Eredivisiekenner 2026/27 - ronde 10 (start: vrijdag 23 oktober, 20:00)

Friesland

Well-known member
Algemeen Klassement:
pl.Stand na ronde 1010W9
1Bernardo3593890321
2Abubakari3583390325
bqandy3584490314
willy3583390325
5Red Power3533590318
6Go Ahead Kampen3503890312
7André3493390316
8De Groene Scout3423090312
9Mario3414590296
10PES53354790288
11Simon3344390291
12Magikan3303690294
zwammy3303190299
14Maasveld3293890291
15Schaakliefhebber3263190295
16Hummeltje3252790298
17Joost3192790292
18erik3183890280
fortuna19873183890280
20Jef4003073590272
21SC Heerenveen3062290284
22Susaa3053790268
23Kielse Rat3043590269
24Kralinger3023189271
25Friesland2984290256
26JMD2973289265
27Wigboldus2933088263
28Ait Vedan2923390259
29Miramar2852590260
30Satyr2783781241
31Fregge2603190229
32Superstars23154231
33Sunshine Sannie22354223
34Handyman21154211

@Bernardo leidt het Algemeen Klassement, direct gevolgd door @Abubakari, die gelijk staat met @bqandy en @wily
 
Bovenaan