Wielerkenner 2019: Ronde van Spanje / La Vuelta (zaterdag, 18:56)

Friesland

Well-known member
LA VUELTA A ESPA?A

Aankomende zaterdag begint in Torrevieja de Ronde van Spanje. Nadat vorig jaar voor het eerst sinds 2009 de Vuelta met een individuele tijdrit begon, begint de Vuelta dit jaar, weer zoals vanouds met een ploegentijdrit. De organisatie van de Vuelta heeft dan uiteindelijk toch besloten om het combinatieklassement af te schaffen. De witte trui blijft echter in de Vuelta en zal nu gedragen worden door de leider in het jongerenklassement, dat dit jaar een volwaardige status krijgt, zoals in de Giro en de Tour. Een dagprijs voor de beste jongere doet de Vuelta echter niet aan.

Wat moet je doen:
Je mag acht renners kiezen. De renners halen punten op basis van het geld dat ze verdienen. De puntentellingen worden in de volgende berichten geplaatst. Naast de acht renners kies je nog een negende renner (dit mag ook een van de eerste 8 zijn), een kluns, die is speciaal voor het ploegenklassement.
Als je meer dan acht renners benoemd, dan gelden de extra genoemde renners als reserves.
Let op: Benoem voor- en achternaam. Indien je alleen de achternaam benoemd kies je voor alle renners met die achternaam. Indien je allee de voorletter van de voornaam benoemd, kies je voor alle renners met dezelfde voorletter en achternaam. Als zij niet binnen de limiet van 8 passen, wordt er naar de reserves gekeken.

Punten:
Voor de puntentelling van deze wedstrijd verwijs ik naar de twee berichten hieronder.
Indien je in de top-15 eindigt, krijg je punten voor het algemeen klassement, zoals aangegeven in het algemene topic.

Informatie:
Offici?le website:
https://www.lavuelta.es/es (Spaans)
https://www.lavuelta.es/en (Engels)

Startlijsten:
Organisatie: https://www.lavuelta.es/es/corredores
Overige bronnen:
https://www.procyclingstats.com/race/vuelta-a-espana/2019/gc/startlist
http://www.cyclingfever.com/editie.html?detp=view&_ap=startlijst&editie_idd=MjkyNjU=
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Puntentelling per etappe:

Aankomsten:
1e: 11.000 punten
2e: 5.500 punten
3e: 2.700 punten
4e: 1.500 punten
5e: 1.100 punten
6e of 7e: 900 punten
8e of 9e: 650 punten
10e - 20e: 360 punten

Tussensprints:
1e: 550 punten
2e: 180 punten
3e: 95 punten

Dagklassement ploegen:
1e: 400 punten
2e: 200 punten
3e: 100 punten
* Het dagklassement wordt opgemaakt door de tijden van de drie beste renners per ploeg op te tellen.
* Voor de ploegentijdrit wordt het klassement opgemaakt op basis van de vijfde aankomende renner van het team.
* Bij een gelijke stand worden de klasseringen van de drie renners bij elkaar opgeteld.
* Als het dan nog gelijk is, worden de klasseringen van de twee beste renners bij elkaar opgeteld.
* Als het dan nog gelijk is, wordt er gekeken naar de beste renner van het teams.
* Als het dan nog gelijk is, wordt er gekeken naar wiens kluns het laagste is ge?indigd tijdens de etappe.
* Als ook dat gelijk is, wordt er gekeken naar wie als eerste zijn team heeft geplaatst.

Meest strijdlustige renner:
1e: 200 punten

Bergklassement:

Cima Alberto Fernandez:
1e: 1000 punten
2e: 520 punten

Speciale categorie:
1e: 920 punten
2e: 615 punten

1e categorie:
1e: 460 punten
2e: 310 punten

2e categorie:
1e: 230 punten
2e: 155 punten

3e categorie:
1e: 115 punten
2e: 80 punten

Truidragers:
Drager rode trui: 500 punten
Drager groene trui: 50 punten, Leider puntenklassement: 50 punten (samen 100 punten)
Drager bolletjestrui: 50 punten, Leider bergklassement: 50 punten (samen 100 punten)
Drager witte trui: 35 punten, Leider combinatieklassement: 35 punten (samen 70 punten)
 

Friesland

Well-known member
Puntentelling eindklassement:


Algemeen Klassement:
1e: 150.000 punten
2e: 57.985 punten
3e: 30.000 punten
4e: 15.000 punten
5e: 12.500 punten
6e of 7e: 9.000 punten
8e of 9e: 6.000 punten
10e - 20e: 3.800 punten

bergklassement:
1e: 13.000 punten
2e: 6.600 punten
3e: 3.500 punten

ploegenklassement:
1e: 12.500 punten
2e: 7.500 punten
3e: 5.500 punten
4e: 4.300 punten
5e: 3.200 punten
6e: 2.200 punten
7e: 1.100 punten
8e: 1.000 punten
Het ploegenklassement wordt opgemaakt door de etappe-uitslagen bij elkaar op te tellen.
Bij een gelijke stand wordt er gekeken naar het aantal dagzeges in het ploegenklassement, vervolgens naar het aantal 2e plaatsen etc.
Als het dan nog gelijk is, wordt er gekeken naar wie er als eerste heeft voorspeld.

puntenklassement:
1e: 11.000 punten
2e: 5.000 punten
3e: 2.000 punten

jongerenklassement:
1e: 11.000 punten
2e: 5.000 punten
3e: 2.000 punten

Meest strijdlustigste renner van La Vuelta:
1e: 3.000 punten
 

Friesland

Well-known member
Steven Kruijswijk
Primoz Roglic
Richard Carapaz
Miguel Lopez
Wilco Kelderman
Nairo Quintana
Sam Bennett
Fabio Jakobsen

Kluns: Neilson Powless

Reserves:
Indien een van de eerste 6 niet start: Fabio Aru, Rigoberto Uran
Indien Bennett of Jakobsen niet start: Max Walscheid, John Degenkolb
Reservekluns: Lawson Craddock
 

Satyr

Administrator
Forumleiding
Nairo Quintana
Miguel Angel Lopez
Primoz Roglic
Steven Kruijswijk
Tadej Pogacar
Sam Bennett
Fernando Gaviria
Fabio Jakobsen

Kluns: Sepp Kuss

Reserves:
- Richard Carapaz als ??n van de eerste vijf namen niet meedoet
- John Degenkolb als ??n van de laatste drie namen niet meedoet
 

Andre

Active member
Richard Carapaz
Nairo Quintana
Primoz Roglic
Miguel Angel Lopez
Sergio Higuita
Wout Poels
Tadej Pogacar
Jesus Herrada

Rigoberto Uran
Rafal Majka
Mikel Nieve

Kluns
Mathijs Tusveld

Reserve Kluns
Dorian Godon
 
Laatst bewerkt:

FC Zwolle Ole

Active member
Primož Roglič
Miguel ?ngel L?pez
Sam Bennett
Steven Kruijswijk
Nairo Quintana
Esteban Chaves
Wilco Kelderman
Jakob Fuglsang

Rigoberto Ur?n
Tadej Pogačar

Kluns : Fabio Aru

Reserve Kluns :Dylan Teuns
 
Laatst bewerkt:

SanMark.

Well-known member
Primoz Roglic
Steven Kruijswijk
Miguel ?ngel L?pez
Jakob Fuglsang
Rafal Majka
Rigoberto Uran
Esteban Chaves
Fabio Aru

Wout Poels
Sam Bennett



Jesper Hansen Kluns
Lennard Hofstede





Rest volgt.
 
Laatst bewerkt:

PES5

Administrator
Forumleiding
Primoz Roglic
Steven Kruijswijk
Alejandro Valverde
Miguel Angel Lopez
Sam Bennett
Rafa Majka
Rigoberto Uran
Fabio Aru

Reserve voor Bennett: Fernando Gaviria
Overige reserves: Nairo Quintana, Tadej Pogacar

Kluns: R. Tiller
 
Laatst bewerkt:

Simon

Administrator
Forumleiding
Primož Roglič
Nairo Quintana
Miguel L?pez
Alejandro Valverde
Rigoberto Ur?n
Steven Kruijswijk
Fernando Gaviria
Sam Bennett

Kluns: Ian Stannard
 

Maasveld

Well-known member
Primoz Roglic
Miguel Angel Lopez Moreno
Nairo Quintana
Alejandro Valverde
Steven Kruijswijk
Philippe Gilbert
Sam Bennett
Luka Mezgec

Reserves (1-6): Rigoberto Uran, Rafal Majka
Reserves (7-8): Fernando Gaviria, Fabio Jakobsen
 

Friesland

Well-known member
Teams:

Maasveld:
Primoz Roglic
Miguel Lopez
Nairo Quintana
Alejandro Valverde
Steven Kruijswijk
Philippe Gilbert
Sam Bennett
Luka Mezgec

