Wielerkenner 2020: Ronde van Spanje / La Vuelta (dinsdag 13:11)

Friesland

Well-known member
Ontvangen teams:
FC Zwolle Ole: (vrijdag, 17:33)
FC Zwolle Ole zei:
Daniel Felipe Martinez
Primoz Roglic
Thibaut Pinot
Tom Dumoulin
Richard Carapaz
Enric Mas
Aleksandr Vlasov
Pascal Ackermann

Esteban Chaves
Alejandro Valverde
Michael Woods
Wout Poels

Kluns :
Chris Froome
Res kluns
Jan Hirt
Magikan: (vrijdag, 17:49)
Magikan zei:
Groep 1:
P. Roglic
C. Froome
T. Dumoulin
A. Valverde
A. Vlasov
E. Mas

Groep 2:
S. Bennett
P. Ackermann

Reserve Groep 1:
I. Sosa

Reserve Groep 2:
J. Philipsen

kluns:
J. Aberasturi
Satyr: (maandag. 14:51)
Satyr zei:
P. Roglic
R. Carapaz
T. Dumoulin
T. Pinot
C. Froome
A. Valverde
G. Martin
A. Vlasov
---
reserve: P. Ackermann, S. Bennett
Kluns: A. Molenaar
PES5: (maandag, 20:11)
PES5 zei:
Ik haal Sam Bennett eruit en breng Thibaut Pinot in mijn team.

Mijn team is dus:

P. Roglic
T. Dumoulin
E. Mas
D. Martinez
A. Vlasov
T. Pinot
R. Carapaz
A. Valverde

Reserves:
P. Ackerman
D. Formolo
S. Bennett

Kluns:
Harry Tanfield

Reservekluns:
Pim Ligthart
SanMark.: (maandag, 21:10)
SanMark. zei:
P . Roglic
T. Dumoulin
A. Vlasov
R. Carapaz
D.F. Martinez
E. Mas
G. Martin
E. Chaves

D. la Cruz
C. Froome

L.Hofstede (kluns)
Andre: (maandag, 22:26)
Andre zei:
Ronde van Spanje

Sam Bennett
Pascal Ackermann
Primoz Roglic
Richard Carapaz
David Gaudu
Enric Mas
Daniel Martin
Gorka Izagirre

Reserves
Davide Formolo
Aleksandr Vlasov

Kluns
Kevin Inkelaar
Reserve Kluns
Alex Molenaar
Maasveld: (maandag, 23:12)
Maasveld zei:
Team Maasveld:

Primoz Roglic
Sepp Kuss
Alejandro Valverde
Enric Mas
Alexander Vlasov
Thibaut Pinot
Richard Carapaz
Sam Bennett

Kluns: Michal Golas

Tom Dumoulin (res. 1-7)
Pascal Ackermann (res. Bennett)
Remy Merrz (res. Golas)
fortuna: (maandag, 23:49)
fortuna1987 zei:
Hoi Friesland,

Hierbij mijn team voor de Vuelta:

Primoz Roglic
Tom Dumoulin
Alexandr Vlasov
Enric Mas
Richard Carapaz
Chris Froom
Thibaut Pinot
Sam Bennett

Davide Formolo
Daniël Martinez
Esteban Chavez
Pascal Ackermann (wanneer Bennett niet start)

Kluns:
Robert Gesink

Groet
Simon: (vandaag, 0:52)
Simon zei:
Was ik het toch bijna vergeten o_O

Primoz Roglic
Richard Carapaz
Enric Mas
Alexander Vlasov
Tom Dumoulin
Pascal Ackermann
Sam Bennett
Magnus Cort Nielsen

Reserve: Thibaut Pinot

Kluns: Ion Izagirre
 

Friesland

Well-known member
Mijn team, zoals verstuurd aan Magikan (zondag, 23:49)
Friesland zei:
Mijn team:

Tom Dumoulin
Primoz Roglic
Jhoan Chaves
Christopher Froome
Richard Carapaz
Alejandro Valverde
Sam Bennett
Daniel Martinez

Reserves:
Sepp Kuss (voor de eerste 6)
Wouter Poels (voor de eerste 6)
Pascal Ackermann (voor Bennett)
Enric Mas (voor Martinez)

Kluns: Paul Martens
reserve kluns: Koen de Kort
 

Friesland

Well-known member
De teams:

