Sat?kroketten Lekker & Gezond Hoofdklasse

Abubakari

Well-known member
Hoofdklasse
1MamioAbubakari12-28 77-65P
2VC TrynwaldenSuikerbrood12-19 68-58P
3Read SwartSC Heerenveen12-18 70-59P
4vv DelfstrahuizenSatyr12-15 72-66
5VVAMagikan12-15 71-69
6Xerxes DZBHankie12-15 61-64
7GemertWilly12-12 63-67
8RVVHSchaakliefhebber12-12 41-64
 
Laatst bewerkt:

Abubakari

Well-known member
1RKSVBJoost12-2375-73
2GemertWilly12-2277-76
3sv HillegomJMD12-1873-60
4BeerschotKielse Rat12-1871-63
5RVVHSchaakliefhebber12-1769-69
6Blauw Geel`38Fregge12-1567-70
7VVAMagikan12-975-81
8VC TrynwâldenSuikerbrood12-960-75


Na ronde 12 promoveren de eerste 3.
 
Laatst bewerkt:

Abubakari

Well-known member
Periode 2 gaat over 11 wedstrijden, de eerste 3 promoveren.


Week #1
vv Hattem (FC Zwolle Ole)​
at
GUDOK (zwammy)​
VC Trynwâlden (Suikerbrood)​
at
VDZ (Susaa)​
Blauw Geel '38 (Fregge)​
at
VVA (Magikan)​
Beerschot (Kielse Rat)​
at
RVVH (Schaakliefhebber)​
Week #2
VDZ (Susaa)​
at
GUDOK (zwammy)​
VC Trynwâlden (Suikerbrood)​
at
vv Hattem (FC Zwolle Ole)​
RVVH (Schaakliefhebber)​
at
Blauw Geel '38 (Fregge)​
VVA (Magikan)​
at
Beerschot (Kielse Rat)​
Week #3
Beerschot (Kielse Rat)​
at
vv Hattem (FC Zwolle Ole)​
Blauw Geel '38 (Fregge)​
at
VDZ (Susaa)​
GUDOK (zwammy)​
at
VC Trynwâlden (Suikerbrood)​
VVA (Magikan)​
at
RVVH (Schaakliefhebber)​
Week #4
RVVH (Schaakliefhebber)​
at
VC Trynwâlden (Suikerbrood)​
GUDOK (zwammy)​
at
VVA (Magikan)​
vv Hattem (FC Zwolle Ole)​
at
Blauw Geel '38 (Fregge)​
VDZ (Susaa)​
at
Beerschot (Kielse Rat)​
Week #5
Blauw Geel '38 (Fregge)​
at
GUDOK (zwammy)​
VVA (Magikan)​
at
vv Hattem (FC Zwolle Ole)​
RVVH (Schaakliefhebber)​
at
VDZ (Susaa)​
VC Trynwâlden (Suikerbrood)​
at
Beerschot (Kielse Rat)​
Week #6
vv Hattem (FC Zwolle Ole)​
at
VDZ (Susaa)​
VC Trynwâlden (Suikerbrood)​
at
VVA (Magikan)​
Beerschot (Kielse Rat)​
at
Blauw Geel '38 (Fregge)​
GUDOK (zwammy)​
at
RVVH (Schaakliefhebber)​
Week #7
Beerschot (Kielse Rat)​
at
GUDOK (zwammy)​
Blauw Geel '38 (Fregge)​
at
VC Trynwâlden (Suikerbrood)​
VDZ (Susaa)​
at
VVA (Magikan)​
vv Hattem (FC Zwolle Ole)​
at
RVVH (Schaakliefhebber)​
Week #8
GUDOK (zwammy)​
at
vv Hattem (FC Zwolle Ole)​
VDZ (Susaa)​
at
VC Trynwâlden (Suikerbrood)​
VVA (Magikan)​
at
Blauw Geel '38 (Fregge)​
RVVH (Schaakliefhebber)​
at
Beerschot (Kielse Rat)​
Week #9
GUDOK (zwammy)​
at
VDZ (Susaa)​
vv Hattem (FC Zwolle Ole)​
at
VC Trynwâlden (Suikerbrood)​
Beerschot (Kielse Rat)​
at
VVA (Magikan)​
Blauw Geel '38 (Fregge)​
at
RVVH (Schaakliefhebber)​
Week #10
VC Trynwâlden (Suikerbrood)​
at
GUDOK (zwammy)​
RVVH (Schaakliefhebber)​
at
VVA (Magikan)​
VDZ (Susaa)​
at
Blauw Geel '38 (Fregge)​
vv Hattem (FC Zwolle Ole)​
at
Beerschot (Kielse Rat)​
Week #11
VVA (Magikan)​
at
GUDOK (zwammy)​
Blauw Geel '38 (Fregge)​
at
vv Hattem (FC Zwolle Ole)​
Beerschot (Kielse Rat)​
at
VDZ (Susaa)​
VC Trynwâlden (Suikerbrood)​
at
RVVH (Schaakliefhebber)​
 