Satyr:
Nairo Quintana
Miguel Lopez
Primoz Roglic
Steven Kruijswijk
Tadej Pogacar
Sam Bennett
Fernando Gaviria
Fabio Jakobsen

SanMark.:
Primoz Roglic
Steven Kruijswijk
Miguel Lopez
Jakob Fuglsang
Rafal Majka
Rigoberto Uran
Jhoan Chaves
Fabio Aru

Friesland:
Steven Kruijswijk
Primoz Roglic
Fabio Aru
Miguel Lopez
Wilco Kelderman
Nairo Quintana
Sam Bennett
Fabio Jakobsen
- Carapaz is niet gestart, hij is vervangen door Fabio Aru

PES5:
Primoz Roglic
Steven Kruijswijk
Alejandro Valverde
Miguel Lopez
Sam Bennett
Rafal Majka
Rigoberto Uran
Fabio Aru

Andre:
Rigoberto Uran
Nairo Quintana
Primoz Roglic
Miguel Lopez
Sergio Higuita
Wout Poels
Tadej Pogacar
Jesus Herrada
- Carapaz is niet gestart, hij is vervangen door Rigoberto Uran

Simon:
Primoz Roglic
Nairo Quintana
Miguel Lopez
Alejandro Valverde
Rigoberto Uran
Steven Kruijswijk
Fernando Gaviria
Sam Bennett

FC Zwolle Ole:
Primoz Roglic
Miguel Lopez
Sam Bennett
Steven Kruijswijk
Nairo Quintana
Jhoan Chaves
Wilco Kelderman
Jakob Fuglsang


Gekozen renners: (8 teams, 20 verschillende renners)
8x Lopez, Roglic
7x Kruijswijk
6x Quintana, S. Bennett
4x Uran
3x Valverde, Aru
2x Jakobsen, Gaviria, Fuglsang, Chaves, Majka, Pogacar, Kelderman
1x Herrada, Mezgec, Gilbert, Higuita, Poels


Klunzen:
Friesland: Neilson Powless
Satyr: Sepp Kuss
Andre: Martijn Tusveld
FC Zwolle Ole: Dylan Teuns
SanMark.: Jesper Hansen
Simon: Ian Stannard
PES5: Rasmus Fossum
Maasveld: -0
 

Friesland

Well-known member
Onder voorbehoud.

Volgorde van doorkomst etappe 1:
Rennerpos.
Miguel Lopez
1
Jakob Fuglsang3
Philippe Gilbert7
Fabio Jakobsen11
Wilco Kelderman14
Rigoberto Uran20
Sergio Higuita21
Sam Bennett24
Rafal Majka28
Alejandro Valverde35
Nairo Quintana
39
Jhoan Chaves48
Luka Mezgec51
Wout Poels64
Steven Kruijswijk97
Primoz Roglic99
Jesus Herrada102
Fabio Aru129
Tadej Pogacar131
Fernando Gaviria170

Truidragers:
Rood: Miguel Lopez
Wit: James Knox (leider: Lopez)
strijdlustigste renner: Miguel Lopez


Het lijkt alsof de ASO opeens de reglementen heeft aangepast, maar wij houden het bij de vijfde renner.
Ploegenklassement:
pl.Team5e rennerTijdklunsverschil
1Team PES5Valverde15' 07"
2Team FrieslandQuintana15' 07"173
3Team SimonQuintana
15' 07"148
4Team FC Zwolle OleQuintana
15' 07"68
5Team MaasveldQuintana15' 07"0
6Team SanMark.Chaves15' 09"+ 2"
7Team AndrePoels15' 16"+ 9"
8Team SatyrKruijswijk15' 31"+ 24"

Als we de vierde renner zouden nemen, dan zou de uitslag hier iets anders zijn: ;)
pl.Team4e rennerTijdklunsverschil
1Team FrieslandBennett15' 04"
173
2Team FC Zwolle OleBennett15' 04"68
3Team SanMark.Majka15' 04"101
4Team PES5Majka15' 04"79
5Team SimonValverde15' 07"148+ 3"
6Team MaasveldValverde15' 07"0+ 3"
7Team SatyrQuintana15' 07"175+ 3"
8Team AndreQuintana15' 07"80+ 3"
 

Friesland

Well-known member
Scorekaarten:

Primoz Roglic0
Miguel Lopez735
Nairo Quintana0
Alejandro Valverde0
Steven Kruijswijk0
Philippe Gilbert0
Sam Bennett0
Luka Mezgec0
Team Maasveld1.100
Maasveld
1.835

Nairo Quintana0
Miguel Lopez735
Primoz Roglic0
Steven Kruijswijk0
Tadej Pogacar0
Sam Bennett0
Fernando Gaviria0
Fabio Jakobsen0
Team Satyr650
Satyr
1.385

Primoz Roglic0
Steven Kruijswijk0
Miguel Lopez735
Jakob Fuglsang0
Rafal Majka0
Rigoberto Uran0
Jhoan Chaves0
Fabio Aru0
Team SanMark.900
SanMark.
1.635

Steven Kruijswijk0
Primoz Roglic0
Fabio Aru0
Miguel Lopez735
Wilco Kelderman0
Nairo Quintana0
Sam Bennett0
Fabio Jakobsen0
Team Friesland5.700
Friesland
6.435

Primoz Roglic0
Steven Kruijswijk0
Alejandro Valverde0
Miguel Lopez735
Sam Bennett0
Rafal Majka0
Rigoberto Uran0
Fabio Aru0
Team PES511.400
PES5
12.135

Rigoberto Uran0
Nairo Quintana0
Primoz Roglic0
Miguel Lopez735
Sergio Higuita0
Wout Poels0
Tadej Pogacar0
Jesus Herrada0
Team Andre900
Andre
1.635

Primoz Roglic0
Nairo Quintana0
Miguel Lopez735
Alejandro Valverde0
Rigoberto Uran0
Steven Kruijswijk0
Fernando Gaviria0
Sam Bennett0
Team Simon2.800
Simon
3.535

Primoz Roglic0
Miguel Lopez735
Sam Bennett0
Steven Kruijswijk0
Nairo Quintana0
Jhoan Chaves0
Wilco Kelderman0
Jakob Fuglsang0
Team FC Zwolle Ole1.500
FC Zwolle Ole
2.235


Stand na etappe 1:
Pl.SpelerPunten
1PES512.135
2Friesland6.435
3Simon3.535
4FC Zwolle Ole2.235
5Maasveld1.835
6Andre1.635
7SanMark.1.635
8Satyr1.385
 

Friesland

Well-known member
Klasseringen etappe 2:

Rennerpos.
Nairo Quintana1
Primoz Roglic3
Rigoberto Uran4
Fabio Aru5
Sergio Higuita7
Tadej Pogacar8
Alejandro Valverde10
Wilco Kelderman12
Jhoan Chaves13
Miguel Lopez15
Rafal Majka18
Jesus Herrada19
Luka Mezgec30
Philippe Gilbert38
Steven Kruijswijk54
Jakob Fuglsang68
Fabio Jakobsen106
Wout Poels125
Fernando Gaviria138
Sam Bennett158

Tussensprint:
1. Sander Armee
2. Zdenek Stybar
3. Primoz Roglic


Bergsprints:

Puerto de Confrides (2e cat.)
1. Angel Madrazo
2. Sander Armee

Alto de Benilloba (3e cat.)
1. Angel Madrazo
2. Jonathan Lastra

Alto Puig Llorenca (2e cat.)
1. Alejandro Valverde
2. Pierre Latour

Rode trui: Nicolas Roche
Groene trui: Nairo Quintana
Bolletjestrui: Angel Madrazo
Witte trui: Miguel Lopez
Strijdlust: Angel Madrazo

Etappe-uitslag ploegenklassement:
pl.Teamrenner 1renner 2renner 3Totaalsom top-3 / kluns
1Team Simon5u 11' 17"5u 11' 22"5u 11' 22"15u 34' 01"
8 / 127
2Team Andre5u 11' 17"5u 11' 22"5u 11' 22"15u 34' 01"8 / 119
3Team Friesland5u 11' 17"5u 11' 22"5u 11' 22"15u 34' 01"9
4Team PES55u 11' 22"5u 11' 22"5u 11' 22"15u 34' 06"12 / 113
5Team SanMark.5u 11' 22"5u 11' 22"5u 11' 22"15u 34' 06"12 / 62
6Team Satyr5u 11' 17"5u 11' 22"5u 11' 54"15u 34' 33"12
7Team Maasveld5u 11' 17"5u 11' 22"5u 11' 54"15u 34' 33"14
8Team FC Zwolle Ole5u 11' 17"5u 11' 22"5u 11' 54"15u 34' 33"16

Stand ploegenklassement:
pl.Teamna et. 1etappe 2na et. 2VerschilTB
1Team Simon15u 34' 01"15' 07"15u 49' 08"
1x 1e
2Team Friesland15u 34' 01"15' 07"15u 49' 08"1x 2e
3Team PES515u 34' 06"15' 07"15u 49' 13"+ 5"
4Team SanMark.15u 34' 06"15' 09"15u 49' 15"+ 7"
5Team Andre15u 34' 01"15' 16"15u 49' 17"+ 9"
6Team Maasveld15u 34' 33"15' 07"15u 49' 40"+ 32"
7Team FC Zwolle Ole15u 34' 33"15' 07"15u 49' 40"+ 32"
8Team Satyr15u 34' 33"15' 31"15u 50' 04"+ 56"
 

Friesland

Well-known member
Scorekaarten na etappe 2:

Primoz Roglic2.795
Miguel Lopez1.165
Nairo Quintana11.100
Alejandro Valverde580
Steven Kruijswijk0
Philippe Gilbert0
Sam Bennett0
Luka Mezgec0
Team Maasveld1.100
Maasveld
16.740

Nairo Quintana11.100
Miguel Lopez1.165
Primoz Roglic2.795
Steven Kruijswijk0
Tadej Pogacar650
Sam Bennett0
Fernando Gaviria0
Fabio Jakobsen0
Team Satyr650
Satyr
16.360

Primoz Roglic2.795
Steven Kruijswijk0
Miguel Lopez1.165
Jakob Fuglsang0
Rafal Majka360
Rigoberto Uran1.500
Jhoan Chaves360
Fabio Aru1.100
Team SanMark.900
SanMark.
8.180

Steven Kruijswijk0
Primoz Roglic2.795
Fabio Aru1.100
Miguel Lopez1.165
Wilco Kelderman360
Nairo Quintana11.100
Sam Bennett0
Fabio Jakobsen0
Team Friesland5.800
Friesland
22.320

Primoz Roglic2.795
Steven Kruijswijk0
Alejandro Valverde580
Miguel Lopez1.165
Sam Bennett0
Rafal Majka360
Rigoberto Uran1.500
Fabio Aru1.100
Team PES511.400
PES5
18.900

Rigoberto Uran1.500
Nairo Quintana11.100
Primoz Roglic2.795
Miguel Lopez1.165
Sergio Higuita900
Wout Poels0
Tadej Pogacar650
Jesus Herrada360
Team Andre1.100
Andre
19.570

Primoz Roglic2.795
Nairo Quintana11.100
Miguel Lopez1.165
Alejandro Valverde580
Rigoberto Uran1.500
Steven Kruijswijk0
Fernando Gaviria0
Sam Bennett0
Team Simon3.200
Simon
20.340

Primoz Roglic2.795
Miguel Lopez1.165
Sam Bennett0
Steven Kruijswijk0
Nairo Quintana11.100
Jhoan Chaves360
Wilco Kelderman360
Jakob Fuglsang0
Team FC Zwolle Ole1.500
FC Zwolle Ole
17.280


Stand na etappe 2:
Pl.SpelerPunten
1Friesland22.320
2Simon20.340
3Andre19.570
4PES518.900
5FC Zwolle Ole17.280
6Maasveld16.740
7Satyr16.360
8SanMark.8.180
 

Friesland

Well-known member
Klasseringen etappe 3:
Rennerpos.
Sam Bennett1
Luka Mezgec3
Fabio Jakobsen7
Tadej Pogacar16
Alejandro Valverde
23
Miguel Lopez28
Jhoan Chaves31
Nairo Quintana40
Primoz Roglic48
Wilco Kelderman49
Sergio Higuita54
Rigoberto Uran67
Wout Poels
72
Jakob Fuglsang79
Philippe Gilbert80
Rafal Majka89
Fabio Aru105
Steven Kruijswijk
109
Jesus Herrada113
Fernando Gaviria164


Tussensprint:
1. Sergio Higuita
2. Martijn Tusveld
3. Primoz Roglic

Bergsprints:

Puerto de Biar (3e cat.)
1. Angel Madrazo
2. Hector Saez

Puerto de Tibi (3e cat.)
1. Angel Madrazo
2. Ruben Guerreiro

Rode trui: Nicolas Roche
Groene trui: Nairo Quintana
Bolletjestrui: Angel Madrazo
Witte trui: Miguel Lopez
Strijdlust: Angel Madrazo