Maasveld:
Primoz Roglic
Sepp Kuss
Alejandro Valverde
Enric Mas
Alexandr Vlasov
Thibaut Pinot
Richard Carapaz
Sam Bennett

Satyr:
Primoz Roglic
Richard Carapaz
Tom Dumoulin
Thibaut Pinot
Chris Froome
Alejandro Valverde
Guillaume Martin
Alexandr Vlasov

SanMark.:
Primoz Roglic
Tom Dumoulin
Alexandr Vlasov
Richard Carapaz
Daniel Martinez
Enric Mas
Guillaume Martin
Esteban Chaves

Friesland:
Tom Dumoulin
Primoz Roglic
Esteban Chaves
Chris Froome
Richard Carapaz
Alejandro Valverde
Sam Bennett
Daniel Martinez

PES5:
Primoz Roglic
Tom Dumoulin
Enric Mas
Daniel Martinez
Alexandr Vlasov
Thibaut Pinot
Richard Carapaz
Alejandro Valverde

fortuna1987:
Primoz Roglic
Tom Dumoulin
Alexandr Vlasov
Enric Mas
Richard Carapaz
Chris Froome
Thibaut Pinot
Sam Bennett

Andre:
Sam Bennett
Pascal Ackermann
Primoz Roglic
Richard Carapaz
David Gaudu
Enric Mas
Daniel Martin
Gorka Izagirre

Simon:
Primoz Roglic
Richard Carapaz
Enric Mas
Alexandr Vlasov
Tom Dumoulin
Pascal Ackermann
Sam Bennett
Magnus Cort

FC Zwolle Ole:
Daniel Martinez
Primoz Roglic
Thibaut Pinot
Tom Dumoulin
Richard Carapaz
Enric Mas
Alexandr Vlasov
Pascal Ackermann

Magikan:
Primoz Roglic
Chris Froome
Tom Dumoulin
Alejandro Valverde
Alexandr Vlasov
Enric Mas
Sam Bennett
Pascal Ackermann

Gekozen renners: (10 teams, 18 verschillende renners)
10x Roglic
9x Carapaz
8x Mas, Vlasov, Dumoulin
6x S. Bennett
5x Valverde, Pinot
4x D. Martinez, Ackermann, Froome
2x G. Martin, Chaves
1x D. Martin, Gaudu, G. Izagirre, Cort, Kuss

Gekozen klunzen:
FC Zwolle Ole: Chris Froome
Magikan: Jon Aberasturi
Friesland: Paul Martens
Satyr: Alex Molenaar
PES5: Harry Tanfield
SanMark.: Lennard Hofstede
Andre: Kevin Inkelaar
Maasveld: Michal Golas
fortuna1987: Robert Gesink
Simon: Ion Izagirre
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Resultaten etappe 1:

Klasseringen gekozen renners:
Renner pos.
Primoz Roglic 1
Richard Carapaz 2
Daniel Martin 3
Jhoan Chaves 4
Enric Mas 6
Sepp Kuss 8
Alejandro Valverde 11
Gorka Izagirre 13
Tom Dumoulin 16
Guillaume Martin 18
David Gaudu 35
Daniel Martinez 39
Alexandr Vlasov 42
Thibaut Pinot 63
Chris Froome 72
Magnus Cort 132
Sam Bennett 138
Pascal Ackermann 170

Tussensprint:
1. Matthieu Ladagnous
2. Kenny Elisonde
3. Michel Ries

Puerto de Udana (3e cat.)
1. Quentin Jauregui
2. Jetse Bol

Alto de Kampazar (3e cat.)
1. Quentin Jauregui
2. Jetse Bol

Alto de Elgeta (3e cat.)
1. Matteo Badilatti
2. Daniel Martin

Alto de Arrate (1e cat.)
1. Sepp Kuss
2. Enric Mas

Strijdlust:
1. Jetse Bol

Truiendragers:
Rood: Primoz Roglic
Groen: Richard Carapaz (gehuurd van Primoz Roglic)
Bolletjes: Sepp Kuss
Wit: Enric Mas

