Toto Keukenkampioen Divisie Ronde 16

Andre

Active member
Vrijdag 11 december:
18.45 uur: TOP Oss - Jong PSV
18.45 uur: Jong FC Utrecht - Excelsior
18.45 uur: FC Volendam - FC Den Bosch
21.00 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda
21.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax
21.00 uur: Telstar - Almere City FC

Zaterdag 12 december:
14.00 uur: FC Dordrecht - N.E.C.
16.30 uur: SC Cambuur - Jong AZ
21.00 uur: FC Eindhoven - MVV

Maandag 14 december:
21.00 uur: Roda JC - Helmond Sport
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
Vrijdag 11 december:
18.45 uur: TOP Oss - Jong PSV 1-2
18.45 uur: Jong FC Utrecht - Excelsior 1-3
18.45 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 3-1
21.00 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 2-1
21.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 3-2
21.00 uur: Telstar - Almere City FC 2-2

Zaterdag 12 december:
14.00 uur: FC Dordrecht - N.E.C. 1-2
16.30 uur: SC Cambuur - Jong AZ 4-1
21.00 uur: FC Eindhoven - MVV 2-1

Maandag 14 december:
21.00 uur: Roda JC - Helmond Sport 2-0
 

Andre

Active member
Vrijdag 11 december:
18.45 uur: TOP Oss - Jong PSV 2-0
18.45 uur: Jong FC Utrecht - Excelsior 1-2
18.45 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 3-1
21.00 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 2-1
21.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 2-1
21.00 uur: Telstar - Almere City FC 1-3

Zaterdag 12 december:
14.00 uur: FC Dordrecht - N.E.C. 1-2
16.30 uur: SC Cambuur - Jong AZ 3-0
21.00 uur: FC Eindhoven - MVV 2-0

Maandag 14 december:
21.00 uur: Roda JC - Helmond Sport 2-0
 

Johan

Member
Vrijdag 11 december:
18.45 uur: TOP Oss - Jong PSV 3-1
18.45 uur: Jong FC Utrecht - Excelsior 3-2
18.45 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 3-1
21.00 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 2-2
21.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 2-1
21.00 uur: Telstar - Almere City FC 2-2

Zaterdag 12 december:
14.00 uur: FC Dordrecht - N.E.C. 2-1
16.30 uur: SC Cambuur - Jong AZ 3-1
21.00 uur: FC Eindhoven - MVV 2-1

Maandag 14 december:
21.00 uur: Roda JC - Helmond Sport 3-1
 

Schaakliefhebber

Active member
Vrijdag 11 december:
18.45 uur: TOP Oss - Jong PSV 1-0
18.45 uur: Jong FC Utrecht - Excelsior 1-2
18.45 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 3-2
21.00 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 1-0
21.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 2-1
21.00 uur: Telstar - Almere City FC 1-2

Zaterdag 12 december:
14.00 uur: FC Dordrecht - N.E.C. 0-0
16.30 uur: SC Cambuur - Jong AZ 2-0
21.00 uur: FC Eindhoven - MVV 3-1

Maandag 14 december:
21.00 uur: Roda JC - Helmond Sport 1-0
 

Miramar

Well-known member
Vrijdag 11 december:
18.45 uur: TOP Oss - Jong PSV 1-3
18.45 uur: Jong FC Utrecht - Excelsior 1-2
18.45 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 2-0
21.00 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 1_1
21.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 2-1
21.00 uur: Telstar - Almere City FC 2-3

Zaterdag 12 december:
14.00 uur: FC Dordrecht - N.E.C. 1-3
16.30 uur: SC Cambuur - Jong AZ 3-0
21.00 uur: FC Eindhoven - MVV 2-1

Maandag 14 december:
21.00 uur: Roda JC - Helmond Sport 2-0
 

SanMark.

Well-known member
Vrijdag 11 december:
18.45 uur: TOP Oss - Jong PSV 2-1
18.45 uur: Jong FC Utrecht - Excelsior 2-2
18.45 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 4-1
21.00 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 3-1
21.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 3-2
21.00 uur: Telstar - Almere City FC 2-3

Zaterdag 12 december:
14.00 uur: FC Dordrecht - N.E.C. 1-4
16.30 uur: SC Cambuur - Jong AZ 5-1
21.00 uur: FC Eindhoven - MVV 2-1

Maandag 14 december:
21.00 uur: Roda JC - Helmond Sport 2-1
 

fortuna1987

Active member
Vrijdag 11 december:
18.45 uur: TOP Oss - Jong PSV 1-1
18.45 uur: Jong FC Utrecht - Excelsior 1-3
18.45 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 2-0
21.00 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 3-1
21.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 1-1
21.00 uur: Telstar - Almere City FC 1-2

Zaterdag 12 december:
14.00 uur: FC Dordrecht - N.E.C. 0-2
16.30 uur: SC Cambuur - Jong AZ 3-0
21.00 uur: FC Eindhoven - MVV 3-1

