Eef de Kip
Well-known member
mijn god wat een dramaqueen.
Inderdaad.mijn god wat een dramaqueen.
Het is namelijk ook een garantie dat het ons miljarden gaat kosten.Omdat de woorden klimaat, windmolens en Urgenda in de tekst staan wordt er gelijk geschuimbekt.
Ach gossie... JFK gaat weer eens kort door de bocht als iets hem niet aan staat. Het zal eens niet zijn.Omdat de woorden klimaat, windmolens en Urgenda in de tekst staan wordt er gelijk geschuimbekt.
Omdat dat in 10 jaar niet gaat lukken, capaciteitsproblemen enz... De Hoogovens zijn erg groot (zoals jij als Haarlemmer ongetwijfeld weet)Waarom niet?
Inderdaad. Dezelfde fout wordt weer gemaakt.Dezelfde Urgenda die heel Nederland aan de biomassa wilde hebben daar onder van die Urgenda miljarden aan subsidies aan allerlei bedrijven heeft gegeven. Nu blijkt dat biomassa zeer schadelijk is voor het milieu ze opeens niet meer voor biomassa zijn.
Maar komen ze met een andere proefballon die miljarden mag kosten, makkelijk geld weggegeven als het toch niet van jezelf is en je er geen verantwoording over hoeft af te leggen.
Je bent echt dodelijk vermoeiend.Ach gossie... JFK gaat weer eens kort door de bocht als iets hem niet aan staat. Het zal eens niet zijn.
JFK zal ook wel 5 jaar terug boos zijn geweest op mensen die kritiek hadden op biomassa of zonneweides of 'van het gas af' enz..
Maar elke keer blijkt weer dat de criticasters toch grotendeels gelijk kregen, biomassa is inmiddels toch wel op zijn retour, er worden steeds meer vraagtekens gezet bij het 'van het gas af' en veel windmolens blijken toch ook nadelen te hebben voor het milieu (https://www.trouw.nl/buitenland/man...inning-ervan-schaadt-mens-en-milieu~baa1d1d8/) of de zee (https://www.h2owaternetwerk.nl/h2o-actueel/windmolens-op-zee-beinvloeden-ook-ecosysteem) of vogels (https://www.vogelbescherming.nl/actueel/bericht/5-vragen-over-windenergie-en-vogels#:~:text=Directe sterfte: vogels kunnen zich,vogels gewond raken of sterven.) en zonneweides zijn toch ook niet echt goed (https://www.trouw.nl/nieuws/ecologen-zonneparken-zijn-funest-voor-de-natuur~bf9edb6b/). Maar ja, de mensen die daar kritische kanttekeningen bijzetten een paar jaar terug zijn volgens JFK dus 'schuimbekkend'...
Ik geloof echt wel in de toekomst van waterstof enz, maar in 10 jaar zal echt niet gaan, daar is de hele infrastructuur niet op berekend.
10 jaar is wellicht erg optimistisch maar je kunt in de Noordzee nog zat windmolens kwijt dus er wordt straks iig voldoende opgewekt.Omdat dat in 10 jaar niet gaat lukken, capaciteitsproblemen enz... De Hoogovens zijn erg groot (zoals jij als Haarlemmer ongetwijfeld weet)
Dat ontken ik ook nergens. Ik ben het er helemaal mee eens dat daar wat gebeurt, want dat slaat nergens op wat daar gebeurt (en had al veel eerder moeten gebeuren) maar in 10 jaar dat helemaal ombouwen naar waterstof is imo echt te grote stappen.En als Haarlemmer weet ik ook dat er meer dan genoeg te winnen is bij de Hoogovens als het gaat om energieverbruik en vervuiling, die hebben/krijgen nu een flink probleem nu er steeds meer naar buiten komt over de gigantische teringzooi die ze uitstoten.
ze zullen echt stappen moeten maken want in de huidige vorm vraag ik me af of ze er over 10 jaar nog zijn.
En de arrogantie van jou is dat ook... Als het jou niet bevalt wat iemand post is het direct 'dom' of je zegt direct dat iemand 'aan het schuimbekken' is...Je bent echt dodelijk vermoeiend.
Die stuitende domheid die je constant uitkraamt is echt hemeltergend.