Toto Keukenkampioen Divisie Ronde 21

Andre

Active member
Vrijdag 22 januari:
18.45 uur: SC Cambuur - Jong PSV
18.45 uur: MVV - Helmond Sport
21.00 uur: Telstar - Jong AZ
21.00 uur: Almere City FC - FC Dordrecht

Zaterdag 23 januari:
14.00 uur: FC Den Bosch - NAC Breda
16.30 uur: TOP Oss - Excelsior

Zondag 24 januari:
12.15 uur: FC Volendam - De Graafschap
20.00 uur: Roda JC - Jong FC Utrecht

Maandag 25 januari:
18.45 uur: Jong Ajax - Go Ahead Eagles
21.00 uur: FC Eindhoven - N.E.C.
 

Andre

Active member
Vrijdag 22 januari:
18.45 uur: SC Cambuur - Jong PSV 3-0
18.45 uur: MVV - Helmond Sport 1-3
21.00 uur: Telstar - Jong AZ 2-0
21.00 uur: Almere City FC - FC Dordrecht 3-0

Zaterdag 23 januari:
14.00 uur: FC Den Bosch - NAC Breda 0-2
16.30 uur: TOP Oss - Excelsior 1-3

Zondag 24 januari:
12.15 uur: FC Volendam - De Graafschap 1-2
20.00 uur: Roda JC - Jong FC Utrecht 2-1

Maandag 25 januari:
18.45 uur: Jong Ajax - Go Ahead Eagles 1-2
21.00 uur: FC Eindhoven - N.E.C. 0-2
 

Miramar

Well-known member
Vrijdag 22 januari:
18.45 uur: SC Cambuur - Jong PSV 3-1
18.45 uur: MVV - Helmond Sport 2-1
21.00 uur: Telstar - Jong AZ 3-1
21.00 uur: Almere City FC - FC Dordrecht 4-0

Zaterdag 23 januari:
14.00 uur: FC Den Bosch - NAC Breda 1-3
16.30 uur: TOP Oss - Excelsior 1-2

Zondag 24 januari:
12.15 uur: FC Volendam - De Graafschap 1-1
20.00 uur: Roda JC - Jong FC Utrecht 2-1

Maandag 25 januari:
18.45 uur: Jong Ajax - Go Ahead Eagles 2-1
21.00 uur: FC Eindhoven - N.E.C. 2-1
 

Schaakliefhebber

Active member
Vrijdag 22 januari:
18.45 uur: SC Cambuur - Jong PSV 3-1
18.45 uur: MVV - Helmond Sport 1-1
21.00 uur: Telstar - Jong AZ 4-2
21.00 uur: Almere City FC - FC Dordrecht 2-0

Zaterdag 23 januari:
14.00 uur: FC Den Bosch - NAC Breda 0-1
16.30 uur: TOP Oss - Excelsior 1-1

Zondag 24 januari:
12.15 uur: FC Volendam - De Graafschap 2-1
20.00 uur: Roda JC - Jong FC Utrecht 1-0

Maandag 25 januari:
18.45 uur: Jong Ajax - Go Ahead Eagles 2-1
21.00 uur: FC Eindhoven - N.E.C. 1-2
 

Johan

Member
Vrijdag 22 januari:
18.45 uur: SC Cambuur - Jong PSV 3-1
18.45 uur: MVV - Helmond Sport 2-2
21.00 uur: Telstar - Jong AZ 2-1
21.00 uur: Almere City FC - FC Dordrecht 3-1

Zaterdag 23 januari:
14.00 uur: FC Den Bosch - NAC Breda 1-3
16.30 uur: TOP Oss - Excelsior 1-3

Zondag 24 januari:
12.15 uur: FC Volendam - De Graafschap 2-1
20.00 uur: Roda JC - Jong FC Utrecht 3-1

