Toto Keukenkampioen Divisie Ronde 15

Andre

Active member
Vrijdag 4 december:
18.45 uur: Telstar - SC Cambuur
18.45 uur: MVV - De Graafschap
21.00 uur: Helmond Sport - Go Ahead Eagles
21.00 uur: Almere City FC - Jong FC Utrecht

Zaterdag 5 december:
14.00 uur: Jong AZ - TOP Oss
16.30 uur: Jong PSV - Roda JC

Zondag 6 december:
12.15 uur: FC Den Bosch - N.E.C.
20.00 uur: NAC Breda - FC Dordrecht

Maandag 7 december:
18.45 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven
21.00 uur: Excelsior - FC Volendam
 

Andre

Active member
Vrijdag 4 december:
18.45 uur: Telstar - SC Cambuur 0-2
18.45 uur: MVV - De Graafschap 1-3
21.00 uur: Helmond Sport - Go Ahead Eagles 1-2
21.00 uur: Almere City FC - Jong FC Utrecht 2-0

Zaterdag 5 december:
14.00 uur: Jong AZ - TOP Oss 1-1
16.30 uur: Jong PSV - Roda JC 1-2

Zondag 6 december:
12.15 uur: FC Den Bosch - N.E.C. 0-2
20.00 uur: NAC Breda - FC Dordrecht 3-1

Maandag 7 december:
18.45 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven 2-0
21.00 uur: Excelsior - FC Volendam 2-1
 

Friesland

Well-known member
Vrijdag 4 december:
18.45 uur: Telstar - SC Cambuur 1-4
18.45 uur: MVV - De Graafschap 1-2
21.00 uur: Helmond Sport - Go Ahead Eagles 2-0
21.00 uur: Almere City FC - Jong FC Utrecht 2-0

Zaterdag 5 december:
14.00 uur: Jong AZ - TOP Oss 1-2
16.30 uur: Jong PSV - Roda JC 0-2

Zondag 6 december:
12.15 uur: FC Den Bosch - N.E.C. 1-2
20.00 uur: NAC Breda - FC Dordrecht 3-0

Maandag 7 december:
18.45 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven 2-1
21.00 uur: Excelsior - FC Volendam 2-0
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
Vrijdag 4 december:
18.45 uur: Telstar - SC Cambuur 1-3
18.45 uur: MVV - De Graafschap 1-2
21.00 uur: Helmond Sport - Go Ahead Eagles 2-1
21.00 uur: Almere City FC - Jong FC Utrecht 3-1

Zaterdag 5 december:
14.00 uur: Jong AZ - TOP Oss 2-1
16.30 uur: Jong PSV - Roda JC 1-2

Zondag 6 december:
12.15 uur: FC Den Bosch - N.E.C. 2-1
20.00 uur: NAC Breda - FC Dordrecht 3-0

Maandag 7 december:
18.45 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven 3-1
21.00 uur: Excelsior - FC Volendam 3-2
 

Johan

Member
Vrijdag 4 december:
18.45 uur: Telstar - SC Cambuur 1-3
18.45 uur: MVV - De Graafschap 1-3
21.00 uur: Helmond Sport - Go Ahead Eagles 2-1
21.00 uur: Almere City FC - Jong FC Utrecht 3-1

Zaterdag 5 december:
14.00 uur: Jong AZ - TOP Oss 3-2
16.30 uur: Jong PSV - Roda JC 1-2

Zondag 6 december:
12.15 uur: FC Den Bosch - N.E.C. 1-2
20.00 uur: NAC Breda - FC Dordrecht 3-1

Maandag 7 december:
18.45 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven 3-1
21.00 uur: Excelsior - FC Volendam 2-3
 

Miramar

Well-known member
Vrijdag 4 december:
18.45 uur: Telstar - SC Cambuur 1-3
18.45 uur: MVV - De Graafschap 1-3
21.00 uur: Helmond Sport - Go Ahead Eagles. 1-1
21.00 uur: Almere City FC - Jong FC Utrecht 3-1

Zaterdag 5 december:
14.00 uur: Jong AZ - TOP Oss 1-1
16.30 uur: Jong PSV - Roda JC 2-1

Zondag 6 december:
12.15 uur: FC Den Bosch - N.E.C. 1-2
20.00 uur: NAC Breda - FC Dordrecht 3-0

Maandag 7 december:
18.45 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven 4-1
21.00 uur: Excelsior - FC Volendam 1-1
 

SanMark.

Well-known member
Vrijdag 4 december:
18.45 uur: Telstar - SC Cambuur 1-3
18.45 uur: MVV - De Graafschap 1-2
21.00 uur: Helmond Sport - Go Ahead Eagles 2-2
21.00 uur: Almere City FC - Jong FC Utrecht 4-1

Zaterdag 5 december:
14.00 uur: Jong AZ - TOP Oss 2-2
16.30 uur: Jong PSV - Roda JC 1-3

Zondag 6 december:
12.15 uur: FC Den Bosch - N.E.C. 1-2
20.00 uur: NAC Breda - FC Dordrecht 4-0

Maandag 7 december:
18.45 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven 2-1
21.00 uur: Excelsior - FC Volendam 2-2
 

Schaakliefhebber

Active member
Vrijdag 4 december:
18.45 uur: Telstar - SC Cambuur 1-3
18.45 uur: MVV - De Graafschap 2-2
21.00 uur: Helmond Sport - Go Ahead Eagles 1-1
21.00 uur: Almere City FC - Jong FC Utrecht 3-1

Zaterdag 5 december:
14.00 uur: Jong AZ - TOP Oss 0-1
16.30 uur: Jong PSV - Roda JC 1-1

