En nog even alle info van de clubs, nog even met VVA '71.
Achilles Veen
Complex: Sportpark De Hanen Weide, Veen (kunstgras)
Trainer: Johan van Bijsterveld
Vorig seizoen: 4e in hoofdklasse A, deelnemer nacompetitie
Vertrokken spelers: Rick Adjei (gestopt), Yassine Asrih (TSV Oosterhout), Teun Verlouw (VCB)
Nieuwe spelers: Tiago Faria da Silva (Halsteren), Mo Mekkaoui (Dinteloord), Ronnie Reniers (KFC Dessel Sport, Belgi?), Rowin van Zaanen (Kozakken Boys)
AFC Ajax
Complex: Sportpark De Toekomst, Amsterdam (kunstgras)
Trainer: Jorg Smeets
Vorig seizoen: 14e in topklasse
Vertrokken spelers: Danny Been, Jordi Meester (beiden OFC), Jordi van Duijn (RKDES), Mimoun Eloisghiri (Kozakken Boys), Marvin Hasselbaink (Sparta Nijkerk), Djarno Hofland (SDC Putten), Ralph Hovestad (FC Lienden), Jelle Huitema (Hollandia), Og?r Kaya (ADO ?20), Thomas Metzemaekers (ACV), Yuri Rose (gestopt), Alex Sacca (Amstelveen), Rience Schurman (De Dijk)
Nieuwe spelers: Anthony Bakmaz (FC Chabab), Sandro Contrucci, Raymon Lagerburg, Arlymar Laurens, Steve Promes (allen Zuidvogels), Tonnie Cusell (PS Barito Putera, Indonesi?), Roy Deken (Pancratius), Shaquille Doorson (Zeeburgia), Donny van der Dussen (Leonidas), Deen van Embricqs, Edwin Soenarto (beiden FC Breukelen), Rolf Hazelaar (SDO), Reda Kharchouch (VVA / Spartaan), Selcukhan Okay (Waterwijk), Joey Pouw (VVSB), Donny Rijnink (Katwijk), Donaldo Sanches Silva (Barendrecht), Robert Stuut (HBOK), Brian van der Werff (Koninklijke HFC)
Bennekom
Complex: Sportpark De Eikelhof, Bennekom (kunstgras)
Trainer: Cees Lok
Vorig seizoen: 6e in hoofdklasse A
Vertrokken spelers: Mo Bendadi, Leon Broekhof (beiden FC Lienden), Brayton Biekman (DFS), Bram Eltink (De Treffers), Gianluca de Jong (SDV Barneveld), Reza Ngarigota (Deltasport), G?khan Yilmaz (WAVV), ?zkan Yilmaz (onbekend)
Nieuwe spelers: Lejon Cats (VVIJ), Luud Eijkemans, Siemen Eijkemans, Rogier Gerritsen (allen VVA ?71), Luc Kipmulder (DOVO), Martijn Klein-Holte (Rheden), Jeroen Kraayenvanger (AFC Arnhem), Glenn Visser (IJsselmeervogels), Johan van der Wekken (Spakenburg)
DOVO
Complex: Sportpark Panhuis, Veenendaal (kunstgras)
Trainer: Jeroen Peters
Vorig seizoen: 3e in hoofdklasse A, deelnemer nacompetitie
Vertrokken spelers: Rick Bos (gestopt), Colin Broers (Hercules), Rik van der Eerden (AZSV), Tom Gesgarz (VVA ?79), Guido de Graaf (Huizen), Luc Kipmulder (Bennekom), Serhat Ko? (Royal Cappellen FC, Belgi?), Mike van der Kooy (SC Genemuiden), Wouter van der Molen (VVA ?71), Taner Ozbek (NVC), Mauro Peters (Sparta Nijkerk), Ruben Rentenaar, Peter Veeneman (beiden DFS), David Scholte, Jeroen Vrolijk (beiden De Merino?s)
Nieuwe spelers: Bas Ent (ODIN ?59), Arjan Goorman, Remy Raterink (beiden HSC ?21), Adil Mahdadi (Spakenburg), Stefan Maletic (Burton Albion FC, Engeland), Enrico Patrick, Joshua Patrick (beiden AFC), Bodhi Prinssen (FC Utrecht), Kevin Westmaas (Rijnsburgse Boys)
Eemdijk
Complex: Sportpark De Vinken, Bunschoten-Spakenburg (kunstgras)
Trainer: Ulrich Landvreugd
