprestaties
1   Team SanMark.        46u 35' 54"   13u 02' 47"   59u 38' 41"      
2   Team Satyr           46u 36' 44"   13u 02' 47"   59u 39' 38"   +    57"   
3   Team Andre           46u 35' 47"   13u 04' 54"   59u 39' 41"   + 1' 00"   
4   Team Simon           46u 35' 54"   13u 04' 54"   59u 39' 48"   + 1' 07"   1x 1e
5   Team PES5            46u 35' 54"   13u 04' 54"   59u 39' 48"   + 1' 07"   1x 2e
6   Team Maasveld        46u 35' 54"   13u 04' 54"   59u 39' 48"   + 1' 07"   1x 3e
7   Team FC Zwolle Ole   46u 35' 54"   13u 04' 54"   59u 39' 48"   + 1' 07"   1x 5e, 2x 6e
8   Team fortuna1987     46u 35' 54"   13u 04' 54"   59u 39' 48"   + 1' 07"   1x 5e, 2x 7e
9   Team Friesland       46u 36' 42"   13u 04' 54"   59u 41' 36"   + 2' 55"   
10  Team Magikan         46u 36' 53"   13u 04' 54"   59u 41' 47"   + 3' 06"
 

Friesland

Well-known member
Scorekaarten na etappe 5:
Primoz Roglic
27.820​
Sepp Kuss
3.230​
Alejandro Valverde
2.490​
Enric Mas
3.720​
Alexandr Vlasov
1.820​
Thibaut Pinot
0​
Richard Carapaz
11.160​
Sam Bennett
11.000​
Team Maasveld
100​
Maasveld
61.340
.
Primoz Roglic
27.820​
Richard Carapaz
11.160​
Tom Dumoulin
360​
Thibaut Pinot
0​
Chris Froome
0​
Alejandro Valverde
2.490​
Guillaume Martin
7.280​
Alexandr Vlasov
1.820​
Team Satyr
500​
Satyr
51.430
.
Primoz Roglic
27.820​
Tom Dumoulin
360​
Alexandr Vlasov
1.820​
Richard Carapaz
11.160​
Daniel Martinez
0​
Enric Mas
3.720​
Guillaume Martin
7.280​
Esteban Chaves
2.760​
Team SanMark.
500​
SanMark.
55.420
.
Tom Dumoulin
360​
Primoz Roglic
27.820​
Esteban Chaves
2.760​
Chris Froome
0​
Richard Carapaz
11.160​
Alejandro Valverde
2.490​
Sam Bennett
11.000​
Daniel Martinez
0​
Team Friesland
200​
Friesland
55.790
.
Primoz Roglic
27.820​
Tom Dumoulin
360​
Enric Mas
3.720​
Daniel Martinez
0​
Alexandr Vlasov
1.820​
Thibaut Pinot
0​
Richard Carapaz
11.160​
Alejandro Valverde
2.490​
Team PES5
300​
PES5
47.670
.
Primoz Roglic
27.820​
Tom Dumoulin
360​
Alexandr Vlasov
1.820​
Enric Mas
3.720​
Richard Carapaz
11.160​
Chris Froome
0​
Thibaut Pinot
0​
Sam Bennett
11.000​
Team fortuna1987
0​
fortuna1987
55.880
.
Sam Bennett
11.000​
Pascal Ackermann
1.500​
Primoz Roglic
27.820​
Richard Carapaz
11.160​
David Gaudu
360​
Enric Mas
3.720​
Daniel Martin
17.140​
Gorka Izagirre
720​
Team Andre
1.400​
Andre
74.820
.
Primoz Roglic
27.820​
Richard Carapaz
11.160​
Enric Mas
3.720​
Alexandr Vlasov
1.820​
Tom Dumoulin
360​
Pascal Ackermann
1.500​
Sam Bennett
11.000​
Magnus Cort
360​
Team Simon
400​
Simon
58.140
.
Daniel Martinez
0​
Primoz Roglic
27.820​
Thibaut Pinot
0​
Tom Dumoulin
360​
Richard Carapaz
11.160​
Enric Mas
3.720​
Alexandr Vlasov
1.820​
Pascal Ackermann
1.500​
Team FC Zwolle Ole
0​
FC Zwolle Ole
46.380
.
Primoz Roglic
27.820​
Chris Froome
0​
Tom Dumoulin
360​
Alejandro Valverde
2.490​
Alexandr Vlasov
1.820​
Enric Mas
3.720​
Sam Bennett
11.000​
Pascal Ackermann
1.500​
Team Magikan
100​
Magikan
48.810
.


Stand na etappe 5:
Pl.SpelerPunten
1Andre74.820
2Maasveld61.340
3Simon58.140
4fortuna198755.880
5Friesland55.790
6SanMark.55.420
7Satyr51.430
8Magikan48.810
9PES547.670
10FC Zwolle Ole46.380
 

Friesland

Well-known member
Resultaten etappe 6:

Klasseringen gekozen renners:
Renner pos.
Guillaume Martin 6
Gorka Izagirre 9
David Gaudu 11
Richard Carapaz 12
Daniel Martin 18
Primoz Roglic 20
Esteban Chaves 22
Enric Mas 26
Alexandr Vlasov 28
Alejandro Valverde 29
Sepp Kuss 71
Tom Dumoulin 82
Magnus Cort 85
Pascal Ackermann 98
Chris Froome 132
Sam Bennett 149


Tussensprint:
1. Gorka Izagirre
2. Jasha Sütterlin
3. Victor Lafay

Bergsprints:

