Heracles Almelo

Hankie

Well-known member
Bijzonder inderdaad. Was net als Sontje Hansen een supertalent bij Ajax, maar lukt het beiden niet om fysiek zo sterk te worden dat ze een hele wedstrijd kunnen spelen. Terwijl dat gezien hun leeftijd prima moet kunnen.
Ik denk eerder dat het geen supertalenten waren, maar zo gepresenteerd werden.
 

Abubakari

Administrator
Forumleiding
Ik denk eerder dat het geen supertalenten waren, maar zo gepresenteerd werden.
Je kunt er in de jeugd ver bovenuit steken en daardoor als groot talent gezien worden, tot zover redelijk logisch. Maar de aanvallende grote talenten komen uiteindelijk toch vaak bij Fortuna Sittard, PEC Zwolle of Heracles terecht. De laatste stap zetten blijkt dus vaak niet te doen. Kun je je afvragen waar dat aan ligt.
 

Batigoal

Well-known member
Ernest Faber doet toch een stap terug als trainer en laat de trainingen komende week aan zijn assistenten. Deze rolverdeling was natuurlijk vanaf het begin al gedoemd te mislukken.
 

Abubakari

Administrator
Forumleiding
De resultaten onder Krüzen waren ook echt bizar veel beter dan die onder Sibum en Faber. Je vraagt je toch af hoe Heracles er voor had gestaan als Krüzen het hele jaar de baas was geweest.
 

PES5

Administrator
Forumleiding
Onnavolgbaar dit.

Benieuwd hoe 'eerlijk, open, alles' ze vandaag in de podcast de bestuurskamer zijn.
 

ALenstra

Well-known member
Ik had eerlijk gezegd nooit van hem gehoord. Heeft hij een bepaalde visie als trainer waardoor Heracles bij hem komt?
 

Hankie

Well-known member
Het is natuurlijk krom dat een Stijn Schaars wel dispensatie heeft voor een heel jaar.
 
  • Leuk
Waarderingen: PES5

Satyr

Administrator
Forumleiding
Oei, Heracles staat flink voor lul op de social media. Aanleiding is dit bericht. Ik weet de context voor de straf niet, maar het lijkt echt bizar

 

Bonehead

Well-known member
Het is ieder geval goed voor de clickbaits waar opinieblaadjes als Tubantia het kennelijk tegenwoordig van moet hebben. Uiteindelijk wordt wel beseft dat deze pennenlikker allemaal iets te serieus de regels heeft gehanteerd en wordt het wel terug gedraaid. Maar dat zal voor het riooljournalisme niet interessant genoeg zijn om te publiceren.

Naar de orde van de dag. Heracles heeft voor aanvang van het seizoen de handen ineen geslagen met een databureau wat voor een eisodus van spelers heeft geleid uit alle windoorden van de wereld:
  • David Tomic (4de niveau Duitsland)
  • Chafik Abbas (3de niveau Frankrijk)
  • David Vicente Robles (3de niveau Spanje)
  • Max Hauswirth (4de niveau Duitsland)
  • Maurice Wrusch (4de niveau Duitsland)
  • Manny Rodriquez (4de niveau Spanje)
  • Jean-Paul N'Djoli (2de niveau Zwitserland)
  • Mario Borac (4de niveau Duitsland)
  • Vincent Poppler (3de niveau Zweden)
Hier wordt je op voorhand niet foxwild van. Zes stonden gisteren in de basis. Maar het klinkt wel als een klok. Waar vroeger Heracles dus afvaller van Bundesliga clubs aan zich wist te strikken, shopt het nu op het 4de niveau. Een tendens die ik ook bij andere Nederlandse clubs zie. Zijn we zo afgezakt?
 
Bovenaan