Saté-K 2024 Discussietopic

Het uitshirt van Denemarken


  • Totaal aantal stemmers
    7
  • Deze opiniepeiling zal sluiten: .

FC Zwolle Ole

Well-known member
Vrijdagavond om 21:00 uur gaan we van start met het Sate-EK .
Er moeten nog heel wat managers hun voorspellingen doen.
Voorspellen doen we in het topic van André, buitenlandsvoetbal Toto EK 2024.

TeamsManagerGroepVoorspeld
DuitslandMaasveldAJa
HongarijeFC Zwolle OleAJa
Schotlandde Groene ScoutAJa
ZwitserlandJoostAJa
AlbaniëBatigoalBJa
ItaliëMarioBJa
KroatiëZwammyBJa
SpanjeSchaakliefhebberBJa
DenemarkenAbubakariCJa
EngelandPeperbusjeCJa
ServiëPES5CJa
SloveniëJef400CJa
FrankrijkWigboldusDJa
NederlandBernardoDJa
OostenrijkJMDDJa
PolenMagikanDJa
BelgiëKielse RatEJa
OekraïnëKralingerEJa
RoemeniëAndreEJa
SlowakijëMommiejEJa
Georgiëfortuna1987FJa
PortugalRed PowerFJa
TsjechiëSatyrFJa
TurkijëSusaaFJa
AndorrabqandyGJa
MacedoniëMiramarGJa
VaticaanstadFreggeGJa
Zwedensc HeerenveenGJa
IJslandWillyHJa
Faeröer EilandenSimonH
LuxemburgGo Ahead KampenHJa
FrieslandFrieslandHJa
 
Laatst bewerkt:

FC Zwolle Ole

Well-known member
Het programma voor ronde 1 :

Groep A
Duitsland (Maasveld) - Schotland (de Groene Scout)
Hongarije (FC Zwolle Ole) - Zwitserland (Joost)
Groep B
Spanje (Schaakliefhebber) - Kroatië (zwammy)
Italië (Mario) - Albanië (Batigoal)
Groep C
Slovenië (Jef400) - Denemarken (Abubakari)
Servië (PES5)
- Engeland (Peperbusje)
Groep D
Polen (Magikan) - Nederland (Bernardo)
Oostenrijk (JMD) - Frankrijk (Wigboldus)
Groep E
Roemenië (Andre) - Oekraïne (Kralinger)
België (Kielse Rat) - Slowakijë (Mommiej)
Groep F
Turkije (Susaa) - Georgië (fortuna1987)
Portugal (Red Power)
- Tsjechië (Satyr)
Groep G
Zweden (sc Heerenveen) - Vaticaanstad (Fregge)
Andorra (bqandy) - Macedonië (Miramar)
Groep H
IJsland (willy) - Friesland (Friesland)
Luxemburg (Go Ahead Kampen) - Faeröer Eilanden (Simon)
 
Laatst bewerkt:

FC Zwolle Ole

Well-known member
Standen na 2 van de 10 wedstrijden :

EK Speelronde 1
Groep A

Duitsland (Maasveld) - Schotland (de Groene Scout) 2-4
Hongarije (FC Zwolle Ole) - Zwitserland (Joost) 1-1
Groep B
Spanje (Schaakliefhebber) - Kroatië (zwammy) 2-2
Italië (Mario) - Albanië (Batigoal) 1-2
Groep C
Slovenië (Jef400) - Denemarken (Abubakari) 2-2
Servië (PES5) - Engeland (Peperbusje) 1-2
Groep D
Polen (Magikan) - Nederland (Bernardo) 1-2
Oostenrijk (JMD) - Frankrijk (Wigboldus) 1-1
Groep E
Roemenië (Andre) - Oekraïne (Kralinger) 2-1
België (Kielse Rat) - Slowakijë (Mommiej) 1-2
Groep F
Turkije (Susaa) - Georgië (fortuna1987) 1-2
Portugal (Red Power) - Tsjechië (Satyr) 1-1
Groep G
Zweden (sc Heerenveen) - Vaticaanstad (Fregge) 1-2
Andorra (bqandy) - Macedonië (Miramar) 2-2
Groep H
IJsland (willy) - Friesland (Friesland) 2-1
Luxemburg (Go Ahead Kampen) - Faeröer Eilanden (Simon) 1-2
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
De stand na 3 van de 10 wedstrijden :

