Champions League 2025-2026

JMD

Well-known member
Leuk feitje: we krijgen straks de eerste CL finale tussen de twee grootste steden van (West-)Europa: Londen en Parijs.
En pas de 4e EC1/CL-finale tussen 2 clubs uit verschillende hoofdsteden: Ajax - Panathinaikos uit 1971 was de laatste (1966 Real - Partizan Belgrado en 1962 Real - Benfica de overige 2).

In het vorige decennium natuurlijk wel 2x een finale tussen clubs uit dezelfde hoofdstad: de derby van Madrid
 

gevegt

Well-known member
Volgens een Duitse scheidsrechter was de handsbal in de zestien geen strafschop.
De bal die van Laimer tegen de tegenstander echter wel. Dat had een tweede gele kaart moeten zijn.
 

Abubakari

Well-known member
Speciaal voor Abu nog maar eens en even vet gemaakt wat ik bedoel. Ik wil het nog best 100 keer herhalen hoor Abu, ook wel even in het Nederlands vertalen mocht je het Engels niet machtig zijn. Zie verder de discussie met BV die er tenminste normaal op ingaat zonder direct te jij-bakken met Duitse brillen en boosheid.
Rustig maar (zou bijna denken dat je boos bent 😄) ik herhaal slechts wat ze in de rust bij Ziggo zeiden. Dat het geen hands is als ie van een eigen speler komt. Daar hadden ze het niet over voorwaarden. En blijkbaar doen die er ook niet toe, anders was ie op de stip gegaan, ervan uitgaande dat de arbitrage op dit niveau op de hoogte is van de regels.


Speciaal voor erka
Google eens op wel of geen penalty bayern.
Lees je nog 100 keer terug wat ik zeg. Misschien dat je het dan wel gelooft.

Ik had overigens liever gehad dat het wel een strafschop was geweest, beter voor de wedstrijd en met Bayern en PSG heb ik beide even weinig.
 
Laatst bewerkt:

U.G.

Well-known member
Ik was heel blij om te lezen dat Pinheiro deze wedstrijd ging fluiten, zo kon de wereld tenminste allemaal goed zien waar wij in Portugal wekelijks mee te kampen hebben.

Maar Pinheiro en de Italiaan (VAR) hebben het eigenlijk gewoon heel goed gedaan, relaxed gebleven en ballen getoond.

Mendes had er wel uit gemoeten hoor, want die Bayern-gast maakt vooraf geen hands en dus moet Mendes weer geel pakken en dus verschwindetetet. Dit gebeurde wel op aanwijzingen van de 4de official. Misschien cruciaal.

Mais bon, PSG is ook gewoon beter, felicitations Paris en m’n zwager.

Ik moet het trouwens nog wel zien tegen schaakmeester Arsenal, die komen langzaam weer in hun najaars-flow.
 
Laatst bewerkt:

Abubakari

Well-known member
Als Google het zegt dan is het zo.
Moet ik je even uitleggen hoe Google werkt?
Nou ja, je komt dan bij 100 nieuwsberichten waarin staat dat het een juiste beslissing was om geen strafschop te geven. Omdat het geen strafschop is als de bal van een medespeler komt. Ook al heb je je arm volledig gestrekt.

Wedstrijd deed wel wat denken aan de tweede helft van Bayern-Real, toen kwam Bayern er ook niet door en waren de beste kansen voor de tegenstander. Toen werden ze gered door de rode kaart voor Real. Nu bleven ze onmachtig voorin. Arsenal zal wel balen want ik denk dat ze tegen Bayern meer kans hadden gehad dan tegen PSG.
 
Laatst bewerkt:

Batigoal

Well-known member
Het viel me op dat Bayern na de blessure van Gnabry en het niet fit zijn van Karl aanvallend eigenlijk maar weinig andere smaken had om in te brengen. Jackson is het toch ook niet echt en Davies vind ik na zijn zware blessure minder sterk. Dan heb je het wel gehad.
 

Joost

Well-known member
Leuk feitje: we krijgen straks de eerste CL finale tussen de twee grootste steden van (West-)Europa: Londen en Parijs.
Het is de eerste finale tussen 2 verschillende hoofdsteden sinds Ajax-Panathinaikos in 1971.
Later is er wel nog een stadsderby tussen de twee uit Madrid geweest.

De andere twee finales tussen hoofdsteden zijn Real Madrid v Partizan in 1966 en Real Madrid v Benfica in 1962.
 

JMD

Well-known member
Het is de eerste finale tussen 2 verschillende hoofdsteden sinds Ajax-Panathinaikos in 1971.
Later is er wel nog een stadsderby tussen de twee uit Madrid geweest.

De andere twee finales tussen hoofdsteden zijn Real Madrid v Partizan in 1966 en Real Madrid v Benfica in 1962.
POst 1141... ;)
 
Bovenaan