Toto Keukenkampioen Divisie Ronde 17 ( Vrijdag 26 November 20.00 )

Andre

Well-known member
Vrijdag 26 november:
20.00 uur: TOP Oss - Telstar
20.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax
20.00 uur: FC Volendam - FC Den Bosch
20.00 uur: Excelsior - Jong FC Utrecht
20.00 uur: Roda JC - VVV-Venlo
20.00 uur: ADO Den Haag - FC Dordrecht
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong AZ
20.00 uur: MVV - Jong PSV

Zaterdag 27 november:
16.30 uur: NAC Breda - Helmond Sport

Maandag 29 november:
20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC
 

Andre

Well-known member
Vrijdag 26 november:
20.00 uur: TOP Oss - Telstar 1-1
20.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 2-1
20.00 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 3-1
20.00 uur: Excelsior - Jong FC Utrecht 4-1
20.00 uur: Roda JC - VVV-Venlo 3-0
20.00 uur: ADO Den Haag - FC Dordrecht 4-0
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong AZ 3-1
20.00 uur: MVV - Jong PSV 2-1

Zaterdag 27 november:
16.30 uur: NAC Breda - Helmond Sport 3-0

Maandag 29 november:
20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 3-1
 

Miramar

Well-known member
Vrijdag 26 november:
20.00 uur: TOP Oss - Telstar 2-1
20.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 2-1
20.00 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 3-0
20.00 uur: Excelsior - Jong FC Utrecht 3-1
20.00 uur: Roda JC - VVV-Venlo 2-1
20.00 uur: ADO Den Haag - FC Dordrecht 2-0
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong AZ 2-1
20.00 uur: MVV - Jong PSV 2-1

Zaterdag 27 november:
16.30 uur: NAC Breda - Helmond Sport 2-1

Maandag 29 november:
20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 3-0
 

Schaakliefhebber

Active member
Vrijdag 26 november:
20.00 uur: TOP Oss - Telstar 2-2
20.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 2-1
20.00 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 2-0
20.00 uur: Excelsior - Jong FC Utrecht 1-0
20.00 uur: Roda JC - VVV-Venlo 1-0
20.00 uur: ADO Den Haag - FC Dordrecht 3-0
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong AZ 0-2
20.00 uur: MVV - Jong PSV 1-2

Zaterdag 27 november:
16.30 uur: NAC Breda - Helmond Sport 3-0

Maandag 29 november:
20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 1-0
 

fortuna1987

Active member
Vrijdag 26 november:
20.00 uur: TOP Oss - Telstar 3-2
20.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 3-2
20.00 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 3-0
20.00 uur: Excelsior - Jong FC Utrecht 2-1
20.00 uur: Roda JC - VVV-Venlo 1-1
20.00 uur: ADO Den Haag - FC Dordrecht 4-1
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong AZ 2-0
20.00 uur: MVV - Jong PSV 1-1

Zaterdag 27 november:
16.30 uur: NAC Breda - Helmond Sport 2-0

Maandag 29 november:
20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 2-0
 

Joost

Well-known member
Vrijdag 26 november:
20.00 uur: TOP Oss - Telstar 1-1
20.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 2-2
20.00 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 3-1
20.00 uur: Excelsior - Jong FC Utrecht 2-0
20.00 uur: Roda JC - VVV-Venlo 1-1
20.00 uur: ADO Den Haag - FC Dordrecht 2-0
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong AZ 1-1
20.00 uur: MVV - Jong PSV 2-1

Zaterdag 27 november:
16.30 uur: NAC Breda - Helmond Sport 2-0

Maandag 29 november:
20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 1-1
 

erik

Active member
Vrijdag 26 november:
20.00 uur: TOP Oss - Telstar 1-3
20.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 3-1
20.00 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 1-0
20.00 uur: Excelsior - Jong FC Utrecht 3-1
20.00 uur: Roda JC - VVV-Venlo 0-3
20.00 uur: ADO Den Haag - FC Dordrecht 5-1
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong AZ 0-3
20.00 uur: MVV - Jong PSV 5-2

Zaterdag 27 november:
16.30 uur: NAC Breda - Helmond Sport 2-0

Maandag 29 november:
20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 4-2
 

Fregge

Well-known member
Vrijdag 26 november:
20.00 uur: TOP Oss - Telstar 2-1
20.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 2-2
20.00 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 1-2
20.00 uur: Excelsior - Jong FC Utrecht 2-2
20.00 uur: Roda JC - VVV-Venlo 0-3
20.00 uur: ADO Den Haag - FC Dordrecht 5-0
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong AZ 2-1
20.00 uur: MVV - Jong PSV 2-2

Zaterdag 27 november:
16.30 uur: NAC Breda - Helmond Sport 2-0

Maandag 29 november:
20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 4-1
 

Friesland

Well-known member
Vrijdag 26 november:
20.00 uur: TOP Oss - Telstar 1-1
20.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 2-0
20.00 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 2-1
20.00 uur: Excelsior - Jong FC Utrecht 2-0
20.00 uur: Roda JC - VVV-Venlo 2-0
20.00 uur: ADO Den Haag - FC Dordrecht 3-1
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong AZ 1-2
20.00 uur: MVV - Jong PSV 1-2

Zaterdag 27 november:
16.30 uur: NAC Breda - Helmond Sport 3-0

Maandag 29 november:
20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 4-1
 

Maasveld

Well-known member
Vrijdag 26 november:
20.00 uur: TOP Oss - Telstar 1-1
20.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 2-1
20.00 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 2-0
20.00 uur: Excelsior - Jong FC Utrecht 3-0
20.00 uur: Roda JC - VVV-Venlo 1-1
20.00 uur: ADO Den Haag - FC Dordrecht 3-1
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong AZ 3-1
20.00 uur: MVV - Jong PSV 1-1

Zaterdag 27 november:
16.30 uur: NAC Breda - Helmond Sport 2-0

Maandag 29 november:
20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 2-0
 

SC Heerenveen

Well-known member
Vrijdag 26 november:
20.00 uur: TOP Oss - Telstar 1-2
20.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 2-1
20.00 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 2-0
20.00 uur: Excelsior - Jong FC Utrecht 2-0
20.00 uur: Roda JC - VVV-Venlo 2-1
20.00 uur: ADO Den Haag - FC Dordrecht 2-0
20.00 uur: FC Eindhoven - Jong AZ 1-2
20.00 uur: MVV - Jong PSV 1-2

Zaterdag 27 november:
16.30 uur: NAC Breda - Helmond Sport 2-1

Maandag 29 november:
20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 2-0
 
Bovenaan