Satékroketten Lekker & Gezond Eredivisie 2020-21

De Groene Scout

Well-known member
Jan Streuer heeft de lat hoog gelegd voor het nieuwe seizoen. Er wordt een top 5 klassering verwacht voor FC Twente.
We moeten dus nog even de markt op met onze voorraad satékroketten op zoek naar versterkingen.
HUP TWENTE!!!
 

PES5

Administrator
Forumleiding
Wij genieten eerst maar eens van een welverdiende vakantie na ons vorige seizoen.

Hopelijk komen er nog wat ploegen bij in de hoofdklasse.
 

Abubakari

Well-known member
Suikerbrood doet al mee.

Het volledige eerste programma :

FC Utrecht (Satyr) - AZ (Andre)
SC Heerenveen (PES5) - Willem II (Mario)
PEC Zwolle (FC Zwolle Ole) - Feyenoord (Susa)
FC Twente (De Groene Scout) - Fortuna Sittard (fortuna1987)
FC Emmen (zwammy) - VVV Venlo (Maasveld)
Heracles Almelo (SC Heerenveen) - ADO Den Haag (Hankie)
Sparta Rotterdam (Simon) - Ajax (Abubakari)
FC Groningen (Unregistere) - PSV (gevegt)
SC Cambuur (Bernardo) - Vitesse (Kralinger)

In de Hoofdklasse hebben we zes deelnemers:

sv Hillegom (JMD)
Beerschot (Kielse Rat)
VVA (Magikan)
VC Trynwâlden (Suikerbrood )
Gemert (Willy)
RVVH (Schaakliefhebber)
 

Abubakari

Well-known member
Behalve RKC-Cambuur is er door Corona niks verandert, maar als je een andere club wilt en iemand wil ruilen dan kan en mag dat uiteraard.
 

Abubakari

Well-known member
Het AJAX AMSTERDAM 705satékroketten TOERNOOI zoekt nog 3 deelnemers!
Wie coacht AZ'67? Wie coacht Nottingham Forest?
En wie neemt de eer op zich de kersverse Champions League winnaar te vertegenwoordigen?

Ajax-Abubakari
Bayern München-
Nottingham Forest-
AZ'67-

Amsterdam-705-toernooi-met-elftalfoto.jpg


Wedstrijd 1
Woensdag (16.30)
AZ-Viktoria Plzen (CL)
Fortuna Sittard-VVV (oefen)
Celtic-Ferencvaros (CL)
Donderdag
RKC-Sparta (oefen)
FH Hafnarfjordur-DAC 1904 Dunajska Streda (EL)
Honved Budapest-FC Inter (EL)
Vrijdag
Feyenoord - HSV (oefen)
Cambuur-NEC (kkd)
KV Oostende-Anderlecht (JL)


Wedstrijd 2 (Finale/ Wedstrijd om plek 3 en 4)
Zaterdag 15.00

Hertha BSC - PSV (oefen)
Arsenal-Liverpool (Johan Cruijff Shield)
TOP Oss-Helmond Sport (kkd)
NAC-Jong AZ (kkd)
Ajax-Eintracht Frankfurt (oefen)
Zondag
Ajax-Union Berlin (oefen)
Genk-Club Brugge (JL)
Beerschot-Standard Luik (JL)
Telstar-Volendam (kkd)
 
Laatst bewerkt:

FC Zwolle Ole

Well-known member
Wedstrijd 1
Woensdag (16.30)
AZ-Viktoria Plzen (CL) 3-1
Fortuna Sittard-VVV (oefen) 3-2
Celtic-Ferencvaros (CL) 2-1
Donderdag
RKC-Sparta (oefen) 1-2
FH Hafnarfjordur-DAC 1904 Dunajska Streda (EL) 3-2
Honved Budapest-FC Inter (EL) 3-1
Vrijdag
Feyenoord - HSV (oefen) 2-1
Cambuur-NEC (kkd) 3-1
KV Oostende-Anderlecht (JL) 1-2


Wedstrijd 2 (Finale/ Wedstrijd om plek 3 en 4)
Zaterdag 15.00

Hertha BSC - PSV (oefen) 1-2
Arsenal-Liverpool (Johan Cruijff Shield) 2-3
TOP Oss-Helmond Sport (kkd) 3-1
NAC-Jong AZ (kkd) 3-1
Ajax-Eintracht Frankfurt (oefen) 3-1
Zondag
Ajax-Union Berlin (oefen) 4-1
Genk-Club Brugge (JL) 1-2
Beerschot-Standard Luik (JL) 2-2
Telstar-Volendam (kkd)- 2-2
 
Laatst bewerkt:

Schaakliefhebber

Active member
Wedstrijd 1
Woensdag (16.30)
AZ-Viktoria Plzen (CL) 1-2
Fortuna Sittard-VVV (oefen) 0-1
Celtic-Ferencvaros (CL) 2-0
Donderdag
RKC-Sparta (oefen) 1-1
FH Hafnarfjordur-DAC 1904 Dunajska Streda (EL) 1-3
Honved Budapest-FC Inter Turku (EL) 2-1
Vrijdag
Feyenoord - HSV (oefen) 3-0
Cambuur-NEC (kkd) 2-0
KV Oostende-Anderlecht (JL) 0-2

Wedstrijd 2 (Finale/ Wedstrijd om plek 3 en 4)
Zaterdag 15.00

Hertha BSC - PSV (oefen) 2-0
Arsenal-Liverpool (Johan Cruijff Shield) 0-1
TOP Oss-Helmond Sport (kkd) 2-0
NAC-Jong AZ (kkd) 3-1
Ajax-Eintracht Frankfurt (oefen) 2-2
Zondag
Ajax-Union Berlin (oefen) 4-1
Genk-Club Brugge (JL) 1-2
Beerschot-Standard Luik (JL) 1-0
Telstar-Volendam (kkd) 1-1
 
Laatst bewerkt:

Abubakari

Well-known member
Oh, TOP-Helmond Sport (zaterdag) stond er dubbel in, die is vervangen door Ajax-Eintracht Frankfurt.
 

Andre

Well-known member
Wedstrijd 1
Woensdag (16.30)
AZ-Viktoria Plzen (CL) 2-0
Fortuna Sittard-VVV (oefen) 1-1
Celtic-Ferencvaros (CL) 2-0
Donderdag
RKC-Sparta (oefen) 0-2
FH Hafnarfjordur-DAC 1904 Dunajska Streda (EL) 2-1
Honved Budapest-FC Inter (EL)2-0
Vrijdag
Feyenoord - HSV (oefen) 3-1
Cambuur-NEC (kkd) 2-0
KV Oostende-Anderlecht (JL) 1-2


Wedstrijd 2 (Finale/ Wedstrijd om plek 3 en 4)
Zaterdag 15.00
Hertha BSC - PSV (oefen)2-1
Arsenal-Liverpool (Johan Cruijff Shield) 2-0
TOP Oss-Helmond Sport (kkd) 2-1
NAC-Jong AZ (kkd) 2-0
Ajax-Eintracht Frankfurt (oefen)2-0
Zondag
Ajax-Union Berlin (oefen) 2-0
Genk-Club Brugge (JL) 2-1
Beerschot-Standard Luik (JL) 1-3
Telstar-Volendam (kkd) 0-3
 
Bovenaan