Schaatskenner 2017/18: Pyeonchang 2018 (start: 10 februari, 12:00)

Maasveld

Well-known member
ploegenachtervolging vrouwen:
1. Japan 2.56.24
2. Nederland
3. Korea

500m mannen:
1. Jan Smeekens 34.62
2. Havard Lorentzen
3. Ronald Mulder
 

Friesland

Well-known member
Uitslag 500m mannen:

1. H?vard Lorentzen 1200 / 300 / 60
7. Ronald Mulder 24 / 0 / 0
9. Kai Verbij 12 / 0 / 0
10. Jan Smeekens 6 / 0 / 0
11. Alex Boisvert 0 / 0 / 0
Tijd: 34,41 (34,16 - 34,66)


Punten:
Pl.DeelnemerEersteTweedeDerdeTijdTotaal
1Andre6300
010316
1Maasveld6300010316
3Friesland2400150174
4JMD00601070
5SanMark.6005056
6Mommiej24001034
7Pascallovic0001010
 

Friesland

Well-known member
Uitslag 2400m ploegenachtervolging vrouwen:

1. Japan 1200 / 300 / 60
2. Nederland 420 / 600 / 150
4. Canada 150 / 60 / 0
6. Duitsland 30 / 0 / 0
8. Zuid-Korea 18 / 0 / 0
Tijd: 2:53,89 (2:52,69 - 2:55,09) [Japan, gouden finale]

Punten:
Pl.DeelnemerEersteTweedeDerdeTijdTotaal
1JMD1200600001800
1Pascallovic1200600001800
1Maasveld12006000
01800
4Mommiej420300010730
4SanMark.420300010730
6Friesland42030000720
6Andre42030000720


Uitslag 3200m ploegenachtervolging mannen:

1. Noorwegen 1200 / 300 / 60
2. Zuid-Korea 420 / 600 / 150
3. Nederland 300 / 150 / 360
5. Japan 60 / 30 / 0
6. Itali? 30 / 0 / 0 *)
7. Canada 24 / 0 / 0
Tijd: 3:37,08 (3:35,48 - 3:38,68) [Noorwegen, halve finales]
*) Itali? werd gediskwalificeerd in de C-finale, desondanks hebben ze de zesde plaats toegewezen gekregen.

Punten:
Pl.DeelnemerEersteTweedeDerdeTijdTotaal
1Mommiej300015010460
1Friesland300015010460
3Pascallovic30006010370
3Andre30006010370
5SanMark.3000600360
6JMD300000300
6Maasveld300000300


Punten onderderen 9 - 11:
Pl.Deelnemer500M2400TP V3200TP MTotaal
1Maasveld31618003002416
2Pascallovic1018003702180
3JMD7018003002170
4Andre3167203701406
5Friesland1747204601354
6Mommiej347304601224
7SanMark.567303601146
 

Mommiej

Active member
Vrijdag 23 februari, 11:00: 1000m mannen
1. Havard Lorentzen (1.08.44)
2. Kai Verbij
3. Kjeld Nuis
 

JMD

Well-known member
1000m heren
1) Kjeld Nuis
2) Havard Lorentzen
3) Kai Verbij
1.08.00
 
Laatst bewerkt:

Mommiej

Active member
Zaterdag 24 februari, 12:00: 6400m massastart vrouwen
1. Bo-Reum Kim
2. Ivanie Blondin
3. Francesca Lollobrigida

Zaterdag 24 februari, 12:45: 6400m massastart mannen
1. Seung-Hoon Lee
2. Peter Michael
3. Bart Swings
 

Pascallovic

New member
Zaterdag 24 februari, 12:00: 6400m massastart vrouwen
1. Ivanie Blondin
2. Irene Schouten
3. Francesca Lollobrigida

Zaterdag 24 februari, 12:45: 6400m massastart mannen
1. Seung-Hoon Lee
2. Joey Mantia
3. Sverre Lunde Pedersen (mogelijk nog aanpassing)
 

Friesland

Well-known member
Uitslag 1000m mannen:

1. Kjeld Nuis 1200 / 300 / 60
2. H?vard Lorentzen 420 / 600 / 150
4. Joey Mantia 150 / 60 / 0
6. Kai Verbij 30 / 0 / 0
Tijd: 1:07,95 (1:07,45 - 1:08,45)

Punten:
Pl.DeelnemerEersteTweedeDerdeTijdTotaal
1JMD120060001501950
2Andre12006000501850
3Maasveld12006000101810
4SanMark.12000150501400
4Pascallovic12000150501400
6Mommiej42006010490
6Friesland3030015010490
 

JMD

Well-known member
Massastart heren
1) Seung-hoon Lee
2) Andrea Giovannini
3) Livio Wenger

Dames
1) Francesca Lollobrigida
2) Claudia Pechstein
3) Ivanie Blondin
 

JMD

Well-known member
Uitslag 1000m mannen:

1. Kjeld Nuis 1200 / 300 / 60
2. H?vard Lorentzen 420 / 600 / 150
4. Joey Mantia 150 / 60 / 0
6. Kai Verbij 30 / 0 / 0
Tijd: 1:07,95 (1:07,45 - 1:08,45)

Punten:
Pl.DeelnemerEersteTweedeDerdeTijdTotaal
1JMD120060001501950
2Andre12006000501850
3Maasveld12006000101810
4SanMark.12000150501400
4Pascallovic12000150501400
6Mommiej42006010490
6Friesland3030015010490
Kunnen die Spelen niet nog 2 weken duren, ik kom nu pas in vorm... :p Verkeerd gepiekt.
 

Friesland

Well-known member
6400m massastart vrouwen:
1. Irene Schouten
2. Ivanie Blondin
3. Kim Boreum

6400m massastart mannen:
1. Lee Seunghoon
2. Joey Mantia
3. Bart Swings
 
Laatst bewerkt:

Pascallovic

New member
Meest verschrikkelijke afstand altijd die massastart. Heb een kleine 1000 punten voorsprong. Hopelijk is dat voldoende.
 

SanMark.

Well-known member
6400m massastart vrouwen:
1. Irene Schouten
2. Ivanie Blondin
3. Kim Boreum

6400m massastart mannen:
1. Sven Kramer
2. Lee Seunghoon
3. Bart Swings
 
Bovenaan