Eredivisiekenner 2021/22 - ronde 9 (start: zaterdag 16 oktober, 16:30)

Superstars

Member
Feyenoord - RKC Waalwijk 3-0
SC Heerenveen - Ajax 0-3
Go Ahead Eagles - Heracles Almelo 1-2
Fortuna Sittard - SC Cambuur 1-1
PSV - PEC Zwolle 3-0
AZ - FC Utrecht 2-0
NEC - Vitesse 1-2
Sparta Rotterdam - FC Groningen 0-1
FC Twente - Willem II 2-1
 

fortuna1987

Active member
Feyenoord - RKC Waalwijk 3-1
SC Heerenveen - Ajax 0-2
Go Ahead Eagles - Heracles Almelo 1-1
Fortuna Sittard - SC Cambuur 2-2
PSV - PEC Zwolle 3-0
AZ - FC Utrecht 1-1
NEC - Vitesse 1-2
Sparta Rotterdam - FC Groningen 0-2
FC Twente - Willem II 2-1
 

Bonehead

Well-known member
Feyenoord - RKC Waalwijk 3-0
SC Heerenveen - Ajax 1-1
Go Ahead Eagles - Heracles Almelo 0-2
Fortuna Sittard - SC Cambuur 2-1
PSV - PEC Zwolle 5-0
AZ - FC Utrecht 1-1
NEC - Vitesse 1-1
Sparta Rotterdam - FC Groningen 0-2
FC Twente - Willem II 1-1
 

Maasveld

Well-known member
Feyenoord - RKC Waalwijk 3-0
SC Heerenveen - Ajax 1-3
Go Ahead Eagles - Heracles Almelo 1-2
Fortuna Sittard - SC Cambuur 2-1
PSV - PEC Zwolle 3-0
AZ - FC Utrecht 1-1
NEC - Vitesse 2-1
Sparta Rotterdam - FC Groningen 0-1
FC Twente - Willem II 1-1
 

Friesland

Well-known member
Punten ronde 9:

Kralinger 42
Red Power 42
Susaa 40
Ait Vedan 38
FC Zwolle Ole 38
Max Power 37
Maasveld 36
PES5 36
Wezeper88 36
Bernardo 35
erik 35
Fregge 35
Andre 33
Go Ahead Kampen 31
Mommiej 31
SC Heerenveen 31
Magikan 29
Mario 29
Satyr 29
Superstars 29
Handyman 28
Peperbusje 28
Joost 27
Sunshine Sannie 27
Abubakari 26
Bonehead 26
fortuna1987 26
gevegt 26
Hummeltje 26
Hankie 25
Kielse Rat 25
willy 25
Simon 23
SuikerBrood 22
Miramar 21
De Groene Scout 19
JMD 19
Schaakliefhebber 16
Friesland 14

Kralinger is Kenner van de Week. Hij had twee uitslagen juist verspeeld (Hee - Aja en Twe - Wil) en Red Power geen enkele.
 

Friesland

Well-known member
De voorspellingen:

ThuUit#123Fout
FeyRKC39390039
HeeAja3913623
GAEHA398181331
FSCam3910131629
PSVPEC3939000
AZUtr391971320
NECVit3910141525
SpaGro39925534
TweWil392901029

Bij 7 van de 9 wedstrijden voorspelde een meerderheid van de Kenners een verkeerd resultaat.
 

Friesland

Well-known member
Herfstklassement / Algemeen Klassement:

pl.Stand na ronde 99W8
1Wezeper883333679297
2Handyman3312879303
3PES53303679294
4Kralinger3224276280
5SuikerBrood3132276291
6Satyr3102979281
7Maasveld3023679266
8Susaa2994079259
9Joost2962778269
10Sunshine Sannie2942779267
11De Groene Scout2901979271
12Miramar2862179265
13gevegt2852679259
Red Power2854279243
15Max Power2843779247
16Mommiej2803179249
17Bernardo2773579242
18FC Zwolle Ole2753879237
Superstars2752979246
willy2752579250
21erik2743579239
22Bonehead2722679246
Go Ahead Kampen2723179241
Simon2722379249
25Andre2703379237
Hummeltje2702679244
27Fregge2683579233
28Abubakari2672679241
29Mario2652979236
30Schaakliefhebber2641679248
31SC Heerenveen2633179232
32fortuna19872622679236
33Ait Vedan2613879223
Magikan2612979232
35Friesland2521479238
36Hankie2462579221
JMD2461979227
Peperbusje2462879218
39Kielse Rat2152570190
40Johan11934119
41Dusilo581758
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eredivisie, speelronde 9:
Friesland Go Ahead Kampen 14-31
fortuna1987 Superstars 26-29
Abubakari Magikan 26-29
FC Zwolle Ole Handyman 38-28
PES5 Maasveld 36-36
Mommiej Susaa 31-40
De Groene Scout Bonehead 19-26
Max Power Wezeper88 37-36

