Frank de Boer 4x kampioen met Ajax, Cocu 3x met PSV, daarna idd minder.
Maar dat kan je ook van Ten Hag zeggen, die werd ook 3x kampioen maar heeft daarna ook nog niet veel gedaan.
De Beor moet je niet meer doen, Cocu zit bij PSV weer, die gaat dat ook echt niet doen..
Dat zal ook meespelen. Alhoewel bondscoach natuurlijk wel een minder belastende rol is dan clubcoach. En met die nieuwe interlandstructuur vanaf komend seizoen ook minder gejaagd in het najaar. (en dan zie je de internationals 2,5 week in sep/okt)
De enige die international als trainer nog een prijs had gepakt was Rijkaard. Maar die gaat geen trainer meer worden. Ten Cate gaat sowieso niet meer, want die had een issue met de KNVB hele lange tijd geleden.
Van Basten, Gullit, Davids, Winter, van het Schip, Blind en Hasselbaink hebben het nou ook niet denderend gedaan als trainer. Wouters is denk ik geen hoofdcoach. Jonk komt te kort. Van Nistelrooy leuk en aardig, maar nog geen top trainer. Het schijnt wel dat bv een Summervile aan de lippen hing van van Nistelrooy. Van Bommel ook niet geschikt.
Kruzen gaat alleen als assistent mee als Bosz wordt aangesteld.
Het schijnt dat Schaars het aardig doet, maar die heeft nog niet de juiste papieren en heeft nog weinig ervaring.