Ploegenklassement

Daguitslag:
Code:
pl. Team                 renner 1     renner 2     renner 3     totaal        top-3 / kluns
1   Team Andre           4u 22' 34"   4u 22' 35"   4u 22' 35"   13u 07' 44"   6
2   Team Friesland       4u 22' 34"   4u 22' 35"   4u 22' 35"   13u 07' 44"   7     / 150
3   Team SanMark.        4u 22' 34"   4u 22' 35"   4u 22' 35"   13u 07' 44"   7     / 67
4   Team PES5            4u 22' 34"   4u 22' 35"   4u 22' 35"   13u 07' 44"   9     / 144
5   Team Maasveld        4u 22' 34"   4u 22' 35"   4u 22' 35"   13u 07' 44"   9     / 119
6   Team FC Zwolle Ole   4u 22' 34"   4u 22' 35"   4u 22' 35"   13u 07' 44"   9     / 72
7   Team Simon           4u 22' 34"   4u 22' 35"   4u 22' 35"   13u 07' 44"   9     / 71
8   Team fortuna1987     4u 22' 34"   4u 22' 35"   4u 22' 35"   13u 07' 44"   9     / 12
9   Team Satyr           4u 22' 34"   4u 22' 35"   4u 23' 25"   13u 08' 34"   14
10  Team Magikan         4u 22' 34"   4u 22' 35"   4u 23' 25"   13u 08' 34"   18
 

Friesland

Well-known member
Scorekaarten na etappe 1:
Primoz Roglic
11.550​
Sepp Kuss
1.210​
Alejandro Valverde
360​
Enric Mas
1.280​
Alexandr Vlasov
0​
Thibaut Pinot
0​
Richard Carapaz
5.550​
Sam Bennett
0​
Team Maasveld
0​
Maasveld
19.950
.
Primoz Roglic
11.550​
Richard Carapaz
5.550​
Tom Dumoulin
360​
Thibaut Pinot
0​
Chris Froome
0​
Alejandro Valverde
360​
Guillaume Martin
360​
Alexandr Vlasov
0​
Team Satyr
0​
Satyr
18.180
.
Primoz Roglic
11.550​
Tom Dumoulin
360​
Alexandr Vlasov
0​
Richard Carapaz
5.550​
Daniel Martinez
0​
Enric Mas
1.280​
Guillaume Martin
360​
Esteban Chaves
1.500​
Team SanMark.
100​
SanMark.
20.700
.
Tom Dumoulin
360​
Primoz Roglic
11.550​
Esteban Chaves
1.500​
Chris Froome
0​
Richard Carapaz
5.550​
Alejandro Valverde
360​
Sam Bennett
0​
Daniel Martinez
0​
Team Friesland
200​
Friesland
19.520
.
Primoz Roglic
11.550​
Tom Dumoulin
360​
Enric Mas
1.280​
Daniel Martinez
0​
Alexandr Vlasov
0​
Thibaut Pinot
0​
Richard Carapaz
5.550​
Alejandro Valverde
360​
Team PES5
0​
PES5
19.100
.
Primoz Roglic
11.550​
Tom Dumoulin
360​
Alexandr Vlasov
0​
Enric Mas
1.280​
Richard Carapaz
5.550​
Chris Froome
0​
Thibaut Pinot
0​
Sam Bennett
0​
Team fortuna1987
0​
fortuna1987
18.740
.
Sam Bennett
0​
Pascal Ackermann
0​
Primoz Roglic
11.550​
Richard Carapaz
5.550​
David Gaudu
0​
Enric Mas
1.280​
Daniel Martin
2.780​
Gorka Izagirre
360​
Team Andre
400​
Andre
21.920
.
Primoz Roglic
11.550​
Richard Carapaz
5.550​
Enric Mas
1.280​
Alexandr Vlasov
0​
Tom Dumoulin
360​
Pascal Ackermann
0​
Sam Bennett
0​
Magnus Cort
0​
Team Simon
0​
Simon
18.740
.
Daniel Martinez
0​
Primoz Roglic
11.550​
Thibaut Pinot
0​
Tom Dumoulin
360​
Richard Carapaz
5.550​
Enric Mas
1.280​
Alexandr Vlasov
0​
Pascal Ackermann
0​
Team FC Zwolle Ole
0​
FC Zwolle Ole
18.740
.
Primoz Roglic
11.550​
Chris Froome
0​
Tom Dumoulin
360​
Alejandro Valverde
360​
Alexandr Vlasov
0​
Enric Mas
1.280​
Sam Bennett
0​
Pascal Ackermann
0​
Team Magikan
0​
Magikan
13.550
.


