Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 9: (21 november)

Bernardo

Active member
Zaterdag 21 november:
18:45 Willem II - VVV 3-1
20:00 AZ - FC Emmen 3-0
20:00 FC Groningen - Vitesse 1-2
21:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 1-2

Zondag 22 november:
12:15 Ajax - Heracles Almelo 4-0
14:30 Fortuna Sittard - Feyenoord 0-2
14:30 Sparta Rotterdam - ADO Den Haag 2-1
16:45 FC Twente - PSV 1-2
16:45 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 0-2
 

Bonehead

Well-known member
Zaterdag 21 november:
18:45 Willem II - VVV 3-0
20:00 AZ - FC Emmen 5-1
20:00 FC Groningen - Vitesse 1-2
21:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 1-2

Zondag 22 november:
12:15 Ajax - Heracles Almelo 4-0
14:30 Fortuna Sittard - Feyenoord 0-2
14:30 Sparta Rotterdam - ADO Den Haag 1-1
16:45 FC Twente - PSV 1-2
16:45 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 0-3
 

Simon

Administrator
Forumleiding
Zaterdag 21 november:
18:45 Willem II - VVV 2-1
20:00 AZ - FC Emmen 2-0
20:00 FC Groningen - Vitesse 0-2
21:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 1-1

Zondag 22 november:
12:15 Ajax - Heracles Almelo 3-0
14:30 Fortuna Sittard - Feyenoord 0-1
14:30 Sparta Rotterdam - ADO Den Haag 2-0
16:45 FC Twente - PSV 0-1
16:45 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 0-2
 

Mario

Well-known member
Zaterdag 21 november:
18:45 Willem II - VVV 2-1
20:00 AZ - FC Emmen 2-0
20:00 FC Groningen - Vitesse 1-2
21:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 1-1

Zondag 22 november:
12:15 Ajax - Heracles Almelo 4-1
14:30 Fortuna Sittard - Feyenoord 1-2
14:30 Sparta Rotterdam - ADO Den Haag 3-2
16:45 FC Twente - PSV 1-2
16:45 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 1-3
 

Susaa

Member
Zaterdag 21 november:
18:45 Willem II - VVV 2-1
20:00 AZ - FC Emmen 4-0
20:00 FC Groningen - Vitesse 1-1
21:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 1-2

Zondag 22 november:
12:15 Ajax - Heracles Almelo 5-1
14:30 Fortuna Sittard - Feyenoord 1-2
14:30 Sparta Rotterdam - ADO Den Haag 1-1
16:45 FC Twente - PSV 1-2
16:45 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 1-2
 
Zaterdag 21 november:
18:45 Willem II - VVV 2-1
20:00 AZ - FC Emmen 3-0
20:00 FC Groningen - Vitesse 1-2
21:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 1-1

Zondag 22 november:
12:15 Ajax - Heracles Almelo 3-0
14:30 Fortuna Sittard - Feyenoord 1-2
14:30 Sparta Rotterdam - ADO Den Haag 2-1
16:45 FC Twente - PSV 0-2
16:45 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 0-2
 

Maasveld

Well-known member
Zaterdag 21 november:
18:45 Willem II - VVV 2-1
20:00 AZ - FC Emmen 3-0
20:00 FC Groningen - Vitesse 1-2
21:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 1-2

Zondag 22 november:
12:15 Ajax - Heracles Almelo 3-0
14:30 Fortuna Sittard - Feyenoord 1-2
14:30 Sparta Rotterdam - ADO Den Haag 2-1
16:45 FC Twente - PSV 1-2
16:45 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 0-2
 

fortuna1987

Active member
Programma:

Zaterdag 21 november:
18:45 Willem II - VVV 2-0
20:00 AZ - FC Emmen 3-0
20:00 FC Groningen - Vitesse 1-1
21:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 1-2

Zondag 22 november:
12:15 Ajax - Heracles Almelo 4-0
14:30 Fortuna Sittard - Feyenoord 2-1
14:30 Sparta Rotterdam - ADO Den Haag 3-1
16:45 FC Twente - PSV 1-2
16:45 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 1-3
 

zwammy

Well-known member
Zaterdag 21 november:
18:45 Willem II - VVV 2-1
20:00 AZ - FC Emmen 3-1
20:00 FC Groningen - Vitesse 1-1
21:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 1-1

