Unregistere
Well-known member
Maar het maakte ook niet uit, want het bleef 0-0 in Haarlem. HHC Hardenberg won ruim van Jong Sparta en klom naar plek vier. De Rotterdamse beloften dus nog drie punten achter Jong Vitesse en dat kan belangrijk zijn.
Inhaalronde
HHC Hardenberg - Jong Sparta Rotterdam 4-1 (1-0)
43. 1-0 Rick Hemmink 52. 2-0 Sargon Gouriye 63. 3-0 Rob van der Leij 64. 3-1 Mohammed Tahiri 71. 4-1 Rick Hemmink
Bijz.: Ayoub Boukhari (Jong Sparta Rotterdam) mist bij 0-0 stand strafschop
Koninklijke HFC - De Treffers 0-0 (0-0)
STAND
1. AFC 30-65
2. IJsselmeervogels 30-57
3. Excelsior Maassluis 30-54
4. HHC Hardenberg 30-53
5. Koninklijke HFC 30-52 (+19)
6. Katwijk 30-52 (+16)
7. Spakenburg 30-51
8. Kozakken Boys 30-50
9. GVVV 30-43
10. Jong Vitesse 30-41 (+8)
11. Rijnsburgse Boys 30-41 (-6)
12. De Treffers 30-39
14. Jong Sparta Rotterdam 30-38
14. Scheveningen 30-34
15. VVSB 30-23 (-29)
16. FC Lienden 30-23 (-44)
17. Jong Almere City FC 30-22 *
18. Barendrecht 30-19
* = gedegradeerd
Topscorers:
1. Raily Ignacio (AFC) 21
=. Rob van der Leij (HHC Hardenberg) 21
3. Danny van den Meiracker (IJsselmeervogels) 19
=. Yordi Teijsse (AFC) 19
5. Rick Hemmink (HHC Hardenberg) 17
6. Tommy Bekooij (VVSB) 15
=. Ahmed El Azzouti (Kozakken Boys) 15
=. Marciano Mengerink (Katwijk) 15
9. Daan Blij (Excelsior Maassluis) 14
=. Kenny Teijsse (AFC) 14
11. Vincent van den Berg (Excelsior Maassluis) 13
=. Jeremy de Graaf (GVVV) 13
=. Frank Tervoert (Rijnsburgse Boys / VVSB) 13
=. Jo?l Tillema (Rijnsburgse Boys) 13
15. Philip Ties (Spakenburg) 12
16. Mehmet Aldogan (Scheveningen) 11
=. Wessel Boer (Koninklijke HFC) 11
=. Roy Terschegget (GVVV) 11
19. Robbert Olijfveld (IJsselmeervogels) 10
=. Tim Peters (Scheveningen) 10
=. Brandon Robinson (Scheveningen) 10
=. Khalid Tadmine (Koninklijke HFC) 10
Inhaalronde
HHC Hardenberg - Jong Sparta Rotterdam 4-1 (1-0)
43. 1-0 Rick Hemmink 52. 2-0 Sargon Gouriye 63. 3-0 Rob van der Leij 64. 3-1 Mohammed Tahiri 71. 4-1 Rick Hemmink
Bijz.: Ayoub Boukhari (Jong Sparta Rotterdam) mist bij 0-0 stand strafschop
Koninklijke HFC - De Treffers 0-0 (0-0)
STAND
1. AFC 30-65
2. IJsselmeervogels 30-57
3. Excelsior Maassluis 30-54
4. HHC Hardenberg 30-53
5. Koninklijke HFC 30-52 (+19)
6. Katwijk 30-52 (+16)
7. Spakenburg 30-51
8. Kozakken Boys 30-50
9. GVVV 30-43
10. Jong Vitesse 30-41 (+8)
11. Rijnsburgse Boys 30-41 (-6)
12. De Treffers 30-39
14. Jong Sparta Rotterdam 30-38
14. Scheveningen 30-34
15. VVSB 30-23 (-29)
16. FC Lienden 30-23 (-44)
17. Jong Almere City FC 30-22 *
18. Barendrecht 30-19
* = gedegradeerd
Topscorers:
1. Raily Ignacio (AFC) 21
=. Rob van der Leij (HHC Hardenberg) 21
3. Danny van den Meiracker (IJsselmeervogels) 19
=. Yordi Teijsse (AFC) 19
5. Rick Hemmink (HHC Hardenberg) 17
6. Tommy Bekooij (VVSB) 15
=. Ahmed El Azzouti (Kozakken Boys) 15
=. Marciano Mengerink (Katwijk) 15
9. Daan Blij (Excelsior Maassluis) 14
=. Kenny Teijsse (AFC) 14
11. Vincent van den Berg (Excelsior Maassluis) 13
=. Jeremy de Graaf (GVVV) 13
=. Frank Tervoert (Rijnsburgse Boys / VVSB) 13
=. Jo?l Tillema (Rijnsburgse Boys) 13
15. Philip Ties (Spakenburg) 12
16. Mehmet Aldogan (Scheveningen) 11
=. Wessel Boer (Koninklijke HFC) 11
=. Roy Terschegget (GVVV) 11
19. Robbert Olijfveld (IJsselmeervogels) 10
=. Tim Peters (Scheveningen) 10
=. Brandon Robinson (Scheveningen) 10
=. Khalid Tadmine (Koninklijke HFC) 10