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Wezeper88             9    18   333
---------------------------------------
2   FC Zwolle Ole         9    18   275
3   PES5                  9    17   330
4   Maasveld              9    17   302
5   Handyman              9    16   331
6   De Groene Scout       9    16   290
---------------------------------------
7   Bonehead              9    15   272
8   Mommiej               9    14   280
9   Magikan               9    13   261
10  Friesland             9    12   252
11  Superstars            9    10   275
12  Abubakari             9    10   267
13  Susaa                 9     9   299
---------------------------------------
14  Go Ahead Kampen       9     9   272
15  fortuna1987           9     9   262
16  Max Power             9     6   284
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eerste Divisie, speelronde 9:
SuikerBrood Sunshine Sannie 22-27
Red Power Kielse Rat 42-25
SC Heerenveen Schaakliefhebber 31-16
Satyr Kralinger 29-42
Peperbusje willy 28-25
Hummeltje JMD 26-19
Simon Joost 23-27

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Joost                 9    21   296
---------------------------------------
2   Red Power             9    18   285
---------------------------------------
3   Kralinger             9    15   322
4   Satyr                 9    15   310
5   Sunshine Sannie       9    15   294
6   Hummeltje             9    15   286
---------------------------------------
7   willy                 9    15   275
8   Schaakliefhebber      9    15   264
9   SC Heerenveen         9    15   263
10  Peperbusje            9    12   246
11  JMD                   9    12   246
---------------------------------------
12  SuikerBrood           9     9   313
13  Simon                 9     9   272
14  Kielse Rat *          9     3   215
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Tweede Divisie, speelronde 9:
Fregge vrij 35-0
gevegt Andre 26-33
Miramar Mario 21-29
Bernardo Hankie 35-25
erik vrij 35-0
Ait Vedan vrij 38-0


Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Miramar               9    21   288
---------------------------------------
2   gevegt                9    18   285 minimaal Eerste Divisie play-offs
---------------------------------------
3   Bernardo              9    18   277
4   Fregge                9    18   268 minimaal Eerste Divisie play-offs
5   Mario                 9    18   265
6   Ait Vedan             9    18   261
---------------------------------------
7   erik                  9    15   274
8   Andre                 9    15   270
9   Hankie                9    12   246
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Herfst CL:

Tweede groepsfase, speelronde 2:

Groep E:
Joost Sunshine Sannie 27-27
Superstars Susaa 29-40

Groep F:
gevegt Wezeper88 26-36
Schaakliefhebber PES5 16-36

Standen:

Groep E:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Susaa                 2     6    69
2   Joost                 2     2    60
---------------------------------------
3   Superstars            2     1    62
4   Sunshine Sannie       2     1    44


Groep F:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   PES5                  2     6    83
2   Wezeper88             2     3    61
---------------------------------------
3   gevegt                2     3    52
4   Schaakliefhebber      2     0    37
 

Friesland

Well-known member
Uitslag Herfst EL:

Herkansingsronde, terugwedstrijd:
Ait Vedan - Bernardo 38-35

Totaalstand:
Bernardo - Ait Vedan 57-65
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Zomer Cup:

Halve finales, heenwedstrijden:
Mario - SuikerBrood 29-22
Wezeper88 - Abubakari 36-26
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Davis Cup:

Kwartfinale, dubbels:

Veldhoek50 FC - Feyenoord ½ - 2½
Hummeltje / Sunshine Sannie - Miramar / Wezeper88 53-57

Dokkumer Boys - PEC Zwolle 1 1-2
Abubakari / PES5 - FC Zwolle Ole / Mommiej 62-69

Team 3 - Team 6 1-2
Susaa / Superstars - De Groene Scout / erik 69-54

Team Power - Team Zuid-Limburg 1-2
Max Power / Red Power - Joost / fortuna1987 69-53
 
Bovenaan