Vorig seizoen: 2e in eerste klasse A, gepromoveerd via nacompetitie
Vertrokken spelers: Dominique Berendse (Lunteren), Thim de Graaf (lager elftal IJsselmeervogels), Roger Grootfaam (FC Aalsmeer), Jamal Lachkar (Nieuw Utrecht), Marvin Snijders (lager elftal AFC Quick 1890)
Nieuwe spelers: Niek Beekhuis, Chris de Graaf, Jordie Huijgen, Eddy Willemsen (allen Spakenburg), Ali Coban (SO Soest), Achiel van Dalfsen (SC Genemuiden), Immanuelson Duku, Roy Schaap (beiden FC Breukelen), Jari de Graaf (SDC Putten), Sjohn van Gulik, Argjend Selimi (beiden IJsselmeervogels), Hossein Mezbanali (ASC Nieuwland)
Huizen
Complex: Sportpark De Wolfskamer, Huizen (kunstgras)
Trainer: Henk van de Pol
Vorig seizoen: 8e in hoofdklasse A
Vertrokken spelers: Surainy Carolus, Iry Etwi, Gino Heerings, Vincent Verbond, Soeremly te Vrede (allen onbekend), Rudy Etwi (gestopt), Robert Guerain (Nieuw Utrecht), Jasper Kuiper (Scherpenzeel), Omar Limon (DCG), Danny Roozendaal, Rogier Veltenaar (beiden Zuidvogels), Dwaynley Spijker (AH ?78), Peter Vastenhouw (VVZ ?49)
Nieuwe spelers: Guido de Graaf (DOVO), Nino van Jaarsveld (Almere City FC), Garrett Jones (VVZ ?49), Denny van Loen, Jorik van Ruiswijk (beiden VVA ?71), Wilco Mackaay, Desmond Mensen (beiden Waterwijk), Alvin Obovwemu (Zilvermeeuwen), Nicola? Verbiest (Montfoort)
LRC Leerdam
Complex: Sportpark Bruinsdeel, Leerdam
Trainer: Marcel van Steenis
Vorig seizoen: 3e in eerste klasse A, gepromoveerd via nacompetitie
Vertrokken spelers: Robin Boekhout (SteDoCo), Joshua Cohen (Vriendenschaar), Anass Lahnine (VVA ?71), Quincy Kompai (gestopt), Dennis Rooijackers (Asperen), Pieter Willem Smits (onbekend), Mark Vosselman (SHO)
Nieuwe spelers: Furkan Cetin (SteDoCo), Akram Chentouf (Leerdam Sport), Michael Lopes (Smitshoek), Sjors Maas (GVVV), Angelo Perini (GJS), Mounir El Ouazizi (DRL), Wesley Swets, Sam Versluis (beiden Unitas), Martijn de Wildt (BLC)
NSC
Complex: Sportpark De NSC Burcht, Nijkerk
Trainer: J?rgen Schefczyk
Vorig seizoen: 10e in hoofdklasse A
Vertrokken spelers: Nick van de Akker (ASC Nieuwland), Chad de Jong (Zuidvogels), Karim Lamkadmi (onbekend), Marc van der Vegte (WHC)
Nieuwe spelers: Jordan Kemp (Spakenburg), Patrick ter Mate (Voorwaarts Twello), Jasper van Oorspronk (CSV Apeldoorn), Paul Prins (Veensche Boys), Wesley Vaes (FC Lienden), Jordy Verburg (Zuidvogels), Barry de Winter (SC Hoevelaken)
ODIN '59
Complex: Sportpark Assumburg, Heemskerk (kunstgras)
Trainer: Richard Plug
Vorig seizoen: 2e in hoofdklasse A, deelnemer nacompetitie
Vertrokken spelers: Barry van den Brink (HFC EDO), Cerillio Cijntje (FC Lisse), Bas Ent (DOVO), Paul Groen (ADO ?20), Dennis Greuter, Raymond Kolder (beiden gestopt), Danny Hols (Koninklijke HFC), Frits Kramer (DEM), Jay Kroon (United / DAVO), Thom de Vries (Quick Boys), Faruk Yurdakan (Olympia Haarlem)
Nieuwe spelers: Erik Alders (FC Uitgeest), Jurjen Dikker, Erik Homan (beiden Stormvogels), Bilal El Amrani (FC Chabab), Eelke de Graaf, Jim Hulleman (beiden AFC ?34), Melvin Habets, Jordi Tiktak (beiden SVW ?27), Kenneth Hulshof (De Kennemers), Toine Merk (LSVV), Margel Muzo (FC Dordrecht), Stefan Seijs (Assendelft)