Puerto Alto de Petralba (3e cat.)
1. Guillaume Martin
2. Pierre Perichon

Puerto de Alto de Cotefablo (2e cat.)
1. Guillaume Martin
2. Michael Storer

Aramón Formigal (1e cat.)
1. Ion Izagirre
2. Michael Woods

Strijdlust:
1. Gorka Izagirre

Truiendragers:
Rood: Richard Carapaz
Groen: Primoz Roglic
Bolletjes: Tim Wellens
Wit: Enric Mas

Ploegenklassement

Daguitslag:
Code:
pl. Team                 renner 1     renner 2     renner 3     totaal        kluns
1   Team Andre           3u 41' 53"   3u 41' 55"   3u 41' 55"   11u 05' 43"   
2   Team SanMark.        3u 41' 27"   3u 41' 55"   3u 42' 38"   11u 06' 00"   141
3   Team Satyr           3u 41' 27"   3u 41' 55"   3u 42' 38"   11u 06' 00"   87
4   Team Friesland       3u 41' 55"   3u 42' 38"   3u 42' 41"   11u 07' 14"   
5   Team PES5            3u 41' 55"   3u 42' 38"   3u 42' 43"   11u 07' 16"   154
6   Team FC Zwolle Ole   3u 41' 55"   3u 42' 38"   3u 42' 43"   11u 07' 16"   132
7   Team Maasveld        3u 41' 55"   3u 42' 38"   3u 42' 43"   11u 07' 16"   76
8   Team fortuna1987     3u 41' 55"   3u 42' 38"   3u 42' 43"   11u 07' 16"   65
9   Team Simon           3u 41' 55"   3u 42' 38"   3u 42' 43"   11u 07' 16"   1
10  Team Magikan         3u 42' 38"   3u 42' 43"   3u 43' 00"   11u 08' 21"
Klassement:
Code:
pl. Team                 na et. 5      etappe 6      na et. 6      verschil   beste dagprestaties
1   Team SanMark.        59u 38' 41"   11u 06' 00"   70u 44' 41"      
2   Team Andre           59u 39' 41"   11u 05' 43"   70u 45' 24"   +    43"   
3   Team Satyr           59u 39' 38"   11u 06' 00"   70u 45' 38"   +    57"   
4   Team Simon           59u 39' 48"   11u 07' 16"   70u 47' 04"   + 2' 23"   1x 1e
5   Team PES5            59u 39' 48"   11u 07' 16"   70u 47' 04"   + 2' 23"   1x 2e
6   Team Maasveld        59u 39' 48"   11u 07' 16"   70u 47' 04"   + 2' 23"   1x 3e
7   Team FC Zwolle Ole   59u 39' 48"   11u 07' 16"   70u 47' 04"   + 2' 23"   1x 5e, 3x 6e
8   Team fortuna1987     59u 39' 48"   11u 07' 16"   70u 47' 04"   + 2' 23"   1x 5e, 2x 7e
9   Team Friesland       59u 41' 36"   11u 07' 14"   70u 48' 50"   + 4' 09"   
10  Team Magikan         59u 41' 47"   11u 08' 21"   70u 50' 08"   + 5' 27"
 

Friesland

Well-known member
Scorekaarten:
Primoz Roglic
28.280​
Sepp Kuss
3.230​
Alejandro Valverde
2.490​
Enric Mas
3.790​
Alexandr Vlasov
1.820​
Thibaut Pinot
0​
Richard Carapaz
12.020​
Sam Bennett
11.000​
Team Maasveld
100​
Maasveld
62.730
.
Primoz Roglic
28.280​
Richard Carapaz
12.020​
Tom Dumoulin
360​
Thibaut Pinot
0​
Chris Froome
0​
Alejandro Valverde
2.490​
Guillaume Martin
8.515​
Alexandr Vlasov
1.820​
Team Satyr
600​
Satyr
54.085
.
Primoz Roglic
28.280​
Tom Dumoulin
360​
Alexandr Vlasov
1.820​
Richard Carapaz
12.020​
Daniel Martinez
0​
Enric Mas
3.790​
Guillaume Martin
8.515​
Esteban Chaves
2.760​
Team SanMark.
700​
SanMark.
58.245
.
Tom Dumoulin
360​
Primoz Roglic
28.280​
Esteban Chaves
2.760​
Chris Froome
0​
Richard Carapaz
12.020​
Alejandro Valverde
2.490​
Sam Bennett
11.000​
Daniel Martinez
0​
Team Friesland
200​
Friesland
57.110
.
Primoz Roglic
28.280​
Tom Dumoulin
360​
Enric Mas
3.790​
Daniel Martinez
0​
Alexandr Vlasov
1.820​
Thibaut Pinot
0​
Richard Carapaz
12.020​
Alejandro Valverde
2.490​
Team PES5
300​
PES5
49.060
.
Primoz Roglic
28.280​
Tom Dumoulin
360​
Alexandr Vlasov
1.820​
Enric Mas
3.790​
Richard Carapaz
12.020​
Chris Froome
0​
Thibaut Pinot
0​
Sam Bennett
11.000​
Team fortuna1987
0​
fortuna1987
57.270
.
Sam Bennett
11.000​
Pascal Ackermann
1.500​
Primoz Roglic
28.280​
Richard Carapaz
12.020​
David Gaudu
720​
Enric Mas
3.790​
Daniel Martin
17.500​
Gorka Izagirre
2.120​
Team Andre
1.800​
Andre
78.730
.
Primoz Roglic
28.280​
Richard Carapaz
12.020​
Enric Mas
3.790​
Alexandr Vlasov
1.820​
Tom Dumoulin
360​
Pascal Ackermann
1.500​
Sam Bennett
11.000​
Magnus Cort
360​
Team Simon
400​
Simon
59.530
.
Daniel Martinez
0​
Primoz Roglic
28.280​
Thibaut Pinot
0​
Tom Dumoulin
360​
Richard Carapaz
12.020​
Enric Mas
3.790​
Alexandr Vlasov
1.820​
Pascal Ackermann
1.500​
Team FC Zwolle Ole
0​
FC Zwolle Ole
47.770
.
Primoz Roglic
28.280​
Chris Froome
0​
Tom Dumoulin
360​
Alejandro Valverde
2.490​
Alexandr Vlasov
1.820​
Enric Mas
3.790​
Sam Bennett
11.000​
Pascal Ackermann
1.500​
Team Magikan
100​
Magikan
49.340
.