Maandag 25 januari:
18.45 uur: Jong Ajax - Go Ahead Eagles 1-2
21.00 uur: FC Eindhoven - N.E.C. 1-2
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
Vrijdag 22 januari:
18.45 uur: SC Cambuur - Jong PSV 4-1
18.45 uur: MVV - Helmond Sport 3-2
21.00 uur: Telstar - Jong AZ 3-1
21.00 uur: Almere City FC - FC Dordrecht 4-1

Zaterdag 23 januari:
14.00 uur: FC Den Bosch - NAC Breda 1-2
16.30 uur: TOP Oss - Excelsior 1-2

Zondag 24 januari:
12.15 uur: FC Volendam - De Graafschap 2-2
20.00 uur: Roda JC - Jong FC Utrecht 3-2

Maandag 25 januari:
18.45 uur: Jong Ajax - Go Ahead Eagles 3-1
21.00 uur: FC Eindhoven - N.E.C. 2-1
 

SanMark.

Well-known member
Vrijdag 22 januari:
18.45 uur: SC Cambuur - Jong PSV 5-1
18.45 uur: MVV - Helmond Sport 1-1
21.00 uur: Telstar - Jong AZ 3-1
21.00 uur: Almere City FC - FC Dordrecht 6-2

Zaterdag 23 januari:
14.00 uur: FC Den Bosch - NAC Breda 1-3
16.30 uur: TOP Oss - Excelsior 2-2

Zondag 24 januari:
12.15 uur: FC Volendam - De Graafschap 0-2
20.00 uur: Roda JC - Jong FC Utrecht 2-1

Maandag 25 januari:
18.45 uur: Jong Ajax - Go Ahead Eagles 3-2
21.00 uur: FC Eindhoven - N.E.C. 1-2
 

fortuna1987

Active member
Vrijdag 22 januari:
18.45 uur: SC Cambuur - Jong PSV 3-1
18.45 uur: MVV - Helmond Sport 1-0
21.00 uur: Telstar - Jong AZ 3-2
21.00 uur: Almere City FC - FC Dordrecht 3-0

Zaterdag 23 januari:
14.00 uur: FC Den Bosch - NAC Breda 1-3
16.30 uur: TOP Oss - Excelsior 2-4

Zondag 24 januari:
12.15 uur: FC Volendam - De Graafschap 2-2
20.00 uur: Roda JC - Jong FC Utrecht 2-1

Maandag 25 januari:
18.45 uur: Jong Ajax - Go Ahead Eagles 1-1
21.00 uur: FC Eindhoven - N.E.C. 1-2
 
Vrijdag 22 januari:
18.45 uur: SC Cambuur - Jong PSV 4-2
18.45 uur: MVV - Helmond Sport 2-1
21.00 uur: Telstar - Jong AZ 3-2
21.00 uur: Almere City FC - FC Dordrecht 3-1

Zaterdag 23 januari:
14.00 uur: FC Den Bosch - NAC Breda 1-2
16.30 uur: TOP Oss - Excelsior 1-2

Zondag 24 januari:
12.15 uur: FC Volendam - De Graafschap 2-2
20.00 uur: Roda JC - Jong FC Utrecht 2-1

Maandag 25 januari:
18.45 uur: Jong Ajax - Go Ahead Eagles 2-1
21.00 uur: FC Eindhoven - N.E.C. 2-2
 

Friesland

Well-known member
Vrijdag 22 januari:
18.45 uur: SC Cambuur - Jong PSV 2-0
18.45 uur: MVV - Helmond Sport 2-1
21.00 uur: Telstar - Jong AZ 2-0
21.00 uur: Almere City FC - FC Dordrecht 1-2

Zaterdag 23 januari:
14.00 uur: FC Den Bosch - NAC Breda 1-2
16.30 uur: TOP Oss - Excelsior 2-0

Zondag 24 januari:
12.15 uur: FC Volendam - De Graafschap 2-1
20.00 uur: Roda JC - Jong FC Utrecht 2-0

Maandag 25 januari:
18.45 uur: Jong Ajax - Go Ahead Eagles 1-2
21.00 uur: FC Eindhoven - N.E.C. 1-2
 