EK Speelronde 1
Groep A

Duitsland (Maasveld) - Schotland (de Groene Scout) 3-5
Hongarije (FC Zwolle Ole) - Zwitserland (Joost) 2-2
Groep B
Spanje (Schaakliefhebber) - Kroatië (zwammy) 3-2
Italië (Mario) - Albanië (Batigoal) 1-3
Groep C
Slovenië (Jef400) - Denemarken (Abubakari) 2-3
Servië (PES5) - Engeland (Peperbusje) 2-3
Groep D
Polen (Magikan) - Nederland (Bernardo) 2-2
Oostenrijk (JMD) - Frankrijk (Wigboldus) 2-1
Groep E
Roemenië (Andre) - Oekraïne (Kralinger) 3-2
België (Kielse Rat) - Slowakijë (Mommiej) 2-3
Groep F
Turkije (Susaa) - Georgië (fortuna1987) 2-2
Portugal (Red Power) - Tsjechië (Satyr) 2-2
Groep G
Zweden (sc Heerenveen) - Vaticaanstad (Fregge) 2-3
Andorra (bqandy) - Macedonië (Miramar) 3-3
Groep H
IJsland (willy) - Friesland (Friesland) 3-2
Luxemburg (Go Ahead Kampen) - Faeröer Eilanden (Simon) 1-3
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
De stand na 4 van de 10 wedstrijden :

EK Speelronde 1
Groep A

Duitsland (Maasveld) - Schotland (de Groene Scout) 4-6
Hongarije (FC Zwolle Ole) - Zwitserland (Joost) 3-5
Groep B
Spanje (Schaakliefhebber) - Kroatië (zwammy) 6-5
Italië (Mario) - Albanië (Batigoal) 2-4
Groep C
Slovenië (Jef400) - Denemarken (Abubakari) 3-4
Servië (PES5) - Engeland (Peperbusje) 3-4
Groep D
Polen (Magikan) - Nederland (Bernardo) 3-3
Oostenrijk (JMD) - Frankrijk (Wigboldus) 3-2
Groep E
Roemenië (Andre) - Oekraïne (Kralinger) 4-3
België (Kielse Rat) - Slowakijë (Mommiej) 3-4
Groep F
Turkije (Susaa) - Georgië (fortuna1987) 2-3
Portugal (Red Power) - Tsjechië (Satyr) 3-3
Groep G
Zweden (sc Heerenveen) - Vaticaanstad (Fregge) 3-4
Andorra (bqandy) - Macedonië (Miramar) 4-4
Groep H
IJsland (willy) - Friesland (Friesland) 4-3
Luxemburg (Go Ahead Kampen) - Faeröer Eilanden (Simon) 2-4
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
Standen bij de rust :

EK Speelronde 1
Groep A

Duitsland (Maasveld) - Schotland (de Groene Scout) 5-9
Hongarije (FC Zwolle Ole) - Zwitserland (Joost) 3-6
Groep B
Spanje (Schaakliefhebber) - Kroatië (zwammy) 9-6
Italië (Mario) - Albanië (Batigoal) 5-5
Groep C
Slovenië (Jef400) - Denemarken (Abubakari) 6-5
Servië (PES5) - Engeland (Peperbusje) 4-4
Groep D
Polen (Magikan) - Nederland (Bernardo) 6-4
Oostenrijk (JMD) - Frankrijk (Wigboldus) 6-3
Groep E
Roemenië (Andre) - Oekraïne (Kralinger) 5-4
België (Kielse Rat) - Slowakijë (Mommiej) 4-5
Groep F
Turkije (Susaa) - Georgië (fortuna1987) 3-4
Portugal (Red Power) - Tsjechië (Satyr) 4-3
Groep G
Zweden (sc Heerenveen) - Vaticaanstad (Fregge) 4-7
Andorra (bqandy) - Macedonië (Miramar) 7-5
Groep H
IJsland (willy) - Friesland (Friesland) 5-4
Luxemburg (Go Ahead Kampen) - Faeröer Eilanden (Simon) 3-5
 

Jef400

Well-known member
Voor met de rust. Nu aan de Chinese thee om de 2e helft uit te spelen. De firma Do-Ping maakt goede thee schijnt het..
 
Bovenaan