Stand na etappe 6:
Pl.SpelerPunten
1Andre78.730
2Maasveld62.730
3Simon59.530
4SanMark.58.245
5fortuna198757.270
6Friesland57.110
7Satyr54.085
8Magikan49.340
9PES549.060
10FC Zwolle Ole47.770
 

Friesland

Well-known member
Dream Team:
Primoz RoglicJumbo
28.280​
Daniel MartinIsraël
17.500​
Marc SolerMovistar
12.440​
Tim WellensLotto
12.080​
Richard CarapazIneos
12.020​
Ion IzagirreAstana
11.460​
Sam BennettQuick Step
11.000​
Guillaume MartinCofidis
8.515​
Dream TeamTeam
113.295

Virtuele eindstand:
Pl.SpelerPunten
1Andre346.430
2SanMark.292.645
3Maasveld284.630
4Simon279.730
5fortuna1987274.170
6PES5271.960
7FC Zwolle Ole264.770
8Satyr255.785
9Friesland255.510
10Magikan107.440
 

Friesland

Well-known member
Resultaten etappe 7:

Klasseringen gekozen renners:
Renner pos.
Alejandro Valverde 3
Guillaume Martin 5
Sepp Kuss 15
Magnus Cort 16
Primoz Roglic 19
Richard Carapaz 21
David Gaudu 23
Esteban Chaves 30
Alexandr Vlasov 31
Daniel Martin 34
Enric Mas 37
Gorka Izagirre 39
Tom Dumoulin 95
Chris Froome 144
Pascal Ackermann 156
Sam Bennett 157

Tussensprint:
1. Dorian Godon
2. Stan Dewulf
3. Alejandro Valverde

Bergsprints:

Puerto de Orduña, 1e passage (1e cat.)
1. Sepp Kuss
2. Guillaume Martin

Puerto de Orduña, 2e passage (1e cat.)
1. Michael Woods
2. Guillaume Martin

Strijdlust:
1. Alejandro Valverde

Truiendragers:
Rood: Richard Carapaz
Groen: Primoz Roglic
Bolletjes: Guillaume Martin
Wit: Enric Mas

Ploegenklassement

Daguitslag:
Code:
pl. Team                 renner 1     renner 2     renner 3     totaal        top-3 / kluns
1   Team Satyr           3u 48' 20"   3u 48' 24"   3u 49' 12"   11u 25' 56"   
2   Team Maasveld        3u 48' 20"   3u 48' 37"   3u 49' 12"   11u 26' 09"   
3   Team Friesland       3u 48' 20"   3u 49' 12"   3u 49' 12"   11u 26' 44"   43    / 113
4   Team PES5            3u 48' 20"   3u 49' 12"   3u 49' 12"   11u 26' 44"   43    / 106
5   Team Magikan         3u 48' 20"   3u 49' 12"   3u 49' 12"   11u 26' 44"   53
6   Team SanMark.        3u 48' 24"   3u 49' 12"   3u 49' 12"   11u 26' 48"   
7   Team Simon           3u 49' 12"   3u 49' 12"   3u 49' 12"   11u 27' 36"   56
8   Team Andre           3u 49' 12"   3u 49' 12"   3u 49' 12"   11u 27' 36"   63
9   Team FC Zwolle Ole   3u 49' 12"   3u 49' 12"   3u 49' 12"   11u 27' 36"   71    / 144
10  Team fortuna1987     3u 49' 12"   3u 49' 12"   3u 49' 12"   11u 27' 36"   71    / 92
Klassement:
Code:
pl. Team                 na et. 6      etappe 7      na et. 7      verschil   beste dagprestaties
1   Team SanMark.        70u 44' 41"   11u 26' 48"   82u 11' 29"      
2   Team Satyr           70u 45' 38"   11u 25' 56"   82u 11' 34"   +     5"   
3   Team Andre           70u 45' 24"   11u 27' 36"   82u 13' 00"   + 1' 31"   
4   Team Maasveld        70u 47' 04"   11u 26' 09"   82u 13' 13"   + 1' 44"   
5   Team PES5            70u 47' 04"   11u 26' 44"   82u 13' 48"   + 2' 19"   
6   Team Simon           70u 47' 04"   11u 27' 36"   82u 14' 40"   + 3' 11"   1x 1e
7   Team FC Zwolle Ole   70u 47' 04"   11u 27' 36"   82u 14' 40"   + 3' 11"   1x 5e, 3x 6e
8   Team fortuna1987     70u 47' 04"   11u 27' 36"   82u 14' 40"   + 3' 11"   1x 5e, 2x 7e
9   Team Friesland       70u 48' 50"   11u 26' 44"   82u 15' 34"   + 4' 05"   
10  Team Magikan         70u 50' 08"   11u 26' 44"   82u 16' 52"   + 5' 23"
 

