Toto Keukenkampioen Divisie Ronde 20

Andre

Well-known member
Vrijdag 15 januari:
20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam
20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven
20.00 uur: Go Ahead Eagles - MVV
20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong Ajax
20.00 uur: TOP Oss - Telstar
20.00 uur: Roda JC - De Graafschap
20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC

Zondag 17 januari:
12.15 uur: N.E.C. - SC Cambuur

Maandag 18 januari:
20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
Vrijdag 15 januari:
20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam 1-3
20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 2-1
20.00 uur: Go Ahead Eagles - MVV 2-1
20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 3-2
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong Ajax 1-3
20.00 uur: TOP Oss - Telstar 2-1
20.00 uur: Roda JC - De Graafschap 1-3
20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 1-3

Zondag 17 januari:
12.15 uur: N.E.C. - SC Cambuur 1-3

Maandag 18 januari:
20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 1-2
 

Schaakliefhebber

Active member
Vrijdag 15 januari:
20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam 1-3
20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 1-0
20.00 uur: Go Ahead Eagles - MVV 3-1
20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 2-2
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong Ajax 1-0
20.00 uur: TOP Oss - Telstar 1-3
20.00 uur: Roda JC - De Graafschap 2-1
20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 0-2

Zondag 17 januari:
12.15 uur: N.E.C. - SC Cambuur 2-0

Maandag 18 januari:
20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 1-2
 

SanMark.

Well-known member
rijdag 15 januari:
20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam 1-4
20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 2-2
20.00 uur: Go Ahead Eagles - MVV 3-1
20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 1-1
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong Ajax 2-1
20.00 uur: TOP Oss - Telstar 1-2
20.00 uur: Roda JC - De Graafschap 1-2
20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 1-3

Zondag 17 januari:
12.15 uur: N.E.C. - SC Cambuur 1-4

Maandag 18 januari:
20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 2-2
 

Miramar

Well-known member
Vrijdag 15 januari:
20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam 1-3
20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 3-2
20.00 uur: Go Ahead Eagles - MVV 2-1
20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 1-1
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong Ajax 1-1
20.00 uur: TOP Oss - Telstar 1-1
20.00 uur: Roda JC - De Graafschap 1-1
20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 1-2

Zondag 17 januari:
12.15 uur: N.E.C. - SC Cambuur 1-2

Maandag 18 januari:
20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 3-2
 

Andre

Well-known member
Vrijdag 15 januari:
20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam 1-3
20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 3-1
20.00 uur: Go Ahead Eagles - MVV 2-0
20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 2-1
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong Ajax 1-3
20.00 uur: TOP Oss - Telstar 1-2
20.00 uur: Roda JC - De Graafschap 2-1
20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 0-2

Zondag 17 januari:
12.15 uur: N.E.C. - SC Cambuur 1-3

Maandag 18 januari:
20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 1-2
 

Joost

Well-known member
Vrijdag 15 januari:
20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam 1-2
20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 2-1
20.00 uur: Go Ahead Eagles - MVV 1-0
20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 2-1
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong Ajax 2-1
20.00 uur: TOP Oss - Telstar 1-0
20.00 uur: Roda JC - De Graafschap 1-1
20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 1-3

Zondag 17 januari:
12.15 uur: N.E.C. - SC Cambuur 1-1

Maandag 18 januari:
20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 0-2
 

Friesland

Well-known member
Vrijdag 15 januari:
20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam 1-2
20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 2-0
20.00 uur: Go Ahead Eagles - MVV 2-1
20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 1-2
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong Ajax 1-2
20.00 uur: TOP Oss - Telstar 2-0
20.00 uur: Roda JC - De Graafschap 1-1
20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 1-2

Zondag 17 januari:
12.15 uur: N.E.C. - SC Cambuur 0-2

Maandag 18 januari:
20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 1-2
 

TopTreffer

Active member
Vrijdag 15 januari:
20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam 1-3
20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 2-1
20.00 uur: Go Ahead Eagles - MVV 2-0
20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 2-1
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong Ajax 3-2
20.00 uur: TOP Oss - Telstar 2-2
20.00 uur: Roda JC - De Graafschap 1-2
20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 2-2

