Satékroketten Lekker & Gezond Eredivisie 2020-21

Abubakari

Administrator
Forumleiding
7 keer scoren, daarmee win ik deze ronde van iedereen.
Behalve van Groene Scout. 😕

Knap kut, want tweede nederlaag op rij in 2021 doet de goeie reeks eind 2020 teniet.
 

FC Zwolle Ole

Active member
Het Vitesse van Kralinger doet het hier ook goed en neemt de leiding in de eredivisie.
Maar zowel onderin als bovenin is het dringen.
Eredivisie
1VitesseKralinger16-34106-87
2FC TwenteDe Groene Scout16-33112-87
3Willem IIMario16-33103-89
4PSVgevegt16-2895-93
5Heracles AlmeloSC Heerenveen16-2893-90
6AjaxAbubakari16-2698-97
7SC HeerenveenPES516-2698-90
8ADO Den HaagJoost16-2696-93
9PEC Zwollewilly16-23108-103
10FC UtrechtSatyr16-2387-92
11AZAndre16-2095-102
12FC GroningenUnregistere16-2095-96
13SC CambuurBernardo16-2089-96
14Fortuna Sittardfortuna198716-18104-113
15Sparta RotterdamSimon16-1890-99
16FeyenoordHankie16-1789-98
17VVVMaasveld16-16103-107
18FC EmmenJMD16-1684-104
In de Hoofdklasse wil Suikerbrood wel erg graag naar de eredivisie toe nog geen punt verlies met VC Trynwâlden
En onderin wil het zwammy niet erg lukken met zijn GUDOK nog geen punt behaalt.
Hoofdklasse
1VC TrynwâldenSuikerbrood4-1227-15
2RVVHSchaakliefhebber4-926-13
3VVAMagikan4-922-17
4vv HattemFC Zwolle Ole4-618-16
5VDZSusaa4-418-21
6Blauw Geel '38Fregge4-413-22
7BeerschotKielse Rat4-320-27
8GUDOKzwammy4-013-26
 

Abubakari

Administrator
Forumleiding
Had Fortuna in het echt maar van Sparta gewonnen, dat was bij Twente - Ajax de beslissende wedstrijd.
 

Kralinger

Administrator
Forumleiding
Na de nederlaag in het weekend gelijk weer de draad opgepakt, van Utrecht gewonnen en de koppositie heroverd. Ik ben trots op de ploeg! Nu zijn we klaar voor de reis naar Emmen.
 

FC Zwolle Ole

Active member
Het programma voor dit weekend :

Eredivisie :
FC Emmen (JMD) - Vitesse (Kralinger)
Sparta Rotterdam (Simon) - PSV (gevegt)
FC Utrecht (Satyr) - Heracles Almelo (SC Heerenveen)
PEC Zwolle (willy) - Fortuna Sittard (fortuna1987)
AZ (Andre) - ADO Den Haag (Joost)
sc Cambuur (Bernardo) - Willem II (Mario)
FC Groningen (Unregistere) - FC Twente (de Groene Scout)
VVV (Maasveld) - SC Heerenveen (PES5)
Ajax (Abubakari) - Feyenoord (Hankie)
Hoofdklasse :
Blauw Geel '38 (Fregge) - GUDOK (zwammy)
VVA (Magikan) - vv Hattem (FC Zwolle Ole)
RVVH (Schaakliefhebber) - VDZ (Susa)
VC Trynwâlden (Suikerbrood) - Beerschot (Kielse Rat)

Clubs in het rood nog niet op het veld gezien en de wedstrijden zijn al begonnen.
 

