Toto Keukenkampioen Divisie Ronde 18

Andre

Active member
Zaterdag 2 januari:
18.45 uur: Helmond Sport - FC Dordrecht
21.00 uur: Almere City FC - De Graafschap

Zondag 3 januari:
12.15 uur: Excelsior - NAC Breda
14.30 uur: FC Eindhoven - SC Cambuur
16.45 uur: Telstar - N.E.C.
20.00 uur: FC Volendam - MVV

Maandag 4 januari:
18.45 uur: Jong AZ - Roda JC
21.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Den Bosch

Dinsdag 5 januari:
18.45 uur: Jong PSV - Go Ahead Eagles
21.00 uur: TOP Oss - Jong Ajax
 

Miramar

Well-known member
Zaterdag 2 januari:
18.45 uur: Helmond Sport - FC Dordrecht 2-1
21.00 uur: Almere City FC - De Graafschap 2-1

Zondag 3 januari:
12.15 uur: Excelsior - NAC Breda 2-2
14.30 uur: FC Eindhoven - SC Cambuur 1-3
16.45 uur: Telstar - N.E.C. 1-2
20.00 uur: FC Volendam - MVV 3-0

Maandag 4 januari:
18.45 uur: Jong AZ - Roda JC 2-1
21.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Den Bosch 2-1

Dinsdag 5 januari:
18.45 uur: Jong PSV - Go Ahead Eagles 1-1
21.00 uur: TOP Oss - Jong Ajax 1-2
 

Andre

Active member
Zaterdag 2 januari:
18.45 uur: Helmond Sport - FC Dordrecht 2-1
21.00 uur: Almere City FC - De Graafschap 2-1

Zondag 3 januari:
12.15 uur: Excelsior - NAC Breda 2-0
14.30 uur: FC Eindhoven - SC Cambuur 1-3
16.45 uur: Telstar - N.E.C. 1-2
20.00 uur: FC Volendam - MVV 3-0

Maandag 4 januari:
18.45 uur: Jong AZ - Roda JC 1-2
21.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Den Bosch 2-1

Dinsdag 5 januari:
18.45 uur: Jong PSV - Go Ahead Eagles 0-2
21.00 uur: TOP Oss - Jong Ajax 2-4
 

Schaakliefhebber

Active member
Zaterdag 2 januari:
18.45 uur: Helmond Sport - FC Dordrecht 1-1
21.00 uur: Almere City FC - De Graafschap 2-1

Zondag 3 januari:
12.15 uur: Excelsior - NAC Breda 0-0
14.30 uur: FC Eindhoven - SC Cambuur 0-1
16.45 uur: Telstar - N.E.C. 2-1
20.00 uur: FC Volendam - MVV 3-0

Maandag 4 januari:
18.45 uur: Jong AZ - Roda JC 1-3
21.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Den Bosch 1-0

Dinsdag 5 januari:
18.45 uur: Jong PSV - Go Ahead Eagles 0-1
21.00 uur: TOP Oss - Jong Ajax 2-2
 

SanMark.

Well-known member
Zaterdag 2 januari:
18.45 uur: Helmond Sport - FC Dordrecht 3-1
21.00 uur: Almere City FC - De Graafschap 3-2

Zondag 3 januari:
12.15 uur: Excelsior - NAC Breda 2-3
14.30 uur: FC Eindhoven - SC Cambuur 1-4
16.45 uur: Telstar - N.E.C. 2-2
20.00 uur: FC Volendam - MVV 4-1

Maandag 4 januari:
18.45 uur: Jong AZ - Roda JC 2-1
21.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Den Bosch 2-1

Dinsdag 5 januari:
18.45 uur: Jong PSV - Go Ahead Eagles 1-3
21.00 uur: TOP Oss - Jong Ajax 1-2
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
Zaterdag 2 januari:
18.45 uur: Helmond Sport - FC Dordrecht 3-2
21.00 uur: Almere City FC - De Graafschap 1-2

Zondag 3 januari:
12.15 uur: Excelsior - NAC Breda 3-1
14.30 uur: FC Eindhoven - SC Cambuur 1-3
16.45 uur: Telstar - N.E.C. 2-2
20.00 uur: FC Volendam - MVV 4-1

Maandag 4 januari:
18.45 uur: Jong AZ - Roda JC 1-2
21.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Den Bosch 1-2

Dinsdag 5 januari:
18.45 uur: Jong PSV - Go Ahead Eagles 2-1
21.00 uur: TOP Oss - Jong Ajax 2-3
 

Friesland

Well-known member
Zaterdag 2 januari:
18.45 uur: Helmond Sport - FC Dordrecht 1-1
21.00 uur: Almere City FC - De Graafschap 1-1

Zondag 3 januari:
12.15 uur: Excelsior - NAC Breda 1-2
14.30 uur: FC Eindhoven - SC Cambuur 0-2
16.45 uur: Telstar - N.E.C. 1-2
20.00 uur: FC Volendam - MVV 2-1

Maandag 4 januari:
18.45 uur: Jong AZ - Roda JC 0-2
21.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Den Bosch 1-1

Dinsdag 5 januari:
18.45 uur: Jong PSV - Go Ahead Eagles 2-1
21.00 uur: TOP Oss - Jong Ajax 1-2
 

