Eredivisiekenner 2020/21 (algemeen topic, kletshoek, etc.)

willy

Member
Net als bij de tennis jij speelt eerst samen met je andere deelnemer (peperbusje) eerst allebei apart tegen jullie tegenstanders de volgende ronde tellen jou punten samen met die van peperbusje tegen de punten van jullie tegenstanders samen en de ronde daarna spelen jullie weer apart tegen jullie tegenstanders
Is het daarna ook samen douchen?
Dan wil ik volgende keer samenspelen met Peperbusje
 

FC Zwolle Ole

Active member
Deze team namen bij de Davis Cup heb ik net doorgekregen

Team 3 Sunshine Sannie Hummeltje wordt GoGoGo

Team 4 Ait Vedan Handyman wordt Voorwaarts FC
 

willy

Member
Dat kan nooit goed gaan met gevegt. Die wil volgens mij zijn teammaat niet helpen, terwijl goede verzorging belangrijk is.
 

SC Heerenveen

Well-known member
Ja dat weet ik. Aldskoat.

Maar je komt nog steeds wel uit De Knipe natuurlijk.

Als we winnen van die kakkies, dan trakteer ik op een kaasplankje.
Jawis, Aldskoat!

Ja, dat zeker. Kom er geregeld nog langs, mijn ouders wonen er immers nog.

Jij weet hoe je mij moet motiveren, haha. We gaan er voor!
 

Simon

Administrator
Forumleiding
Aangezien het toch een combinatie van tennis en voetbal is, zouden Kralinger en ik de Lente Davis Cup graag spelen als AFC Wimbledon.
 

Friesland

Well-known member
Tweede Groepsfase Lente CL:

groepswinnaars eerste groepsfase:
1. fortuna1987 (C)
2. Magikan 198 (A)
3. Unregistere 167 (B)
4. Mommiej 162 (D)

Nummers 2:
1. Abubakari 178 (D)
2. De Groene Scout 177 (C)
3. Wezeper88 159 (A)
4. Friesland 158 (B)


Groep E:
fortuna1987
Mommiej
Wezeper88
Friesland

Groep F:
Magikan
Unregistere
Abubakari
De Groene Scout

Programma:
speelronde 1 en 2: 1-2, 3-4
speelronde 3 en 4: 1-4, 2-3
speelronde 5 en 6: 1-3, 2-4

(Top-2 van beide groepen gaan door naar de halve finale en plaatsen zich voor de Herfst CL)
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Knock-outfase Lente EL:

Deelnemers KO fase:

Groepswinnaars EL: (direct naar achtste finales)
1. erik 225 (2)
2. gevegt 200 (3)
3. PES5 195 (5)
4. prume 192 (1)
5. Simon 179 (6)
6. Satyr 168 (4)

Nummers 2 EL: (top-2 direct naar achtste finales, nummers 3-6 naar tussenronde)
1. Joost 196 (3)
2. Miramar 196 (2)
-----
3. Susaa 187 (4)
4. SanMark. 176 (1)
5. Andre 164 (5)
6. Fregge 162 (6)

Nummers 3 CL: (direct naar achtste finales)
Bonehead 175 (C)
willy 174 (A)
Max Power 173 (D)
TopTreffer 136 (B)

Nummers 4 CL: (tussenronde)
Sunshine Sannie 170 (B)
zwammy 168 (A)
Peperbusje 142 (D)
Hummeltje 136 (C)


Loting van de KO faes:

Tussenronde:
A. Fregge - Hummeltje
B. Peperbusje - SanMark.
--
C. Susaa - zwammy
D. Andre - Sunshine Sannie

Achtste finales:
E. erik - winnaar A
F. TopTreffer - Satyr
G. PES5 - Joost
H. willy - winnaar B
---
I. gevegt - winnaar C
J. Max Power - Simon
K. prume - Miramar
L. Bonehead - winnaar D

Kwartfinales:
M. winnaar E - winnaar F
N. winnaar G - winnaar H
O. winnaar I - winnaar J
P. winnaar K - winnaar L

Halve finales:
Q. winnaar M - winnaar N
R. winnaar O - winnaar P
(winnaars halve finales plaatsen zich voor de Herfst CL)

Finale:
winnaar Q - winnaar E
(winnaar finale plaatst zich voor de Zomer Super Cup)
 
Bovenaan