Stand na etappe 1:
Pl.SpelerPunten
1Andre21.920
2SanMark.20.700
3Maasveld19.950
4Friesland19.520
5PES519.100
6fortuna198718.740
6FC Zwolle Ole18.740
6Simon18.740
9Satyr18.180
10Magikan13.550
 

Satyr

Administrator
Forumleiding
Hah, mijn last minute wissel om Mas eruit te halen voor Froome is uiteraard een dikke fout gebleken.
 

Friesland

Well-known member
Ik weet eerlijk gezegd niet eens wat die kluns doet of moet. @Friesland ?
Als de beste drie renners van twee of meer ploegen gelijk zijn, dan geeft de kluns de doorslag.

Voorheen werd het voordeel automatisch gegeven aan de speler die als eerste zijn team heeft doorgegeven. Dat is nog steeds het geval als de klunzen gelijk zijn of de klunzen uit de wedstrijd zijn.
 

Satyr

Administrator
Forumleiding
Dus:

Ploeg A heeft renners als 1e, 10e en 11e over de finish
Ploeg B heeft renners als 2e, 4e en 16e over de finish

Team Satyr heeft een kluns van ploeg C, Team Friesland heeft een kluns van ploeg A, dan win jij de etappe?
 

PES5

Administrator
Forumleiding
Nee. Als jullie exact gelijk eindigen, gaat het om de klassering van de kluns. Degene wiens kluns het laagst eindigt in die etappe, wint dan.
 

Friesland

Well-known member
Dus:

Ploeg A heeft renners als 1e, 10e en 11e over de finish
Ploeg B heeft renners als 2e, 4e en 16e over de finish

Team Satyr heeft een kluns van ploeg C, Team Friesland heeft een kluns van ploeg A, dan win jij de etappe?
Nee, et wordt alleen naar de kluns gekeken als de beste drie renners van de dag dezelfde renners zijn in beide teams.
Mijn beste renners waren gisteren Roglic, Carapaz en Chaves. Dat waren ook de beste renners van SanMark. en dus ging het om de kluns.

In jouw voorbeeld valt de derde renner af en wint ploeg B, als er geen tijdsverschillen zijn.
In het echte ploegenklassement zou juist ploeg A winnen omdat er bij een gelijke som qua klasseringen wordt gekeken naar de beste renner van ieder team. In de echte wedstrijden kunnen de renners natuurlijk maar voor een ploeg rijden en wordt een gelijke stand daarmee direct gebroken.
 

Friesland

Well-known member
Resultaten etappe 2:

Klasseringen gekozen renners:
Renner pos.
Primoz Roglic 2
Daniel Martin 3
Richard Carapaz 4
Alejandro Valverde 5
Enric Mas 6
Jhoan Chaves 7
Sepp Kuss 9
Alexandr Vlasov 16
Gorka Izagirre 19
David Gaudu 21
Tom Dumoulin 37
Guillaume Martin 38
Thibaut Pinot 71
Sam Bennett 82
Chris Froome 108
Daniel Martinez 140
Pascal Ackermann 158
Magnus Cort 160


Tussensprint:
1. Bruno Amirail
2. Alex Aranburu
3. Jonathan Hivert

Alto de Guirguillano (3e cat.)
1. Tim Wellens
2. Julius van den Berg

Puerto de Urbasa (3e cat.)
1. Tim Wellens
2. Bruno Amirail

Alto de San Miguel (1e cat.)
1. Richard Carapaz
2. Alejandro Valverde

Strijdlust:
1. Gonzalo Serrano

Truiendragers:
Rood: Primoz Roglic
Groen: Daniel Martin (gehuurd van Primoz Roglic)
Bolletjes: Richard Carapaz
Wit: Enric Mas

