Eredivisie ronde 21

Batigoal

Well-known member
Dat de KNVB fouten maakt is al langer bekend, maar dat je als profclub gewoon een minuut lang met 12 man kunt spelen, een corner kunt forceren en dan 2-2 kunt maken, is wel een ongekend dieptepunt!
Het is wel sinds het aantreden van Van Meenen een zootje bij het scheidsrechterskorps. Zou me niets verbazen als er komende zomer een nieuwe baas komt.
 
  • Leuk
Waarderingen: JMD

Lu.

Member
Het was 38 seconden en men dwong daarin een ingooi af die tot de corner en de 2-2 leidde.

Los daarvan; de regels zeggen dat op het moment dat dit gebeurt, er een indirecte vrije trap moet worden toegekend + een gele kaart voor de betreffende speler. En dus geen inworp.
Nogmaals: het was 9 seconden. Als je over ESPN beschikt, kun je dat gemakkelijk zelf controleren.
 

Batigoal

Well-known member
Almere City heeft het helemaal weggegeven in de tweede helft. Denk niet dat het nog gaat goedkomen met die club dit seizoen.

Zawada is wel een prima spits trouwens.
 

ALenstra

Well-known member
Wow Ihattaren meet de vrije trap! Iedereen lachte hem uit maar hij is echt geweldig bezig.
 

Reinoud

Well-known member
Als je na 21 duels virtueel op kop staat hoor je gewoon voor de titel te gaan. Zeker in de steeds slechter wordende vorm van psv, met name achterin
We gaan er ook zeker voor, maar als je kijkt waar beide clubs vandaan komen is en blijft PSV voor mij de favoriet.
 

JMD

Well-known member
We hebben een TD die er alles aan doet om het werk van de trainer zo moeilijk mogelijk te maken door de selectie steeds verder uit te hollen. Maakt het huzarenstukje van Farioli des te knapper. En wel geinig om te zien dat werkelijk iedereen bovenin punten aan het verspelen.
Wij hebben ook zo'n TD, die weigert elke keer verdedigers te kopen...
 

JMD

Well-known member
We gaan er ook zeker voor, maar als je kijkt waar beide clubs vandaan komen is en blijft PSV voor mij de favoriet.
Het is maar net waar je naar kijkt om te zien waar ze vandaan komen: met Kerst een gat van 9 punten... Nu virtuele punten achter.
Over vormverschil gesproken...

In 2002 werd Ajax bv ook kampioen nadat het 3 seizoenen op rij resp. 23, 23 en 22 punten op de kampioen achter stond.
 

JMD

Well-known member
Hup Feyenoord! (beetje tegen beter weten in, want geef ze weinig kans, maar goed, ook bij Benfica en City verraste Feyenoord buitenshuis)
 

stc

Well-known member
Ajax gaat gewoon winnen hoor en geeft de (virtuele) 1ste plaats niet meer uit handen.
 
Bovenaan