Op basis van de bovenstaande verzoeken heb ik de volgende teams geformeerd:
Plaatsing | Teamnaam | speler 1 | speler 2 | 1 | 2 | LK |
1 | Feyenoord 1 | Wezeper88 | Susa | * | * | nvt |
2 | Ajax 1
| fortuna1987 | Kielse Rat | 587 | 641 | 1228 |
3 | Team Kampen
| Go Ahead Kampen | prume | 634 | 572 | 1206 |
4 | Excelsior
| Kralinger | Simon | 533 | 635 | 1168 |
5 | Ajax 2
| Marinos | Pascallovic | 596 | 552 | 1148 |
6 | PSV 1
| JMD | Mario | 559 | 552 | 1111 |
7 | Ajax 3
| Abubakari | Reinoud | 523 | 576 | 1099 |
8 | SC Overijssel
| FC Zwolle Ole | Red Power | 568 | 509 | 1077 |
9 | VVV | banshee | Maasveld | 486 | 585 | 1071 |
10 | Team Groesbeek | TopTreffer | erik | 621 | 446 | 1067 |
11 | NAC Breda | De Groene Scout | zwammy | 560 | 475 | 1035 |
12 | Roda JC | Joost | Satyr | 463 | 538 | 1001 |
13 | PSV 2 | Wigboldus | Magikan | 302 | 570 | 872 |
14 | Fries-Rotterdams superduo | Jamel | PES5 | 0 | 596 | 596 |
15 | SC Heerenveen | SC Heerenveen | SuikerBrood | 555 | 0 | 555 |
16 | FC Groningen | Andre | Zuti | 549 | 0 | 549 |
17 | Team 17 | Miramar | Schaakliefhebber | 544 | 0 | 544 |
18 | De Graafschap | achterhoeker | fr-keff | 538 | 0 | 538 |
19 | Geel-Zwart | Ceephax | delmaestro | 0 | 507 | 507 |
20 | Feyenoord 2 | Hankie | Reza | 503 | 0 | 503 |
21 | FC Oss | DeMaster | ossenaar | 491 | 0 | 491 |
22 | Team 22 | twenteboy | noord-ooster | 465 | 0 | 465 |
23 | SC Cambuur | Bernardo | Friesland | 0 | 459 | 459 |
24 | Team 24 | Jopie61 | Speler 48 | 0 | 0 | 0 |
Zestiende finale / voorronde:
Feyenoord 1 - Team 32
Ajax 1 - Team 31
Team Kampen - Team 30
Excelsior - Team 29
Ajax 2 - Team 28
PSV 1 - Team 27
Ajax 3 - Team 26
SC Overijssel - Team 25
VVV - Team 24
Team Groesbeek - SC Cambuur
NAC Breda - Team 22
Roda JC - FC Oss
PSV 2 - Feyenoord 2
Fries-Rotterdams superduo - Geel-Zwart
SC Heerenveen - De Graafschap
FC Groningen - Team 17
Achtste finales:
Feyenoord 1 - FC Groningen / Team 17
Ajax 3 - SC Heerenveen / De Graafschap
Team Kampen - Fries-Rotterdams superduo / Geel-Zwart
Excelsior - PSV 2 / Feyenoord 2
Ajax 2 - Roda JC / FC Oss
PSV 1 - NAC Breda / Team 22
Ajax 1 - Team Groesbeek / SC Cambuur
SC Overijssel - VVV / Team 24
Als je speler 1 en 2 wilt omdraaien, dan moet je dat voor morgenavond 18:30 aangeven. De volgorde staat vanaf dan vast voor het hele toernooi.
Als je het niet eens bent met de naamgeving van je team, dan kun je een andere naam opgeven.