Toto Keukenkampioen Divisie Ronde 19

Andre

Active member
Vrijdag 8 januari:
21.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven
21.00 uur: SC Cambuur - FC Volendam
21.00 uur: Go Ahead Eagles - TOP Oss
21.00 uur: De Graafschap - Telstar
21.00 uur: MVV - Jong FC Utrecht
21.00 uur: NAC Breda - Roda JC
21.00 uur: N.E.C. - Excelsior

Zaterdag 9 januari:
14.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport

Maandag 11 januari:
18.45 uur: FC Den Bosch - Jong AZ
21.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV
 

Miramar

Well-known member
Vrijdag 8 januari:
21.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven 3-1
21.00 uur: SC Cambuur - FC Volendam 3-1
21.00 uur: Go Ahead Eagles - TOP Oss 2-1
21.00 uur: De Graafschap - Telstar 2-1
21.00 uur: MVV - Jong FC Utrecht 2-1
21.00 uur: NAC Breda - Roda JC 2-1
21.00 uur: N.E.C. - Excelsior 1-2

Zaterdag 9 januari:
14.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 2-1

Maandag 11 januari:
18.45 uur: FC Den Bosch - Jong AZ 2-2
21.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV 1-2
 

Andre

Active member
Vrijdag 8 januari:
21.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven 3-0
21.00 uur: SC Cambuur - FC Volendam 3-1
21.00 uur: Go Ahead Eagles - TOP Oss 3-0
21.00 uur: De Graafschap - Telstar 2-0
21.00 uur: MVV - Jong FC Utrecht 2-1
21.00 uur: NAC Breda - Roda JC 3-0
21.00 uur: N.E.C. - Excelsior 3-1

Zaterdag 9 januari:
14.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 2-1

Maandag 11 januari:
18.45 uur: FC Den Bosch - Jong AZ 1-2
21.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV 1-2
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
Vrijdag 8 januari:
21.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven 3-1
21.00 uur: SC Cambuur - FC Volendam 4-2
21.00 uur: Go Ahead Eagles - TOP Oss 2-1
21.00 uur: De Graafschap - Telstar 3-1
21.00 uur: MVV - Jong FC Utrecht 2-1
21.00 uur: NAC Breda - Roda JC 3-2
21.00 uur: N.E.C. - Excelsior 2-1

Zaterdag 9 januari:
14.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 3-1

Maandag 11 januari:
18.45 uur: FC Den Bosch - Jong AZ 2-1
21.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV 21
 

Schaakliefhebber

Active member
Vrijdag 8 januari:
21.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven 3-0
21.00 uur: SC Cambuur - FC Volendam 1-0
21.00 uur: Go Ahead Eagles - TOP Oss 2-1
21.00 uur: De Graafschap - Telstar 2-2
21.00 uur: MVV - Jong FC Utrecht 1-0
21.00 uur: NAC Breda - Roda JC 1-0
21.00 uur: N.E.C. - Excelsior 2-1

Zaterdag 9 januari:
14.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 3-2

Maandag 11 januari:
18.45 uur: FC Den Bosch - Jong AZ 2-1
21.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV 1-3
 

Joost

Well-known member
Vrijdag 8 januari:
21.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven 2-0
21.00 uur: SC Cambuur - FC Volendam 2-0
21.00 uur: Go Ahead Eagles - TOP Oss 0-0
21.00 uur: De Graafschap - Telstar 2-1
21.00 uur: MVV - Jong FC Utrecht 2-1
21.00 uur: NAC Breda - Roda JC 3-0
21.00 uur: N.E.C. - Excelsior 1-1

Zaterdag 9 januari:
14.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 1-1

Maandag 11 januari:
18.45 uur: FC Den Bosch - Jong AZ 2-2
21.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV 2-0
 

Maasveld

Well-known member
Vrijdag 8 januari:
21.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven 2-0
21.00 uur: SC Cambuur - FC Volendam 2-1
21.00 uur: Go Ahead Eagles - TOP Oss 1-1
21.00 uur: De Graafschap - Telstar 2-1
21.00 uur: MVV - Jong FC Utrecht 1-1
21.00 uur: NAC Breda - Roda JC 3-1
21.00 uur: N.E.C. - Excelsior 1-1