Zondag 22 november:
12:15 Ajax - Heracles Almelo 3-0
14:30 Fortuna Sittard - Feyenoord 1-3
14:30 Sparta Rotterdam - ADO Den Haag 2-0
16:45 FC Twente - PSV 1-3
16:45 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 1-2
 

Fregge

Well-known member
Zaterdag 21 november:
18:45 Willem II - VVV 2-0
20:00 AZ - FC Emmen 2-2
20:00 FC Groningen - Vitesse 1-2
21:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 1-2

Zondag 22 november:
12:15 Ajax - Heracles Almelo 4-0
14:30 Fortuna Sittard - Feyenoord 2-3
14:30 Sparta Rotterdam - ADO Den Haag 2-1
16:45 FC Twente - PSV 1-1
16:45 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 2-2
 

SC Heerenveen

Well-known member
Zaterdag 21 november:
18:45 Willem II - VVV 1-2
20:00 AZ - FC Emmen 4-0
20:00 FC Groningen - Vitesse 0-0
21:00 uur PEC Zwolle - FC Utrecht 0-0

Zondag 22 november:
12:15 Ajax - Heracles Almelo 3-1
14:30 Fortuna Sittard - Feyenoord 1-2
14:30 Sparta Rotterdam - ADO Den Haag 3-0
16:45 FC Twente - PSV 1-1
16:45 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 1-3
 

Friesland

Well-known member
Voorspellingen:

ThuUit#123Fout
WilVVV4537358
AZEmm4544011
GroVit452291431
PECUtr455251530
AjaHA4545000
FSFey4514134
SpaADO453211213
TwePSV452271629
RKCHee45140441
 

Friesland

Well-known member
Punten ronde 9:

Max Power 66
zwammy 59
Handyman 56
Schaakliefhebber 56
Abubakari 52
Joost 52
SC Heerenveen 50
Superstars 49
De Groene Scout 48
Magikan 48
Kralinger 47
Friesland 45
Hankie 45
Mario 45
Simon 44
TopTreffer 44
Fregge 43
Johan 43
Unregistere 43
erik 42
FC Zwolle Ole 42
Kielse Rat 42
Ait Vedan 41
Peperbusje 41
SanMark. 41
Susaa 41
Mommiej 39
gevegt 38
Andre 37
fortuna1987 36
Go Ahead Kampen 36
Maasveld 36
PES5 36
prume 36
Wezeper88 35
Bernardo 34
Red Power 33
Hummeltje 32
Satyr 32
willy 32
Miramar 31
SuikerBrood 29
Sunshine Sannie 29
Bonehead 27
JMD 23

Max Power is Kenner van de Week!
 

Friesland

Well-known member
Algemeen Klassement:
pl.Stand na ronde 99W8
1Handyman3635680307
2Mario3604580315
3Unregistere3554380312
4Superstars3514980302
5Bonehead3472780320
6De Groene Scout3454880297
7Magikan3444880296
8Maasveld3423680306
9Mommiej3413980302
10Kralinger3404780293
11Wezeper883373580302
12Friesland3364580291
13erik3334280291
14Joost3315280279
Sunshine Sannie3312980302
16Hummeltje3273280295
PES53273680291
18Peperbusje3244180283
Red Power3243380291
20zwammy3215979262
21Abubakari3195280267
fortuna19873193680283
willy3193280287
24SC Heerenveen3185080268
25Susaa3164180275
TopTreffer3164480272
27Simon3154480271
28Ait Vedan3144180273
gevegt3143880276
Hankie3144579269
prume3143680278
32Bernardo3123479278
FC Zwolle Ole3124280270
34Go Ahead Kampen3113680275
35Andre3093780272
Satyr3093278277
37JMD3062380283
SanMark.3064180265
39Miramar3033180272
40Kielse Rat3014271259
41Schaakliefhebber2985680242
42Fregge2964379253
43Max Power2926680226
44Johan2684372225
45SuikerBrood2672979238
46Jurgen19653196
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eredivisie:

kampioensgroep:
Abubakari Go Ahead Kampen 52-36
Sunshine Sannie FC Zwolle Ole 29-42
zwammy Wezeper88 59-35

play-offsgroep
Maasveld Susa 36-41
Handyman prume 56-36
PES5 Magikan 36-48

degradatiegroep:
Simon TopTreffer 44-44
Mommiej Kralinger 39-47
De Groene Scout Kielse Rat 48-42