Zondag 17 januari:
12.15 uur: N.E.C. - SC Cambuur 1-3

Maandag 18 januari:
20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 1-2
 

Kralinger

Administrator
Forumleiding
Vrijdag 15 januari:
20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam 2-1
20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 2-1
20.00 uur: Go Ahead Eagles - MVV 2-0
20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 1-2
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong Ajax 1-2
20.00 uur: TOP Oss - Telstar 2-1
20.00 uur: Roda JC - De Graafschap 2-1
20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 0-2

Zondag 17 januari:
12.15 uur: N.E.C. - SC Cambuur 1-2

Maandag 18 januari:
20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 1-2
 

Maasveld

Well-known member
Vrijdag 15 januari:
20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam 1-3
20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 2-1
20.00 uur: Go Ahead Eagles - MVV 2-0
20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 1-1
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong Ajax 1-2
20.00 uur: TOP Oss - Telstar 2-1
20.00 uur: Roda JC - De Graafschap 1-1
20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 0-2

Zondag 17 januari:
12.15 uur: N.E.C. - SC Cambuur 1-2

Maandag 18 januari:
20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 1-2
 

SC Heerenveen

Well-known member
3 wedstrijden blijken al bezig, programma klopt niet echt. Jammer!

Vrijdag 15 januari:
20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam
20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven
20.00 uur: Go Ahead Eagles - MVV 2-1
20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 1-0
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong Ajax 2-1
20.00 uur: TOP Oss - Telstar 2-0
20.00 uur: Roda JC - De Graafschap
20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 2-1

Zondag 17 januari:
12.15 uur: N.E.C. - SC Cambuur 2-2

Maandag 18 januari:
20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 2-2
 

fortuna1987

Active member
Vrijdag 15 januari:
20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam 0-3
20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 2-1
20.00 uur: Go Ahead Eagles - MVV 2-0
20.00 uur: Helmond Sport - FC Den Bosch 2-1
20.00 uur: Jong FC Utrecht - Jong Ajax 0-3
20.00 uur: TOP Oss - Telstar 1-2
20.00 uur: Roda JC - De Graafschap 1-2
20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 0-2

Zondag 17 januari:
12.15 uur: N.E.C. - SC Cambuur 1-1

Maandag 18 januari:
20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 1-2
 

Andre

Well-known member
3 wedstrijden blijken al bezig, programma klopt niet echt. Jammer!
Kan ik ook niet helpen dat het maandag nog zo werd aangegeven
Je kan ook eerder voorspellen , dat krijg je als je van het altijd voorspellen op het laatste moment bent

SC Heerenveen en fortuna1987 gewoon pech
Topic is al maandag geplaatst
 

SC Heerenveen

Well-known member
Kan ik ook niet helpen dat het maandag nog zo werd aangegeven
Je kan ook eerder voorspellen , dat krijg je als je van het altijd voorspellen op het laatste moment bent

SC Heerenveen en fortuna1987 gewoon pech
Topic is al maandag geplaatst
Kalm aan joh, je bent aardig op je pik getrapt zo te zien.
 

Andre

Well-known member
1. FC Zwolle Ole 13
2. Maasveld 11
2. Kralinger 11
4. fortuna1987 10
4. Schaakliefhebber 10
4. Joost 10
4. SanMark 10
8. Andre 9
8. Friesland 9
8. SC Heerenveen 9
11. Toptreffer 8
12. Unregistere 6
13. Miramar 5

Stand

1. fortuna1987 250
2. Andre 248
3. Maasveld 239
4. FC Zwolle Ole 231
5. Schaakliefhebber 230
6. Toptreffer 228
7. Friesland 224
Joost 222
9. Miramar 215
10. SanMark 214
11. SC Heerenveen 213
12. Unregistere 208
13. Johan 172
14. Kralinger 169
15. Mario 32
 
Bovenaan