FC Zwolle Ole
Well-known member
Uitslag telt na 90 minuten.
Voor de juiste uitslag: 8 punten
Voor het juiste verschil: 5 punten
voor alleen de juiste winnaar: 3 punt
doelpunten uit of thuis club: 1 punt
29.10.2019 18:30 Vitesse – De Graafschap
29.10.2019 19:45 Goes – SC Cambuur
19.10.2019 14:30 FC ’s Gravenzande – SteDoCo
29.10.2019 19:45 Flevo Boys – Katwijk
29.10.2019 19:45 GVVV – Helmond Sport
29.10.2019 19:45 FC Dordrecht – MVV Maastricht
29.10.2019 19:45 IJsselmeervogels – FC Den Bosch
29.10.2019 19:45 Koninklijke HFC – Telstar
29.10.2019 19:45 HSV Hoek – PEC Zwolle
29.10.2019 19:45 Almere City – Go Ahead Eagles
29.10.2019 19:45 Achilles Veen – Roda JC Kerkrade
29.10.2019 19:45 Excelsior – NEC
29.10.2019 19:45 Rijnsburgse Boys – FC Eindhoven
29.10.2019 19:45 OSS’20 – TOP Oss
29.10.2019 20:45 NAC Breda – FC Emmen
30.10.2019 18:30 Heracles Almelo – RKC Waalwijk
30.10.2019 19:45 RKSV Groene Ster – VVV-Venlo
30.10.2019 19:45 Quick – Willem II
30.10.2019 19:45 Excelsior Maassluis – sc Heerenveen
30.10.2019 19:45 Sparta Nijkerk – Fortuna Wormerveer
30.10.2019 19:45 Spakenburg - ASWH
30.10.2019 19:45 Ajax (amateurs)- OFC
30.10.2019 19:45 AFC - ODIN`19
30.10.2019 19:45 Harkemase Boys – FC Groningen
30.10.2019 19:45 De Treffers – FC Twente
30.10.2019 20:45 Sparta Rotterdam – FC Volendam
31.10.2019 18:30 Excelsior’31 – FC Utrecht
31.10.2019 20:45 Fortuna Sittard – ADO Den Haag
Voor de juiste uitslag: 8 punten
Voor het juiste verschil: 5 punten
voor alleen de juiste winnaar: 3 punt
doelpunten uit of thuis club: 1 punt
29.10.2019 18:30 Vitesse – De Graafschap
29.10.2019 19:45 Goes – SC Cambuur
19.10.2019 14:30 FC ’s Gravenzande – SteDoCo
29.10.2019 19:45 Flevo Boys – Katwijk
29.10.2019 19:45 GVVV – Helmond Sport
29.10.2019 19:45 FC Dordrecht – MVV Maastricht
29.10.2019 19:45 IJsselmeervogels – FC Den Bosch
29.10.2019 19:45 Koninklijke HFC – Telstar
29.10.2019 19:45 HSV Hoek – PEC Zwolle
29.10.2019 19:45 Almere City – Go Ahead Eagles
29.10.2019 19:45 Achilles Veen – Roda JC Kerkrade
29.10.2019 19:45 Excelsior – NEC
29.10.2019 19:45 Rijnsburgse Boys – FC Eindhoven
29.10.2019 19:45 OSS’20 – TOP Oss
29.10.2019 20:45 NAC Breda – FC Emmen
30.10.2019 18:30 Heracles Almelo – RKC Waalwijk
30.10.2019 19:45 RKSV Groene Ster – VVV-Venlo
30.10.2019 19:45 Quick – Willem II
30.10.2019 19:45 Excelsior Maassluis – sc Heerenveen
30.10.2019 19:45 Sparta Nijkerk – Fortuna Wormerveer
30.10.2019 19:45 Spakenburg - ASWH
30.10.2019 19:45 Ajax (amateurs)- OFC
30.10.2019 19:45 AFC - ODIN`19
30.10.2019 19:45 Harkemase Boys – FC Groningen
30.10.2019 19:45 De Treffers – FC Twente
30.10.2019 20:45 Sparta Rotterdam – FC Volendam
31.10.2019 18:30 Excelsior’31 – FC Utrecht
31.10.2019 20:45 Fortuna Sittard – ADO Den Haag
Laatst bewerkt: