Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 4 (2 oktober)

TopTreffer

Active member
Vrijdag 2 oktober:
20:00 FC Utrecht - SC Heerenveen 3-1

Zaterdag 3 oktober:
16:30 Vitesse - Heracles Almelo 3-1
18:45 RKC Waalwijk - PEC Zwolle 1-2
20:00 VVV - ADO Den Haag 2-1
21:00 FC Twente - FC Emmen 2-1

Zondag 4 oktober:
12:15 FC Groningen - Ajax 0-2
14:30 Sparta Rotterdam - AZ 1-2
14:30 Willem II - Feyenoord 2-1
16:45 PSV - Fortuna Sittard 3-0
 

zwammy

Well-known member
Vrijdag 2 oktober:
20:00 FC Utrecht - SC Heerenveen 1-1

Zaterdag 3 oktober:
16:30 Vitesse - Heracles Almelo 2-0
18:45 RKC Waalwijk - PEC Zwolle 1-1
20:00 VVV - ADO Den Haag 2-0
21:00 FC Twente - FC Emmen 3-1

Zondag 4 oktober:
12:15 FC Groningen - Ajax 1-2
14:30 Sparta Rotterdam - AZ 0 - 2
14:30 Willem II - Feyenoord 1-3
16:45 PSV - Fortuna Sittard 2-0
 

Maasveld

Well-known member
Vrijdag 2 oktober:
20:00 FC Utrecht - SC Heerenveen 1-1

Zaterdag 3 oktober:
16:30 Vitesse - Heracles Almelo 2-1
18:45 RKC Waalwijk - PEC Zwolle 1-1
20:00 VVV - ADO Den Haag 2-1
21:00 FC Twente - FC Emmen 2-0

Zondag 4 oktober:
12:15 FC Groningen - Ajax 1-2
14:30 Sparta Rotterdam - AZ 1-2
14:30 Willem II - Feyenoord 1-2
16:45 PSV - Fortuna Sittard 2-0
 

Friesland

Well-known member
Vrijdag 2 oktober:
20:00 FC Utrecht - SC Heerenveen 1-3

Zaterdag 3 oktober:
16:30 Vitesse - Heracles Almelo 2-0
18:45 RKC Waalwijk - PEC Zwolle 1-2
20:00 VVV - ADO Den Haag 1-1
21:00 FC Twente - FC Emmen 2-0

Zondag 4 oktober:
12:15 FC Groningen - Ajax 2-1
14:30 Sparta Rotterdam - AZ 1-3
14:30 Willem II - Feyenoord 1-1
16:45 PSV - Fortuna Sittard 3-1
 

De Groene Scout

Well-known member
Vrijdag 2 oktober:
20:00 FC Utrecht - SC Heerenveen 2-1

Zaterdag 3 oktober:
16:30 Vitesse - Heracles Almelo 2-1
18:45 RKC Waalwijk - PEC Zwolle 1-2
20:00 VVV - ADO Den Haag 2-1
21:00 FC Twente - FC Emmen 1-1

Zondag 4 oktober:
12:15 FC Groningen - Ajax 0-2
14:30 Sparta Rotterdam - AZ 1-3
14:30 Willem II - Feyenoord 1-1
16:45 PSV - Fortuna Sittard 3-0
 

Jurgen

Member
Vrijdag 2 oktober:
20:00 FC Utrecht - SC Heerenveen 2-2

Zaterdag 3 oktober:
16:30 Vitesse - Heracles Almelo 2-1
18:45 RKC Waalwijk - PEC Zwolle 1-0
20:00 VVV - ADO Den Haag 2-2
21:00 FC Twente - FC Emmen 2-1

Zondag 4 oktober:
12:15 FC Groningen - Ajax 0-2
14:30 Sparta Rotterdam - AZ 1-3
14:30 Willem II - Feyenoord 1-0
16:45 PSV - Fortuna Sittard 3-0
 

Joost

Well-known member
Vrijdag 2 oktober:
20:00 FC Utrecht - SC Heerenveen 2-1

Zaterdag 3 oktober:
16:30 Vitesse - Heracles Almelo 2-0
18:45 RKC Waalwijk - PEC Zwolle 1-1
20:00 VVV - ADO Den Haag 2-0
21:00 FC Twente - FC Emmen 3-1