Ploegenklassement

Daguitslag:
Code:
pl. Team                 renner 1     renner 2     renner 3     totaal        top-3 / kluns
1   Team Andre           3u 47' 23"   3u 47' 23"   3u 47' 23"   11u 22' 09"   9
2   Team PES5            3u 47' 23"   3u 47' 23"   3u 47' 23"   11u 22' 09"   11    / 105
3   Team Satyr           3u 47' 23"   3u 47' 23"   3u 47' 23"   11u 22' 09"   11    / 96
4   Team Friesland       3u 47' 23"   3u 47' 23"   3u 47' 23"   11u 22' 09"   11    / 91
5   Team Maasveld        3u 47' 23"   3u 47' 23"   3u 47' 23"   11u 22' 09"   11    / 76
6   Team SanMark.        3u 47' 23"   3u 47' 23"   3u 47' 23"   11u 22' 09"   12    / 150
7   Team FC Zwolle Ole   3u 47' 23"   3u 47' 23"   3u 47' 23"   11u 22' 09"   12    / 108
8   Team Simon           3u 47' 23"   3u 47' 23"   3u 47' 23"   11u 22' 09"   12    / 73
9   Team fortuna1987     3u 47' 23"   3u 47' 23"   3u 47' 23"   11u 22' 09"   12    / 56
10  Team Magikan         3u 47' 23"   3u 47' 23"   3u 47' 23"   11u 22' 09"   13
Klassement:
Code:
pl. Team                 na et. 1      etappe 2      na et. 2      verschil   beste dagprestaties
1   Team Andre           13u 07' 44"   11u 22' 09"   24u 31' 53"              2x 1e
2   Team Friesland       13u 07' 44"   11u 22' 09"   24u 31' 53"              1x 2e, 1x 4e
3   Team PES5            13u 07' 44"   11u 22' 09"   24u 31' 53"              1x 2e, 1x 4e
4   Team SanMark.        13u 07' 44"   11u 22' 09"   24u 31' 53"              1x 3e
5   Team Maasveld        13u 07' 44"   11u 22' 09"   24u 31' 53"              2x 5e
6   Team FC Zwolle Ole   13u 07' 44"   11u 22' 09"   24u 31' 53"              1x 6e
7   Team Simon           13u 07' 44"   11u 22' 09"   24u 31' 53"              1x 7e
8   Team fortuna1987     13u 07' 44"   11u 22' 09"   24u 31' 53"              1x 8e
9   Team Satyr           13u 08' 34"   11u 22' 09"   24u 32' 43"   + 50"      1x 3e
10  Team Magikan         13u 08' 34"   11u 22' 09"   24u 32' 43"   + 50"      2x 10e
 

Friesland

Well-known member
Scorekaarten na etappe 2:
Primoz Roglic
17.600​
Sepp Kuss
1.860​
Alejandro Valverde
1.770​
Enric Mas
2.250​
Alexandr Vlasov
360​
Thibaut Pinot
0​
Richard Carapaz
7.610​
Sam Bennett
0​
Team Maasveld
0​
Maasveld
31.450
.
Primoz Roglic
17.600​
Richard Carapaz
7.610​
Tom Dumoulin
360​
Thibaut Pinot
0​
Chris Froome
0​
Alejandro Valverde
1.770​
Guillaume Martin
360​
Alexandr Vlasov
360​
Team Satyr
100​
Satyr
28.160
.
Primoz Roglic
17.600​
Tom Dumoulin
360​
Alexandr Vlasov
360​
Richard Carapaz
7.610​
Daniel Martinez
0​
Enric Mas
2.250​
Guillaume Martin
360​
Esteban Chaves
2.400​
Team SanMark.
100​
SanMark.
31.040
.
Tom Dumoulin
360​
Primoz Roglic
17.600​
Esteban Chaves
2.400​
Chris Froome
0​
Richard Carapaz
7.610​
Alejandro Valverde
1.770​
Sam Bennett
0​
Daniel Martinez
0​
Team Friesland
200​
Friesland
29.940
.
Primoz Roglic
17.600​
Tom Dumoulin
360​
Enric Mas
2.250​
Daniel Martinez
0​
Alexandr Vlasov
360​
Thibaut Pinot
0​
Richard Carapaz
7.610​
Alejandro Valverde
1.770​
Team PES5
200​
PES5
30.150
.
Primoz Roglic
17.600​
Tom Dumoulin
360​
Alexandr Vlasov
360​
Enric Mas
2.250​
Richard Carapaz
7.610​
Chris Froome
0​
Thibaut Pinot
0​
Sam Bennett
0​
Team fortuna1987
0​
fortuna1987
28.180
.
Sam Bennett
0​
Pascal Ackermann
0​
Primoz Roglic
17.600​
Richard Carapaz
7.610​
David Gaudu
0​
Enric Mas
2.250​
Daniel Martin
5.530​
Gorka Izagirre
720​
Team Andre
800​
Andre
34.510
.
Primoz Roglic
17.600​
Richard Carapaz
7.610​
Enric Mas
2.250​
Alexandr Vlasov
360​
Tom Dumoulin
360​
Pascal Ackermann
0​
Sam Bennett
0​
Magnus Cort
0​
Team Simon
0​
Simon
28.180
.
Daniel Martinez
0​
Primoz Roglic
17.600​
Thibaut Pinot
0​
Tom Dumoulin
360​
Richard Carapaz
7.610​
Enric Mas
2.250​
Alexandr Vlasov
360​
Pascal Ackermann
0​
Team FC Zwolle Ole
0​
FC Zwolle Ole
28.180
.
Primoz Roglic
17.600​
Chris Froome
0​
Tom Dumoulin
360​
Alejandro Valverde
1.770​
Alexandr Vlasov
360​
Enric Mas
2.250​
Sam Bennett
0​
Pascal Ackermann
0​
Team Magikan
0​
Magikan
22.340
.