Abubakari

Well-known member
Week #1
SV Hillegom (JMD)​
at
GUDOK (zwammy)​
SC Irene (Maasveld)​
at
MKV'29 (Bernardo)​
Beerschot (Kielse Rat)​
at
vv Hattem (FC Zwolle Ole)​
Blauw Geel '38 (Fregge)​
at
VDZ (Susaa)​
Week #2
VDZ (Susaa)​
at
MKV'29 (Bernardo)​
vv Hattem (FC Zwolle Ole)​
at
SV Hillegom (JMD)​
GUDOK (zwammy)​
at
SC Irene (Maasveld)​
Blauw Geel '38 (Fregge)​
at
Beerschot (Kielse Rat)​
Week #3
Beerschot (Kielse Rat)​
at
SC Irene (Maasveld)​
GUDOK (zwammy)​
at
Blauw Geel '38 (Fregge)​
MKV'29 (Bernardo)​
at
vv Hattem (FC Zwolle Ole)​
SV Hillegom (JMD)​
at
VDZ (Susaa)​
Week #4
vv Hattem (FC Zwolle Ole)​
at
GUDOK (zwammy)​
Blauw Geel '38 (Fregge)​
at
MKV'29 (Bernardo)​
Beerschot (Kielse Rat)​
at
SV Hillegom (JMD)​
SC Irene (Maasveld)​
at
VDZ (Susaa)​
Week #5
MKV'29 (Bernardo)​
at
SV Hillegom (JMD)​
SC Irene (Maasveld)​
at
Blauw Geel '38 (Fregge)​
VDZ (Susaa)​
at
vv Hattem (FC Zwolle Ole)​
GUDOK (zwammy)​
at
Beerschot (Kielse Rat)​
Week #6
GUDOK (zwammy)​
at
MKV'29 (Bernardo)​
SV Hillegom (JMD)​
at
SC Irene (Maasveld)​
Blauw Geel '38 (Fregge)​
at
vv Hattem (FC Zwolle Ole)​
Beerschot (Kielse Rat)​
at
VDZ (Susaa)​
Week #7
GUDOK (zwammy)​
at
SV Hillegom (JMD)​
MKV'29 (Bernardo)​
at
SC Irene (Maasveld)​
VDZ (Susaa)​
at
Blauw Geel '38 (Fregge)​
vv Hattem (FC Zwolle Ole)​
at
Beerschot (Kielse Rat)​
Week #8
SC Irene (Maasveld)​
at
GUDOK (zwammy)​
Beerschot (Kielse Rat)​
at
Blauw Geel '38 (Fregge)​
SV Hillegom (JMD)​
at
vv Hattem (FC Zwolle Ole)​
MKV'29 (Bernardo)​
at
VDZ (Susaa)​
Week #9
Blauw Geel '38 (Fregge)​
at
GUDOK (zwammy)​
vv Hattem (FC Zwolle Ole)​
at
MKV'29 (Bernardo)​
VDZ (Susaa)​
at
SV Hillegom (JMD)​
SC Irene (Maasveld)​
at
Beerschot (Kielse Rat)​
Week #10
VDZ (Susaa)​
at
SC Irene (Maasveld)​
MKV'29 (Bernardo)​
at
Blauw Geel '38 (Fregge)​
GUDOK (zwammy)​
at
vv Hattem (FC Zwolle Ole)​
SV Hillegom (JMD)​
at
Beerschot (Kielse Rat)​
Week #11
Beerschot (Kielse Rat)​
at
GUDOK (zwammy)​
SV Hillegom (JMD)​
at
MKV'29 (Bernardo)​
Blauw Geel '38 (Fregge)​
at
SC Irene (Maasveld)​
vv Hattem (FC Zwolle Ole)​
at
VDZ (Susaa)​
 

Abubakari

Well-known member
#1
SVZ (Andre)- Beerschot (Kielse Rat)
SC Irene (Maasveld) - RKSVB (Joost)
Blauw Geel '38 (Fregge) - vv Hattem (FC Zwolle Ole)
#2
RKSVB (Joost) - SVZ (Andre)
SC Irene (Maasveld) - Blauw Geel '38 (Fregge)
Beerschot (Kielse Rat) - vv Hattem (FC Zwolle Ole)
#3
SVZ (Andre) - Blauw Geel '38 (Fregge)
vv Hattem (FC Zwolle Ole) -RKSVB (Joost)
SC Irene (Maasveld) -Beerschot (Kielse Rat)
#4
SVZ (Andre) - vv Hattem (FC Zwolle Ole)
Blauw Geel '38 (Fregge) - SC Irene (Maasveld)
RKSVB (Joost) - Beerschot (Kielse Rat)
#5
SC Irene (Maasveld) - SVZ (Andre)
Beerschot (Kielse Rat) - vv Hattem (FC Zwolle Ole)
Blauw Geel '38 (Fregge) - RKSVB (Joost)
#6
SVZ (Andre)- Beerschot (Kielse Rat)
SC Irene (Maasveld) - RKSVB (Joost)
Blauw Geel '38 (Fregge) - vv Hattem (FC Zwolle Ole)
#7
RKSVB (Joost) - SVZ (Andre)
SC Irene (Maasveld) - Blauw Geel '38 (Fregge)
Beerschot (Kielse Rat) - vv Hattem (FC Zwolle Ole)
#8
SVZ (Andre) - Blauw Geel '38 (Fregge)
vv Hattem (FC Zwolle Ole) -RKSVB (Joost)
SC Irene (Maasveld) -Beerschot (Kielse Rat)
#9
SVZ (Andre) - vv Hattem (FC Zwolle Ole)
Blauw Geel '38 (Fregge) - SC Irene (Maasveld)
RKSVB (Joost) - Beerschot (Kielse Rat)
#10
SC Irene (Maasveld) - SVZ (Andre)
Beerschot (Kielse Rat) - vv Hattem (FC Zwolle Ole)
Blauw Geel '38 (Fregge) - RKSVB (Joost)
#11
nr 1 - nr 6
nr 2 - nr 5
nr 3 - nr 4


Beste 3 promoveren, na ronde 11 promotie.
 
Bovenaan