Maasveld

Well-known member
Vrijdag 22 januari:
18.45 uur: SC Cambuur - Jong PSV 2-0
18.45 uur: MVV - Helmond Sport 1-1
21.00 uur: Telstar - Jong AZ 2-1
21.00 uur: Almere City FC - FC Dordrecht 2-0

Zaterdag 23 januari:
14.00 uur: FC Den Bosch - NAC Breda 1-2
16.30 uur: TOP Oss - Excelsior 1-1

Zondag 24 januari:
12.15 uur: FC Volendam - De Graafschap 2-1
20.00 uur: Roda JC - Jong FC Utrecht 1-0

Maandag 25 januari:
18.45 uur: Jong Ajax - Go Ahead Eagles 1-1
21.00 uur: FC Eindhoven - N.E.C. 1-2
 

Kralinger

Administrator
Forumleiding
Vrijdag 22 januari:
18.45 uur: SC Cambuur - Jong PSV 3-0
18.45 uur: MVV - Helmond Sport 2-1
21.00 uur: Telstar - Jong AZ 2-0
21.00 uur: Almere City FC - FC Dordrecht 2-0

Zaterdag 23 januari:
14.00 uur: FC Den Bosch - NAC Breda 1-1
16.30 uur: TOP Oss - Excelsior 1-1

Zondag 24 januari:
12.15 uur: FC Volendam - De Graafschap 2-1
20.00 uur: Roda JC - Jong FC Utrecht 2-0

Maandag 25 januari:
18.45 uur: Jong Ajax - Go Ahead Eagles 1-2
21.00 uur: FC Eindhoven - N.E.C. 1-2
 

Joost

Well-known member
Vrijdag 22 januari:
18.45 uur: SC Cambuur - Jong PSV 2-0
18.45 uur: MVV - Helmond Sport 1-2
21.00 uur: Telstar - Jong AZ2-1
21.00 uur: Almere City FC - FC Dordrecht3-1

Zaterdag 23 januari:
14.00 uur: FC Den Bosch - NAC Breda 0-2
16.30 uur: TOP Oss - Excelsior 1-1

Zondag 24 januari:
12.15 uur: FC Volendam - De Graafschap 1-1
20.00 uur: Roda JC - Jong FC Utrecht 2-1

Maandag 25 januari:
18.45 uur: Jong Ajax - Go Ahead Eagles 1-1
21.00 uur: FC Eindhoven - N.E.C. 1-1
 

SC Heerenveen

Well-known member
Vrijdag 22 januari:
18.45 uur: SC Cambuur - Jong PSV
18.45 uur: MVV - Helmond Sport
21.00 uur: Telstar - Jong AZ 2-1
21.00 uur: Almere City FC - FC Dordrecht 2-1

Zaterdag 23 januari:
14.00 uur: FC Den Bosch - NAC Breda 2-2
16.30 uur: TOP Oss - Excelsior 3-2

Zondag 24 januari:
12.15 uur: FC Volendam - De Graafschap 2-1
20.00 uur: Roda JC - Jong FC Utrecht 2-1

Maandag 25 januari:
18.45 uur: Jong Ajax - Go Ahead Eagles 1-2
21.00 uur: FC Eindhoven - N.E.C. 1-1
 

Andre

Active member
1. Andre 22
2. SanMark 20
3. Johan 19
4. fortuna1987 18
5. Schaakliefhebber 15
5. Kralinger 15
7. Maasveld 14
8. Miramar 11
8. SC Heerenveen 11
10. FC Zwolle Ole 10
10. Toptreffer 10
12. Friesland 8
12. Joost 8


Stand

1. Andre 270
2. fortuna1987 268
3. Maasveld 253
4. Schaakliefhebber 245
5. FC Zwolle Ole 241
6. Toptreffer 238
7. SanMark 234
8. Friesland 232
9. Joost 230
10. Miramar 226
11. SC Heerenveen224
12. Johan 191
13. Kralinger 184
 
Laatst bewerkt:
Bovenaan