FC Zwolle Ole

Active member
De standen na 10 minuten spelen :

Eredivisie :
FC Emmen (JMD) - Vitesse (Kralinger) 1-1
Sparta Rotterdam (Simon) - PSV (gevegt) 1-1
FC Utrecht (Satyr) - Heracles Almelo (SC Heerenveen) 0-1
PEC Zwolle (willy) - Fortuna Sittard (fortuna1987) 1-1
AZ (Andre) - ADO Den Haag (Joost) 1-1
sc Cambuur (Bernardo) - Willem II (Mario) 0-1
FC Groningen (Unregistere) - FC Twente (de Groene Scout) 1-1
VVV (Maasveld) - SC Heerenveen (PES5) 1-3
Ajax (Abubakari) - Feyenoord (Hankie) 1-1
Hoofdklasse :
Blauw Geel '38 (Fregge) - GUDOK (zwammy) 3-0
VVA (Magikan) - vv Hattem (FC Zwolle Ole) 1-1
RVVH (Schaakliefhebber) - VDZ (Susa) 1-1
VC Trynwâlden (Suikerbrood) - Beerschot (Kielse Rat) 1-1
 

FC Zwolle Ole

Active member
De standen na 20 minuten :

Eredivisie :
FC Emmen (JMD) - Vitesse (Kralinger) 1-2
Sparta Rotterdam (Simon) - PSV (gevegt) 2-2
FC Utrecht (Satyr) - Heracles Almelo (SC Heerenveen) 1-1
PEC Zwolle (willy) - Fortuna Sittard (fortuna1987) 2-2
AZ (Andre) - ADO Den Haag (Joost) 2-2
sc Cambuur (Bernardo) - Willem II (Mario) 1-2
FC Groningen (Unregistere) - FC Twente (de Groene Scout) 2-2
VVV (Maasveld) - SC Heerenveen (PES5) 2-4
Ajax (Abubakari) - Feyenoord (Hankie) 2-2
Hoofdklasse :
Blauw Geel '38 (Fregge) - GUDOK (zwammy) 3-1
VVA (Magikan) - vv Hattem (FC Zwolle Ole) 2-2
RVVH (Schaakliefhebber) - VDZ (Susa) 2-2
VC Trynwâlden (Suikerbrood) - Beerschot (Kielse Rat) 2-2
 

FC Zwolle Ole

Active member
De standen na 40 minuten spelen :

Eredivisie :
FC Emmen (JMD) - Vitesse (Kralinger) 2-3
Sparta Rotterdam (Simon) - PSV (gevegt) 3-3
FC Utrecht (Satyr) - Heracles Almelo (SC Heerenveen) 2-1
PEC Zwolle (willy) - Fortuna Sittard (fortuna1987) 5-5
AZ (Andre) - ADO Den Haag (Joost) 3-3
sc Cambuur (Bernardo) - Willem II (Mario) 2-3
FC Groningen (Unregistere) - FC Twente (de Groene Scout) 3-3
VVV (Maasveld) - SC Heerenveen (PES5) 3-5
Ajax (Abubakari) - Feyenoord (Hankie) 3-3
Hoofdklasse :
Blauw Geel '38 (Fregge) - GUDOK (zwammy) 4-4
VVA (Magikan) - vv Hattem (FC Zwolle Ole) 3-3
RVVH (Schaakliefhebber) - VDZ (Susa) 5-3
VC Trynwâlden (Suikerbrood) - Beerschot (Kielse Rat) 3-2
 

FC Zwolle Ole

Active member
Er zitten er nu 50 minuten op en dit zijn de standen :

Eredivisie :
FC Emmen (JMD) - Vitesse (Kralinger) 5-4
Sparta Rotterdam (Simon) - PSV (gevegt) 4-4
FC Utrecht (Satyr) - Heracles Almelo (SC Heerenveen) 3-2
PEC Zwolle (willy) - Fortuna Sittard (fortuna1987) 6-6
AZ (Andre) - ADO Den Haag (Joost) 4-4
sc Cambuur (Bernardo) - Willem II (Mario) 3-4
FC Groningen (Unregistere) - FC Twente (de Groene Scout) 4-4
VVV (Maasveld) - SC Heerenveen (PES5) 4-6
Ajax (Abubakari) - Feyenoord (Hankie) 4-4
Hoofdklasse :
Blauw Geel '38 (Fregge) - GUDOK (zwammy) 5-5
VVA (Magikan) - vv Hattem (FC Zwolle Ole) 4-4
RVVH (Schaakliefhebber) - VDZ (Susa) 6-4
VC Trynwâlden (Suikerbrood) - Beerschot (Kielse Rat) 4-2
 
Bovenaan