Zondag 4 oktober:
12:15 FC Groningen - Ajax 0-2
14:30 Sparta Rotterdam - AZ 1-2
14:30 Willem II - Feyenoord 1-1
16:45 PSV - Fortuna Sittard 2-0
 

Kralinger

Administrator
Forumleiding
Vrijdag 2 oktober:
20:00 FC Utrecht - SC Heerenveen 2-1

Zaterdag 3 oktober:
16:30 Vitesse - Heracles Almelo 2-0
18:45 RKC Waalwijk - PEC Zwolle 1-2
20:00 VVV - ADO Den Haag 1-1
21:00 FC Twente - FC Emmen 2-0

Zondag 4 oktober:
12:15 FC Groningen - Ajax 1-2
14:30 Sparta Rotterdam - AZ 0-2
14:30 Willem II - Feyenoord 1-2
16:45 PSV - Fortuna Sittard 2-0
 

willy

Member
Vrijdag 2 oktober:
20:00 FC Utrecht - SC Heerenveen 2-1

Zaterdag 3 oktober:
16:30 Vitesse - Heracles Almelo 2-0
18:45 RKC Waalwijk - PEC Zwolle 0-2
20:00 VVV - ADO Den Haag 0-0
21:00 FC Twente - FC Emmen 2-1

Zondag 4 oktober:
12:15 FC Groningen - Ajax 0-3
14:30 Sparta Rotterdam - AZ 0-2
14:30 Willem II - Feyenoord 1-2
16:45 PSV - Fortuna Sittard 3-0
 

Satyr

Administrator
Forumleiding
Vrijdag 2 oktober:
20:00 FC Utrecht - SC Heerenveen 3-1

Zaterdag 3 oktober:
16:30 Vitesse - Heracles Almelo 2-0
18:45 RKC Waalwijk - PEC Zwolle 1-1
20:00 VVV - ADO Den Haag 1-1
21:00 FC Twente - FC Emmen 2-1

Zondag 4 oktober:
12:15 FC Groningen - Ajax 1-2
14:30 Sparta Rotterdam - AZ 1-2
14:30 Willem II - Feyenoord 0-2
16:45 PSV - Fortuna Sittard 3-0
 

SC Heerenveen

Well-known member
Vrijdag 2 oktober:
20:00 FC Utrecht - SC Heerenveen 4-1

Zaterdag 3 oktober:
16:30 Vitesse - Heracles Almelo 3-2
18:45 RKC Waalwijk - PEC Zwolle 1-1
20:00 VVV - ADO Den Haag 1-0
21:00 FC Twente - FC Emmen 2-0

Zondag 4 oktober:
12:15 FC Groningen - Ajax 1-2
14:30 Sparta Rotterdam - AZ 2-0
14:30 Willem II - Feyenoord 0-2
16:45 PSV - Fortuna Sittard 2-1
 

Hankie

Well-known member
Zaterdag 3 oktober:
16:30 Vitesse - Heracles Almelo 2-0
18:45 RKC Waalwijk - PEC Zwolle 1-3
20:00 VVV - ADO Den Haag 2-0
21:00 FC Twente - FC Emmen 1-2

Zondag 4 oktober:
12:15 FC Groningen - Ajax 1-3
14:30 Sparta Rotterdam - AZ 0-2
14:30 Willem II - Feyenoord 1-3
16:45 PSV - Fortuna Sittard 4-1
 

Friesland

Well-known member
Voorspellingen ronde 4:
ThuisUit#123Fout
UtrHee45315936
VitHA4643033
VVVADO463601046
TweEmm46412343
GroAja46145045
SpaAZ46239541
WilFey466291117
PSVFS4645011
 

Friesland

Well-known member
Punten ronde 4:
Bonehead 35
zwammy 34
Maasveld 32
Mommiej 32
Mario 30
Superstars 30
Red Power 29
Ait Vedan 28
Hummeltje 27
Max Power 26
Friesland 25
Kralinger 25
Peperbusje 25
gevegt 24
De Groene Scout 23
fortuna1987 23
JMD 23
Schaakliefhebber 23
Wezeper88 23
Jurgen 22
Bernardo 21
FC Zwolle Ole 21
Go Ahead Kampen 21
Satyr 21
SuikerBrood 21
Abubakari 20
erik 20
Fregge 20
Kielse Rat 20
PES5 20
SC Heerenveen 20
Sunshine Sannie 20
willy 20
Hankie 19
Joost 19
Magikan 19
Susaa 19
Handyman 18
Simon 17
Johan 16
prume 15
Andre 14
TopTreffer 14
Unregistere 14
Miramar 13
SanMark. 8

Heel veel geweldige scores, maar er kan maar een Kenner van de Week zijn, en dat is Bonehead!
 