Friesland

Well-known member
Scorekaarten na etappe 7:
Primoz Roglic
28.740​
Sepp Kuss
4.050​
Alejandro Valverde
5.485​
Enric Mas
3.860​
Alexandr Vlasov
1.820​
Thibaut Pinot
0​
Richard Carapaz
12.520​
Sam Bennett
11.000​
Team Maasveld
300​
Maasveld
67.775
.
Primoz Roglic
28.740​
Richard Carapaz
12.520​
Tom Dumoulin
360​
Thibaut Pinot
0​
Chris Froome
0​
Alejandro Valverde
5.485​
Guillaume Martin
10.335​
Alexandr Vlasov
1.820​
Team Satyr
1.000​
Satyr
60.260
.
Primoz Roglic
28.740​
Tom Dumoulin
360​
Alexandr Vlasov
1.820​
Richard Carapaz
12.520​
Daniel Martinez
0​
Enric Mas
3.860​
Guillaume Martin
10.335​
Esteban Chaves
2.760​
Team SanMark.
700​
SanMark.
61.095
.
Tom Dumoulin
360​
Primoz Roglic
28.740​
Esteban Chaves
2.760​
Chris Froome
0​
Richard Carapaz
12.520​
Alejandro Valverde
5.485​
Sam Bennett
11.000​
Daniel Martinez
0​
Team Friesland
300​
Friesland
61.165
.
Primoz Roglic
28.740​
Tom Dumoulin
360​
Enric Mas
3.860​
Daniel Martinez
0​
Alexandr Vlasov
1.820​
Thibaut Pinot
0​
Richard Carapaz
12.520​
Alejandro Valverde
5.485​
Team PES5
300​
PES5
53.085
.
Primoz Roglic
28.740​
Tom Dumoulin
360​
Alexandr Vlasov
1.820​
Enric Mas
3.860​
Richard Carapaz
12.520​
Chris Froome
0​
Thibaut Pinot
0​
Sam Bennett
11.000​
Team fortuna1987
0​
fortuna1987
58.300
.
Sam Bennett
11.000​
Pascal Ackermann
1.500​
Primoz Roglic
28.740​
Richard Carapaz
12.520​
David Gaudu
720​
Enric Mas
3.860​
Daniel Martin
17.500​
Gorka Izagirre
2.120​
Team Andre
1.800​
Andre
79.760
.
Primoz Roglic
28.740​
Richard Carapaz
12.520​
Enric Mas
3.860​
Alexandr Vlasov
1.820​
Tom Dumoulin
360​
Pascal Ackermann
1.500​
Sam Bennett
11.000​
Magnus Cort
720​
Team Simon
400​
Simon
60.920
.
Daniel Martinez
0​
Primoz Roglic
28.740​
Thibaut Pinot
0​
Tom Dumoulin
360​
Richard Carapaz
12.520​
Enric Mas
3.860​
Alexandr Vlasov
1.820​
Pascal Ackermann
1.500​
Team FC Zwolle Ole
0​
FC Zwolle Ole
48.800
.
Primoz Roglic
28.740​
Chris Froome
0​
Tom Dumoulin
360​
Alejandro Valverde
5.485​
Alexandr Vlasov
1.820​
Enric Mas
3.860​
Sam Bennett
11.000​
Pascal Ackermann
1.500​
Team Magikan
100​
Magikan
52.865
.


Stand na etappe 7:
Pl.SpelerPunten
1Andre79.760
2Maasveld67.775
3Friesland61.165
4SanMark.61.095
5Simon60.920
6Satyr60.260
7fortuna198758.300
8PES553.085
9Magikan52.865
10FC Zwolle Ole48.800
 

Friesland

Well-known member
Resultaten etappe 8:

Klasseringen gekozen renners:
Renner pos.
Primoz Roglic 1
Richard Carapaz 2
Daniel Martin 3
Alexandr Vlasov 4
Enric Mas 7
Sepp Kuss 8
Esteban Chaves 9
Alejandro Valverde 11
Guillaume Martin 14
David Gaudu 18
Gorka Izagirre 22
Magnus Cort 76
Chris Froome 117
Pascal Ackermann 132
Sam Bennett 144
Tom Dumoulin niet gestart

Tussensprint:
1. Stan Dewulf
2. Rémi Cavagna
3. Rui Costa

Bergsprints:

Puerto de la Rasa (2e cat.)
1. Rémi Cavagna
2. Julien Simon

Alto de Moncalvillo (1e cat.)
1. Primoz Roglic
2. Richard Carapaz

Strijdlust:
1. Stan Dewulf

Truiendragers:
Rood: Richard Carapaz
Groen: Primoz Roglic
Bolletjes: Guillaume Martin
Wit: Enric Mas

Ploegenklassement

Daguitslag:
Code:
pl. Team                 renner 1     renner 2     renner 3     totaal        kluns
1   Team Andre           4u 07' 08"   4u 07' 21"   4u 07' 27"   12u 21' 56"   
2   Team PES5            4u 07' 08"   4u 07' 21"   4u 07' 33"   12u 22' 02"   141
3   Team Satyr           4u 07' 08"   4u 07' 21"   4u 07' 33"   12u 22' 02"   137
4   Team FC Zwolle Ole   4u 07' 08"   4u 07' 21"   4u 07' 33"   12u 22' 02"   117
5   Team SanMark.        4u 07' 08"   4u 07' 21"   4u 07' 33"   12u 22' 02"   38
6   Team fortuna1987     4u 07' 08"   4u 07' 21"   4u 07' 33"   12u 22' 02"   31
7   Team Simon           4u 07' 08"   4u 07' 21"   4u 07' 33"   12u 22' 02"   21
8   Team Maasveld        4u 07' 08"   4u 07' 21"   4u 07' 33"   12u 22' 02"   0
9   Team Magikan         4u 07' 08"   4u 07' 33"   4u 08' 02"   12u 22' 43"   
10  Team Friesland       4u 07' 08"   4u 07' 21"   4u 08' 41"   12u 23' 10"
Klassement:
Code:
pl. Team                 na et. 7      etappe 8      na et. 8      verschil   beste dagprestaties
1   Team SanMark.        82u 11' 29"   12u 22' 02"   94u 33' 31"      
2   Team Satyr           82u 11' 34"   12u 22' 02"   94u 33' 36"   + 5"   
3   Team Andre           82u 13' 00"   12u 21' 56"   94u 34' 56"   + 1' 25"   
4   Team Maasveld        82u 13' 13"   12u 22' 02"   94u 35' 15"   + 1' 44"   
5   Team PES5            82u 13' 48"   12u 22' 02"   94u 35' 50"   + 2' 19"   
6   Team Simon           82u 14' 40"   12u 22' 02"   94u 36' 42"   + 3' 11"   1x 1e
7   Team FC Zwolle Ole   82u 14' 40"   12u 22' 02"   94u 36' 42"   + 3' 11"   1x 4e
8   Team fortuna1987     82u 14' 40"   12u 22' 02"   94u 36' 42"   + 3' 11"   1x 5e
9   Team Friesland       82u 15' 34"   12u 23' 10"   94u 38' 44"   + 5' 13"   
10  Team Magikan         82u 16' 52"   12u 22' 43"   94u 39' 35"   + 6' 04"
 