Stand na etappe 2:
Pl.SpelerPunten
1Andre34.510
2Maasveld31.450
3SanMark.31.040
4PES530.150
5Friesland29.940
6fortuna198728.180
6FC Zwolle Ole28.180
6Simon28.180
9Satyr28.160
10Magikan22.340
 

Friesland

Well-known member
Resultaten etappe 3:

Klasseringen gekozen renners:
Renner pos.
Daniel Martin 1
Primoz Roglic 2
Richard Carapaz 3
Alexandr Vlasov 5
Enric Mas 6
Sepp Kuss 9
David Gaudu 11
Guillaume Martin 14
Alejandro Valverde 20
Esteban Chaves 24
Gorka Izagirre 35
Chris Froome 72
Daniel Martinez 87
Magnus Cort 100
Tom Dumoulin 135
Sam Bennett 146
Pascal Ackermann 161
Thibaut Pinot niet gestart


Tussensprint:
1. Hector Saez
2. Angel Madrazo
3. Valentin Ferron

Puerto de Oncala (3e cat.)
1. Tosh van der Sande
2. Willem Smit

Laguna Negra (1e cat.)
1. Daniel Martin
2. Primoz Roglic

Strijdlust:
1. Willem Smit

Truiendragers:
Rood: Primoz Roglic
Groen: Daniel Martin (gehuurd van Primoz Roglic)
Bolletjes: Richard Carapaz
Wit: Enric Mas

Ploegenklassement

Daguitslag:
Code:
pl. Team                 renner 1     renner 2     renner 3     totaal        kluns
1   Team Andre           4u 27' 49"   4u 27' 49"   4u 27' 49"   10u 23' 27"   
2   Team SanMark.        4u 27' 49"   4u 27' 49"   4u 27' 56"   10u 23' 34"   144
3   Team PES5            4u 27' 49"   4u 27' 49"   4u 27' 56"   10u 23' 34"   120
4   Team Maasveld        4u 27' 49"   4u 27' 49"   4u 27' 56"   10u 23' 34"   98
5   Team FC Zwolle Ole   4u 27' 49"   4u 27' 49"   4u 27' 56"   10u 23' 34"   72
6   Team Satyr           4u 27' 49"   4u 27' 49"   4u 27' 56"   10u 23' 34"   53
7   Team fortuna1987     4u 27' 49"   4u 27' 49"   4u 27' 56"   10u 23' 34"   51
8   Team Simon           4u 27' 49"   4u 27' 49"   4u 27' 56"   10u 23' 34"   34
9   Team Magikan         4u 27' 49"   4u 27' 56"   4u 27' 58"   10u 23' 43"   
10  Team Friesland       4u 27' 49"   4u 27' 49"   4u 28' 44"   10u 24' 22"
Klassement:
Code:
pl. Team                 na et. 2      etappe 3      na et. 3      verschil   beste dagprestaties
1   Team Andre           24u 31' 53"   10u 23' 27"   34u 55' 20"      
2   Team PES5            24u 31' 53"   10u 23' 34"   34u 55' 27"   +     7"   1x 2e, 1x 3e, 1x 4e
3   Team SanMark.        24u 31' 53"   10u 23' 34"   34u 55' 27"   +     7"   1x 2e, 1x 3e, 1x 6e
4   Team Maasveld        24u 31' 53"   10u 23' 34"   34u 55' 27"   +     7"   1x 4e
5   Team FC Zwolle Ole   24u 31' 53"   10u 23' 34"   34u 55' 27"   +     7"   1x 5e
6   Team Simon           24u 31' 53"   10u 23' 34"   34u 55' 27"   +     7"   1x 7e, 2x 8e
7   Team fortuna1987     24u 31' 53"   10u 23' 34"   34u 55' 27"   +     7"   1x 7e, 1x 8e
8   Team Friesland       24u 31' 53"   10u 24' 22"   34u 56' 15"   +    55"   
9   Team Satyr           24u 32' 43"   10u 23' 34"   34u 56' 17"   +    57"   
10  Team Magikan         24u 32' 43"   10u 23' 43"   34u 56' 26"   + 1' 06"
 