Etappe-uitslag ploegenklassement:
pl.Teamrenner 1renner 2renner 3Totaal
1Team Satyr4u 25' 02"4u 25' 02"4u 25' 02"13u 15' 06"
24
2Team Maasveld4u 25' 02"4u 25' 02"4u 25' 02"13u 15' 06"27
3Team Friesland4u 25' 02"4u 25' 02"4u 25' 02"13u 15' 06"36
4Team PES54u 25' 02"4u 25' 02"4u 25' 02"13u 15' 06"52 / 128
5Team Simon4u 25' 02"4u 25' 02"4u 25' 02"13u 15' 06"52 / 73
6Team FC Zwolle Ole4u 25' 02"4u 25' 02"4u 25' 02"13u 15' 06"60
7Team Andre4u 25' 02"4u 25' 02"4u 25' 02"13u 15' 06"84
8Team SanMark.4u 25' 02"4u 25' 02"4u 25' 02"13u 15' 06"107
[TD"]som top-3 / kluns[/TD]


Stand ploegenklassement:
pl.Teamna et. 2etappe 3na et. 3VerschilTB
1Team Simon15u 49' 08"13u 15' 06"29u 04' 14"
1x 1e
2Team Friesland15u 49' 08"13u 15' 06"29u 04' 14"1x 2e
3Team PES515u 49' 13"13u 15' 06"29u 04' 19"+ 5"
4Team SanMark.15u 49' 15"13u 15' 06"29u 04' 21"+ 7"
5Team Andre15u 49' 17"13u 15' 06"29u 04' 23"+ 9"
6Team Maasveld15u 49' 40"13u 15' 06"29u 04' 46"+ 32"1x 2e
7Team FC Zwolle Ole15u 49' 40"13u 15' 06"29u 04' 46"+ 32"1x 4e
8Team Satyr15u 50' 04"13u 15' 06"29u 05' 10"+ 56"
 

Friesland

Well-known member
Scorekaarten na etappe 3:

Primoz Roglic2.890
Miguel Lopez1.235
Nairo Quintana11.200
Alejandro Valverde580
Steven Kruijswijk0
Philippe Gilbert0
Sam Bennett11.000
Luka Mezgec2.700
Team Maasveld1.300
Maasveld
30.905

Nairo Quintana11.200
Miguel Lopez1.235
Primoz Roglic2.890
Steven Kruijswijk0
Tadej Pogacar1.010
Sam Bennett11.000
Fernando Gaviria0
Fabio Jakobsen900
Team Satyr1.050
Satyr
29.285

Primoz Roglic2.890
Steven Kruijswijk0
Miguel Lopez1.235
Jakob Fuglsang0
Rafal Majka360
Rigoberto Uran1.500
Jhoan Chaves360
Fabio Aru1.100
Team SanMark.900
SanMark.
8.345

Steven Kruijswijk0
Primoz Roglic2.890
Fabio Aru1.100
Miguel Lopez1.235
Wilco Kelderman360
Nairo Quintana11.200
Sam Bennett11.000
Fabio Jakobsen900
Team Friesland5.900
Friesland
34.585

Primoz Roglic2.890
Steven Kruijswijk0
Alejandro Valverde580
Miguel Lopez1.235
Sam Bennett11.000
Rafal Majka360
Rigoberto Uran1.500
Fabio Aru1.100
Team PES511.400
PES5
30.065

Rigoberto Uran1.500
Nairo Quintana11.200
Primoz Roglic2.890
Miguel Lopez1.235
Sergio Higuita1.450
Wout Poels0
Tadej Pogacar1.010
Jesus Herrada360
Team Andre1.100
Andre
20.745

Primoz Roglic2.890
Nairo Quintana11.200
Miguel Lopez1.235
Alejandro Valverde580
Rigoberto Uran1.500
Steven Kruijswijk0
Fernando Gaviria0
Sam Bennett11.000
Team Simon3.200
Simon
31.605

Primoz Roglic2.890
Miguel Lopez1.235
Sam Bennett11.000
Steven Kruijswijk0
Nairo Quintana11.200
Jhoan Chaves360
Wilco Kelderman360
Jakob Fuglsang0
Team FC Zwolle Ole1.500
FC Zwolle Ole
28.545


Stand na etappe 3:
Pl.SpelerPunten
1Friesland34.585
2Simon31.605
3Maasveld30.905
4PES530.065
5Satyr29.285
6FC Zwolle Ole28.545
7Andre20.745
8SanMark.8.345
 
Bovenaan