FC Zwolle Ole
Well-known member
Uitslag telt na 90 minuten.
Voor de juiste uitslag: 8 punten.
Voor het juiste verschil: 5 punten.
voor alleen de juiste winnaar: 3 punten.
doelpunten uit of thuis club goed : 1 punt.
Dinsdag 19 september
17.00 uur Zwaluwen - FC Den Bosch
18.30 uur RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam
19.45 uur SC Genemuiden - De Treffers
19.45 uur GVVV - FC Dordrecht
19.45 uur Sparta Nijkerk - FC Eindhoven
19.45 uur Barendrecht - Go Ahead Eagles
19.45 uur Noordwijk - Fortuna Sittard
19.45 uur Quick Boys - FC Volendam
19.45 uur Kozakken Boys - De Graafschap
19.45 uur FC Oss - Almere City FC
19.45 uur Helmond Sport - SC Cambuur
19.45 uur FC Emmen - N.E.C.
20.45 uur MVV - AZ
Woensdag 20 september
17.00 uur Swift - Vitesse
17.00 uur Capelle - Roda JC
18.30 uur Scheveningen - Ajax
19.45 uur ONS Sneek - FC Twente
19.45 uur Staphorst - Kon. HFC
19.45 uur De Dijk - HHC Hardenberg
19.45 uur FC Lisse - Hoek
19.45 uur Rijnsburgse Boys - Heracles Almelo
19.45 uur VVSB - Telstar
19.45 uur Katwijk - Ter Leede
19.45 uur Achilles'29 - NAC Breda
19.45 uur CSV Apeldoorn - Willem II
19.45 uur Excelsior - sc Heerenveen
19.45 uur Ajax (am.) - FC Utrecht
20.45 uur Feyenoord - ADO Den Haag
Donderdag 21 september
17.00 uur De Meern - PEC Zwolle
18.30 uur Hercules - FC Groningen
19.45 uur Blauw Geel'38 - VVV-Venlo
20.45 uur SDC Putten - PSV
Voor de juiste uitslag: 8 punten.
Voor het juiste verschil: 5 punten.
voor alleen de juiste winnaar: 3 punten.
doelpunten uit of thuis club goed : 1 punt.
Dinsdag 19 september
17.00 uur Zwaluwen - FC Den Bosch
18.30 uur RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam
19.45 uur SC Genemuiden - De Treffers
19.45 uur GVVV - FC Dordrecht
19.45 uur Sparta Nijkerk - FC Eindhoven
19.45 uur Barendrecht - Go Ahead Eagles
19.45 uur Noordwijk - Fortuna Sittard
19.45 uur Quick Boys - FC Volendam
19.45 uur Kozakken Boys - De Graafschap
19.45 uur FC Oss - Almere City FC
19.45 uur Helmond Sport - SC Cambuur
19.45 uur FC Emmen - N.E.C.
20.45 uur MVV - AZ
Woensdag 20 september
17.00 uur Swift - Vitesse
17.00 uur Capelle - Roda JC
18.30 uur Scheveningen - Ajax
19.45 uur ONS Sneek - FC Twente
19.45 uur Staphorst - Kon. HFC
19.45 uur De Dijk - HHC Hardenberg
19.45 uur FC Lisse - Hoek
19.45 uur Rijnsburgse Boys - Heracles Almelo
19.45 uur VVSB - Telstar
19.45 uur Katwijk - Ter Leede
19.45 uur Achilles'29 - NAC Breda
19.45 uur CSV Apeldoorn - Willem II
19.45 uur Excelsior - sc Heerenveen
19.45 uur Ajax (am.) - FC Utrecht
20.45 uur Feyenoord - ADO Den Haag
Donderdag 21 september
17.00 uur De Meern - PEC Zwolle
18.30 uur Hercules - FC Groningen
19.45 uur Blauw Geel'38 - VVV-Venlo
20.45 uur SDC Putten - PSV