Zondag 6 december:
12.15 uur: FC Den Bosch - N.E.C. 1-2
20.00 uur: NAC Breda - FC Dordrecht 2-0

Maandag 7 december:
18.45 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven 2-1
21.00 uur: Excelsior - FC Volendam 1-2
 

fortuna1987

Active member
Vrijdag 4 december:
18.45 uur: Telstar - SC Cambuur 2-4
18.45 uur: MVV - De Graafschap 1-3
21.00 uur: Helmond Sport - Go Ahead Eagles 0-2
21.00 uur: Almere City FC - Jong FC Utrecht 2-0

Zaterdag 5 december:
14.00 uur: Jong AZ - TOP Oss 2-1
16.30 uur: Jong PSV - Roda JC 1-1

Zondag 6 december:
12.15 uur: FC Den Bosch - N.E.C. 1-2
20.00 uur: NAC Breda - FC Dordrecht 3-0

Maandag 7 december:
18.45 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven 4-2
21.00 uur: Excelsior - FC Volendam 1-3
 
Vrijdag 4 december:
18.45 uur: Telstar - SC Cambuur 1-3
18.45 uur: MVV - De Graafschap 1-2
21.00 uur: Helmond Sport - Go Ahead Eagles 1-2
21.00 uur: Almere City FC - Jong FC Utrecht 3-1

Zaterdag 5 december:
14.00 uur: Jong AZ - TOP Oss 2-1
16.30 uur: Jong PSV - Roda JC 1-2

Zondag 6 december:
12.15 uur: FC Den Bosch - N.E.C. 1-2
20.00 uur: NAC Breda - FC Dordrecht 3-1

Maandag 7 december:
18.45 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven 3-2
21.00 uur: Excelsior - FC Volendam 2-2
 

Joost

Well-known member
Vrijdag 4 december:
18.45 uur: Telstar - SC Cambuur 2-3
18.45 uur: MVV - De Graafschap 1-2
21.00 uur: Helmond Sport - Go Ahead Eagles 1-1
21.00 uur: Almere City FC - Jong FC Utrecht 2-1

Zaterdag 5 december:
14.00 uur: Jong AZ - TOP Oss 1-1
16.30 uur: Jong PSV - Roda JC 0-2

Zondag 6 december:
12.15 uur: FC Den Bosch - N.E.C. 1-2
20.00 uur: NAC Breda - FC Dordrecht 3-0

Maandag 7 december:
18.45 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven 2-0
21.00 uur: Excelsior - FC Volendam 2-2
 

Maasveld

Well-known member
Vrijdag 4 december:
18.45 uur: Telstar - SC Cambuur 0-2
18.45 uur: MVV - De Graafschap 1-2
21.00 uur: Helmond Sport - Go Ahead Eagles 1-1
21.00 uur: Almere City FC - Jong FC Utrecht 2-0

Zaterdag 5 december:
14.00 uur: Jong AZ - TOP Oss 2-1
16.30 uur: Jong PSV - Roda JC 1-1

Zondag 6 december:
12.15 uur: FC Den Bosch - N.E.C. 1-2
20.00 uur: NAC Breda - FC Dordrecht 2-0

Maandag 7 december:
18.45 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven 3-1
21.00 uur: Excelsior - FC Volendam 1-2
 

SC Heerenveen

Well-known member
Vrijdag 4 december:
18.45 uur: Telstar - SC Cambuur 1-2
18.45 uur: MVV - De Graafschap 2-2
21.00 uur: Helmond Sport - Go Ahead Eagles 1-3
21.00 uur: Almere City FC - Jong FC Utrecht 3-1

Zaterdag 5 december:
14.00 uur: Jong AZ - TOP Oss 2-0
16.30 uur: Jong PSV - Roda JC 1-1

Zondag 6 december:
12.15 uur: FC Den Bosch - NEC 1-1
20.00 uur: NAC Breda - FC Dordrecht 1-0

Maandag 7 december:
18.45 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven 1-1
21.00 uur: Excelsior - FC Volendam 2-3
 

Kralinger

Administrator
Forumleiding
Vrijdag 4 december:
18.45 uur: Telstar - SC Cambuur
18.45 uur: MVV - De Graafschap
21.00 uur: Helmond Sport - Go Ahead Eagles 1-2
21.00 uur: Almere City FC - Jong FC Utrecht 2-0

Zaterdag 5 december:
14.00 uur: Jong AZ - TOP Oss 1-1
16.30 uur: Jong PSV - Roda JC 1-2

Zondag 6 december:
12.15 uur: FC Den Bosch - N.E.C. 2-1
20.00 uur: NAC Breda - FC Dordrecht 3-0

Maandag 7 december:
18.45 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven 1-1
21.00 uur: Excelsior - FC Volendam 2-1
 

Joost

Well-known member
Ik heb de uitslagen van de wedstrijden van 1845 natuurlijk per ongeluk verwisseld 😇
 

Andre

Active member
Uitslag

1. SC Heerenveen 28
2. Schaakliefhebber 17
3. fortuna1987 16
4. Maasveld 14
5. Johan 11
6. SanMark 10
7. Friesland 9
7. Toptreffer 9
9. Joost 8
9. Kralinger 8
11. Andre 7
11. FC Zwolle Ole 7
13. Miramar 6
14. Unregistere 1

Stand

1. fortuna1987 188
2. Andre 186
3. FC Zwolle Ole 183
4. Friesland 182
4. Maasveld 182
6. Schaakliefhebber 180
7. SanMark 171
8. Miramar 169
9. Joost 167
10. Unregistere 166
11. Toptreffer 160
12. SC Heerenveen 149
13. Johan 142
14. Kralinger 125
 
Bovenaan