Friesland

Well-known member
Scorekaarten na etappe 8:
Primoz Roglic
40.300​
Sepp Kuss
4.700​
Alejandro Valverde
5.845​
Enric Mas
4.830​
Alexandr Vlasov
3.320​
Thibaut Pinot
0​
Richard Carapaz
18.830​
Sam Bennett
11.000​
Team Maasveld
300​
Maasveld
89.125
.
Primoz Roglic
40.300​
Richard Carapaz
18.830​
Tom Dumoulin
360​
Thibaut Pinot
0​
Chris Froome
0​
Alejandro Valverde
5.845​
Guillaume Martin
10.795​
Alexandr Vlasov
3.320​
Team Satyr
1.100​
Satyr
80.550
.
Primoz Roglic
40.300​
Tom Dumoulin
360​
Alexandr Vlasov
3.320​
Richard Carapaz
18.830​
Daniel Martinez
0​
Enric Mas
4.830​
Guillaume Martin
10.795​
Esteban Chaves
3.410​
Team SanMark.
700​
SanMark.
82.545
.
Tom Dumoulin
360​
Primoz Roglic
40.300​
Esteban Chaves
3.410​
Chris Froome
0​
Richard Carapaz
18.830​
Alejandro Valverde
5.845​
Sam Bennett
11.000​
Daniel Martinez
0​
Team Friesland
300​
Friesland
80.045
.
Primoz Roglic
40.300​
Tom Dumoulin
360​
Enric Mas
4.830​
Daniel Martinez
0​
Alexandr Vlasov
3.320​
Thibaut Pinot
0​
Richard Carapaz
18.830​
Alejandro Valverde
5.845​
Team PES5
500​
PES5
73.985
.
Primoz Roglic
40.300​
Tom Dumoulin
360​
Alexandr Vlasov
3.320​
Enric Mas
4.830​
Richard Carapaz
18.830​
Chris Froome
0​
Thibaut Pinot
0​
Sam Bennett
11.000​
Team fortuna1987
0​
fortuna1987
78.640
.
Sam Bennett
11.000​
Pascal Ackermann
1.500​
Primoz Roglic
40.300​
Richard Carapaz
18.830​
David Gaudu
1.080​
Enric Mas
4.830​
Daniel Martin
20.200​
Gorka Izagirre
2.120​
Team Andre
2.200​
Andre
102.060
.
Primoz Roglic
40.300​
Richard Carapaz
18.830​
Enric Mas
4.830​
Alexandr Vlasov
3.320​
Tom Dumoulin
360​
Pascal Ackermann
1.500​
Sam Bennett
11.000​
Magnus Cort
720​
Team Simon
400​
Simon
81.260
.
Daniel Martinez
0​
Primoz Roglic
40.300​
Thibaut Pinot
0​
Tom Dumoulin
360​
Richard Carapaz
18.830​
Enric Mas
4.830​
Alexandr Vlasov
3.320​
Pascal Ackermann
1.500​
Team FC Zwolle Ole
0​
FC Zwolle Ole
69.140
.
Primoz Roglic
40.300​
Chris Froome
0​
Tom Dumoulin
360​
Alejandro Valverde
5.845​
Alexandr Vlasov
3.320​
Enric Mas
4.830​
Sam Bennett
11.000​
Pascal Ackermann
1.500​
Team Magikan
100​
Magikan
67.255
.


Stand na etappe 8:
Pl.SpelerPunten
1Andre102.060
2Maasveld89.125
3SanMark.82.545
4Simon81.260
5Satyr80.550
6Friesland80.045
7fortuna198778.640
8PES573.985
9FC Zwolle Ole69.140
10Magikan67.255
 

Friesland

Well-known member
Resultaten etappe 9:

Klasseringen gekozen renners:
Renner pos.
Pascal Ackermann 1
Magnus Cort 12
Richard Carapaz 23
Esteban Chaves 25
David Gaudu 26
Guillaume Martin 31
Alexandr Vlasov 36
Gorka Izagirre 41
Primoz Roglic 43
Enric Mas 50
Daniel Martin 51
Sepp Kuss 61
Alejandro Valverde 63
Chris Froome 103
Sam Bennett 110

Tussensprint:
1. Aritz Bagues
2. Juan Osorio
3. Dylan van Baarle

Strijdlust:
1. Juan Osorio

Truiendragers:
Rood: Richard Carapaz
Groen: Primoz Roglic
Bolletjes: Guillaume Martin
Wit: Enric Mas