Johan

Member
Zaterdag 2 januari:
18.45 uur: Helmond Sport - FC Dordrecht 2-1
21.00 uur: Almere City FC - De Graafschap 2-3

Zondag 3 januari:
12.15 uur: Excelsior - NAC Breda 1-2
14.30 uur: FC Eindhoven - SC Cambuur 1-3
16.45 uur: Telstar - N.E.C. 2-1
20.00 uur: FC Volendam - MVV 3-1

Maandag 4 januari:
18.45 uur: Jong AZ - Roda JC 1-2
21.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Den Bosch 2-1

Dinsdag 5 januari:
18.45 uur: Jong PSV - Go Ahead Eagles 2-1
21.00 uur: TOP Oss - Jong Ajax 1-2
 

SC Heerenveen

Well-known member
Zaterdag 2 januari:
18.45 uur: Helmond Sport - FC Dordrecht 3-1
21.00 uur: Almere City FC - De Graafschap 2-3

Zondag 3 januari:
12.15 uur: Excelsior - NAC Breda 0-2
14.30 uur: FC Eindhoven - SC Cambuur 1-2
16.45 uur: Telstar - N.E.C. 2-2
20.00 uur: FC Volendam - MVV 3-1

Maandag 4 januari:
18.45 uur: Jong AZ - Roda JC 1-3
21.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Den Bosch 1-2

Dinsdag 5 januari:
18.45 uur: Jong PSV - Go Ahead Eagles 2-3
21.00 uur: TOP Oss - Jong Ajax 2-1
 

Maasveld

Well-known member
Zaterdag 2 januari:
18.45 uur: Helmond Sport - FC Dordrecht 1-0
21.00 uur: Almere City FC - De Graafschap 2-2

Zondag 3 januari:
12.15 uur: Excelsior - NAC Breda 1-2
14.30 uur: FC Eindhoven - SC Cambuur 0-2
16.45 uur: Telstar - N.E.C. 1-1
20.00 uur: FC Volendam - MVV 2-0

Maandag 4 januari:
18.45 uur: Jong AZ - Roda JC 1-1
21.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Den Bosch 2-1

Dinsdag 5 januari:
18.45 uur: Jong PSV - Go Ahead Eagles 1-1
21.00 uur: TOP Oss - Jong Ajax 1-2
 
Zaterdag 2 januari:
18.45 uur: Helmond Sport - FC Dordrecht 2-1
21.00 uur: Almere City FC - De Graafschap 2-1

Zondag 3 januari:
12.15 uur: Excelsior - NAC Breda 2-2
14.30 uur: FC Eindhoven - SC Cambuur 1-2
16.45 uur: Telstar - N.E.C. 2-1
20.00 uur: FC Volendam - MVV 3-0

Maandag 4 januari:
18.45 uur: Jong AZ - Roda JC 1-2
21.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Den Bosch 3-1

Dinsdag 5 januari:
18.45 uur: Jong PSV - Go Ahead Eagles 1-2
21.00 uur: TOP Oss - Jong Ajax 1-2
 

fortuna1987

Active member
Zondag 3 januari:
12.15 uur: Excelsior - NAC Breda 2-3
14.30 uur: FC Eindhoven - SC Cambuur 1-4
16.45 uur: Telstar - N.E.C. 1-2
20.00 uur: FC Volendam - MVV 2-0

Maandag 4 januari:
18.45 uur: Jong AZ - Roda JC 1-2
21.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Den Bosch 2-1

Dinsdag 5 januari:
18.45 uur: Jong PSV - Go Ahead Eagles 0-1
21.00 uur: TOP Oss - Jong Ajax 1-2
 

Joost

Well-known member
Zondag 3 januari:
12.15 uur: Excelsior - NAC Breda 1-1
14.30 uur: FC Eindhoven - SC Cambuur 1-3
16.45 uur: Telstar - N.E.C. 1-1
20.00 uur: FC Volendam - MVV 3-0

Maandag 4 januari:
18.45 uur: Jong AZ - Roda JC 1-1
21.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Den Bosch 2-1

Dinsdag 5 januari:
18.45 uur: Jong PSV - Go Ahead Eagles 1-2
21.00 uur: TOP Oss - Jong Ajax 1-2
 

Kralinger

Administrator
Forumleiding
2100 Jong FC Utrecht - FC Den Bosch 1-2

Dinsdag
1845 Jong PSV - Go Ahead Eagles 0-2
2100 TOP Oss - Jong Ajax 2-1
 

SanMark.

Well-known member
Zaterdag 2 januari:
18.45 uur: Helmond Sport - FC Dordrecht 3-1
21.00 uur: Almere City FC - De Graafschap 3-2

Zondag 3 januari:
12.15 uur: Excelsior - NAC Breda 2-3
14.30 uur: FC Eindhoven - SC Cambuur 1-4
16.45 uur: Telstar - N.E.C. 2-2
20.00 uur: FC Volendam - MVV 4-1

Maandag 4 januari:
18.45 uur: Jong AZ - Roda JC 2-1
21.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Den Bosch 2-1

Dinsdag 5 januari:
18.45 uur: Jong PSV - Go Ahead Eagles 1-3
21.00 uur: TOP Oss - Jong Ajax 1-2
ik pas JOP- GAE aan naar 4-1
 
Bovenaan