Friesland

Well-known member
Scorekaarten na etappe 3:
Primoz Roglic
23.960​
Sepp Kuss
2.510​
Alejandro Valverde
2.130​
Enric Mas
3.220​
Alexandr Vlasov
1.460​
Thibaut Pinot
0​
Richard Carapaz
10.410​
Sam Bennett
0​
Team Maasveld
0​
Maasveld
43.690
.
Primoz Roglic
23.960​
Richard Carapaz
10.410​
Tom Dumoulin
360​
Thibaut Pinot
0​
Chris Froome
0​
Alejandro Valverde
2.130​
Guillaume Martin
720​
Alexandr Vlasov
1.460​
Team Satyr
100​
Satyr
39.140
.
Primoz Roglic
23.960​
Tom Dumoulin
360​
Alexandr Vlasov
1.460​
Richard Carapaz
10.410​
Daniel Martinez
0​
Enric Mas
3.220​
Guillaume Martin
720​
Esteban Chaves
2.400​
Team SanMark.
300​
SanMark.
42.830
.
Tom Dumoulin
360​
Primoz Roglic
23.960​
Esteban Chaves
2.400​
Chris Froome
0​
Richard Carapaz
10.410​
Alejandro Valverde
2.130​
Sam Bennett
0​
Daniel Martinez
0​
Team Friesland
200​
Friesland
39.460
.
Primoz Roglic
23.960​
Tom Dumoulin
360​
Enric Mas
3.220​
Daniel Martinez
0​
Alexandr Vlasov
1.460​
Thibaut Pinot
0​
Richard Carapaz
10.410​
Alejandro Valverde
2.130​
Team PES5
300​
PES5
41.840
.
Primoz Roglic
23.960​
Tom Dumoulin
360​
Alexandr Vlasov
1.460​
Enric Mas
3.220​
Richard Carapaz
10.410​
Chris Froome
0​
Thibaut Pinot
0​
Sam Bennett
0​
Team fortuna1987
0​
fortuna1987
39.410
.
Sam Bennett
0​
Pascal Ackermann
0​
Primoz Roglic
23.960​
Richard Carapaz
10.410​
David Gaudu
360​
Enric Mas
3.220​
Daniel Martin
17.040​
Gorka Izagirre
720​
Team Andre
1.200​
Andre
56.910
.
Primoz Roglic
23.960​
Richard Carapaz
10.410​
Enric Mas
3.220​
Alexandr Vlasov
1.460​
Tom Dumoulin
360​
Pascal Ackermann
0​
Sam Bennett
0​
Magnus Cort
0​
Team Simon
0​
Simon
39.410
.
Daniel Martinez
0​
Primoz Roglic
23.960​
Thibaut Pinot
0​
Tom Dumoulin
360​
Richard Carapaz
10.410​
Enric Mas
3.220​
Alexandr Vlasov
1.460​
Pascal Ackermann
0​
Team FC Zwolle Ole
0​
FC Zwolle Ole
39.410
.
Primoz Roglic
23.960​
Chris Froome
0​
Tom Dumoulin
360​
Alejandro Valverde
2.130​
Alexandr Vlasov
1.460​
Enric Mas
3.220​
Sam Bennett
0​
Pascal Ackermann
0​
Team Magikan
0​
Magikan
31.130
.


Stand na etappe 3:
Pl.SpelerPunten
1Andre56.910
2Maasveld43.690
3SanMark.42.830
4PES541.840
5Friesland39.460
6fortuna198739.410
6FC Zwolle Ole39.410
6Simon39.410
9Satyr39.140
10Magikan31.130
 
Laatst bewerkt:
Bovenaan