Ploegenklassement

Daguitslag:
Code:
pl. Team                 renner 1     renner 2     renner 3     totaal        top-3 / kluns
1   Team Simon           3u 39' 55"   3u 39' 55"   3u 39' 55"   10u 59' 45"   36
2   Team Andre           3u 39' 55"   3u 39' 55"   3u 39' 55"   10u 59' 45"   50
3   Team FC Zwolle Ole   3u 39' 55"   3u 39' 55"   3u 39' 55"   10u 59' 45"   60
4   Team SanMark.        3u 39' 55"   3u 39' 55"   3u 39' 55"   10u 59' 45"   79
5   Team Magikan         3u 39' 55"   3u 39' 55"   3u 39' 55"   10u 59' 45"   80
6   Team Satyr           3u 39' 55"   3u 39' 55"   3u 39' 55"   10u 59' 45"   90
7   Team Friesland       3u 39' 55"   3u 39' 55"   3u 39' 55"   10u 59' 45"   91
8   Team fortuna1987     3u 39' 55"   3u 39' 55"   3u 39' 55"   10u 59' 45"   102   / 92
9   Team PES5            3u 39' 55"   3u 39' 55"   3u 39' 55"   10u 59' 45"   102   / 16
10  Team Maasveld        3u 39' 55"   3u 39' 55"   3u 39' 55"   10u 59' 45"   102   / 0
Klassement:
Code:
pl. Team                 na et. 8      etappe 9      na et. 9       verschil   beste dagprestaties
1   Team SanMark.        94u 33' 31"   10u 59' 45"   105u 33' 16"      
2   Team Satyr           94u 33' 36"   10u 59' 45"   105u 33' 21"   + 5"   
3   Team Andre           94u 34' 56"   10u 59' 45"   105u 34' 41"   + 1' 25"   
4   Team Maasveld        94u 35' 15"   10u 59' 45"   105u 35' 00"   + 1' 44"   
5   Team PES5            94u 35' 50"   10u 59' 45"   105u 35' 35"   + 2' 19"   
6   Team Simon           94u 36' 42"   10u 59' 45"   105u 36' 27"   + 3' 11"   2x 1e
7   Team FC Zwolle Ole   94u 36' 42"   10u 59' 45"   105u 36' 27"   + 3' 11"   1x 3e
8   Team fortuna1987     94u 36' 42"   10u 59' 45"   105u 36' 27"   + 3' 11"   1x 5e
9   Team Friesland       94u 38' 44"   10u 59' 45"   105u 38' 29"   + 5' 13"   
10  Team Magikan         94u 39' 35"   10u 59' 45"   105u 39' 20"   + 6' 04"
 

Friesland

Well-known member
Scorekaarten na etappe 9:
Primoz Roglic
40.400​
Sepp Kuss
4.700​
Alejandro Valverde
5.845​
Enric Mas
4.900​
Alexandr Vlasov
3.320​
Thibaut Pinot
0​
Richard Carapaz
19.330​
Sam Bennett
11.000​
Team Maasveld
300​
Maasveld
89.795
.
Primoz Roglic
40.400​
Richard Carapaz
19.330​
Tom Dumoulin
360​
Thibaut Pinot
0​
Chris Froome
0​
Alejandro Valverde
5.845​
Guillaume Martin
10.895​
Alexandr Vlasov
3.320​
Team Satyr
1.100​
Satyr
81.250
.
Primoz Roglic
40.400​
Tom Dumoulin
360​
Alexandr Vlasov
3.320​
Richard Carapaz
19.330​
Daniel Martinez
0​
Enric Mas
4.900​
Guillaume Martin
10.895​
Esteban Chaves
3.410​
Team SanMark.
700​
SanMark.
83.315
.
Tom Dumoulin
360​
Primoz Roglic
40.400​
Esteban Chaves
3.410​
Chris Froome
0​
Richard Carapaz
19.330​
Alejandro Valverde
5.845​
Sam Bennett
11.000​
Daniel Martinez
0​
Team Friesland
300​
Friesland
80.645
.
Primoz Roglic
40.400​
Tom Dumoulin
360​
Enric Mas
4.900​
Daniel Martinez
0​
Alexandr Vlasov
3.320​
Thibaut Pinot
0​
Richard Carapaz
19.330​
Alejandro Valverde
5.845​
Team PES5
500​
PES5
74.655
.
Primoz Roglic
40.400​
Tom Dumoulin
360​
Alexandr Vlasov
3.320​
Enric Mas
4.900​
Richard Carapaz
19.330​
Chris Froome
0​
Thibaut Pinot
0​
Sam Bennett
11.000​
Team fortuna1987
0​
fortuna1987
79.310
.
Sam Bennett
11.000​
Pascal Ackermann
12.500​
Primoz Roglic
40.400​
Richard Carapaz
19.330​
David Gaudu
1.080​
Enric Mas
4.900​
Daniel Martin
20.200​
Gorka Izagirre
2.120​
Team Andre
2.400​
Andre
113.930
.
Primoz Roglic
40.400​
Richard Carapaz
19.330​
Enric Mas
4.900​
Alexandr Vlasov
3.320​
Tom Dumoulin
360​
Pascal Ackermann
12.500​
Sam Bennett
11.000​
Magnus Cort
1.080​
Team Simon
800​
Simon
93.690
.
Daniel Martinez
0​
Primoz Roglic
40.400​
Thibaut Pinot
0​
Tom Dumoulin
360​
Richard Carapaz
19.330​
Enric Mas
4.900​
Alexandr Vlasov
3.320​
Pascal Ackermann
12.500​
Team FC Zwolle Ole
100​
FC Zwolle Ole
80.910
.
Primoz Roglic
40.400​
Chris Froome
0​
Tom Dumoulin
360​
Alejandro Valverde
5.845​
Alexandr Vlasov
3.320​
Enric Mas
4.900​
Sam Bennett
11.000​
Pascal Ackermann
12.500​
Team Magikan
100​
Magikan
78.425
.


