Eredivisiekenner 2020/21 (algemeen topic, kletshoek, etc.)

Friesland

Well-known member
Ik kan de namen invullen voor de tussenronde en achtste finales voor de Herfst EL:

tussenronde:
PES5 - Schaakliefhebber
Max Power - Ait Vedan
Susa - Hankie
SuikerBrood - Friesland

achtste finales:
1. Unregistere - winnaar Max Power / Ait Vedan
2. TopTreffer - SanMark.
3. Magikan - winnaar PES5 / Schaakliefhebber
4. Mario - Bonehead
---
5. Andre - Mommiej
6. Superstars - winnaar Susa / Hankie
7. De Groene Scout - Abubakari
8. Maasveld - winnaar SuikerBrood / Friesland
 

Friesland

Well-known member
Ik zie dat het opgegeven programma voor de Lente Davis Cup niet klopt. Er wordt begonnen in speelronde 16 met wedstrijden 1 en 2 van de voorronde, in speelronde 17 zijn de dubbels en in speelronde 18 staan wedstrijden 4 en 5 van de voorronde op het programma. Alle overige wedstrijden zijn twee speelrondes later dan staat aangegeven in bericht #9, de finale staat zo gepland voor speelronde 28 t/m 30.
 

Friesland

Well-known member
Deelnemerslijsten ligacompetities:

Eredivisie:
1. FC Zwolle Ole
2. Wezeper88
3. Abubakari
4. zwammy
5. Sunshine Sannie
6. Go Ahead Kampen
7. Magikan
8. Handyman
9. Maasveld
10. Susa
11. PES5
12. Kielse Rat
13. De Groene Scout
14. Kralinger
15. Mommiej
16. fortuna1987
17. Max Power
18. Friesland

Eerste Divisie:
1. Superstars
2. Red Power
3. Andre
4. willy
5. SC Heerenveen
6. Satyr
7. JMD
8. Hummeltje
9. prume
10. Simon
11. TopTreffer
12. Peperbusje
13. Mario
14. Bonehead

Tweede Divisie:
1. SanMark.
2. Ait Vedan
3. erik
4. Joost
5. gevegt
6. Schaakliefhebber
7. Hankie
8. SuikerBrood
9. Fregge
10. Johan
11. Bernardo
12. Miramar
13. Unregistere
14. Jurgen

De volgorde geeft aan wie als eerste in aanmerking komt voor eventuele opengevallen plaatsen.
 

Friesland

Well-known member
Deelnemerslijst Lente CL:

Top-6 Eredivisie:
1. FC Zwolle Ole
2. Wezeper88
3. Abubakari
4. zwammy
5. Sunshine Sannie
6. Go Ahead Kampen

Top-2 Eerste Divisie:
7. fortuna1987
8. Max Power

Top-2 Tweede Divisie:
9. Peperbusje (1e div.)
10. Mario (1e div.)

Halve finalisten Herfst CL:
11. Kralinger
12. Red Power (1e div.)
13. willy (1e div.)
Wezeper88 plaatste zich via de Eredivisie

Finalisten Herfst EL:
14. TopTreffer (1e div.)
15. Mommiej

Hoogste geklasseerden in het herfstklassement om het veld aan te vullen tot 24:
16. Handyman
17. De Groene Scout
18. Magikan
19. Friesland
20. Unregistere (2e div.)
21. Bonehead (1e div.)
22. Maasveld
23. Hummeltje (1e div.)
24. Superstars (1e div.)

Ligacompetities vertegenwoordigd:
15x Eredivisie
8x Eerste Divisie
1x Tweede Divisie

Reserves:
1. Joost (2e div.)
2. Schaakliefhebber (2e div.)
3. gevegt (2e div.)

De reserves en niet genoemde deelnemers doen mee aan de Lente EL. Indien een plaats vrij komt in de Lente CL, doet de ingevallen reserve uiteraard niet mee aan de Lente EL.
 

Friesland

Well-known member
Loting Lente CL:
Groep AGroep BGroep CGroep D
willyTopTrefferFC Zwolle OleHandyman
SuperstarsUnregistereDe Groene ScoutMommiej
MagikanSunshine SannieBoneheadMax Power
KralingerRed PowerHummeltjeAbubakari
zwammyMaasveldfortuna1987Mario
Wezeper88FrieslandGo Ahead KampenPeperbusje

Het speelschema is in principe:
ronde 1: 1-2, 3-4, 5-6
ronde 2: 1-3, 2-5, 4-6
ronde 3: 1-4, 2-6, 3-5
ronde 4: 1-5, 2-4, 3-6
ronde 5: 1-6, 2-3, 4-5

In groep A en D worden ronde 1 en 2 echter omgewisseld.
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Loting Lente EL:
Groep 1Groep 2Groep 3Groep 4Groep 5Groep 6
SanMark.SuikerBroodSC HeerenveenAit VedanBernardoKielse Rat
prumeerikSchaakliefhebberSusaaAndreFregge
JohanJMDgevegtSatyrPES5Simon
HankieMiramarJoost

Programma:
rondes 1 en 4: 1-2, 3-4
rondes 2 en 5: 1-3, 2-4
rondes 3 en 6: 1-4, 2-3

In groep 1 en 3 worden rondes 1&4 en 3&6 omgedraaid.
 