Maandag 14 december:
21.00 uur: Roda JC - Helmond Sport 2-0
 

Joost

Well-known member
Vrijdag 11 december:
18.45 uur: TOP Oss - Jong PSV 1-1
18.45 uur: Jong FC Utrecht - Excelsior 2-2
18.45 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 2-1
21.00 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 0-0
21.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 2-1
21.00 uur: Telstar - Almere City FC 1-1

Zaterdag 12 december:
14.00 uur: FC Dordrecht - N.E.C. 0-2
16.30 uur: SC Cambuur - Jong AZ 2-0
21.00 uur: FC Eindhoven - MVV 2-0

Maandag 14 december:
21.00 uur: Roda JC - Helmond Sport 2-0
 

Friesland

Well-known member
Vrijdag 11 december:
18.45 uur: TOP Oss - Jong PSV 2-1
18.45 uur: Jong FC Utrecht - Excelsior 1-2
18.45 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 2-0
21.00 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 1-2
21.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 2-0
21.00 uur: Telstar - Almere City FC 1-1

Zaterdag 12 december:
14.00 uur: FC Dordrecht - N.E.C. 1-2
16.30 uur: SC Cambuur - Jong AZ 3-0
21.00 uur: FC Eindhoven - MVV 2-1

Maandag 14 december:
21.00 uur: Roda JC - Helmond Sport 3-1
 
Vrijdag 11 december:
18.45 uur: TOP Oss - Jong PSV 1-2
18.45 uur: Jong FC Utrecht - Excelsior 1-2
18.45 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 3-1
21.00 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 2-1
21.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 1-1
21.00 uur: Telstar - Almere City FC 2-3

Zaterdag 12 december:
14.00 uur: FC Dordrecht - N.E.C. 1-2
16.30 uur: SC Cambuur - Jong AZ 4-1
21.00 uur: FC Eindhoven - MVV 3-1

Maandag 14 december:
21.00 uur: Roda JC - Helmond Sport 2-0
 

Maasveld

Well-known member
Vrijdag 11 december:
18.45 uur: TOP Oss - Jong PSV 1-1
18.45 uur: Jong FC Utrecht - Excelsior 1-2
18.45 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 3-0
21.00 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 2-1
21.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 2-2
21.00 uur: Telstar - Almere City FC 1-2

Zaterdag 12 december:
14.00 uur: FC Dordrecht - N.E.C. 0-2
16.30 uur: SC Cambuur - Jong AZ 3-0
21.00 uur: FC Eindhoven - MVV 2-1

Maandag 14 december:
21.00 uur: Roda JC - Helmond Sport 2-1
 

SC Heerenveen

Well-known member
Vrijdag 11 december:
18.45 uur: TOP Oss - Jong PSV 2-1
18.45 uur: Jong FC Utrecht - Excelsior 1-3
18.45 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 2-1
21.00 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 2-2
21.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 3-2
21.00 uur: Telstar - Almere City FC 1-0

Zaterdag 12 december:
14.00 uur: FC Dordrecht - NEC 0-1
16.30 uur: SC Cambuur - Jong AZ 3-1
21.00 uur: FC Eindhoven - MVV 2-1

Maandag 14 december:
21.00 uur: Roda JC - Helmond Sport 2-0
 

Kralinger

Administrator
Forumleiding
Vrijdag 11 december:
18.45 uur: TOP Oss - Jong PSV 2-0
18.45 uur: Jong FC Utrecht - Excelsior 1-2
18.45 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 2-1
21.00 uur: Go Ahead Eagles - NAC Breda 1-1
21.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 2-0
21.00 uur: Telstar - Almere City FC 1-2

Zaterdag 12 december:
14.00 uur: FC Dordrecht - N.E.C. 1-1
16.30 uur: SC Cambuur - Jong AZ 3-0
21.00 uur: FC Eindhoven - MVV 2-1

Maandag 14 december:
21.00 uur: Roda JC - Helmond Sport 2-0
 

Andre

Active member
Uitslag Ronde 16 + Jong Utrecht - TOP

1. Friesland 16
1. Toptreffer 16
3. Andre 15
3. Maasveld 15
3. Miramar 15
3. Joost 15
3. Johan 15
8. SC Heerenveen 14
8. Kralinger 14
10. fortuna1987 13
10. Schaakliefhebber 13
10. SanMark 13
13. Unregistere 11
14. FC Zwolle Ole 8

Stand
1. fortuna1987 201
1. Andre 201
3. Friesland 198
4. Maasveld 197
5. Schaakliefhebber 193
6. FC Zwolle Ole 191
7. SanMark 184
7. Miramar 184
9. Joost 182
10. Unregistere 177
11. Toptreffer 176
12. SC Heerenveen 163
13. Johan 157
14. Kralinger 139
 
Bovenaan