Stand na etappe 9:
Pl.SpelerPunten
1Andre113.930
2Simon93.690
3Maasveld89.795
4SanMark.83.315
5Satyr81.250
6FC Zwolle Ole80.910
7Friesland80.645
8fortuna198779.310
9Magikan78.425
10PES574.655
 

Friesland

Well-known member
Resultaten etappe 10:

Klasseringen gekozen renners:
Renner pos.
Primoz Roglic 1
Daniel Martin 7
Guillaume Martin 8
Magnus Cort 10
Richard Carapaz 14
Alexandr Vlasov 15
Enric Mas 16
David Gaudu 21
Alejandro Valverde 23
Esteban Chaves 24
Gorka Izagirre 35
Sepp Kuss 41
Chris Froome 127
Pascal Ackermann 151
Sam Bennett 157


Tussensprint:
1. Brent Van Moer
2. Pim Ligthart
3. Jonathan Lastra

Alto de San Cipriano (3e cat.)
1. Brent Van Moer
2. Alex Molenaar

Strijdlust:
1. Alex Molenaar

Truiendragers:
Rood: Primoz Roglic
Groen: Richard Carapaz (gehuurd van Primoz Roglic)
Bolletjes: Guillaume Martin
Wit: Enric Mas

Ploegenklassement

Daguitslag:
Code:
pl. Team                 renner 1     renner 2     renner 3     totaal        top-3 / kluns
1   Team Andre           4u 14' 11"   4u 14' 11"   4u 14' 14"   12u 42' 36"   22
2   Team Satyr           4u 14' 11"   4u 14' 11"   4u 14' 14"   12u 42' 36"   23    / 142
3   Team SanMark.        4u 14' 11"   4u 14' 11"   4u 14' 14"   12u 42' 36"   23    / 92
4   Team Simon           4u 14' 11"   4u 14' 14"   4u 14' 14"   12u 42' 39"   25
5   Team PES5            4u 14' 11"   4u 14' 14"   4u 14' 14"   12u 42' 39"   30    / 146
6   Team FC Zwolle Ole   4u 14' 11"   4u 14' 14"   4u 14' 14"   12u 42' 39"   30    / 127
7   Team fortuna1987     4u 14' 11"   4u 14' 14"   4u 14' 14"   12u 42' 39"   30    / 91
8   Team Maasveld        4u 14' 11"   4u 14' 14"   4u 14' 14"   12u 42' 39"   30    / 0
9   Team Magikan         4u 14' 11"   4u 14' 14"   4u 14' 14"   12u 42' 39"   32
10  Team Friesland       4u 14' 11"   4u 14' 14"   4u 14' 14"   12u 42' 39"   38
Klassement:
Code:
pl. Team                 na et. 9       etappe 10     na et. 10      verschil   beste dagprestaties
1   Team SanMark.        105u 33' 16"   12u 42' 36"   118u 15' 52"      
2   Team Satyr           105u 33' 21"   12u 42' 36"   118u 15' 57"   + 5"   
3   Team Andre           105u 34' 41"   12u 42' 36"   118u 17' 17"   + 1' 25"   
4   Team Maasveld        105u 35' 00"   12u 42' 39"   118u 17' 39"   + 1' 47"   
5   Team PES5            105u 35' 35"   12u 42' 39"   118u 18' 14"   + 2' 22"   
6   Team Simon           105u 36' 27"   12u 42' 39"   118u 19' 06"   + 3' 14"   2x 1e
7   Team FC Zwolle Ole   105u 36' 27"   12u 42' 39"   118u 19' 06"   + 3' 14"   1x 3e
8   Team fortuna1987     105u 36' 27"   12u 42' 39"   118u 19' 06"   + 3' 14"   1x 5e
9   Team Friesland       105u 38' 29"   12u 42' 39"   118u 21' 08"   + 5' 16"   
10  Team Magikan         105u 39' 20"   12u 42' 39"   118u 21' 59"   + 6' 07"
 

Friesland

Well-known member
Scorekaarten na etappe 10:
Primoz Roglic
51.950​
Sepp Kuss
4.700​
Alejandro Valverde
5.845​
Enric Mas
5.330​
Alexandr Vlasov
3.680​
Thibaut Pinot
0​
Richard Carapaz
19.740​
Sam Bennett
11.000​
Team Maasveld
300​
Maasveld
102.545
.
Primoz Roglic
51.950​
Richard Carapaz
19.740​
Tom Dumoulin
360​
Thibaut Pinot
0​
Chris Froome
0​
Alejandro Valverde
5.845​
Guillaume Martin
11.645​
Alexandr Vlasov
3.680​
Team Satyr
1.300​
Satyr
94.520
.
Primoz Roglic
51.950​
Tom Dumoulin
360​
Alexandr Vlasov
3.680​
Richard Carapaz
19.740​
Daniel Martinez
0​
Enric Mas
5.330​
Guillaume Martin
11.645​
Esteban Chaves
3.410​
Team SanMark.
800​
SanMark.
96.915
.
Tom Dumoulin
360​
Primoz Roglic
51.950​
Esteban Chaves
3.410​
Chris Froome
0​
Richard Carapaz
19.740​
Alejandro Valverde
5.845​
Sam Bennett
11.000​
Daniel Martinez
0​
Team Friesland
300​
Friesland
92.605
.
Primoz Roglic
51.950​
Tom Dumoulin
360​
Enric Mas
5.330​
Daniel Martinez
0​
Alexandr Vlasov
3.680​
Thibaut Pinot
0​
Richard Carapaz
19.740​
Alejandro Valverde
5.845​
Team PES5
500​
PES5
87.405
.
Primoz Roglic
51.950​
Tom Dumoulin
360​
Alexandr Vlasov
3.680​
Enric Mas
5.330​
Richard Carapaz
19.740​
Chris Froome
0​
Thibaut Pinot
0​
Sam Bennett
11.000​
Team fortuna1987
0​
fortuna1987
92.060
.
Sam Bennett
11.000​
Pascal Ackermann
12.500​
Primoz Roglic
51.950​
Richard Carapaz
19.740​
David Gaudu
1.080​
Enric Mas
5.330​
Daniel Martin
21.100​
Gorka Izagirre
2.120​
Team Andre
2.800​
Andre
127.620
.
Primoz Roglic
51.950​
Richard Carapaz
19.740​
Enric Mas
5.330​
Alexandr Vlasov
3.680​
Tom Dumoulin
360​
Pascal Ackermann
12.500​
Sam Bennett
11.000​
Magnus Cort
1.440​
Team Simon
800​
Simon
106.800
.
Daniel Martinez
0​
Primoz Roglic
51.950​
Thibaut Pinot
0​
Tom Dumoulin
360​
Richard Carapaz
19.740​
Enric Mas
5.330​
Alexandr Vlasov
3.680​
Pascal Ackermann
12.500​
Team FC Zwolle Ole
100​
FC Zwolle Ole
93.660
.
Primoz Roglic
51.950​
Chris Froome
0​
Tom Dumoulin
360​
Alejandro Valverde
5.845​
Alexandr Vlasov
3.680​
Enric Mas
5.330​
Sam Bennett
11.000​
Pascal Ackermann
12.500​
Team Magikan
100​
Magikan
90.765
.