Friesland

Well-known member
Algemeen Klassement:
pl.Stand na ronde 44W3
1Handyman1601834142
2Wezeper881582334135
3erik1552034135
JMD1552334132
5Sunshine Sannie1542034134
6Hummeltje1512734124
7Superstars1503034120
8Hankie1481933129
9Mario1473034117
10Abubakari1462034126
Bonehead1463534111
12Friesland1452534120
13prume1441534129
14Magikan1401934121
15De Groene Scout1382334115
Kralinger1382534113
Simon1381734121
18fortuna19871372334114
Go Ahead Kampen1372134116
20Andre1361434122
gevegt1362434112
22Peperbusje1352534110
23Ait Vedan1332834105
SanMark.133834125
zwammy133343499
26Schaakliefhebber1322334109
27Maasveld129323497
Satyr1292134108
SuikerBrood1292134108
30Jurgen1282234106
SC Heerenveen1282034108
32Red Power127293498
33Bernardo1262133105
34Fregge1252034105
Susa1251934106
36Joost1241934105
37Mommiej123323491
willy1232034103
39PES51222034102
Unregistere1221434108
41Max Power121263495
TopTreffer1211434107
43Kielse Rat119203499
44FC Zwolle Ole118213497
45Miramar1131334100
46Johan83162667
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eredivisie:

Groep A:
Maasveld Magikan 32-19
Abubakari Kielse Rat 20-20
Wezeper88 Simon 23-17

Groep B:
Kralinger Mommiej 25-32
prume Handyman 15-18
FC Zwolle Ole Sunshine Sannie 21-20

Groep C:
Susa PES5 19-20
zwammy De Groene Scout 34-23
TopTreffer Go Ahead Kampen 14-21


Standen:

Groep A:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Wezeper88             4     9   158 minimaal play-offsgroep
2   Abubakari             4     7   146 minimaal play-offsgroep
---------------------------------------
3   Simon                 4     6   138
4   Kielse Rat            4     5   119
---------------------------------------
5   Maasveld              4     4   129
6   Magikan               4     3   140

Groep B:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   prume                 4     7   144 minimaal play-offsgroep
2   Handyman              4     7   160 minimaal play-offsgroep
---------------------------------------
3   Sunshine Sannie       4     6   154
4   FC Zwolle Ole         4     6   118
---------------------------------------
5   Kralinger             4     5   138
6   Mommiej               4     3   123

Groep C:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Go Ahead Kampen       4     9   137 minimaal play-offsgroep
2   zwammy                4     6   133
---------------------------------------
3   PES5                  4     6   122
4   De Groene Scout       4     5   138
---------------------------------------
5   Susa                  4     4   125
6   TopTreffer            4     4   121
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eerste Divisie:
JMD fortuna1987 23-23
Miramar Andre 13-14
willy SC Heerenveen 20-20
Hummeltje Friesland 27-25
Bernardo Unregistere 21-14
Satyr Superstars 21-30
Red Power Max Power 29-26

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Andre                 4     9   136
---------------------------------------
2   Bernardo              4     9   126
---------------------------------------
3   Max Power             4     9   121
4   JMD                   4     7   155
---------------------------------------
5   fortuna1987           4     7   137
6   SC Heerenveen         4     7   128
7   Superstars            4     6   150
8   Friesland             4     6   145
9   Red Power             4     6   127
10  Hummeltje             4     4   151
11  willy                 4     4   123
---------------------------------------
12  Satyr                 4     3   129
13  Miramar               4     3   113
14  Unregistere           4     1   122
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Tweede Divisie:
SuikerBrood Bonehead 21-35
Joost Hankie 19-19
erik Johan 20-16
Peperbusje SanMark. 25-8
Schaakliefhebber Mario 23-30
gevegt Jurgen 24-22
Fregge Ait Vedan 20-28

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   erik                  4    12   155
---------------------------------------
2   Mario                 4     9   147
---------------------------------------
3   gevegt                4     9   136
4   Peperbusje            4     9   135
---------------------------------------
5   Hankie                4     7   148
6   Bonehead              4     6   146
7   Schaakliefhebber      4     6   132
8   Fregge                4     6   125
9   Joost                 4     4   124
10  Ait Vedan             4     3   133
11  SanMark.              4     3   133
---------------------------------------
12  SuikerBrood           4     3   129
13  Jurgen                4     3   128
14  Johan *               4     3    83
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Herfst CL:

Eerste groepsfase, speelronde 3:

Groep A:
Simon TopTreffer 17-14
Kielse Rat SuikerBrood 20-21
Kralinger SC Heerenveen 25-20

Groep B:
Maasveld zwammy 32-34
Sunshine Sannie Joost 20-19
Max Power JMD 26-23

Groep C:
Magikan Susa 19-19
prume willy 15-20
Satyr fortuna1987 21-23

Groep D:
Wezeper88 Andre 23-14
FC Zwolle Ole Miramar 21-13
PES5 Red Power 20-29

Standen:

Groep A:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Simon                 3     9    93 minimaal EL tussenronde
2   SuikerBrood           3     9    85 minimaal EL tussenronde
---------------------------------------
3   SC Heerenveen         3     3   100
---------------------------------------
4   Kralinger             3     3    90
---------------------------------------
5   TopTreffer            3     3    86
6   Kielse Rat            3     0   102

Groep B:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Sunshine Sannie       3     6   119
2   Joost                 3     6   104
---------------------------------------
3   Max Power             3     6    87
---------------------------------------
4   JMD                   3     3   118
---------------------------------------
5   Maasveld              3     3    98
6   zwammy                3     3    93

Groep C:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   willy                 3     6    97
2   prume                 3     6    96
---------------------------------------
3   Magikan               3     4    97
---------------------------------------
4   Susa                  3     4    87
---------------------------------------
5   fortuna1987           3     3    94
6   Satyr                 3     3    89

Groep D:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Wezeper88             3     9   109 minimaal EL tussenronde
2   Red Power             3     6   101
---------------------------------------
3   Andre                 3     6    99
---------------------------------------
4   FC Zwolle Ole         3     6    79
---------------------------------------
5   PES5                  3     0    94
6   Miramar               3     0    79
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Herfst EL

Groepsfase, speelronde 3:

Groep 1:
Go Ahead Kampen Mario 21-30
Friesland gevegt 25-24

Groep 2:
De Groene Scout Fregge 23-20
Bernardo Bonehead 21-35

Groep 3:
Abubakari Johan 20-16
Jurgen Schaakliefhebber 22-23

Groep 4:
Mommiej Peperbusje 32-25
Unregistere erik 14-20

Groep 5:
Handyman vrij 18-0
Superstars Ait Vedan 30-28

Groep 6:
Hummeltje vrij 27-0
Hankie SanMark. 19-8


Standen:

Groep 1:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Friesland             3     9   110
---------------------------------------
2   Mario                 3     6   103
---------------------------------------
3   gevegt                3     3   104
4   Go Ahead Kampen       3     0    88

Groep 2:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   De Groene Scout       3     9   103
---------------------------------------
2   Bonehead              3     6   112
---------------------------------------
3   Bernardo              3     3    92
4   Fregge                3     0    96

Groep 3:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Abubakari             3     9   101
---------------------------------------
2   Schaakliefhebber      3     6   104
---------------------------------------
3   Johan                 3     3    83
4   Jurgen                3     0    86

Groep 4:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   erik                  3     9   121
---------------------------------------
2   Unregistere           3     6    92
---------------------------------------
3   Mommiej               3     3    90
4   Peperbusje            3     0    97

Groep 5:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Superstars            3     6   122
---------------------------------------
2   Ait Vedan             3     6   103
---------------------------------------
3   Handyman              3     6   102

Groep 6:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Hankie                3     9   115
---------------------------------------
2   SanMark.              3     6   102
---------------------------------------
3   Hummeltje             3     3   120
 
Bovenaan