SDC Putten
Complex: Sportpark Putter Eng, Putten
Trainer: Bert van Hunenstijn
Vorig seizoen: 9e in hoofdklasse A
Vertrokken spelers: Jeffrey van den Brink (Lunteren), Evert Brouwers (Zeist), Richard Gooijer (VVOG), Jari de Graaf (Eemdijk), Ren? van Hemel (Rood Wit ?58), Sercan Kurdal (Sportlust ?46), Sedan Ozan (Roda ?46), Olivier Pilon (GVVV), Wilbert Scheenstra (Veensche Boys), Jeffrey Schoonenberg (onbekend), Niels van der Zaal (Nunspeet)
Nieuwe spelers: Boy Boeloerditi (Rohda Raalte), Jurian van den Brink (WHC), Dimitri Djollo (Sparta Nijkerk), Djarno Hofland (AFC Ajax), Rocco Keizer (FC Horst), Quincy van de Leuv (Rijnsburgse Boys), Gilbrano Plet (Spakenburg)
Sparta Nijkerk
Complex: Sportpark De Ebbenhorst, Nijkerk (kunstgras)
Trainer: Simon Ouaali
Vorig seizoen: 15e in topklasse
Vertrokken spelers: Jeroen van Beek (gestopt), Nico van den Brom (Roda ?46), Dimitri Djollo (SDC Putten), Faisal Kaouass (DUNO), Gilermo Pengel (Zwaluwen ?30), Jerghinio Sahadewsing (Quick Boys), Ivo te Velthuis (VVA ?71), Danny Brouwer (Veensche Boys)
Nieuwe spelers: Nicky Baggelaar (Waterwijk), Joeri Epskamp (VOP), Lionel Frederik (Koninklijke HFC), Marvin Hasselbaink (AFC Ajax), Ivo de Heus, Ruud Jong (beiden De Zouaven), Mike Koenders (ADO ?20), Oscar Kommeren (Hoogland), Mauro Peters (DOVO), Ridouan Tabaouni (CSV Apeldoorn)
SVL
Complex: Sportpark Oranjehof, Langbroek
Trainer: Jan Gaasbeek
Vorig seizoen: kampioen in eerste klasse A
Vertrokken spelers: Ricardo van Amerongen (DEV), Tom ter Horst (gestopt)
Nieuwe spelers: Selcuk Albayrak, Wesley de Laat, Thomas Malolepszy (allen Roda ?46), Joran Hofman (Kampong)
Swift
Complex: Sportpark Olympiaplein, Amsterdam
Trainer: Mark Evers
Vorig seizoen: kampioen in eerste klasse B
Vertrokken spelers: Karim Chahider (AH ?78), Mathieu Christianen (Koninklijke HFC)
Nieuwe spelers: Marc Baardman (Koninklijke HFC), Geert van der Heijden (VVSB), Jorik Hollewand (Heino), Maarten de Lange (AFC), Tatchery Languth (HFC EDO), Gunther Salfischberger (Geinoord), Koen Verhoeff (OFC)
VVA '71
Complex: Sportpark De Meent, Achterberg (kunstgras)
Trainer: Johan de Man
Vorig seizoen: 5e in hoofdklasse A
Vertrokken spelers: Bas van den Berg (Hoogland), Leo van Eem (Valleivogels), Luud Eijkemans, Siemen Eijkemans, Rogier Gerritsen (allen Bennekom), Yannis Karafilakis (Magreb ?90), Nico van Laar (Scherpenzeel), Denny van Loen, Jorik van Ruiswijk (beiden Huizen), Khalid Marbouh (DTS Ede), Jaimy Schaap (FC Dordrecht), Nicholas Skverer (SC Woezik)
Nieuwe spelers: Mitchell van den Beld (Zuidvogels), Lennard van den Brink (VVOG), Derek de Bruijn (Germania), Jos Henken (GVVV), Frank Hol (IJsselmeervogels), Robin Koning (DTS Ede), Joel van Kranenburg (clubloos), Anass Lahnine (LRC Leerdam), Javier Martina (Rijnsburgse Boys), Wouter van der Molen (DOVO), Gino Mommers (Kozakken Boys), Jos van Roekel (SDS ?55), Rick Smeenk (Rheden), Ivo te Velhuis (Sparta Nijkerk), Dennis Vinken (Montfoort)