Toto Keukenkampioen Divisie Ronde 33

Andre

Well-known member
Vrijdag 9 april:
20.00 uur: NAC Breda - Jong FC Utrecht
20.00 uur: Jong Ajax - TOP Oss
20.00 uur: FC Den Bosch - SC Cambuur
20.00 uur: FC Volendam - Helmond Sport
20.00 uur: Excelsior - N.E.C.
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV
20.00 uur: Almere City FC - Telstar

Zondag 11 april:
12.15 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles

Maandag 12 april:
20.00 uur: Jong AZ - FC Dordrecht
20.00 uur: MVV - Roda JC
 

Miramar

Well-known member
Vrijdag 9 april:
20.00 uur: NAC Breda - Jong FC Utrecht 1-0
20.00 uur: Jong Ajax - TOP Oss 4-1
20.00 uur: FC Den Bosch - SC Cambuur 1-2
20.00 uur: FC Volendam - Helmond Sport 2-1
20.00 uur: Excelsior - N.E.C. 2-2
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 1-1
20.00 uur: Almere City FC - Telstar 2-1

Zondag 11 april:
12.15 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 1-1

Maandag 12 april:
20.00 uur: Jong AZ - FC Dordrecht 1-1
20.00 uur: MVV - Roda JC 2-2
 

Andre

Well-known member
Vrijdag 9 april:
20.00 uur: NAC Breda - Jong FC Utrecht 2-0
20.00 uur: Jong Ajax - TOP Oss 3-1
20.00 uur: FC Den Bosch - SC Cambuur 0-3
20.00 uur: FC Volendam - Helmond Sport 3-1
20.00 uur: Excelsior - N.E.C.1-2
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 2-1
20.00 uur: Almere City FC - Telstar 2-0

Zondag 11 april:
12.15 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 1-3

Maandag 12 april:
20.00 uur: Jong AZ - FC Dordrecht 2-1
20.00 uur: MVV - Roda JC 2-1
 

Schaakliefhebber

Active member
Vrijdag 9 april:
20.00 uur: NAC Breda - Jong FC Utrecht 3-1
20.00 uur: Jong Ajax - TOP Oss 1-0
20.00 uur: FC Den Bosch - SC Cambuur 0-2
20.00 uur: FC Volendam - Helmond Sport 2-0
20.00 uur: Excelsior - N.E.C. 2-3
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 1-2
20.00 uur: Almere City FC - Telstar 2-1

Zondag 11 april:
12.15 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 1-1

Maandag 12 april:
20.00 uur: Jong AZ - FC Dordrecht 2-2
20.00 uur: MVV - Roda JC 0-1
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
Vrijdag 9 april:
20.00 uur: NAC Breda - Jong FC Utrecht 3-0
20.00 uur: Jong Ajax - TOP Oss 3-1
20.00 uur: FC Den Bosch - SC Cambuur 1-3
20.00 uur: FC Volendam - Helmond Sport 3-1
20.00 uur: Excelsior - N.E.C. 2-1
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 2-1
20.00 uur: Almere City FC - Telstar 2-0

Zondag 11 april:
12.15 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 2-0

Maandag 12 april:
20.00 uur: Jong AZ - FC Dordrecht 1-3
20.00 uur: MVV - Roda JC 3-2
 

SanMark.

Well-known member
rijdag 9 april:
20.00 uur: NAC Breda - Jong FC Utrecht 3-1
20.00 uur: Jong Ajax - TOP Oss 1-2
20.00 uur: FC Den Bosch - SC Cambuur 1-5
20.00 uur: FC Volendam - Helmond Sport 1-2
20.00 uur: Excelsior - N.E.C. 1-2
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 2-0
20.00 uur: Almere City FC - Telstar 2-2

Zondag 11 april:
12.15 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 1-1

Maandag 12 april:
20.00 uur: Jong AZ - FC Dordrecht 4-1
20.00 uur: MVV - Roda JC 1-1
 

SC Heerenveen

Well-known member
Vrijdag 9 april:
20.00 uur: NAC Breda - Jong FC Utrecht 2-1
20.00 uur: Jong Ajax - TOP Oss 0-2
20.00 uur: FC Den Bosch - SC Cambuur 2-2
20.00 uur: FC Volendam - Helmond Sport 2-1
20.00 uur: Excelsior - NEC 2-2
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 1-1
20.00 uur: Almere City FC - Telstar 2-1

Zondag 11 april:
12.15 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 0-1

Maandag 12 april:
20.00 uur: Jong AZ - FC Dordrecht 2-1
20.00 uur: MVV - Roda JC 1-1
 

Kralinger

Administrator
Forumleiding
Vrijdag 9 april:
20.00 uur: NAC Breda - Jong FC Utrecht 2-0
20.00 uur: Jong Ajax - TOP Oss 2-1
20.00 uur: FC Den Bosch - SC Cambuur 1-2
20.00 uur: FC Volendam - Helmond Sport 2-0
20.00 uur: Excelsior - N.E.C. 0-3
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 2-0
20.00 uur: Almere City FC - Telstar 2-0