Standen:

Kampioensgroep:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Wezeper88             4     9   337 Herfst CL
---------------------------------------
2   FC Zwolle Ole         4     9   312 Herfst CL
3   Abubakari             4     6   319
4   Sunshine Sannie       4     4   331
---------------------------------------
5   Go Ahead Kampen       4     4   311
6   zwammy                4     3   321
Play-offsgroep:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Handyman              4     9   363 (veilig)
---------------------------------------
2   Magikan               4     9   344 (veilig)
3   Maasveld              4     9   342 (veilig)
4   Susa                  4     6   350 (veilig)
5   PES5                  4     3   327
---------------------------------------
6   prume                 4     0   314
Degradatiegroep:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Kielse Rat *          4     9   301 (veilig)
3   De Groene Scout       4     7   345
2   Mommiej               4     6   341
---------------------------------------
4   Kralinger             4     6   340
---------------------------------------
5   Simon                 4     4   315
6   TopTreffer            4     2   316 gedegradeerd
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eerste Divisie:
JMD Max Power 23-66
Miramar Red Power 31-33
willy Satyr 32-32
Andre Bernardo 37-27
fortuna1987 Hummeltje 36-32
Superstars Friesland 49-45
Unregistere SC Heerenveen 43-50

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Superstars            9    18   350
---------------------------------------
2   willy                 9    17   319
---------------------------------------
3   fortuna1987           9    16   318
4   Red Power             9    15   314
---------------------------------------
5   Andre                 9    15   308
6   Max Power             9    15   291
7   Friesland             9    13   335
8   SC Heerenveen         9    13   308
9   Bernardo              9    13   304
10  Satyr                 9    13   299
11  Hummeltje             9    10   326
---------------------------------------
12  JMD                   9    10   296
13  Miramar               9     9   293
14  Unregistere           9     7   345
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Tweede Divisie:
SuikerBrood Ait Vedan 29-41
Joost Fregge 52-43
erik gevegt 42-38
Hankie Schaakliefhebber 45-56
Bonehead Peperbusje 27-41
Jurgen SanMark. 0-41
Mario Johan 45-43

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Peperbusje            9    21   323
---------------------------------------
3   erik                  9    19   325
---------------------------------------
4   Mario                 9    18   359
2   gevegt                9    18   313
---------------------------------------
5   SanMark.              9    18   305
6   Bonehead              9    15   337
7   Ait Vedan             9    15   313
8   Joost                 9    14   321
9   Schaakliefhebber      9    14   297
10  Hankie                9    10   313
11  Fregge                9     9   295
12  Johan *               9     9   267
---------------------------------------
13  SuikerBrood           9     6   266
    Jurgen ***        gediskwalificeerd gedegradeerd
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Herfst CL:

Tweede groepsfase, speelronde 3:

Groep E:
Sunshine Sannie Wezeper88 29-35
Simon willy 44-32

Groep F:
Red Power Kralinger 33-47
prume Joost 36-52


Standen:

Groep E:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Wezeper88             3     9   130
2   Simon                 3     6   130
---------------------------------------
3   willy                 3     3   131
4   Sunshine Sannie       3     0   119
Groep F:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Kralinger             3     7   125
2   Red Power             3     6   128
---------------------------------------
3   Joost                 3     4   131
4   prume                 3     0   112
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Herfst EL:

achtste finales:
Unregistere - Ait Vedan 43-41
TopTreffer - SanMark. 44-41
Magikan - PES5 48-36
Mario - Bonehead 45-27
Andre - Mommiej 37-39
Superstars - Susa 49-41
De Groene Scout - Abubakari 48-52
Maasveld - Friesland 36-45
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Herfst Cup:

Kwartfinales, heenwedstrijden:

Handyman - Andre 56-37
Satyr - Unregistere 32-43
Hummeltje - Mario 32-45
Peperbusje - Bernardo 41-34
 
Bovenaan