Zaterdag 9 januari:
14.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 2-1

Maandag 11 januari:
18.45 uur: FC Den Bosch - Jong AZ 1-1
21.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV 1-2
 

Friesland

Well-known member
Vrijdag 8 januari:
21.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven 2-1
21.00 uur: SC Cambuur - FC Volendam 4-0
21.00 uur: Go Ahead Eagles - TOP Oss 2-1
21.00 uur: De Graafschap - Telstar 2-0
21.00 uur: MVV - Jong FC Utrecht 2-1
21.00 uur: NAC Breda - Roda JC 1-2
21.00 uur: N.E.C. - Excelsior 2-0

Zaterdag 9 januari:
14.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 1-2

Maandag 11 januari:
18.45 uur: FC Den Bosch - Jong AZ 2-1
21.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV 1-1
 

Kralinger

Administrator
Forumleiding
Vrijdag 8 januari:
21.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven 2-0
21.00 uur: SC Cambuur - FC Volendam 2-0
21.00 uur: Go Ahead Eagles - TOP Oss 2-1
21.00 uur: De Graafschap - Telstar 2-1
21.00 uur: MVV - Jong FC Utrecht 2-1
21.00 uur: NAC Breda - Roda JC 2-0
21.00 uur: N.E.C. - Excelsior 3-0

Zaterdag 9 januari:
14.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 1-1

Maandag 11 januari:
18.45 uur: FC Den Bosch - Jong AZ 2-0
21.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV 1-0
 
Vrijdag 8 januari:
21.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven 2-1
21.00 uur: SC Cambuur - FC Volendam 2-1
21.00 uur: Go Ahead Eagles - TOP Oss 2-1
21.00 uur: De Graafschap - Telstar 2-1
21.00 uur: MVV - Jong FC Utrecht 2-2
21.00 uur: NAC Breda - Roda JC 2-0
21.00 uur: N.E.C. - Excelsior 2-1

Zaterdag 9 januari:
14.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 2-1

Maandag 11 januari:
18.45 uur: FC Den Bosch - Jong AZ 2-1
21.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV 1-2
 

SC Heerenveen

Well-known member
Vrijdag 8 januari:
21.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven 2-1
21.00 uur: SC Cambuur - FC Volendam 0-2
21.00 uur: Go Ahead Eagles - TOP Oss 2-0
21.00 uur: De Graafschap - Telstar 2-1
21.00 uur: MVV - Jong FC Utrecht 1-2
21.00 uur: NAC Breda - Roda JC 2-0
21.00 uur: N.E.C. - Excelsior 2-1

Zaterdag 9 januari:
14.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 2-1

Maandag 11 januari:
18.45 uur: FC Den Bosch - Jong AZ 2-1
21.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV 1-2
 

fortuna1987

Active member
Vrijdag 8 januari:
21.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven 2-0
21.00 uur: SC Cambuur - FC Volendam 2-1
21.00 uur: Go Ahead Eagles - TOP Oss 2-0
21.00 uur: De Graafschap - Telstar 2-0
21.00 uur: MVV - Jong FC Utrecht 2-1
21.00 uur: NAC Breda - Roda JC 2-0
21.00 uur: N.E.C. - Excelsior 2-1

Zaterdag 9 januari:
14.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 2-0

Maandag 11 januari:
18.45 uur: FC Den Bosch - Jong AZ 2-1
21.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV 1-2
 

Andre

Active member
Uitslag

1. Andre 17
2. SC Heerenveen 14
3. fortuna1987 13
4. Toptreffer 11
5. Kralinger 10
6. FC Zwolle Ole 9
6. Friesland 9
8. Schaakliefhebber 8
8. Miramar 8
8. unregistere 8
11. Maasveld 5
11. Joost 5

Stand

1. fortuna1987 240
2. Andre 239
3. Maasveld 228
4. Schaakliefhebber 220
4. Toptreffer 220
6. FC Zwolle Ole 218
7. Friesland 215
8. Joost 212
9. Miramar 210
10. SanMark 204
10. SC Heerenveen 204
12. Unregistere 202
13. Johan 172
14. Kralinger 158
15. Mario 32
 
Bovenaan