Zondag 11 april:
12.15 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 2-0

Maandag 12 april:
20.00 uur: Jong AZ - FC Dordrecht 1-2
20.00 uur: MVV - Roda JC 1-1
 

Friesland

Well-known member
Vrijdag 9 april:
20.00 uur: NAC Breda - Jong FC Utrecht 3-0
20.00 uur: Jong Ajax - TOP Oss 2-1
20.00 uur: FC Den Bosch - SC Cambuur 1-3
20.00 uur: FC Volendam - Helmond Sport 2-0
20.00 uur: Excelsior - N.E.C. 1-2
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 3-0
20.00 uur: Almere City FC - Telstar 2-1

Zondag 11 april:
12.15 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 3-1

Maandag 12 april:
20.00 uur: Jong AZ - FC Dordrecht 1-2
20.00 uur: MVV - Roda JC 0-2
 

Maasveld

Well-known member
Vrijdag 9 april:
20.00 uur: NAC Breda - Jong FC Utrecht 2-0
20.00 uur: Jong Ajax - TOP Oss 2-1
20.00 uur: FC Den Bosch - SC Cambuur 0-3
20.00 uur: FC Volendam - Helmond Sport 2-1
20.00 uur: Excelsior - N.E.C.1-1
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 1-1
20.00 uur: Almere City FC - Telstar 2-0

Zondag 11 april:
12.15 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 1-1

Maandag 12 april:
20.00 uur: Jong AZ - FC Dordrecht 2-1
20.00 uur: MVV - Roda JC 1-1
 

fortuna1987

Active member
Vrijdag 9 april:
20.00 uur: NAC Breda - Jong FC Utrecht 2-0
20.00 uur: Jong Ajax - TOP Oss 2-1
20.00 uur: FC Den Bosch - SC Cambuur 0-3
20.00 uur: FC Volendam - Helmond Sport 2-0
20.00 uur: Excelsior - N.E.C. 1-2
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 3-1
20.00 uur: Almere City FC - Telstar 3-1

Zondag 11 april:
12.15 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 2-0

Maandag 12 april:
20.00 uur: Jong AZ - FC Dordrecht 2-3
20.00 uur: MVV - Roda JC 1-2
 

TopTreffer

Active member
Vrijdag 9 april:
20.00 uur: NAC Breda - Jong FC Utrecht 3-1
20.00 uur: Jong Ajax - TOP Oss 2-1
20.00 uur: FC Den Bosch - SC Cambuur 1-3
20.00 uur: FC Volendam - Helmond Sport 2-0
20.00 uur: Excelsior - N.E.C. 1-1
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 2-1
20.00 uur: Almere City FC - Telstar 3-2

Zondag 11 april:
12.15 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 1-1

Maandag 12 april:
20.00 uur: Jong AZ - FC Dordrecht 2-3
20.00 uur: MVV - Roda JC 1-2
 

Joost

Well-known member
Vrijdag 9 april:
20.00 uur: NAC Breda - Jong FC Utrecht te laat
20.00 uur: Jong Ajax - TOP Oss 2-1
20.00 uur: FC Den Bosch - SC Cambuur 0-3
20.00 uur: FC Volendam - Helmond Sport 2-1
20.00 uur: Excelsior - N.E.C. 1-1
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong PSV 2-2
20.00 uur: Almere City FC - Telstar 2-1

Zondag 11 april:
12.15 uur: De Graafschap - Go Ahead Eagles 0-1

Maandag 12 april:
20.00 uur: Jong AZ - FC Dordrecht 2-2
20.00 uur: MVV - Roda JC 0-0
 

Andre

Well-known member
Uitslag

1. FC Zwolle Ole 15
1. SanMark 15
3. Schaakliefhebber 12
4. Friesland 10
4. Toptreffer 10
6. fortuna1987 8
7. Maasveld 7
7. Andre 7
7. SC Heerenveen 7
7. Kralinger 7
11. Miramar 4
12. Joost 3

Stand

1. Andre 414
2. fortuna1987 412
3. Maasveld 398
4. Friesland 393
5. FC Zwolle Ole 388
6. Schaakliefhebber 376
7. Toptreffer 366
8. SanMark 360
9. SC Heerenveen 359
10. Miramar 350
11. Joost 346
12. Kralinger 309
13. Johan 257
 
Laatst bewerkt:

SC Heerenveen

Well-known member
[QUOTE = "FC Zwolle Ole, post: 816992, lid: 28"]
Bij de uitslag 2x TopTreffer
Ik mis Schaakliefhebber
[/CITAAT]Andre houdt niet zo van schaken denk ik.
 
Bovenaan