Friesland

Well-known member
Er zijn geen teams op gegeven voor de Lente Davis Cup. Ik heb de volgende DC teams gevormd:

Pl.​
Teamnaamspeler 1speler 2
1​
2​
PL​
1​
Team 1SuperstarsWezeper88
2000​
2000​
4000​
2​
PSV 1MarioMagikan
506​
510​
1016​
3​
Veldhoek50 FCSunshine SannieHummeltje
508​
499​
1007​
4​
Voorwaarts FCAit VedanHandyman
462​
520​
982​
5​
VV 't SchaakmatjeUnregistereSchaakliefhebber
505​
473​
978​
6​
PEC Zwolle 1gevegtPeperbusje
470​
505​
975​
7​
Team Zuid-LimburgJoostfortuna1987
483​
492​
975​
8​
NAC BredaDe Groene Scoutzwammy
513​
454​
967​
9​
Team 9HankieBonehead
460​
503​
963​
10​
ExcelsiorKralingerSimon
510​
444​
954​
11​
Team LimburgSatyrMaasveld
440​
501​
941​
12​
Team GroesbeekerikTopTreffer
464​
475​
939​
13​
PSV 2willyJMD
494​
441​
935​
14​
SC HeerenveenPES5SC Heerenveen
466​
466​
932​
15​
PEC Zwolle 2FC Zwolle OleMommiej
450​
477​
927​
16​
Team PowerRed PowerMax Power
480​
445​
925​
17​
Team DrentheAndreSanMark.
463​
457​
920​
18​
Team KampenGo Ahead Kampenprume
462​
455​
917​
19​
FeyenoordSusaMiramar
464​
449​
913​
20​
SC CambuurBernardoAbubakari
435​
464​
899​
21​
Team 21JohanSuikerBrood
426​
462​
888​
22​
Team 22Kielse RatFregge
452​
382​
834​

De bovenstaande lijst vormt de plaatsingslijst van de Davis Cup. Waarbij de punten uit het herfstklassement van beide spelers in het team bijelkaar opgeteld zijn. Bij een gelijk aantal punten gaf de hoogste individuele score de doorslag.

De teams zijn hetzelfde als in de Herfst Davis Cup met uitzondering van Team 21. Vanwege een oneven aantal spelers heb ik mijzelf teruggetrokken.

Loting:

voorronde: (speelrondes 16-18)
A. Team Limburg - Team 22
B. Team Groesbeek - Team 21
C. PSV 2 - SC Cambuur
D. SC Heerenveen - Feyenoord
E. PEC Zwolle 2 - Team Kampen
F. Team Power - Team Drenthe

achtste finales: (speelrondes 19-21)
Team 1 - winnaar F
PSV 1 - winnaar E
Veldhoek50 FC - winnaar D
Voorwaarts FC - winnaar C
VV 't Schaakmatje - winnaar B
PEC Zwolle 1 - winnaar A
Team Zuid-Limburg - Excelsior
NAC Breda - Team 9


De bovenstaande teamsamenstellingen zijn definitief.
Teams kunnen tot de start van de eerste wedstrijd morgenavond aangeven wie speler 1 en speler 2 in het team zijn. Dit geldt dan voor de hele Lente Davis Cup. Zonder tegenbericht blijft het zoals hierboven staat aangegeven.
Teams worden verzocht een teamnaam op te geven.
 
Laatst bewerkt:

PES5

Administrator
Forumleiding
Ja, hier heb ik wel vertrouwen in! De vlaggende dorpsheld ben ik nog steeds, maar sinds anderhalf jaar wel 6 kilometer van De Knipe vandaan. ;-)
Ja dat weet ik. Aldskoat.

Maar je komt nog steeds wel uit De Knipe natuurlijk.

Als we winnen van die kakkies, dan trakteer ik op een kaasplankje.
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
Dat is natuurlijk een hele eer, maar maakt het nog verwarrender.
Net als bij de tennis jij speelt eerst samen met je andere deelnemer (peperbusje) eerst allebei apart tegen jullie tegenstanders de volgende ronde tellen jou punten samen met die van peperbusje tegen de punten van jullie tegenstanders samen en de ronde daarna spelen jullie weer apart tegen jullie tegenstanders
 
Bovenaan