Stand na etappe 10:
Pl.SpelerPunten
1Andre127.620
2Simon106.800
3Maasveld102.545
4SanMark.96.915
5Satyr94.520
6FC Zwolle Ole93.660
7Friesland92.605
8fortuna198792.060
9Magikan90.765
10PES587.405
 

Friesland

Well-known member
Resultaten etappe 11:

Klasseringen gekozen renners:
Renner pos.
David Gaudu 1
Guillaume Martin 5
Alexandr Vlasov 6
Daniel Martin 7
Enric Mas 8
Richard Carapaz 9
Primoz Roglic 10
Sepp Kuss 13
Alejandro Valverde 14
Gorka Izagirre 23
Esteban Chaves 25
Chris Froome 57
Magnus Cort 58
Pascal Ackermann 89
Sam Bennett 139

Tussensprint:
1. Marc Soler
2. Michael Storer
3. Bruno Armirail

Alto de la Campa (3e cat.)
1. Tim Wellens
2. Guillaume Martin

Alto de la Colladona (1e cat.)
1. Nelson Oliveira
2. Michael Storer

Alto de la Cobertoria (1e cat.)
1. Guillaume Martin
2. Niklas Eg

Puerto de San Lorenzo (1e cat.)
1. Guillaume Martin
2. Marc Soler

Alto de la Farrapona (1e cat.)
1. David Gaudu
2. Marc Soler

Strijdlust:
1. Marc Soler

Truiendragers:
Rood: Primoz Roglic
Groen: Daniel Martin (gehuurd van Primoz Roglic)
Bolletjes: Guillaume Martin
Wit: Enric Mas

Ploegenklassement

Daguitslag:
Code:
pl. Team                 renner 1     renner 2     renner 3     totaal        top-3 / kluns
1   Team Andre           4u 54' 13"   4u 55' 16"   4u 55' 16"   14u 44' 45"   
2   Team SanMark.        4u 55' 08"   4u 55' 11"   4u 55' 16"   14u 45' 35"   19
3   Team Satyr           4u 55' 08"   4u 55' 11"   4u 55' 16"   14u 45' 35"   20
4   Team PES5            4u 55' 11"   4u 55' 16"   4u 55' 16"   14u 45' 43"   23    / 150
5   Team FC Zwolle Ole   4u 55' 11"   4u 55' 16"   4u 55' 16"   14u 45' 43"   23    / 57
6   Team fortuna1987     4u 55' 11"   4u 55' 16"   4u 55' 16"   14u 45' 43"   23    / 27
7   Team Simon           4u 55' 11"   4u 55' 16"   4u 55' 16"   14u 45' 43"   23    / 41
8   Team Maasveld        4u 55' 11"   4u 55' 16"   4u 55' 16"   14u 45' 43"   23    / 0
9   Team Magikan         4u 55' 11"   4u 55' 16"   4u 55' 16"   14u 45' 43"   24
10  Team Friesland       4u 55' 16"   4u 55' 16"   4u 55' 25"   14u 45' 57"
Klassement:
Code:
pl. Team                 na et. 10      etappe 11     na et. 11      verschil   beste dagprestaties
1   Team SanMark.        118u 15' 52"   14u 45' 35"   133u 01' 27"      
2   Team Satyr           118u 15' 57"   14u 45' 35"   133u 01' 32"   + 5"   
3   Team Andre           118u 17' 17"   14u 44' 45"   133u 02' 02"   + 35"   
4   Team Maasveld        118u 17' 39"   14u 45' 43"   133u 03' 22"   + 1' 55"   
5   Team PES5            118u 18' 14"   14u 45' 43"   133u 03' 57"   + 2' 30"   
6   Team Simon           118u 19' 06"   14u 45' 43"   133u 04' 49"   + 3' 22"   2x 1e
7   Team FC Zwolle Ole   118u 19' 06"   14u 45' 43"   133u 04' 49"   + 3' 22"   1x 3e
8   Team fortuna1987     118u 19' 06"   14u 45' 43"   133u 04' 49"   + 3' 22"   1x 5e
9   Team Friesland       118u 21' 08"   14u 45' 57"   133u 07' 05"   + 5' 38"   
10  Team Magikan         118u 21' 59"   14u 45' 43"   133u 07' 42"   + 6' 15"
 
Bovenaan